Kosmetyki Essence - cz. XIV - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-28, 23:35   #1021
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Oglądam i oglądam te zapowiedzi i już wiem, że finansowo się pogrążę Chyba że ocali mnie polityka DN i nie będę mogła niczego kupić
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 23:39   #1022
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Oglądam i oglądam te zapowiedzi i już wiem, że finansowo się pogrążę Chyba że ocali mnie polityka DN i nie będę mogła niczego kupić
Na Naturę w tej kwestii prawie zawsze można liczyć
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 23:55   #1023
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Dobry wieczór dziewczynki

wczoraj byłam w Naturze i z kolekcji Fruity nabyłam tylko lakier - zakochałam się w tym kolorze kojarzy mi się z koktailem truskawkowym Z Essence zaopatrzyłam się jeszcze w pomadkę w ślicznym kolorze - 55 Coralize Me! i błyszczczyk Stay with me w kolorze 02 My fovorite milkshake. Jako duet na ustach bosko ale oddzielnie także super
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 08:49   #1024
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cześć dziewczyny,
w DN na Targówku trafiłam wczoraj na całą Fruity. Lakierów mam całe pudło, więc się powstrzymałam (poza tym nie lubię brokatu), ale wrzuciłam do koszyka owocowe naklejki (swoją drogą, nie cierpię jak mnie firma oszukuje, dając większe pudełko i wypełniając je tekturą, a na wierzchu kilka naklejek!), róż (a bo jakoś tak mi zapachniał) i pachnący top. Planowałam tylko naklejki, ale jakoś mi latem zapachniało
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 16:59   #1025
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

W Niemczech mają już Miami :
http://schminkelfe-beauty.blogspot.d...irl-blush.html (róż)
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:06   #1026
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Jeśli do nas dotrze czuję, że znowu będzie polowanie na róże
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:11   #1027
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Jeśli do nas dotrze czuję, że znowu będzie polowanie na róże
Ja tam polować nie będę, więc mój "przydział" śmiało proszę sobie brać
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 18:28   #1028
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Już nie pamiętam co to wizaż, ale przychodzę zameldować, że cienie z limitki są świetne i warto je mieć Po wypaćkaniu sobie rąk przy wyborze, spędziłam dosyć aktywnie wieczór, a po powrocie do domu nadal miałam cienie na dłoniach Mam 01, ten "średni", ale chyba jutro poszukam dwóch pozostałych. Dobrze, że da się ich używać za pomocą pędzelka (te z Hidden world Catrice jakoś nie za bardzo, znikają) bo byłam już gotowa na obcięcie długich paznokci
A jakiego pędzelka używasz do cieni z ANL?


