Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-12, 17:08   #2761
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
to super,że jesteś zadowolona może sama bym spróbowała ale napaliłam się na tą piękna londe trudno jest uzyskać ładną,naturalnie wyglądającą czerń bez rudych refleksów,a takie zawsze miałam po ciemnych brązach

Włosy wyschnięte, efekt mi się podoba chociaż odrosty się różnią.
W ogóle fajnie się ją nakłada tą farbę może przez to że jest dość rzadka.
Zobaczymy jak będzie przy wypłukiwaniu z resztą zawsze można wrócić do sprawdzonej Londy
Dorzucam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mlm.jpg (43,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jk.jpg (22,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ;lk.jpg (26,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ;l'l.jpg (37,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg klkj.jpg (29,6 KB, 16 załadowań)
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 17:39   #2762
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość

DontSaySorry co to za kolorek miałaś 2 lata temu ???? znalazłam go w Twoim wpisie blogowym o włosach, o tu:
http://caughthereye.blogspot.com/201...unkty-1-5.html

przepiekny
Cynamonowy brąz chyba, ale bardzo sprany. To chyba najładniejszy brąz jaki ma Joanna :P

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ona farbuje tą marką ale nikt nie powiedział, że fryzjer Schwarzkopfa nie zmieszał jakiś ich profesjonalnych farb aby wyszło to co na pudełku od Palette Zresztą niby jak na jej uprzednio ciemnym kolorze miał tak równo złapać miodowy kolor? Na pewno coś z rozjaśnianiem czy zdejmowaniem koloru to miała do czynienia.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Moje dzieci są kochane. Weszłam do pokoju a mój najmłodszy składa sobie mój laptop w drugą stronę... Mam teraz monitor, który wisi mi do ziemi. A trzymam go teraz oparciem od krzesła... Super
Moim zdaniem jej włosy zwykłej farby nie widziały.

Btw. Nikt tak nie zadba o mamę jak jej własny synek :P

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
sorki, ze dopiero teraz ale wrzucam fotki po Herbatint 5N

caly piekny blysk zszedl po pierwszym myciu kolor minimalnie sie wyplukal. Trzyma duzo lepiej niz henna.
Odrost jasniejszy poniewaz farbujac dalam na calosc i trzymalam 20 min zamiast 40 bo chcialam tylko wyrownac kolor. Nastepnym razem bede farbowac tylko odrost (jeszcze nie wiem czym)

Wlosy mam zniszczone po tym cholernym rozjasnianiu sprzed 2mcy musze ogarnac jakos klaki bo z Tztem bierzemy slub 21 wrzesnia 2013
O kurczę, gratulacje
My się wczoraj z tż po imprezie kłóciliśmy kogo zaprosimy na nasz ślub Którego nawet nie planujemy w najbliższej przyszłości


Kachula, o co chodzi z tym, że matka nie może mieć welonu??
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 18:01   #2763
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Cynamonowy brąz chyba, ale bardzo sprany. To chyba najładniejszy brąz jaki ma Joanna :P



Moim zdaniem jej włosy zwykłej farby nie widziały.

Btw. Nikt tak nie zadba o mamę jak jej własny synek :P


O kurczę, gratulacje
My się wczoraj z tż po imprezie kłóciliśmy kogo zaprosimy na nasz ślub Którego nawet nie planujemy w najbliższej przyszłości


Kachula, o co chodzi z tym, że matka nie może mieć welonu??
moja koleżanka nie dawno brała ślub,miała już widoczny brzuszek,miała też welon,ksiądz podszedł i zerwał jej ten welon z głowy,mówiąc,że na niego nie zasłużyła.Masakra,wiem,że panna młoda w ciąży nie powinna mieć welonu,ale dla mnie takie zachowanie jest skandaliczne,ona się rozpłakała,i w ogóle cały ślub i nastrój miała do bani.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 18:25   #2764
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
moja koleżanka nie dawno brała ślub,miała już widoczny brzuszek,miała też welon,ksiądz podszedł i zerwał jej ten welon z głowy,mówiąc,że na niego nie zasłużyła.Masakra,wiem,że panna młoda w ciąży nie powinna mieć welonu,ale dla mnie takie zachowanie jest skandaliczne,ona się rozpłakała,i w ogóle cały ślub i nastrój miała do bani.
Jaki psychol

