ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 18:43   #2251
asienkaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 654
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Niestety nie znam.Słyszałam o jakimś kremie chyba firmy Auriga.Ale nie jestem pewna.Poszukaj może w KWC Znalazłam http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19414
OO dzikuje jestem bardzo wdziecza za poswiecon czas
pozdr. goraco
asienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 20:41   #2252
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez asienkaaa Pokaż wiadomość
OO dzikuje jestem bardzo wdziecza za poswiecon czas
pozdr. goraco

Nie ma za co
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 16:48   #2253
petronella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

witam! mój pierwszy post wiec = wyrozumiałość zawiodłam sie bo dzis kupiłam AD a tu okazuje sie ze nie mozna sie przy kuracji nim opalac,a przeciez sezon idzie, a wogole to mam ciemna karnacje wiec tez obawy jesli chodzi o skutki. Czy opalanie wogole odpada??? kupilam Iwostin solecrin 50 dodatkowo wiec moze na tym moglabym zlapac troche sloneczka zeby bylo bezpieczniej, co o tym myslicie, bo ja to wogóle laik jestem i potrzebuje porady. Nie mam jakiejs tam strasznej cery tylko przebarwienia i blizny po pryszczach wiec postanowilam w koncy z tym zawalczyc, a uzywam tez na noc Iwostinu Purritin,od jakiegos tygodnia i wlasnie wyczytalam na naszym forum ze on tez ma kwas w skladziewiec radziłybyscie uzywac go pod AD czy niezależnie a po godz dajmy na to AD. Czytajac wasze wypowiedzi bardzo sie napaliłam i teraz szkoda mi zrezygnowac z planu smarowania sie kremikiem AD. Prosze o rade za co z góry dziekuje
petronella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 17:23   #2254
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez petronella Pokaż wiadomość
witam! mój pierwszy post wiec = wyrozumiałość zawiodłam sie bo dzis kupiłam AD a tu okazuje sie ze nie mozna sie przy kuracji nim opalac,a przeciez sezon idzie, a wogole to mam ciemna karnacje wiec tez obawy jesli chodzi o skutki. Czy opalanie wogole odpada??? kupilam Iwostin solecrin 50 dodatkowo wiec moze na tym moglabym zlapac troche sloneczka zeby bylo bezpieczniej, co o tym myslicie, bo ja to wogóle laik jestem i potrzebuje porady. Nie mam jakiejs tam strasznej cery tylko przebarwienia i blizny po pryszczach wiec postanowilam w koncy z tym zawalczyc, a uzywam tez na noc Iwostinu Purritin,od jakiegos tygodnia i wlasnie wyczytalam na naszym forum ze on tez ma kwas w skladziewiec radziłybyscie uzywac go pod AD czy niezależnie a po godz dajmy na to AD. Czytajac wasze wypowiedzi bardzo sie napaliłam i teraz szkoda mi zrezygnowac z planu smarowania sie kremikiem AD. Prosze o rade za co z góry dziekuje

Jeżeli rzeczywiście nie masz zbyt dużych problemów z cerą a chcesz się koniecznie opalać to lepiej nie ryzykować i nie używać AD nawet podczas stosowania filtrów.
Nie zawsze jest mozliwość reaplikacji filtra,a zdrugiej strony gruba jego warstwa może zapchać ci pory i nie będzie widać efektów.Z tego co wiem Iwostin Solecrin jest dośc ciężkim filtrem,może pozapychać (choć oczywiście nie musi to kwestia indywidualna).
Przebarwienia mogą pojawić się nawet za parę lat a walka znimi przypomina czasem walkę z wiatrakami (wiem coś o tym).Te posłoneczne zdecydowanie gorzej wytępić niż potrądzikowe.
Jeśli chcesz złapać trochę słoneczka to zrezygnuj a AD latem i zacznij stosować go na jesień.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 17:25   #2255
petronella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

bardzo dziekuje za udzielenie szybkiej informacji,a moze wiesz jaka przerwe nalezaloby zrobic pomiedzy skonczeniem kuracji a opalaniem bo dajmy na to miesiac uzywalabym AD a od lipca opalanko?
petronella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 19:40   #2256
dave219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja tez mam problem..tylko ze jestem mezczyzna mam 15 lat i calkiem sporo pryszczy na twarzy....jednak niedawno pojawily mi sie rowniez na plecach i klatce piersiowej no ale coz...poszedlem do dermatologa i przepisal mi Isotrexin na noc (na twarz i plecy) oraz Acne-Derm na dzien tez na twarz i plecy....stosuje jakies 3 tygodnie i nie widze efektow :/ jest piekna pogoda i wychodzi slonce...czy musze go unikac zeby nie miec jeszcze wiekszych problemow ze skora ???
dave219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 19:46   #2257
dave219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