Ja się tylko przyszłam zameldować - mam z ostatnich limitek z essence 3 cienie z ANL i tyle
z Fruity nic... na catricowym opisywałam moje wrażenia... widziałam że weszła w Douglasach RFB, ale nie mam do niej dostępu i też nic z niej nie chcę
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
w tym kolo kfc jest tdz
Dzięki byłam tam, ale już była mocno wymieciona byłam też w Plazie, w obu Rossach na Krakowskim...
Ostatecznie mam wszystkie cienie ANL i jestem całkiem zadowolona najpierw dorwałam najjaśniejszy i miedziany, a potem pani mi wyciągała Caddy in the wind z zaplecza bo nigdzie już nie było trochę się rolują, ale jak na taką konsystencję to normalne. Po prostu maluję się nimi gdy wiem że nie muszą mi siedzieć cały dzień
[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;34509575]Nic na szczescie mnie nie kusiło bo czekam na gazetkę Rossmanna z której wydam ze 100 jesli uda mi sie kupic to, co chce.[/QUOTE]
D*** z tą gazetką z Rossa. Co nie poszłam to wszystko było wykupione. dziś bym chciała 2000 kalorii ale jestem wczorajsza (mecz był ) i nie chce mi się iść. Poza tym o tej porze już na pewno nie ma. Dorwałam jedynie rękawiczki z ecotools, essencowe są małe jak dla nastolatki...
BTW doczytałam pomysł Emilki i żałuję że sama na to nie wpadłam
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
A propos białych lakierów, czy mogłybyście przy okazji polecić jakiś lakier do końcówek frencha? Robicie z szablonami czy bez? Wiem, że jest KWC, ale jakoś do użytkowniczek essencowego wątku mam największe zaufanie
Ja mam taki z Essence Pro White, ale go już wycofali. W każdym razie widzę że Essence ma dalej w ofercie tip painter tylko inny. Nie powiem, żebym była z niego specjalnie zadowolona, mam wrażenie że tworzy prześwity a w innych miejscach się lekko kluskuje i trudno namalować ładny uśmiech... a robię bez szablonów na wyczucie albo szablony wycinam sobie z papieru
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Tak poza tematem - wiem, że mam durny nick, ale nie mogę go zmienić
Znalazła się normalny masz, mój jest durniejszy hehe
[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;34567837]Piękny sen Ja też pragnę limitek i pudru z AOH[/QUOTE]
Ja mogę odstąpić swój (ale zużyty trochę). Chcesz?
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dla mnie to beznadzieja. Przede wszystkim lubię jak najmniejsze lakiery, bo nie lubię, kiedy produkt się marnuje, a niewiele lakierów da się zużyć przed zgluceniem (C&G nawet w obecnej formie szybko glucieją). No i jeśli mam wybór, zawsze wezmę tańszy lakier, bo wolę mieć ich dużo
Więc po prostu zamiast Essenca będę kupować Eveline albo Miyo, które kosztują 3zł, a jakość jest fenomenalna
Zgadzam się w całej rozciągłości, zresztą ja już nie będę kupować lakierów Essence, mam ich dosyć. Przerzucam się na lepsze teraz będę zamawiać BarryM no i MIYO też mi się marzy oczywiście, już od dawna. Tylko ten jedyny sklep w Lbn w którym są dostępne jest mi tak nie po drodze...
Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
czy Wam też szczotka z lusterkiem się bez przerwy rozwala?
Nie... ja mam taką samą (tyle że z Pocket Beauty, pomarańczowa) i ani razu mi się nic z nią nie stało. A mam ją już jakieś 2 lata.
Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
Tak w ogole, to mam 54 lakiery do pazurów, nie licząc topperów :/ eeee....
Spoko. Ja mam 2 razy tyle...
Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
To musiałyby jeszcze istnieć testery tuszy do rzęs, szamponów, balsamów i innych tego typu rzeczy, które chcesz powąchać lub zobaczyć zanim kupisz.
Są swatche w internecie, są opisy zapachów...
Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Trochę realizmu. 90% kosmetyków jest niepełnowartościowych. Nawet jeśli kupisz w ciemno jest szansa, że właśnie taki on będzie.
Skąd w ogóle ta liczba? Tak jak Em powiedziała to nie jest ani prawda, ani wytłumaczenie.
Już nie mówiąc o tym, że od pierwszego otwarcia dostaje się powietrze i zaczyna biec termin ważności.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Czytam i krew mi się w żyłach mrozi. Można milion razy powtarzać, a i tak zawsze jakiś argument się znajdzie, by otworzyć pełnowartościowy produkt. Dziewczyny koniec z blogami, swatche są już nie potrzebne...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czy bułkę w supermarkecie też nagryzasz i odkładasz jak ci nie posmakuje?

Ostatnio byłam świadkiem jak babsko otwierało po kolei cienie i maziało sobie nimi po rękach, po zwróceniu uwagi, nawyzywało mnie od wariatek... No cóż rzeczywićie może jestem wariatka skoro płacąc za produkt chcę kupić nieużywany....