U mnie dziewczyny w ciąży normalnie idą do ślubu z welonem na głowie. Zresztą, to przecież tylko symbol. Tak jak biała sukienka jest symbolem dziewictwa... A słyszałyście taką plotę, że podobno kurs przedmałżeński ma trwać koło pół roku?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 18:44   #2765
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Jaki psychol

U mnie dziewczyny w ciąży normalnie idą do ślubu z welonem na głowie. Zresztą, to przecież tylko symbol. Tak jak biała sukienka jest symbolem dziewictwa... A słyszałyście taką plotę, że podobno kurs przedmałżeński ma trwać koło pół roku?
co Ty mówisz?zaczynam mieć już wątpliwości co do kościelnego ślubu a tak się tż-towi upieram przy kościelnym hehe przerażają mnie takie nauki,do kościoła nie chodzę ale zawsze zależało mi na ślubie kościelnym,a co do księdza,są tacy psychole,zniszczyć komuś jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni taką akcją.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-10-12 o 18:46
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 19:09   #2766
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
A więc ja już jestem po farbowaniu wrzucam kilka zdjęć pierwszych efektów, włosy mam jeszcze mokre zobaczymy później jaki będzie efekt jak wyschną.... Tak jak czułam odrost jaśniejszy ale tragedii nie ma póki co Później wrzucę jeszcze zdjęcia włosów po wyschnięciu
ja nie widzę różnicy między odrostem a resztą

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Włosy wyschnięte, efekt mi się podoba chociaż odrosty się różnią.
W ogóle fajnie się ją nakłada tą farbę może przez to że jest dość rzadka.
Zobaczymy jak będzie przy wypłukiwaniu z resztą zawsze można wrócić do sprawdzonej Londy
Dorzucam zdjęcia
ciemnooo
teraz widzę różnicę ale minimalną
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 19:09   #2767
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Macie jakieś sprawdzone sposoby na zmianę koloru brązu z ciemnego brązu na brąz, pomijając dekoloryzacje?
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 19:16   #2768
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

[QUOTE=DontSaySorry;370412 08]Cynamonowy brąz chyba, ale bardzo sprany. To chyba najładniejszy brąz jaki ma Joanna :P



Moim zdaniem jej włosy zwykłej farby nie widziały.

Btw. Nikt tak nie zadba o mamę jak jej własny synek :P


O kurczę, gratulacje
My się wczoraj z tż po imprezie kłóciliśmy kogo zaprosimy na nasz ślub Którego nawet nie planujemy w najbliższej przyszłości


Kachula, o co chodzi z tym, że matka nie może mieć welonu??
bo welon to symbol czystości

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
moja koleżanka nie dawno brała ślub,miała już widoczny brzuszek,miała też welon,ksiądz podszedł i zerwał jej ten welon z głowy,mówiąc,że na niego nie zasłużyła.Masakra,wiem,że panna młoda w ciąży nie powinna mieć welonu,ale dla mnie takie zachowanie jest skandaliczne,ona się rozpłakała,i w ogóle cały ślub i nastrój miała do bani.
głupek
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 19:17   #2769
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
Macie jakieś sprawdzone sposoby na zmianę koloru brązu z ciemnego brązu na brąz, pomijając dekoloryzacje?
Kąpiel rozjaśniająca. Albo rozjaśniacz w spray'u (zajrzyj tu: http://caughthereye.blogspot.com/201...asniacz-w.html )
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 19:52   #2770
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Jaki psychol

