Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-21, 21:19   #2041
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Lylu Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie porady, te kolorki róży, które mi podałaś, rzeczywiście wydają się pasować do mojej cery - przynajmniej tak "na oko"
Jak tylko trochę finansów uzbieram, składam pierwsze zamówienie! Już się nie mogę doczekać
tu te roze z albumu dziewczyny z edm
once and again

swimming pool

daydream
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-21 o 21:34
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 22:17   #2042
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Mnie tez pierwsza proba sie nie udala nakładania joppa havy, jest mocniejsza od intensive edm dość sporo i smugi mi sie porobily odrazu. Nie mozna sobie pomachac bylejak
hahahaaa...to ja jakas zaprawiona w bojach jestem bo mi Joppa swietnie sie ukladaly ..we wszystkich formułach..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 22:59   #2043
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Obserwując szybującego w górę dolara amerykańskiego coraz bardziej pokładam nadzieję w Buff'd Bo jeśli teraz bym kupiła i zapłaciła tak dużo, a za kilka tygodni dolar znów spadnie do 3 zł to się wścieknę. Dziewczyny, kryzys chyba dopadł też wielbicielki minerałów
Iustitio, kanadyjski niestety też drożeje w szybkim tempie. Przy pierwszym zamówieniu próbek Buff'd (27.12) płaciłam 2,46 zł za CAD, przy kolejnym (13.01) - 2,60 zl, teraz PayPal przelicza już 2,73 zł/CAD.

USD w przeliczeniu PP aktualnie: 3,46 zł. Nie ma na co czekać. Robię jutro zamówienie w Conservatorie. Nie podoba mi się, że nie raczą odpowiedzieć na maile, wierzę, że nie mają czasu, bo są pochłonięci pakowaniem proszków. Nie podoba mi się również przewoźnik najtańszej przesyłki (USPS First Class Mail International Package), ten który obsługuje EDM. Na szczęście piszą, że wszystkie przesyłki są ubezpieczone. Ale gdyby mi paczuszka gdzieś zaginęła, to musiałabym znowu czekać nie wiadomo ile. Nie miałabym pudru.

Zaczynam naprawdę doceniać kanadyjską alternatywę. Wielka szkoda, że Buff'd nie ma dla mnie odpowiedniego pudru (nie toleruję kaolinu, a z kolei sama mika z kolorkiem też mnie nie urządza).

Zdecydowałam się ostatecznie na puder ryżowy. Po prostu będę musiała bardzo dbać o warunki przechowywania, a do słoiczków robić małe porcje. Do tego Serecite Mica Matte i odrobina stearynianu magnezu. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Bez pudru sam podkład mineralny nie sprawdzi się u mnie, u mojej siostry tym bardziej. Marzył mi się puder jedwabny, ale ponoć trwałość tylko 3 miesiące (coś mi się nie chce wierzyć, tak pisali na makeuptalk).

Lost 5 już jutro rano!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-21 o 23:00
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 07:25   #2044
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Lorri puder jedwabny ma trwalosc 2 lata, mam z silknaturals czysty i jest tam taki termin i z takimi sie spotykalam u innych producentow tez
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:10   #2045
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A ja dzisiaj nałożyłam Joppa Prairie Wheat w formule Simple Radiance i muszę przyznać, że jak na razie to jestem zachwycona zarówno kolorem jak i formułą. Nakładałam delikatnie, warstwami, lekko spryskanym hydrolatem Flat Topem i takiej gładkiej i ładnej buzi nie miałam od czasu Divinory Guerlain. Pełen Photoshop
Zobaczę jak się będzie sprawował w ciągu dnia i dam znać.