A mnie raz laska próbowała zbyć pseudointeligenckimi tekścikami i unosiła się strasznie. Najwidoczniej była zdania że jakiś c&g z jakiegoś essence który kosztuje 5 zł można sobie macać ile wlezie a nikomu nic do tego
Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Ja dzwoniłam do mojego - w Arkadach.
Pani poszła do szafy sprawdzić, ja ją kieruję:
J: na środku szafy jest miejsce na edycję limitowaną
P: tak, jest wystawiona
J: i to jest ta Ready for boarding, taka jakby podróżnicza?
P: yyy podróżnnicza? no jakaś jest
J: a jak się nazywa?
P: Koming sun
J:
Ożesz!!!
I to drogeria, przepraszam - perfumeria, która uważa się za zbyt elytarną na Essence?
Czytając wasze pomysły w tym temacie padłam i nie wstanę.

Szkoda, że MRG nie będzie w Naturach. Podoba mnie się ten róż chociaż ten swatch wyżej mało zachęcający

Chciałam się jeszcze pochwalić że mimo iż 1.06 już był, zrobiłam sobie essencowy skittles mani dawałam jak najcieńsze warstwy i prawie nie zbąbelkowały
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-06-29 o 18:34
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 19:18   #1029
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

a jezeli chodzi o przeceny w rossmanie, polowalam mega wlasnie na tusz max factor 2000 calorii. u mnie jeden rossman jest otwierany o 9 rano. 8.50 wieeeelka kolejka pod rossem. jak panie w rossie zaczely otwierac ross to wszyyystkie kobiety tak sie pchaly, od razu bieg sprintem do szafy max factora, ja wzielam jeden tusz a inne babki po 2- 3 sztuki, jakis pan byl wyslany przez zone i tez wzial 3 sztuki. inne panie sie pogniewaly i byly wkurzone bo nie dostaly. 5 sekund doslownie i tuszy nie bylo ! taki tlum zjadl wszystko. w ten dzien byl jeszcze jakis balsam przeceniony i dziewczyny kupowaly po kilka sztuk.
__________________
http://kosmetykiiinnenalogi.blogspot.com/
dopiero zaczynam

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 21:23   #1030
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
W Niemczech mają już Miami :
http://schminkelfe-beauty.blogspot.d...irl-blush.html (róż)
Fajne toto.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 21:31   #1031
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

mam pytania do posiadaczek żelowego eyelinera

po pierwsze, czy nakładacie go na linię wodną? jest super trwały a mi z linii wodnej wszystko znika w ekspresowym tempie wiec jestem ciekawa czy może ten liner by coś zdziałał...

a po 2, czym go zmywacie, to znaczy jakim plynem do demakijażu?
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 21:41   #1032
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Niecały tydzień sobie wolnego zrobiłam od forum essencea a tu aż tyle zapowiedzi nowych limitek! Aż do początku przyszłego roku Ale chociaż wiem, że trzeba na niektóre rzeczy zacząć już oszczędzać Mogłaby wejść któraś limitka z perfumami. Jestem ciekawa co to essence wyprodukowało za pachnidła

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
W Niemczech mają już Miami :
http://schminkelfe-beauty.blogspot.d...irl-blush.html (róż)
Fajny róż, choć dla mnie zbyt pomarańczowy, na szczęście upolowałam róż z Catrice Revlotaire więc jestem pod względem gradientowych róży zaspokojona - na jakiś czas

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
mam pytania do posiadaczek żelowego eyelinera

po pierwsze, czy nakładacie go na linię wodną? jest super trwały a mi z linii wodnej wszystko znika w ekspresowym tempie wiec jestem ciekawa czy może ten liner by coś zdziałał...