U mnie dziewczyny w ciąży normalnie idą do ślubu z welonem na głowie. Zresztą, to przecież tylko symbol. Tak jak biała sukienka jest symbolem dziewictwa... A słyszałyście taką plotę, że podobno kurs przedmałżeński ma trwać koło pół roku?
są jeszcze spotkania z "ekspertem" od planowania rodziny

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Kąpiel rozjaśniająca. Albo rozjaśniacz w spray'u (zajrzyj tu: http://caughthereye.blogspot.com/201...asniacz-w.html )
zgadzam się

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

dziewczyny, ja już za tydzień będe robić farbowanko moją trójeczką
ale zleciało
myślałam ze się nie doczekam
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 22:57   #2771
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ja nie widzę różnicy między odrostem a resztą
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ciemnooo
teraz widzę różnicę ale minimalną

Ciemno jest i dobrze!!!
No właśnie jest minimalna różnica ale nie rzuca się to tak w oczy
Podoba mi się efekt włosy wyglądają naturalnie są mięciutkie i gładkie więc nie ma co narzekać bałam się że wyjdzie gorzej

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-10-12 o 22:58
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 23:02   #2772
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
są jeszcze spotkania z "ekspertem" od planowania rodziny

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



zgadzam się

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

dziewczyny, ja już za tydzień będe robić farbowanko moją trójeczką
ale zleciało
myślałam ze się nie doczekam
Taaa, od planowania czy od objaśniania kalendarzyka małżeńskiego jako metody antykoncepcyjnej?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 07:42   #2773
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

przerazacie mnie tym naukami do koscielnego Tz ma isc w tygodniu do proboszcza spytac co i jak. To Tz chce koscielny wiec ma zajac sie zalatwianiem. Ja moge isc na gotowe
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 08:45   #2774
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość

Btw. Nikt tak nie zadba o mamę jak jej własny synek :P

Kachula, o co chodzi z tym, że matka nie może mieć welonu??
Synek zadbał jednak dobrze bo mężuś już mi nowy laptop zamówił
Czasem dobrze mieć odłożone oszczędności i synka co rozwali stary sprzęt

Co do welonu to kobieta mająca dzieci (wyseksiona) nie może mieć welonu bo nie jest czysta. To znaczy, że bzykać się nie powinna przed kościelnym (stare urojone zwyczaje). Welon oznacza czystość, nieskalaność itd. A jak ma się dwójkę dzieci to raczej czysta nie jestem

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
moja koleżanka nie dawno brała ślub,miała już widoczny brzuszek,miała też welon,ksiądz podszedł i zerwał jej ten welon z głowy,mówiąc,że na niego nie zasłużyła.Masakra,wiem,że panna młoda w ciąży nie powinna mieć welonu,ale dla mnie takie zachowanie jest skandaliczne,ona się rozpłakała,i w ogóle cały ślub i nastrój miała do bani.
Wiesz jak ktoś bierze kościelny to chyba jest wierzący () i zasady powinna znać. Brzuch oznacza, że ktoś już ją odwiedził i czysta nie była a niektórzy księża mają przerąbane na tym punkcie. Można powiedzieć brutalnie, że sama się o to prosiła. Ale współczuję jej humoru po takiej akcji.

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Jaki psychol

U mnie dziewczyny w ciąży normalnie idą do ślubu z welonem na głowie. Zresztą, to przecież tylko symbol. Tak jak biała sukienka jest symbolem dziewictwa... A słyszałyście taką plotę, że podobno kurs przedmałżeński ma trwać koło pół roku?
A tam kurs jak któreś z Was nie ma bierzmowania to teraz ma podobno to trwać dwa lata!