i jeszcze mam inne pytanie...co to sa te filtry ???? BO mi dermatolog nic o nich nie wspominal a widze ze duzo o tym mowicie wiec prosze o odp...
dave219 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 20:39   #2258
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez petronella Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje za udzielenie szybkiej informacji,a moze wiesz jaka przerwe nalezaloby zrobic pomiedzy skonczeniem kuracji a opalaniem bo dajmy na to miesiac uzywalabym AD a od lipca opalanko?
Myślę że jak dasz skórze miesiąc to będzie OK.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 20:46   #2259
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez dave219 Pokaż wiadomość
i jeszcze mam inne pytanie...co to sa te filtry ???? BO mi dermatolog nic o nich nie wspominal a widze ze duzo o tym mowicie wiec prosze o odp...

Przy kwasach filtry są konieczne.Ich brak grozi powstaniem przebarwień.
Niestety większość dermatologów podczas zapisywania kuracji kwasowych w ogóle o nich nie wspomina.
Oto tylko część wiedzy zawartej na Biochemii http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113148

Poczytaj Biochemię.Jest tu dużo wątków na temat filtrów.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 07:44   #2260
petronella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

no i po nocy z AD wygląda to nieźle, mam na 10 szkolenie do 15 i nie wiem jak to bedzie z makijażem, bo tak przetarłam twarz tonikiem ziaja antybakteryjnym, na to iwostin 50 podklad rimmela spf15, no i puder w kamieniu rimmela , delikatnie róż mam nadzieje, że nie popłynę musze sie pochwalić (?) ze nie wyglada to jakos tapetowato, bo czytajac wasze posty to mialyscie duzo zarzutow ze na filtr niekomfortowo jest cokolwiek zrobić z podkladem, moze to tylko narazie dobrze wyglada? nie wiem, dam znac ewentualnie jak zalicze jakis negatyw. tymczasem
petronella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 07:56   #2261
dave219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

no dzieki poczytalem troche a mam jeszcze pytanko..uzywa ktos antybiotyku w tabletkach Tetrysal ?? Bo jest dosc drogi...a uzywam juz miesiac i nic :/ pomogl on komus ???
dave219 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 07:58   #2262
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez petronella Pokaż wiadomość
no i po nocy z AD wygląda to nieźle, mam na 10 szkolenie do 15 i nie wiem jak to bedzie z makijażem, bo tak przetarłam twarz tonikiem ziaja antybakteryjnym, na to iwostin 50 podklad rimmela spf15, no i puder w kamieniu rimmela , delikatnie róż mam nadzieje, że nie popłynę musze sie pochwalić (?) ze nie wyglada to jakos tapetowato, bo czytajac wasze posty to mialyscie duzo zarzutow ze na filtr niekomfortowo jest cokolwiek zrobić z podkladem, moze to tylko narazie dobrze wyglada? nie wiem, dam znac ewentualnie jak zalicze jakis negatyw. tymczasem
Lepiej by było gdybyś na filtr nie kładła podkładu z filtrem,składniki mogą się "pogryźć" i ochrona będzie niższa..Wybierz lepiej jakis podkład bez filtra
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:02   #2263
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

AD podsunela mi siostra, kupilam sobie tubke bez czytania o nim(blad) bo spodziewalam sie czegos w stylu brevoxylu. Dobrze, ze mnie wysypalo, bo przerazona tym, co przed chwila zobaczylam w lustrze postanowilam szybciutko znalezc jakies informacje na wizazu. Kurcze, gdybym wiedziala, ze AD powoduje wysyp chyba bym sie za niego nie brala, bo wysypy mi do szczescia potrzebne nie sa. Na szczescie smaruje sie filtrem codziennie, wiec nie martwie sie, ze powyskakuja mi jakies przebarwienia. Ale teraz nie wiem co dalej - uzywam od jakiegos ponad tygodnia. Bylo pieknie, a teraz mam jakies ropne wysypy na policzkach Czy AD zawiera kwasy AHA? Czy tylko BHA? Cholera, a chcialam cos niefotouczulajacego na cieplejsze dni...Gdybym wiedziala, ze to kwasidlo siegnelabym zamiast po niego po stary dobry Lysanel...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:16   #2264
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Acnederm nie jest fotouczulajacy, nie zawiera kwasów aha ani bha, tylko kwas azaleinowy.
Pozatym nie u każdego powoduje taki wysyp Ja reaguję na niego w miare dobrze. Kilka tworzacych sie grudek wychodzi na wierzch, reszta przysycha. Wszystko goi sie dobrze. Teraz na wakacje zamoierzam zrobic zapas i stosować zamiast lysanelu i atredermu.
Spróbuj stosować zamiennie z lysanelem i nawilżaniem, a latem zostw tylko acne-derm.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:25   #2265
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Acnederm nie jest fotouczulajacy, nie zawiera kwasów aha ani bha, tylko kwas azaleinowy.
Pozatym nie u każdego powoduje taki wysyp Ja reaguję na niego w miare dobrze. Kilka tworzacych sie grudek wychodzi na wierzch, reszta przysycha. Wszystko goi sie dobrze. Teraz na wakacje zamoierzam zrobic zapas i stosować zamiast lysanelu i atredermu.
Spróbuj stosować zamiennie z lysanelem i nawilżaniem, a latem zostw tylko acne-derm.
O rozumiem, dziekuje
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:50   #2266
CzasemSlonce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Stosuję AC właśnie teraz, bo on nie jest fotouczulający. I na mnie działa bardzo dobrze. A jako nawilżenie krem Dermedik nawilżający do cery trądzikowej. Jest lekki, nie zapycha porów i w zestawieniu z Acne Derm sprawdza się rewalacyjnie.
CzasemSlonce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 10:32   #2267
Defrigars
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 46
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam,
Czy po Skinorenie możliwy jest wysyp ? Używam go razem z Metronidazolem od 9 dni i zauważyłem wysyp pryszczy w kilku miejscach. Czy powinienem odstawić lek, czy to działanie normalne i z czasem przejdzie ?
Defrigars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 12:08   #2268
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