a po 2, czym go zmywacie, to znaczy jakim plynem do demakijażu?
Używam od czasu do czasu na linie wodną i jest na pewno bardziej trwały od kredek. A zmywam go olejami podczas OCM - najszybciej i najdokładniej.
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 21:52   #1033
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

dzisiaj rozwaliła mi się szczotka ANL, użyta z 3 razy chyba. tak się jakoś rozpadła, że nie mogę jej złożyć...
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 22:15   #1034
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Jak tu dawno mnie nie było Znaczy byłam duchem a nie ciałem, bo coś tam Was podczytywałam.
Z Fruity nic nie kupiłam, mimo że jak zobaczyłam zapowiedź to zaczęłam myśleć na ile zbankrutuję. Nawet lakierów nie wzięłam (choć ten kiwi kusił). Nie wydaje Wam się ten stand pusty przez to miejsce na nazwę limitki? Tak dużo tam plastiku wsadzili, że ma się wrażenie ogromnej popularności Fruity.
Zapowiedzi mnie pozytywnie zaskoczyły-są fajnie pomyślane, o czym już pisałam na blogu. Marzy mi się Home Sweet Home i Vintage District.
Przeglądam ostatnie wiadomości i jedna tak przydługa, więc od razu wiem, kto jest autorem . Coco, witaj znów. Wiesz, że MRG będzie w Rossach? Może nie ma nad czym rozpaczać . Róż całkiem fajny, ale wydaje się być rudy. Co ciekawsze, bronzer z ANL, który po testach naręcznych był mlecznoczekoladowy, no mojej twarzy ma kolor brzoskwinii
Odnośnie promocji w Rossmannie, zaszalałam i poszłam po tusz MF. Jakie tam dantejskie sceny się działy! Generalnie laski nie były na tyle sprytne, żeby iść na skróty , więc idę normalnie a przede mną wybiega tłum. Laski brały po 5 tuszy (oczywiście wszystkie otwierały), ja na szczęście wiedziałam, w jakim opakowaniu jest podkręcający, więc tylko capnęlam co chciałam i mogłam popatrzeć na cudowną scenę kiedy kobiety dostają obłędu z powodu kawałku plastiku, włókna i czarnej substancji .
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2012-06-29 o 22:25
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 22:27   #1035
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Zarówno róż, jak i reszta asortymentu z LE Miami w ogóle mi się nie podoba. Nie rozpaczam
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 23:02   #1036
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Jak tu dawno mnie nie było Znaczy byłam duchem a nie ciałem, bo coś tam Was podczytywałam.
Z Fruity nic nie kupiłam, mimo że jak zobaczyłam zapowiedź to zaczęłam myśleć na ile zbankrutuję. Nawet lakierów nie wzięłam (choć ten kiwi kusił). Nie wydaje Wam się ten stand pusty przez to miejsce na nazwę limitki? Tak dużo tam plastiku wsadzili, że ma się wrażenie ogromnej popularności Fruity.
Zapowiedzi mnie pozytywnie zaskoczyły-są fajnie pomyślane, o czym już pisałam na blogu. Marzy mi się Home Sweet Home i Vintage District.
Przeglądam ostatnie wiadomości i jedna tak przydługa, więc od razu wiem, kto jest autorem . Coco, witaj znów. Wiesz, że MRG będzie w Rossach? Może nie ma nad czym rozpaczać . Róż całkiem fajny, ale wydaje się być rudy. Co ciekawsze, bronzer z ANL, który po testach naręcznych był mlecznoczekoladowy, no mojej twarzy ma kolor brzoskwinii
Odnośnie promocji w Rossmannie, zaszalałam i poszłam po tusz MF. Jakie tam dantejskie sceny się działy! Generalnie laski nie były na tyle sprytne, żeby iść na skróty , więc idę normalnie a przede mną wybiega tłum. Laski brały po 5 tuszy (oczywiście wszystkie otwierały), ja na szczęście wiedziałam, w jakim opakowaniu jest podkręcający, więc tylko capnęlam co chciałam i mogłam popatrzeć na cudowną scenę kiedy kobiety dostają obłędu z powodu kawałku plastiku, włókna i czarnej substancji .
Jak oglądałam zapowiedzi Fruity to chciałam wiele. Przedwczoraj zastałam cały stand i nic mnie nie skusiło, myślałam nad pomarańczowym lakierkiem, bo takiego mlecznego szukam, ale pomyślałam, że pewnie krycie jest do bani Nic nie wzięłam.
Z tego względu już nie napalam się jak widzę zapowiedzi, czekam na spotkanie na żywo
Bronzer ANL mnie wkurza, ale z innego powodu- strasznie się kruszy. Brzoskwini w nim nie widzę
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 23:23   #1037
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
mam pytania do posiadaczek żelowego eyelinera

