Prace pseudostylistek. - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 22:25   #2221
Olenka2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Prace pseudostylistek.

Nie jestem autorką ogłoszenia ale zadowoloną klientką. Jedne z paznokci na foto są moje, a miałam "delikatnie" obgryzione i jestem zadowolona ze sa nawet delikatne łopaty. Za 40 zł i nosze juz je drugi tydzien. Kiedys w salonie za 80 zł zrobiono mi dużo brzydsze i zaczeły odpadac po kilku dniach. W jednym salonie babka nawet nie chciała się podjąć zrobienia tipsów. Takie są profesjonalistki w zakładach kosmetycznych
Olenka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:28   #2222
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 417
GG do Carrie85
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Nortonkaa Pokaż wiadomość
Potem przez takie pseudostylistki dziewczyny zniechęcają się do tipsów

to prawda. nie mialam nigdy tipsow, ale jak patrze na te "cuda" to ciesze sie ze nie wpadl mi do glowy pomysl na zrobienie tipsow.... ciezko trafic na osobe ktora naprawde potrafi to zrobic....
Carrie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:28   #2223
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Prace pseudostylistek.

jak nie miała szkolenia to nie dziwię się że nie chciała się podjać przedłużania. Chwała jej za taki krok.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:50   #2224
Nortonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Prace pseudostylistek.

Z tym akurat trudno się nie zgodzić. Faktycznie w salonach tez zdarzają się -przypadki stylistek, które nie maja pojęcia o tym co robią;/
Nortonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:54   #2225
Nortonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Olenka2000 Pokaż wiadomość
Nie jestem autorką ogłoszenia ale zadowoloną klientką. Jedne z paznokci na foto są moje, a miałam "delikatnie" obgryzione i jestem zadowolona ze sa nawet delikatne łopaty. Za 40 zł i nosze juz je drugi tydzien. Kiedys w salonie za 80 zł zrobiono mi dużo brzydsze i zaczeły odpadac po kilku dniach. W jednym salonie babka nawet nie chciała się podjąć zrobienia tipsów. Takie są profesjonalistki w zakładach kosmetycznych
Skoro byłaś klientką to może rozwiejesz nasze wątpliwości dotyczące braku dezynfekcji u tej pani? Dezynfekuje ręce specjalnym płynem przed zabiegiem? Używa dla każdej klientki jednorazowego patyczka i pilnika? Wiem, że pytania wydają się tendencyjne, ale nawet w salonach często jadą 20 osób jednym pilnikiem, co jest co najmniej ochydne;/;/;/
Nortonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 23:23   #2226
Olenka2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Prace pseudostylistek.

Jesli chodzi o dezynfekcje to dokładnie nie wiem o co chodzi bo to moje drugie tipsy a sama się tym nie interesowałam. Przed nałożeniem żelu miałam pomalowane paznokcie jakimś śmierdzącym płynem i przy nakladaniu kolejnych warstw żelu były psikane jakimś sprayem. Dziewczyna używała też drewnianych jednorazowych patyczków do skórek.
Olenka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 23:32   #2227
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Olenka2000 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o dezynfekcje to dokładnie nie wiem o co chodzi bo to moje drugie tipsy a sama się tym nie interesowałam. Przed nałożeniem żelu miałam pomalowane paznokcie jakimś śmierdzącym płynem i przy nakladaniu kolejnych warstw żelu były psikane jakimś sprayem. Dziewczyna używała też drewnianych jednorazowych patyczków do skórek.
No to stylowo
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 23:47   #2228
Nortonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Prace pseudostylistek.

Czyli tak jak myślałam.........Primer i odtłuszczanie a dezynfekcji zero................
Nortonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 23:49   #2229
Nortonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Prace pseudostylistek.

Olenka2000- a pytałaś ją jak długo się tym zajmuje i ile zrobionych tipsów ma na koncie? Bo te zdjęcia wyglądają na początkowe stadium.....
Nortonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 02:10   #2230
kajaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Prace pseudostylistek.

A co sądzicie o tych paznokciach? Robi je osoba, ktora porzadnie reklamuje sie w internecie i ma sporą galerie zrobionych przez siebie paznokci. Wg mnie jednoczesnie sporo dziewczyn musi sie wstydzic swoich dłoni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (27,3 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (22,3 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (26,3 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (30,2 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (21,2 KB, 147 załadowań)

Edytowane przez kajaa00
Czas edycji: 2009-02-09 o 02:18
kajaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 05:35   #2231
Basia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mexyk
Wiadomości: 116
Dot.: Prace pseudostylistek.

powalające...jak dla mnie pseudo
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
Basia24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 08:11   #2232
Nortonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Prace pseudostylistek.