Wykończyłam makijaż Finishing Silk Medium też z Joppa, który też mnie jak na razie zachwycił. Wydaje się dużo lepszy niż Finishing Dust z EDM.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 11:05   #2046
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Nie ma jakiegos sklepu z mineralkami ktory bedzie tanszy nawet od CADa? Czechy nic w ofercie nie maja?
Nie no zartuje, ale fajnie by bylo znalezc jakis pieniadz ktory zalozmy bedzie mial takie przelicznik: 1 "cos" - 1,50zł
a nie jak np. 1€ - 4.50 zł

A co z tymi cieniami Barry M? Ktos testował?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:29   #2047
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj nałożyłam Joppa Prairie Wheat w formule Simple Radiance i muszę przyznać, że jak na razie to jestem zachwycona zarówno kolorem jak i formułą. Nakładałam delikatnie, warstwami, lekko spryskanym hydrolatem Flat Topem i takiej gładkiej i ładnej buzi nie miałam od czasu Divinory Guerlain. Pełen Photoshop
Zobaczę jak się będzie sprawował w ciągu dnia i dam znać.

Wykończyłam makijaż Finishing Silk Medium też z Joppa, który też mnie jak na razie zachwycił. Wydaje się dużo lepszy niż Finishing Dust z EDM.
czy finishing silk medium nadaje kolor?
bo nie przyszły jeszcze moje próbki, a ta promocyjna wysyłka do dziś bardzo kusi ...
tylko nie wiem czy nie będzie dla mnie za ciemny,
z kolei sheer sadząc po nazwie jest połyskujący, a ja chciałabym satynowe/matowe wykończenie,
mam sucha skórę, więc i tak się nie świecę, (chyba że tuż po tłustym kremie)
spot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 14:05   #2048
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
czy finishing silk medium nadaje kolor?
bo nie przyszły jeszcze moje próbki, a ta promocyjna wysyłka do dziś bardzo kusi ...
tylko nie wiem czy nie będzie dla mnie za ciemny,
z kolei sheer sadząc po nazwie jest połyskujący, a ja chciałabym satynowe/matowe wykończenie,
mam sucha skórę, więc i tak się nie świecę, (chyba że tuż po tłustym kremie)
Nie daje koloru i wbrew zdjęciu na stronie Joppa jest bardzo jasny. Też się obawiałam, że będzie ciemny, a tu pełne zaskoczenie. Zresztą możesz sama zobaczyć, bo kilka postów wcześniej dałam fotki . I on właśnie daje takie satynowo matowe wykończenie. Mi się bardzo podoba.
A ja sobie właśnie skorzystałam z promocji i wzięłam pełnowymiarowy podkład. Nie mogłam się oprzeć, tak fajnie dzisiaj w tym podkładzie wyglądam. Nie kupiłam pudru bo mi się kasa kończy, ale wzięłam go znowu w próbkach
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:22   #2049
Lylu
Raczkowanie
 
Avatar Lylu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Kobietki kochane, jeśli mogę prosić o taką informację - a CO nakładacie pod minerały? Kremy z filtrem czy jakieś lekkie fluidy?

Dziękuję za wszystkie sugestie!
Lylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:22   #2050
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Lorri puder jedwabny ma trwalosc 2 lata, mam z silknaturals czysty i jest tam taki termin i z takimi sie spotykalam u innych producentow tez
Tak właśnie mi się wydawało, że to jakaś herezja .
Zamówienie już zrobiłam. Zastanawiają mnie znaczne różnice cen pudru ryżowego w poszczególnych sklepach. 1 Uncja w Conservatorie kosztuje tyle, co 1 funt w Coastal Scents ($5.50). Z kolei w TKB za funt chcą tylko $2.60. Byłam już zdecydowana na zakupy w TKB, ale okazało się, że minimalny koszt zamówienia to ok. 19 dolców, a planowałam zmieścić się w 30 z przesyłką (zresztą u nich nie wiadomo, ile się zapłaci za przesyłkę, trzeba dopłaty robić, paranoja ). Na CS nie mają takiej miki, jak potrzebowałam, ale w przyszłości wypróbuję ich ryżówkę (jeśli konserwatoryjna mi przypadnie do gustu).

Mam nadzieję, że się załapię na dzisiejszą wysyłkę zagraniczną z Conservatorie, bo w przeciwnym razie wyślą mi dopiero za tydzień .
Moich pędzli z EDM nadal brak.