po pierwsze, czy nakładacie go na linię wodną? jest super trwały a mi z linii wodnej wszystko znika w ekspresowym tempie wiec jestem ciekawa czy może ten liner by coś zdziałał...

a po 2, czym go zmywacie, to znaczy jakim plynem do demakijażu?
Nie nakładam go na linię wodną. A zmywam micelem z Vichy
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 23:55   #1038
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
apropo testowania produktów to wczoraj napisałam skarge na Rossmana w galerii krakowskiej

kobiety się jawnie malowały będącym na promocji Make Upem scenicznym Soraya
obsługa sklepu na moje pytanie czy maja jakieś pełnowartościowe i nieużywane egzemplarze odpowiedziała że nie a jak ja jej powiedziałam, że kobiety się tam właśnie malują to mi się roześmiała w twarz i powiedziała, że skoro kosmetyki są niezaklejone to tak się robi
Masakra. Ale bym jej wykład strzeliła!!! Kretynka jedna.
Daj znać jak z tą skargą.
Cytat:
Napisane przez lifrete Pokaż wiadomość
Co do bazy powiem tak: działa jak ma działać
A ta baza nie powoduje schodzenia warstw paznokcia? Tzn czy razem z nią nie peelinguje się paznokieć? że tak powiem
Bo ja mam taki problem ze zmywaczem migdałowym z Isany. Rzeczywiście zmywa przednio, ale paznokcie są po nim matowe i schodzą płatami
Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
A półka pusta, babki miały w garści po 2-3 podkłady brały w ciemno Bo "przez butelkę one wszystkie takie same"
Dobra nie mam więcej pytań... poszłam już.
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Nowe limitki :
nic mnie nie porwało jak na razie of koz.
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Daleko szukać nie trzeba, bo w naszym kochanym essence.
Rysik jest genialny, twardy i precyzyjny.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-eyeliner.html
Emilko przepraszam ale muszę :
nie znoszę dziada!!! tam niżej moja recenzja jest.
Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Jak dla mnie limitki mogą się powtarzać narazie. Moimi pierwszymi produktami były dwa kosmetyki, które wzięłam, widząc pierwszy raz kosmetyki Essence, z myślą "ale tanie, pewnie jakiś badziew, ale mało kosztuje to wezmę".

Był to puder z Blossoms i lakier Forget-me-not
A potem trafiłam na ten wątek i przepadłam