hehe w dzisiejszych czasach stylistka z prawdziwego zdarzenia graniczy z cudem niestety
Nortonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 08:18   #2233
Nortonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kajaa00 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tych paznokciach? Robi je osoba, ktora porzadnie reklamuje sie w internecie i ma sporą galerie zrobionych przez siebie paznokci. Wg mnie jednoczesnie sporo dziewczyn musi sie wstydzic swoich dłoni.
Akurat tego bloga już chyba na wizażu widział i prace tam umieszczone wcale nie są takie złe. Są błędy ale nie dużego kalibru. Na tych fotach akurat wynikają z użycia gotowych tipsów french, których nie da się wyżej położyć:P Niektóre przydałoby się też po bokach przypiłować lekko, ale tragedii nie ma
Nortonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 08:21   #2234
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez waga18 Pokaż wiadomość
szukałam, szukałam i znalazłam... dla mnie straszne...
Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość

nakleję je sobie na lodówkę w formie plakatu bo przyda mi sie zrzucić parę kilo
To samo pomyślałam. Dobrze, że śniadania nie zjadłam
Cytat:
Napisane przez Nortonkaa Pokaż wiadomość
Z tym akurat trudno się nie zgodzić. Faktycznie w salonach tez zdarzają się -przypadki stylistek, które nie maja pojęcia o tym co robią;/
AMEN. Niedawno, nie wnikając z czego wynikał wybór salonu kosmetycznego, miałam zrobione paznokcie. A dokładnie żel-masakrę. Przez Panią z 3 "dylomami" na ścianie, a od któej ja więcej o przedłużaniu paznokci wiem z tytułu noszenia żelu przez kilka lat. Pomijając kształt, grubość i dokładność wykonania paznokci, uwagi typu "no o co Pani chodzi, przecież prosto jest, ja nie wiedzę o co Pani chodzi!!!" No nie wiedziała o co mi chodzi, bo nie miała pojęcia czym jest krzywa C, linia uśmiechu czy stresu

No i... oczywiście 2 paznokcie wytrzymały dokładnie 9dni, a reszta została szczęśliwie usunięta. Nie, nie przez tamtą rzeźniczkę, bo do niej to uż nawet na manicure bym nie poszła, biorąc pod uwagę fakt, że nie używa jednorazowych rękawiczek.

A za całą przyjemność kasuje 95zł.

O! Musiałam wylać frustrację tą pseudostylistką. Nie zawsze posiadanie dyplomu ukończenia kursu równoważne jest z posiadaniem jakiejkolwiek praktycznej wiedzy na temat przedłużania paznoci...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 08:38   #2235
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
jak nie miała szkolenia to nie dziwię się że nie chciała się podjać przedłużania. Chwała jej za taki krok.
Z tym się nie zgodze szbbatha..przykro mi..Sytuacja jest taka: są ogryzki(straszne!!!. .ja jeszcze w życiu takich nie widziałam, a z racji wieku moje oczy troche juz widzialy)...Sa salony w Poznaniu z profesjonalistkami(dziewc ze pewnie nie odwiedzilo wszystkich bo juz sil nie mialo na wysluchiwanie komentarzy..i odmow!)..W zadnym z odwiedzonych salonow nie podjęto sie przedlużenia paznokci..Miala swoj własny ślub dziewczyny..W jednym z salonow pani stylistka rzucila tekstem żeby poczekala z miesiąc, aż jej urosną i wtedy to ona zobaczy..Nie odwżyła sie juz odwiedzic zadnego..Pznokcie..hmm..r aczej to co z nich zostalo, faktycznie sa trudne(nawet troche krwawia), ale ja nie wypuscilabym tak zdesperowanej dziewczyny..napweno nie zakladalabym od razu(byly ponad 2tyg),moze nawet nie daloby sie wcale zalożyć,ale probowalabym najpierw wzmocnic jakoś, może pozniej..Moze coc na dwa dni..A one nawet nie wykazaly checi proby..Naprawde bylo mi jej zal..

Edytowane przez Penelopa47
Czas edycji: 2009-02-09 o 08:39
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 09:00   #2236
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: Prace pseudostylistek.