Dziewczyny, orientujecie się, gdzie można kupić płaski, maleńki pędzelek do noszenia w puderniczce? Coś takiego:

http://www.tkbtrading.com/item.php?i...category_id=42
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:30   #2051
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Lylu Pokaż wiadomość
Kobietki kochane, jeśli mogę prosić o taką informację - a CO nakładacie pod minerały? Kremy z filtrem czy jakieś lekkie fluidy?

Dziękuję za wszystkie sugestie!
Ja używam bazy Chanel'a. Wiem, że to profanacja, bo miało być mineralnie, ale to moja ulubiona. Na to odrobinę STF ryżowy z EDM i potem podkład.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość

Dziewczyny, orientujecie się, gdzie można kupić płaski, maleńki pędzelek do noszenia w puderniczce? Coś takiego:

http://www.tkbtrading.com/item.php?i...category_id=42
Ja sobie takie zawsze zostawiam po zużytych produktach, ale przyznam, że w sklepach takich nie widziałam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 15:00   #2052
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Lylu Pokaż wiadomość
Kobietki kochane, jeśli mogę prosić o taką informację - a CO nakładacie pod minerały? Kremy z filtrem czy jakieś lekkie fluidy?

Dziękuję za wszystkie sugestie!
Ja np. nic nie nakladam pod tak jest u mnie najlepiej! Kazdy inaczej pewnie naklada, kazdemu co innego pasuje. Mi z kremem w ogole.. porażka.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 15:09   #2053
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dzięki, znalazłam zdjęcie - nie zauważyłam, a przecież stale śledze watek, nie wiem jak to się stało
w każdym razie jestem bardzo skuszona
tylko nie wiem czy powinnam, tyle już w tym miesiącu kupiłam
zastanawiam się w lutym znów będą jakieś ciekawe promocje
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 15:33   #2054
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Lorri takie pedzelki czesto sa na allegro, np. z clinique.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 16:09   #2055
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Od roku mniejwiecej stosuje EDM Winged Butter, ale ostatnio cos sie odznacza od szyji. Twarz zawsze mialam niestety ciemniejsza i teraz jakos bardziej to jeszcze widac. Nie wiem czy to przez to, ze cera teraz jest jasniejsza, bo nawet na zime to tu praktycznie nie ma slonca.
Na samym poczatku tez dobrym kolorem byl (wlasnie w zimie) Lumiere light medium warm vv. Teraz porobilam sobie 3 godziny temu paski na buzi i szyji wszystkich Lumiere, ktore mam i EDM ktore wchodza w gre i kazdy jeden pasek odznacza sie.
A w ogole nie myslalam, ze w Lumiere jeden odcien w roznych formulach az tak sie rozni.
Cashmere jest bardzo ciemna formula, jak kompletnie inny odcien, jak ciemny bez a nie zolty.
Cienie tez wyprobowalam i te prismatic sa jak Make Up Forever Star Powder. Mam ten z niebieskim i rozowym. Swietne beda do odpowiednich kolorystycznie makijazy jako rozwietlacz luku brwiowego.
I chyba znalazlam jak dotad najlepszy dla moich czarnych brwi cien. Zawsze uzywalam czarnej kredki i na to czesto dark brown EDM. Ale ten braz byl mi za jasny i cieply/rudy i tyllko w polaczeniu z czarna kredka wygladal ok.
A teraz zamowilam special dark Lumiere i jest super ciemnym brazem.
Zobaczymy jak sie z nim dogadam na dluzsza mete.
Dzisiaj tylko na szybko wszystko wyprobowalam.
Zrobilam zdjecia telefonem, ale oczywiscie jakosciowo nie sa dobre. Nie wiem czy je w ogole tu wstawic.

