Włosy bez życia... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-18, 13:17   #1
sophisticateed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 35
Angry

Włosy bez życia...


Witajcie.
Moje włosy przeszły dekoloryzację. Są bardzo grube (chodzi o przekrój włosa) i gęste także, ale niestety wycieniowane. Coś mnie podkusiło, obcięłam włosy do ramion. Kiedy miałam czarne włosy były do pasa, było ich mnóstwo, wyglądały świetnie. Teraz są jasne, średni blond, wyglądają smętnie, do tego muszę zapuszczać grzywkę i teraz się z nią uganiam, bo wciągnęła mi ją suszarka, oczywiście poszłam do fryzjerki i zyskałam asymetryczną grzywkę, najkrótsze pasma sięgają do połowy czoła, inaczej się nie dało, a ja wyglądam jak mokry kojot i grzyweczkę muszę odgarniać na bok, włoski mi stoją, bo są grube jak nitki. Znośne tylko po umyciu, potem zyskują jakiś dziwny kolor i są zwyczajnie nieświeże, oklapnięte, zapuszczam a obecna długość jest naprawdę kłopotliwa. Jak myślicie, co może mi pomóc? Prostować muszę, bo niestety nie są ani proste ani kręcone tylko się puszą i uwierzcie - najdroższe zabiegi nawilżające nic nie dają, bo po nich to "spływa", dosłownie

Pierwsze zdjęcia - obecnie, ale po umyciu, dla porównania ostatnie dwa zaraz po dekoloryzacji.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2011-11-13 o 12:45 Powód: zdjęcia usunięte przez moderatora-sytacja wyjątkowa
sophisticateed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 19:04   #2
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Włosy bez życia...

Cytat:
Napisane przez sophisticateed Pokaż wiadomość
Witajcie.
Moje włosy przeszły dekoloryzację. Są bardzo grube (chodzi o przekrój włosa) i gęste także, ale niestety wycieniowane. Coś mnie podkusiło, obcięłam włosy do ramion. Kiedy miałam czarne włosy były do pasa, było ich mnóstwo, wyglądały świetnie. Teraz są jasne, średni blond, wyglądają smętnie, do tego muszę zapuszczać grzywkę i teraz się z nią uganiam, bo wciągnęła mi ją suszarka, oczywiście poszłam do fryzjerki i zyskałam asymetryczną grzywkę, najkrótsze pasma sięgają do połowy czoła, inaczej się nie dało, a ja wyglądam jak mokry kojot i grzyweczkę muszę odgarniać na bok, włoski mi stoją, bo są grube jak nitki. Znośne tylko po umyciu, potem zyskują jakiś dziwny kolor i są zwyczajnie nieświeże, oklapnięte, zapuszczam a obecna długość jest naprawdę kłopotliwa. Jak myślicie, co może mi pomóc? Prostować muszę, bo niestety nie są ani proste ani kręcone tylko się puszą i uwierzcie - najdroższe zabiegi nawilżające nic nie dają, bo po nich to "spływa", dosłownie

Pierwsze zdjęcia - obecnie, ale po umyciu, dla porównania ostatnie dwa zaraz po dekoloryzacji.
Tak poza tematem to podoba mi się Twój obecny kolor włosów. Zafundowałam sobie podobny. Prostowanie na pewno włosom nie pomoże. Paradoks, bo jak się wyprostuje pozornie wyglądają na zdrowsze. Dziewczyny z wizażu mogą Ci pewnie polecić to co sama doskonale wiesz, rzucić prostownicę i stosować różne maski, oleje etc. Ciesz się, że masz grube i gęste włosy.
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 22:34   #3
sophisticateed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 35
Red face Dot.: Włosy bez życia...

A dziękuję bardzo No właśnie miałam dawno temu konto tutaj (zapomniałam i hasła i nicku, niestety) i stosowałam się do wszystkich rad, olejki i inne takie nie pomagają, kompletnie nic, kupa kasy poszła, sumiennie wszystko wykonywane a włosy jakie były takie są i pozostało mi prostowanie, rozmawiałam z fryzjerką i cóż - włosy mogą być miękkie, odżywione, ale napuszone jak u czarownicy i takie też ja posiadałam, a wygląda to moim zdaniem jakbym się z grzebieniem pokłóciła także wolałam przejść na prostowanie. Moim włosom to wisi, prostowanie kompletnie nie zmieniło ich stanu kiedy farbowałam na ciemno i prostowałam, błyszczały się, były bardzo zdrowe, no ale ciemne i równej długości, a teraz wyglądają w mojej opinii średnio fajnie.
sophisticateed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.