To jak jest w koncu z tym AD? Jak dotad wszedzie czytalam, ze bez filtra ani rusz, ze w lato nie uzywac najlepiej, a teraz piszecie, ze nie jest fotouczulajacy i dlatego latem mozna stosowac? Teraz to mam kompletny metlik w glowie, wiec jak to jest? AD bez filtra stosowac mozna?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 12:28   #2269
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
To jak jest w koncu z tym AD? Jak dotad wszedzie czytalam, ze bez filtra ani rusz, ze w lato nie uzywac najlepiej, a teraz piszecie, ze nie jest fotouczulajacy i dlatego latem mozna stosowac? Teraz to mam kompletny metlik w glowie, wiec jak to jest? AD bez filtra stosowac mozna?
Pomijając fakt, że niektóre z nas (m.in. ja) nie wyjdą bez filtra nawet gdy kuracja kwasowa jest odstawiona, to pomiając możliwość wystapienia przebarwień - skóa po kwasie jest wrażliwsza, bardziej podatna na podrażnienia, a co za tym idzie - bardziej uszkadza ja słońce i szybciej się starzeje - filtry maja chronic nie tylko przez wystąpieniem przebarwien, ale i innymi aspektami słońca
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 12:09   #2270
belllydance
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Moze glupie pytanie ale naprawde nie wiem...
Od miesiaca uzywam skinorenu (na przebarwienia po tradziku, utrwalone przez slonce :/) uzywam go tylko na noc, rano natomiast nakladam dosc gruba warstwe kremu z filtrem (la roche anthelios XL 50), na to dodatkowo kryjacy podklad toleriane (niestety musze bo nie moge wyjsc z takimi plamami z domu)
Niestety po miesiaciu takiej kuracji na czole pojawili sie krostki, takie pod skora, bez ropnych wykwitow. Chce zatem isc do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy, zeby sie tego cholerstwa pozbyc.
Tyle ze mam barzdo wrazliwa skore i zastanawiam sie co pozniej zrobic z tym skinorenem, czy przerwac jego uzywanie na jakis czas dopoki skora nie dojdzie do siebie (czego sie nie powinno chyba robic) czy uzywac nadal na podrazniona po zabiegu skore?
A moze w ogole darowac sie ten zabieg oczyszczania? Tym bardziej ze w najblizszym czasie planuje jakis zabieg na te przebarwienia, np. mikrodermabrazja?
Tyle ze poki co te kroski mi przeszkadzaja, bo fajnie to nie wyglada.

Prosze o jakas porade
belllydance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 12:49   #2271
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hihi, ja wiem, ze maja chronic nie tylko przed przebarwieniami,ale wolalam zapytac, bo rozne opinie kraza na temat koniecznosci stosowania filtrow podczas kuracji AD
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 12:54   #2272
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez belllydance Pokaż wiadomość
Moze glupie pytanie ale naprawde nie wiem...
Od miesiaca uzywam skinorenu (na przebarwienia po tradziku, utrwalone przez slonce :/) uzywam go tylko na noc, rano natomiast nakladam dosc gruba warstwe kremu z filtrem (la roche anthelios XL 50), na to dodatkowo kryjacy podklad toleriane (niestety musze bo nie moge wyjsc z takimi plamami z domu)
Niestety po miesiaciu takiej kuracji na czole pojawili sie krostki, takie pod skora, bez ropnych wykwitow. Chce zatem isc do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy, zeby sie tego cholerstwa pozbyc.
Tyle ze mam barzdo wrazliwa skore i zastanawiam sie co pozniej zrobic z tym skinorenem, czy przerwac jego uzywanie na jakis czas dopoki skora nie dojdzie do siebie (czego sie nie powinno chyba robic) czy uzywac nadal na podrazniona po zabiegu skore?
A moze w ogole darowac sie ten zabieg oczyszczania? Tym bardziej ze w najblizszym czasie planuje jakis zabieg na te przebarwienia, np. mikrodermabrazja?
Tyle ze poki co te kroski mi przeszkadzaja, bo fajnie to nie wyglada.