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
co Ty mówisz?zaczynam mieć już wątpliwości co do kościelnego ślubu a tak się tż-towi upieram przy kościelnym hehe przerażają mnie takie nauki,do kościoła nie chodzę ale zawsze zależało mi na ślubie kościelnym,a co do księdza,są tacy psychole,zniszczyć komuś jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni taką akcją.
Zróbcie jak ja ze swoim TŻ (nie papuguj ciąży tylko). Najpierw był cywilny bo nie mieliśmy nawet na kasę dla księdza. Przy pierwszym dziecku ciężko ale jakoś załatwiliśmy chrzest obiecując kościelny w najbliższym czasie. Okazało się, że zamiast ślubu trafiła mi się druga ciąża i tak ślub odpadł. Przy chrzcinach drugiego dziecka mieliśmy od razu ślub. Muszę dodać, że nawet nie w naszej parafi bo tam ja byłam diabłem skalana (mąż i dzieci) a moje dzieci to "nędzne bękarty"... Trochę żeśmy naściemniali, że mieszkamy u teściowej i u niej w parafii braliśmy ślub. Mąż nie miał bierzmowania na co proboszcz powiedział, że spoko zrobi po ślubie w 5 min (tak było) Przyszedł tylko na całą uroczystość z jakimiś dziećmi dwa miesiące później i po wszystkim
Nauk nie mieliśmy bo proboszcz na nas spojrzał i mówi, że chyba umiemy żyć razem ze sobą i stworzyć udaną rodzinę ( patrzył na dwóch łobuzów skaczących po jego gabinecie). Ogólnie wiele zależy od księdza. Nam bardzo pomógł sam proboszcz i nawet nie kazał gadać z takim innym księdzem (młody i zachłanny na koperty). Po całym ślubie (15min) i chrzcie (drugie 15min) mąż go ganiał i szukał aby dac mu coś w kopercie a on zdziwiony że w ogóle coś mu dajemy bo przecież nie musieliśmy bo i tak to był dla nas spory wydatek Normalnie gościu był spoko.

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
Macie jakieś sprawdzone sposoby na zmianę koloru brązu z ciemnego brązu na brąz, pomijając dekoloryzacje?
schodzenie tylko jasnymi farbami ale różnica w końcach i odrostach paskudna. Kończy się zazwyczaj ścięciem końców. Przerabiałam Lepiej dekoloryzacja albo rozjaśnienie delikatne kąpielą. Zaoszczędzisz czas i włosy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 08:59   #2775
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula ten zepsuty laptop [przez synka skojarzyl mi sie z reklama co w tv leci. Babka wpuszcza do kuchni psa zeby z kotem zdemolowal wszystko bo chciala remont

ja licze, ze jakos uda sie zalatwic po dobroci ten slub. Tz umie zagadac z ksiedzem.
A koscielny w sumie sie przyda bo za 2lata chcemy 2dziecko a z chrzcinami problem jak bez slubu koscielnego jest sie. Teraz chrzczac Olka sciemnialismy.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 09:12   #2776
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Włosy wyschnięte, efekt mi się podoba chociaż odrosty się różnią.
W ogóle fajnie się ją nakłada tą farbę może przez to że jest dość rzadka.
Zobaczymy jak będzie przy wypłukiwaniu z resztą zawsze można wrócić do sprawdzonej Londy
Dorzucam zdjęcia
zauwazylam ze wiekszosc farb lapie inaczej odrost, dlatego najpierw nakladam farbe na 15 minut na odrosty nie zawsze mi sie chce na calej glowie wiec czasem nakladam tylko na widoczne odrosty. unikam takto teczy na glowie(odrosty naturalne, pozniej jasniejszy odrost po farbie i ciemne koncowki)
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 09:39   #2777
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula dzięki za rady nie no ciąży nie będę papugować powiem Ci,że mój tż chce tylko cywilny,powiedział,że jedynie dla mnie może wziąść kościelny,ale najlepiej w innej parafiiJesteśmy z małej miejscowości,mamy po**** proboszcza,i dlatego tż taki zrażony do kościelnegoa swoją drogą nie rozumiem takich sytuacji,takich jak Twoja,że dzieci to bekarty itd...mojej znajomej ksiądz nie zgodził się na udzielenie ślubu bo miała już dziecko,na dodatek nieochrzczone,ale za to w innej parafii nie miała żadnego problemu ani ze ślubem ani chrztem.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-10-13 o 11:04
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 11:27   #2778
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Taaa, od planowania czy od objaśniania kalendarzyka małżeńskiego jako metody antykoncepcyjnej?
coś w ten deseń