KOCHANE DZIEWCZYNKI, OGLĄDAJA WASZE DODANE ZDJECIA PRAC STYLOWYCH PAZNOKCI PROFESJONALNIE PRZEDŁUŻONYCH ZA KTÓRE KLIENTKA PŁACI MINIMUM 50ZŁ PŁAKAC MI SIE CHCE!!!! JA SKONCZYŁĄM 3 KURSY, JEŻDZE PO WARSZTATACH, SZUKAM LUDZI CO MI POMOGĄ ABYM BYŁA CORAZ LEPSZA W SWOJEJ PROFESJI, POŚWIECAM MNUSTWO CZASU NA CWICZENIA, PATRZAC NA TE LASKI NÓŻ MI SIE OTWIERA W KIESZENI... i mogą co niektóre sie obrazi na mnie jakoś mnie to nie rusza!!!
to dziewczyny szkolą sie, odkłaja każdy grosz by ulepszyc swoje metody, a przyjdzie ci taka, zobaczy jak robisz i juz chce robic to samo a co najgorasza chce ZARABIAC!!!!
no przecież nie jest to aż tak trudne przykleic tipsa,dac na to żel czasem nie wiedza ile warst, i ooooo prosze ma w kieszeni 50zł!!!!
APEL DO WSZYSTKICH PSEUDOSTYLISTEK JESLI CZYTAJA MOJ POST ZACZNIJCIE MYŚLEC, I DO CHOLERY UKOŃCZCIE KURS CHOCBY PODSTAWOWY JAK JUZ CHCECIE TO ROBIC, BO CHOC BEDZIECIE ROBIC FUSZERKE TO CHOCIAZ NIE ZARAZICIE NICZYM KLIENTKI ANI SIEBIE A TYM BARDZIEJ NIE NARAZICIE NIKOGO NA DŁUGO TERMINOWE LECZENIE!!!! A SĄ MOZLIWOSCI CHOCBY POJSC NA BEZPLATNY KURS Z URZEDU PRACY, ALE NIE CHCE SIE TYŁKA RUSZYC I POBIEGAC TROSZKE!!!
ALE SIE WKURZYŁAM!!!!
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 09:58   #2237
pina92
Raczkowanie
 
Avatar pina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 140
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez jusis83 Pokaż wiadomość
KOCHANE DZIEWCZYNKI, OGLĄDAJA WASZE DODANE ZDJECIA PRAC STYLOWYCH PAZNOKCI PROFESJONALNIE PRZEDŁUŻONYCH ZA KTÓRE KLIENTKA PŁACI MINIMUM 50ZŁ PŁAKAC MI SIE CHCE!!!! JA SKONCZYŁĄM 3 KURSY, JEŻDZE PO WARSZTATACH, SZUKAM LUDZI CO MI POMOGĄ ABYM BYŁA CORAZ LEPSZA W SWOJEJ PROFESJI, POŚWIECAM MNUSTWO CZASU NA CWICZENIA, PATRZAC NA TE LASKI NÓŻ MI SIE OTWIERA W KIESZENI... i mogą co niektóre sie obrazi na mnie jakoś mnie to nie rusza!!!
to dziewczyny szkolą sie, odkłaja każdy grosz by ulepszyc swoje metody, a przyjdzie ci taka, zobaczy jak robisz i juz chce robic to samo a co najgorasza chce ZARABIAC!!!!
no przecież nie jest to aż tak trudne przykleic tipsa,dac na to żel czasem nie wiedza ile warst, i ooooo prosze ma w kieszeni 50zł!!!!
APEL DO WSZYSTKICH PSEUDOSTYLISTEK JESLI CZYTAJA MOJ POST ZACZNIJCIE MYŚLEC, I DO CHOLERY UKOŃCZCIE KURS CHOCBY PODSTAWOWY JAK JUZ CHCECIE TO ROBIC, BO CHOC BEDZIECIE ROBIC FUSZERKE TO CHOCIAZ NIE ZARAZICIE NICZYM KLIENTKI ANI SIEBIE A TYM BARDZIEJ NIE NARAZICIE NIKOGO NA DŁUGO TERMINOWE LECZENIE!!!! A SĄ MOZLIWOSCI CHOCBY POJSC NA BEZPLATNY KURS Z URZEDU PRACY, ALE NIE CHCE SIE TYŁKA RUSZYC I POBIEGAC TROSZKE!!!
ALE SIE WKURZYŁAM!!!!

Juz lece na bezpłatny kurs z urzędu pracy... tym bardziej ze jest ich mnUstwo.
__________________
I got a plan....