Lost juz na kompie jest, ale jeszcze nie obejrzalam. Czekam do wieczora.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-01-22 o 16:11
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 17:28   #2056
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj nałożyłam Joppa Prairie Wheat w formule Simple Radiance i muszę przyznać, że jak na razie to jestem zachwycona zarówno kolorem jak i formułą. Nakładałam delikatnie, warstwami, lekko spryskanym hydrolatem Flat Topem i takiej gładkiej i ładnej buzi nie miałam od czasu Divinory Guerlain. Pełen Photoshop
Zobaczę jak się będzie sprawował w ciągu dnia i dam znać.

Wykończyłam makijaż Finishing Silk Medium też z Joppa, który też mnie jak na razie zachwycił. Wydaje się dużo lepszy niż Finishing Dust z EDM.
Nooo widzę kolejną osobę zachwyconą Joppa. Ja czekam na nowe próbki, tym razem poza podkładami i cieniami będę testować też ich korektor, róże i pudry.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 17:54   #2057
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Acha, zapomnialam dodac, ze blyszczyk Lumiere mi sie bardzo podoba.
Konsystencja jest dla mnie idealna, jest taki dosc gesciutki, ladnie sie blyszczy i uczucie na ustach bardzo komfortowe. Jak po jakims balsamie. Kolor In the Nude wyglada na prawie przezroczysty blyszczyk, ale napewno zamowie nastepnym razem jeszcze jakis. Jestem na tak.
I pomalowalam sie wlasnie cieniami, kolory i efekt taki "shimmery" bardzo mi sie podoba. Bez problemu sie blenduja razem, bo maja wszystkie bardzo podobne drobinki, ale samych drobinek na oczach tak nie widac, jest tylko efekt taki mocno perlowy. Bardzo mi sie podobaja.
Puder sundew (niby bronzer jest napisane) jest bardzo delikatnym rozswietlaczem. Tez mi sie podoba jak narazie. Ale jak dla mnie to jest zbyt delikatny.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-01-22 o 18:02
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 17:59   #2058
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Smile Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wczoraj i dzisiaj testowalam Monave,2 kolorki neutralne beze pasuja do mnie idealnie,reszta za jasna i za zolta.

zamowilam formulenconceal fundation,mocno kryjacy.
Jest brzydko,grubo zmielony,z grudkami,ale rozprowadza sie bezproblemowo,zero smug.¨
daje lekki polysk,ale nie szczegolnie duzy,zdecydowanie formula dla cer tlustych,potrzebujacych krycia.

Wszystko by bylo Ok,gdyby po 4 godzinach nie zrobilo sie bloto z tego podkladu na mojej buzi.Dzisiaj po 4,5 godz dokladnie to samo
OKROPNOSC!
Na dodatek te kolory jakos dziwnie zszarzaly,z ladnego bezu zamienily sie w szaro-siwa-brudnawa maz.Zmylam to w pracy i nalozylam chanel Mat Lumiere.

cala nadzieje pokladam w Cory,ktore czekaja na wyprobowanie...
Zamowilam primer,korektor i kilka kolorow pudru beztalkowego,przesylka doszla blyskawicznie.
Jak wyprobuje opisze jak sie sprawuja
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 18:21   #2059
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

witajcie dziewczyny wczoraj dostałam próbki z EDM i jestem mega zadowolona, tylko, że się świecę po jakimś czasie, ale i tak jest ok. Formuła intensive kryje świetnie, a pudry, które były za jasne, służą mi świetnie jako korektory pod oczy albo do rozjaśnienia buzi... jak nakładam malutko, dają fajny efekt no i pędzel, jest znakomity..

serdecznie dziękuję pastereczce, bo dzięki niej to wszystko.

Myślałam, że będą mi podkreślać skórki, koło nosa, ale nie... wszystko ok korektor MINT zakrywa wszelkie niespodzianki - jak przeżył imprezę całonocną, to znak, że jest dobry dla mnie

teraz się szykuję na coś innego, jeszcze musze poczytać Wasze pościki
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 18:25   #2060
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Nika0503 Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny wczoraj dostałam próbki z EDM i jestem mega zadowolona, tylko, że się świecę po jakimś czasie, ale i tak jest ok. Formuła intensive kryje świetnie, a pudry, które były za jasne, służą mi świetnie jako korektory pod oczy albo do rozjaśnienia buzi... jak nakładam malutko, dają fajny efekt no i pędzel, jest znakomity..

serdecznie dziękuję pastereczce, bo dzięki niej to wszystko.