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
przerazacie mnie tym naukami do koscielnego Tz ma isc w tygodniu do proboszcza spytac co i jak. To Tz chce koscielny wiec ma zajac sie zalatwianiem. Ja moge isc na gotowe
niezła strategia
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 11:35   #2779
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
zauwazylam ze wiekszosc farb lapie inaczej odrost, dlatego najpierw nakladam farbe na 15 minut na odrosty nie zawsze mi sie chce na calej glowie wiec czasem nakladam tylko na widoczne odrosty. unikam takto teczy na glowie(odrosty naturalne, pozniej jasniejszy odrost po farbie i ciemne koncowki)

Ja też najpierw nakładam na odrosty a później przeciągam na całość ale jak widać odrost i tak łapie inaczej, właściwie to już się przyzwyczaiłam do tego Jedyny kolor jaki łapie równomiernie to czerń więc przy brązach raczej już tak będzie tym bardziej że reszta moich włosów jest bardzo ciemna...
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 12:14   #2780
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ciemno jest i dobrze!!!
No właśnie jest minimalna różnica ale nie rzuca się to tak w oczy
Podoba mi się efekt włosy wyglądają naturalnie są mięciutkie i gładkie więc nie ma co narzekać bałam się że wyjdzie gorzej
widzisz ?
nie taki diabeł straszny
teraz przynajmniej wiesz czego można sie spodziewać po tej farbie
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 12:35   #2781
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
widzisz ?
nie taki diabeł straszny
teraz przynajmniej wiesz czego można sie spodziewać po tej farbie


no właśnie!
wypada nawet lepiej na tle niektórych farb którymi robiłam
zobaczymy jak będzie przy wypłukiwaniu
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 13:31   #2782
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Kachula dzięki za rady nie no ciąży nie będę papugować powiem Ci,że mój tż chce tylko cywilny,powiedział,że jedynie dla mnie może wziąść kościelny,ale najlepiej w innej parafiiJesteśmy z małej miejscowości,mamy po**** proboszcza,i dlatego tż taki zrażony do kościelnegoa swoją drogą nie rozumiem takich sytuacji,takich jak Twoja,że dzieci to bekarty itd...mojej znajomej ksiądz nie zgodził się na udzielenie ślubu bo miała już dziecko,na dodatek nieochrzczone,ale za to w innej parafii nie miała żadnego problemu ani ze ślubem ani chrztem.
Kurcze, przerażają mnie Wasze opowieści
Ja u siebie mam naprawdę fajnego proboszcza i jeśli już brałabym ślub to chciałabym, żeby on poprowadził mszę. Mam nadzieję, że do tego czasu nie zmieni parafii
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:00   #2783
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
sorki, ze dopiero teraz ale wrzucam fotki po Herbatint 5N

caly piekny blysk zszedl po pierwszym myciu kolor minimalnie sie wyplukal. Trzyma duzo lepiej niz henna.
Odrost jasniejszy poniewaz farbujac dalam na calosc i trzymalam 20 min zamiast 40 bo chcialam tylko wyrownac kolor. Nastepnym razem bede farbowac tylko odrost (jeszcze nie wiem czym)

Wlosy mam zniszczone po tym cholernym rozjasnianiu sprzed 2mcy musze ogarnac jakos klaki bo z Tztem bierzemy slub 21 wrzesnia 2013
jejku jakie masz jasne włosiska wyglada jak taki naturalny ciemny blond (albo może nawet średni?)
Gratulacje z okazji podjętej decyzji włosy się zregenerują na pewno do tego czasu
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:23   #2784
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość

Co do welonu to kobieta mająca dzieci (wyseksiona) nie może mieć welonu bo nie jest czysta. To znaczy, że bzykać się nie powinna przed kościelnym (stare urojone zwyczaje). Welon oznacza czystość, nieskalaność itd. A jak ma się dwójkę dzieci to raczej czysta nie jestem
ja nie mam dzieci, a welonu też nie miałam welon to przeżytek... i bardzo niepotrzebny dodatek tylko by mi przeszkadzał od początku nie chciałam welonu i go nie miałam- po prostu

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Kąpiel rozjaśniająca. Albo rozjaśniacz w spray'u (zajrzyj tu: http://caughthereye.blogspot.com/201...asniacz-w.html )
fajny efekt miałaś po tym rozjaśniaczu

a kolor jaki chciałaś osiągnąć - obłędny
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:35   #2785
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Kurcze, przerażają mnie Wasze opowieści
Ja u siebie mam naprawdę fajnego proboszcza i jeśli już brałabym ślub to chciałabym, żeby on poprowadził mszę. Mam nadzieję, że do tego czasu nie zmieni parafii
jak będą tak wymyślać to będzie coraz wiecej par żyjących na kocią łapę
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:44   #2786
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
ja nie mam dzieci, a welonu też nie miałam welon to przeżytek... i bardzo niepotrzebny dodatek tylko by mi przeszkadzał od początku nie chciałam welonu i go nie miałam- po prostu

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------



fajny efekt miałaś po tym rozjaśniaczu

a kolor jaki chciałaś osiągnąć - obłędny
Beyonce ma zawsze boski kolor włosów

Ibyza,
a co miałaś zamiast welonu? Kwiatek we włosach? Mi się strasznie podobają ozdobne opaski z kryształkami i chyba chciałabym taką mieć na swoim ślubie. Albo wplecione drobne kwiatki we fryzurkę z warkoczem.
Chociaż najchętniej poszłabym w rozpuszczonych i miała takie duże fale (niestety z tym nie wyjdzie, bo moje włosy po godzinie są proste )
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-10-13 o 15:49
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:53   #2787
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Beyonce ma zawsze boski kolor włosów

Ibyza,
a co miałaś zamiast welonu? Kwiatek we włosach? Mi się strasznie podobają ozdobne opaski z kryształkami i chyba chciałabym taką mieć na swoim ślubie. Albo wplecione drobne kwiatki we fryzurkę z warkoczem.
Chociaż najchętniej poszłabym w rozpuszczonych i miała takie duże fale (niestety z tym nie wyjdzie, bo moje włosy po godzinie są proste )
ja miałąm proste włosy a zamiast welonu miałam "stroik" z kwiatów żywych i włosy pofarbowane szamponetką hahaha i szafirowe buciki
a Beyonce to fakt ja taki chcę
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:55   #2788
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ja bym chciała takie buty i do nich tak zrobiony makijaż oczu (sory, mam fioła na punkcie ślubów)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 570901690232875793_2kt5j85r_c.jpg (33,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20969954485048341_IAdRCNeR_c.jpg (33,6 KB, 19 załadowań)
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 16:11   #2789
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja bym chciała takie buty i do nich tak zrobiony makijaż oczu (sory, mam fioła na punkcie ślubów)
no, makijaż nie w kij dmuchał
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 16:16   #2790
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Beyonce ma zawsze boski kolor włosów

Ibyza,
a co miałaś zamiast welonu? Kwiatek we włosach? Mi się strasznie podobają ozdobne opaski z kryształkami i chyba chciałabym taką mieć na swoim ślubie. Albo wplecione drobne kwiatki we fryzurkę z warkoczem.
Chociaż najchętniej poszłabym w rozpuszczonych i miała takie duże fale (niestety z tym nie wyjdzie, bo moje włosy po godzinie są proste )
mi również podobają się kwiatki we włosach,fale,albo luźne upięcia.Jakoś welony nie przemawiają do mniea tym bardziej jakieś koki,i tona lakieru do włosów,albo brokat.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja bym chciała takie buty i do nich tak zrobiony makijaż oczu (sory, mam fioła na punkcie ślubów)
haha! ja też
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.