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Skrobnęłam posta o nowych LE Catrice i Essence, ciekawe czy mi go każą zdjąć http://pieceofmoris.blogspot.com/2012/06/nowe-le-essence-i-catrice.html
Essencowe limitki to pikuś, ale Catrice...
zwłaszcza Cucuba i spectaculART jak ich nie będzie w PL to nie wiem co zrobię
Cytat:
Napisane przez granella Pokaż wiadomość
Patrzcie co wygooglałam przez pomyłkę:
http://www.essence.eu/pl/produkty/tr...ller-girl.html
Cześć
I dzięki za super informację. Będzie można obmacać róż na żywo i zdecydować
Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
P.S. Odzyskałam wiarę w panie Naturzanki, wczoraj trafiłam na bardzo kompetentną, zorientowaną w limitkach, składach i innych detalach ekspedientkę, do tego z wyczuciem i poczuciem...humoru też. Pogadałyśmy chwilę o macaczach, pochwaliłam też ją i sam sklep - czysty, porządny, wyprzedażowe produkty jakoś z głową ułożone, by nie niszczyły się bardziej.
I choć do tej Natury mam najdalej - to chyba tam będę kierować swoje kroki i pieniądze
.
fajnie że i takie są wrażenia.
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A ten miłosny też ma twardego patyka? (:cojest)
(nie będzie komentarza)
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Blagm, powiedz, że masz sie jeszcze czym dzielic i , że zrobisz to ze mną. W moim dno widac. PO nim kupilam kilka innych firm i tylko The body shop jest godnym nastepcą - niestety zbyt drogim.
Ja oddam, jak coś to pisz.
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Wampirzy mam. leży i się kurzy
Cyrkowy też leży nowy praktycznie
Cholera, mam to samo... odkąd zaczęłam się filtrować i nie chciało mi się brązowić buzi jestem jakaś blada tj. nie że od razu HM51 jak to ktoś określił, tylko bledsza niż normalnie ale takie rzeczy gorzej na mnie wyglądają niż kiedyś...
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Rozświetlacz będzie w nowej wampirzej limitce :
http://pieceofmoris.blogspot.com/201...king-dawn.html
Oficjalnie po raz kolejny padłam!
Nareszcie limitka na której widok zabiło tzn. załomotało serce!!! chcę większość
Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
mam pytania do posiadaczek żelowego eyelinera

po pierwsze, czy nakładacie go na linię wodną? jest super trwały a mi z linii wodnej wszystko znika w ekspresowym tempie wiec jestem ciekawa czy może ten liner by coś zdziałał...

a po 2, czym go zmywacie, to znaczy jakim plynem do demakijażu?
Nie nakładam na wodną, bałabym się. A zmywam dwufazą Awokado z Bielendy i daje radę.
Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Przeglądam ostatnie wiadomości i jedna tak przydługa, więc od razu wiem, kto jest autorem . Coco, witaj znów. Wiesz, że MRG będzie w Rossach? Może nie ma nad czym rozpaczać . Róż całkiem fajny, ale wydaje się być rudy. Co ciekawsze, bronzer z ANL, który po testach naręcznych był mlecznoczekoladowy, no mojej twarzy ma kolor brzoskwinii
Hej Kochana
Miło, że ktoś po takim czasie pamięta. Nie było mnie miesiąc miała do nadrobienia jakieś 50 stron, ale dałam radę
Własnie doczytałam że MRG będzie w Rossach, mega! Tylko żeby róż nie okazał się własnie taki rudy jak na tym swatchu...
Co do ANL to ja od początku go nie chciałam, i nadal niezbyt chcę, hehe. Wpadłam dziś za to na swatche bronzera Joko Marrakesh. To jest coś co bym chciała
A co do Twoich i Justyny wrażeń z dzisiejszej promo w Rossie to nie mam słów i cieszę się że mnie tam nie było żenująca cecha Polaków - jak jest okazja coś dużo taniej nabyć to zabiliby drugiego żeby tylko to kupić (nawet jak chodzi o przecenę z 10 na 5 zł).
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 11:29   #1039
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

O jaaaa, ta limitka breaking dawn serio mi sie podoba
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 12:06   #1040
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Jadę dziś do Brukseli, któraś z was może kojarzy gdzie tam można dostać Essence/Catrice i jaka tam teraz powinna być limitowanka?

W ogóle jakaś sieciową drogerię ktoś poleca do odwiedzenia? Ja ostatnio byłam tam z 14 lat temu to nic praktycznie nie pamiętam i na pewno dużo się zmieniło. W niedziele podobno tam są zamknięte sklepy , tak?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 12:29   #1041
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Jadę dziś do Brukseli, któraś z was może kojarzy gdzie tam można dostać Essence/Catrice i jaka tam teraz powinna być limitowanka?

