Matura rozszerzona - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-08, 11:20   #1
sylwia990722
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1

Matura rozszerzona


Witam, jestem tutaj nowa, a zakladam wątek bo nie znalazłam tu takiej samej sytuacji. Mój brat pisze w tym roku maturę. Wybrał dwa rozszerzenia- polski i matematykę. Jednak w zeszły piątek, kiedy matura rozszerzona z polskiego się odbywała, bardzo źle się czuł i na nią nie poszedł. Mówił że ledwo wysiedział na podstawie :/ Na podstawowych maturach był wszystkich i na rozszerzenie z matematyki również się wybiera. Czy nieobecność na rozszerzonym polskim wpłynie na zdanie całej matury skoro nie jest ono jego jedynym rozszerzeniem? Bo podobno przystąpić należy do jednego.. Nie umiemy doszukać się dokładnej odpowiedzi na to pytanie ja zdaje maturę dopiero za rok i też nie wiem jak to wygląda, byłabym wdzięczna jakby ktoś wyjaśnił nam jak to jest.
sylwia990722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 17:01   #2
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Matura rozszerzona

Jeżeli w deklaracji maturalnej nie ma wskazania, który przedmiot dodatkowy jest tym "obowiązkowym" i normalnie przystąpi do rozszerzonej matematyki, powinno być okej. Najlepiej dopytać w szkole.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-13 18:01:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.