Prosze o jakas porade
Ja to mam dylemat, czy te krostki to nie jest przypadkiem wynik oczyszczania skóry Skinorenem? Radziłabym odpuścić kosmetyczkę i zastanowic nad mniej inwazyjnymi metodami.

Jaki masz filtr? Mleczko, krem, spray? Czy aby filtr Cię nie zapycha?
Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Hihi, ja wiem, ze maja chronic nie tylko przed przebarwieniami,ale wolalam zapytac, bo rozne opinie kraza na temat koniecznosci stosowania filtrow podczas kuracji AD
Bezpieczniej się filtrować
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 14:50   #2273
belllydance
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja to mam dylemat, czy te krostki to nie jest przypadkiem wynik oczyszczania skóry Skinorenem? Radziłabym odpuścić kosmetyczkę i zastanowic nad mniej inwazyjnymi metodami.

Tego tez wlasnie sie obawiam, ale czytalam ze niby taki wysyp jest normalny na poczatku kuracji. Tylko czy to co mi wyskoczylo zniknie samo?
Co do filtra kupilam krem (teraz dowiedzialam sie ze jest takze lzejszy spray chyba). Tylko ze ten drugi polecany ejst do skory tlustej, a ja raczej mam przesuszona przez uzywanie skinorenu.
belllydance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 15:12   #2274
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez belllydance Pokaż wiadomość
Tego tez wlasnie sie obawiam, ale czytalam ze niby taki wysyp jest normalny na poczatku kuracji. Tylko czy to co mi wyskoczylo zniknie samo?
Co do filtra kupilam krem (teraz dowiedzialam sie ze jest takze lzejszy spray chyba). Tylko ze ten drugi polecany ejst do skory tlustej, a ja raczej mam przesuszona przez uzywanie skinorenu.
Ja używam spraju, bo jest lekki i nie zapycha, ale ładnie nawilża - nawilżaj się i kuruj dalej, a powinno byc ok
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 15:18   #2275
belllydance
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

w takim razie sprobuje to przeczekac, a nastepnym razem zamiast kremu kupie sobie spray (wlasciwie wczesniej jak kupowalam mialam zerowe pojecie o filtrach).
A jaki dobry krem nawilzajacy bys polecila? Bo ja ciagle nie moge znalezc tego ktory by dobrze nawilzal skore, ciagle mam przesuszona.
belllydance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 16:47   #2276
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

mam początki trądziku rózowatego. Narazie nie mam krostek, tylko pojawia się u mnie rumień. Dermatolog kazała mi uzywać na noc skinorenu. Z natury mam bardzo suchą cere i po tygodniu stosowania skinorenu, moja cera wygląda fatalnie. Jest jeszcze bardziej zaczerwieniona i przesuszona. Chciałam zapytać czy moge stosować krem nawilżający przed i po smarowaniu twarzy skinorenem? Oraz kiedy będą widoczne pierwsze efekty?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:09   #2277
belllydance
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Tez mnie to interesuje. Przed skinorenem nie powinnas, bo w ulotce jest napisane by nakladac na oczyszczona i osuszona twarz.
belllydance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:23   #2278
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez belllydance Pokaż wiadomość
Tez mnie to interesuje. Przed skinorenem nie powinnas, bo w ulotce jest napisane by nakladac na oczyszczona i osuszona twarz.
czyli najlepiej stosować krem nawilżający po tym jak posmarowaliśmy się skinorenem? czy ktoś też go stosuje na rumień?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 07:36   #2279
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez belllydance Pokaż wiadomość
w takim razie sprobuje to przeczekac, a nastepnym razem zamiast kremu kupie sobie spray (wlasciwie wczesniej jak kupowalam mialam zerowe pojecie o filtrach).
A jaki dobry krem nawilzajacy bys polecila? Bo ja ciagle nie moge znalezc tego ktory by dobrze nawilzal skore, ciagle mam przesuszona.
Ja nakładam na buzię hydraphase xl legere
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 08:11   #2280
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

odstawiacie na wakacje AD?
jeśli tak,to kiedy?
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.