W ogóle jakaś sieciową drogerię ktoś poleca do odwiedzenia? Ja ostatnio byłam tam z 14 lat temu to nic praktycznie nie pamiętam i na pewno dużo się zmieniło. W niedziele podobno tam są zamknięte sklepy , tak?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
http://cosnova.com/de/distribution-essence.html
Jest też opcja Catrice
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 12:33   #1042
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Dzięki racja, ciekawe tylko czy w 1 drogerii mają tylko Essence/Catrice , Może ktoś zna jakieś inne drogerię w miarę w centrum miasta,bo pewnie nie będę miała czasu żeby chodzić i szukać (jadę w podróż służbową) .

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2012-06-30 o 12:34
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 12:38   #1043
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Z tego co widzę na stronie to są dwie w Brukseli, z tłumaczem google dla stron sprawdzisz sobie wszystko bo nawet da się zrozumieć
Ale faktycznie, w niedziele chyba mają zamknięte

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2012-06-30 o 12:39
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 12:47   #1044
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Znam francuski więc nie ma problemu, ale ja widzę tylko jedną w Brukseli http://fr.kruidvat.be/domains/kruidv...jdenKVBEfr.pdf
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 13:26   #1045
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
mam pytania do posiadaczek żelowego eyelinera

po pierwsze, czy nakładacie go na linię wodną? jest super trwały a mi z linii wodnej wszystko znika w ekspresowym tempie wiec jestem ciekawa czy może ten liner by coś zdziałał...

a po 2, czym go zmywacie, to znaczy jakim plynem do demakijażu?
Nakładam i trzyma się cały dzień, na początku trochę się rozmazuje, ale jak zaschnie, to już jest ok A zmywam dwufazową Ziają.
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 13:35   #1046
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Sklepy są zamknięte w niedzielę. W sobotę wieczorem już miasto jest wyludniałe. Z tego co pamietam, to w Brukselii nie upolowałam catrice ani essence, ale już chyba w Antwerpii i owszem. Mmm, belgijskie piwko i czekoladki! I ziemniaczki... Aż chyba pójdę coś zjeść
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 14:08   #1047
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Sklepy są zamknięte w niedzielę. W sobotę wieczorem już miasto jest wyludniałe. Z tego co pamietam, to w Brukselii nie upolowałam catrice ani essence, ale już chyba w Antwerpii i owszem. Mmm, belgijskie piwko i czekoladki! I ziemniaczki... Aż chyba pójdę coś zjeść
Dzięki za info Zobaczymy, ja mam tylko niedzielę wolną . Mam nadzieję wyhaczyć jakąkolwiek drogerię i popatrzyć co tam mają.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:26   #1048
magda.111
Raczkowanie
 
Avatar magda.111
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 150
GG do magda.111
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

w przyszłą sobotę jadę do Berlina i będę polować na limitki essence, moze się trafi coś z poprzednich, które do nas niestety nie dotarły Już się nie mogę doczekać jak zrobię nalot na drogerie. W ubiegłym tygodniu byłam w rossmanie na białołęce, przy mark polu. Stał praktycznie cały stand z ANL, brązery, lakiery, cienie. Także dla zainteresowanych z Warszawy informacja. Z fruity kupiłam tylko różowy lakier dla siostry. Ale kolejne limitowanki kuszą. Nie wiem jak mój budżet to wytrzyma ;D
magda.111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 20:32   #1049
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Tak mi się przypomniało... czy któraś bladolica może miała to 'dopasowujące się' cudo (podkład? krem tonujący?) w najjaśniejszym kolorze? Zastanawiam się czy nadaje się dla kogoś pokroju 'jaśniej niż HM51' i 'inglot amc 100'...
Bliżej temu do kremu tonującego. Jest bardzo jasny i ledwo kryje więc moim zdaniem się nada
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 20:33   #1050
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Patrzcie patrzcie... pierwsza zapowiedź jesiennych nowości.
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...ts-nowosc.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.