Myślałam, że będą mi podkreślać skórki, koło nosa, ale nie... wszystko ok korektor MINT zakrywa wszelkie niespodzianki - jak przeżył imprezę całonocną, to znak, że jest dobry dla mnie

teraz się szykuję na coś innego, jeszcze musze poczytać Wasze pościki
aż serce rośnie gdy czyta się takie posty
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 19:33   #2061
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
aż serce rośnie gdy czyta się takie posty
oj tak
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 19:40   #2062
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Pokochałam wątek wymiankowy Chyba muszę zrobić porządną inwentaryzację i więcej zbędnych proszków powystawiać.

Wizaż uzależnia...

(AW - Anonimowa Wizażoholiczka)
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 21:00   #2063
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny, które zamawiały Joppa koło 20.01 - Wasze paczki już wysłane? ja narazie nie mam żadnego maila od nich. z drugiej strony pewnie mieli sporo zamówień...
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 21:18   #2064
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1061127 7]Dziewczyny, które zamawiały Joppa koło 20.01 - Wasze paczki już wysłane? ja narazie nie mam żadnego maila od nich. z drugiej strony pewnie mieli sporo zamówień...[/quote]
ja zamawiałam wczoraj ale maila brak
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 21:40   #2065
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1061127 7]Dziewczyny, które zamawiały Joppa koło 20.01 - Wasze paczki już wysłane? ja narazie nie mam żadnego maila od nich. z drugiej strony pewnie mieli sporo zamówień...[/quote]

Oni zdaje się nie przysyłają maila potwierdzającego wysyłkę. Wysyłają tylko tego potwierdzającego zamówienie. O ile dobrze pamiętam, tak miałam za pierwszym razem.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 21:50   #2066
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wczoraj Gołąbek napisała mi, że wysyłają maila.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 21:56   #2067
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1061233 4]Wczoraj Gołąbek napisała mi, że wysyłają maila. [/quote]
ja też dostałam tylko maila potwierdzającego zamówienie 2 albo 3 dni temu. Żadnego maila o wysyłce nie dostałam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 21:58   #2068
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Oni zdaje się nie przysyłają maila potwierdzającego wysyłkę. Wysyłają tylko tego potwierdzającego zamówienie. O ile dobrze pamiętam, tak miałam za pierwszym razem.
Też mi się tak wydaje i też chyba tak miałam za pierwszym razem.

Cathy skusiłaś się na minerały Joppa?

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-22 o 21:59
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:03   #2069
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy skusiłaś się na minerały Joppa?
no jak mogłam się dłużej opierać Przecież wiesz, że z silną wolą u mnie kiepsko...A kiedy wyprobować, jak nie przy takiej promocji A teraz siedzę po raz kolejny na EDM i dumam nad pędzlami
Waham się pomiędzy Long Handled Kabuki a New Flat Top Brush, bo dolar nie zachęca do szaleństw, a czymś te moje nowe minerały nakładać muszę, a podejrzewam, że żaden z posiadanych przeze mnie pędzli się do tego nie nada

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-22 o 22:05
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:07   #2070
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Przeszukując neta w poszukiwaniu minerałów w tańszych walutach znalazłam https://www.earthyessences.com.au/index.php
Wysyłka próbek 4,7$ aus, jedna próbka podkładu 2,7$ aus
$ aus= 2,18 w nbp
mam ochotę coś zamówić

jeśli było, przepraszam

edit:
była Australia, to teraz Nowa Zelandia (nbp - 1 NZD = 1,7593zł)
http://www.immersioncosmetics.co.nz

wysyłka droga - 15$, ale chyba bez względu na koszt zamówienia

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-01-22 o 22:28
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.