49 kg
pina92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:06   #2238
awangardaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Nortonkaa Pokaż wiadomość
Akurat tego bloga już chyba na wizażu widział i prace tam umieszczone wcale nie są takie złe. Są błędy ale nie dużego kalibru. Na tych fotach akurat wynikają z użycia gotowych tipsów french, których nie da się wyżej położyć:P Niektóre przydałoby się też po bokach przypiłować lekko, ale tragedii nie ma
wiesz, ja bym nie nazwała tego czegoś błędami "nie dużego kalibru", chyba bym z domu nie wyszła z takimi szuflami do nakładania cementu french od połowy paznokci, góry i doliny i jeszcze to wzorki jak dla mnie "lekki" brak gustu...ciekawe ile kasuje za taki "profesjonalizm"
awangardaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:11   #2239
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez pina92 Pokaż wiadomość
Juz lece na bezpłatny kurs z urzędu pracy... tym bardziej ze jest ich mnUstwo.
a zebys wiedziala ze sa, sama skorzystałam z takiego kursu, kurs miał sie odbyc 15 pazdziernika a ja specjalnie na niego zarejestrowałam sie 30 wrzesnia br. i co i dostalam sie , a dlaczego bo chodzilam,prosiłam , opowiadałam o swoich planach na przyszłośc. chcetnych na ten kurs bylo ok 200 osob a miejsc tylko 12. byłam nawet u doradccy zawodowego w naszym urzedzie w zawierciu, widac ze juz mialy mnie dosyc.
ale dla chcącego nic trudnego kochana!!!!!! nawet na tym forum sa podane kursy bezpłatne wizażu i stylizacji paznokci dla ludzi bezrobotnych.
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 10:16   #2240
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

Jak ktoś chce i ma predyspozycje, to i taki kurs z urzędu pracy mu pomoże, a komuś, kto jest ewidentną anty stylistką (nie pseudo, tylko anty), żadne kursy nie pomogą, bo co po dyplomach, jak ktoś nie ma "smykałki" do stylizacji
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:52   #2241
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Jak ktoś chce i ma predyspozycje, to i taki kurs z urzędu pracy mu pomoże, a komuś, kto jest ewidentną anty stylistką (nie pseudo, tylko anty), żadne kursy nie pomogą, bo co po dyplomach, jak ktoś nie ma "smykałki" do stylizacji
i tu masz całkowitą racje, nam zanim poszłysmy na ten kurs zrobiono test, kto sie do tego nadaje, miaysmy ozdobic herb w ktorym mialysmy podzielic na cztery czesci i w pierwszym mialysmy opisac lub narysowac swoje doswiadczenie zawodowe, w drugim nasze osiagniecia zyciowe, trzeci to jakie jestesmy a czwarty nasze plany (marzenia). po czym pani doradca zebrala nasze prace i powiedziala kto sie nadaje do tego fachu, bo w tym fachu trzeba miec bujna wyobrażnie i zdolnosci manualne. na 12 osób wytypowala tylko 2, ktore widzi ze odnajda sie w tym zawodzie i wiecie co ja bylam jedną z nich. dlaczego? bo zamiast pisac o sobie wszystko narysowałam, bardzo sie jej podobalo moje arcydzieło hehehehe
najlepiej jej sie podobalo jak narysowalam rysunki opisujace siebie, mianowicie:
słonce bo jestem pogodna osobą, serce bo ufam i lubie ludzi, radio bo wciaz nadaje bez konca moj maz wysiada juz hehehe i burze bo jak mnie cos wkurzy to lepiej niech ucieka hehehehe. nie wiem czy dam rade dorównac innym stylistkom , ale bardzo bym chciała choc miec polowe umiejetnosci jak to maja co niektore na tym portalu np. paulakrk. co robie by byc lepsza? szkole sie, godzinami przegladam stronki i mysle jak by tu zrobic to samo albo jakies nowe zdobienie itp.... nigdy sie nie poddaje, nie ma dla mnie rzeczy niemozliwych...
dobrze ze za marzenia nie karaja heheehe

Edytowane przez jusis83
Czas edycji: 2009-02-09 o 10:59
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:41   #2242
ola1211
Raczkowanie
 
Avatar ola1211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 88
Dot.: Prace pseudostylistek.

w takim razie ja tez coś wrzucę.

na drugim zdjęciu looknijcie na kciuk, tam gdzie powinna być krzywa C jest wklęśnięcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery-72569934-500x500.jpg (18,3 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery-72569959-500x500.jpg (44,2 KB, 216 załadowań)
__________________
http://www.marilynmonroe.ca/camera/galleries/


lov. <333
ola1211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:46   #2243
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ola1211 Pokaż wiadomość
w takim razie ja tez coś wrzucę.

na drugim zdjęciu looknijcie na kciuk, tam gdzie powinna być krzywa C jest wklęśnięcie.
oja..
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:57   #2244
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez pina92 Pokaż wiadomość
Juz lece na bezpłatny kurs z urzędu pracy... tym bardziej ze jest ich mnUstwo.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:42   #2245
pina92
Raczkowanie
 
Avatar pina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 140
Dot.: Prace pseudostylistek.

Co z tego ze mam smykałkę skoro nie mam ukonczonych 18 lat i musze czekac do wakacji az mi rodzice zasponsorują.
__________________
I got a plan....

49 kg
pina92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 15:28   #2246
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Prace pseudostylistek.

no ale dziewczyny co się dziwicie że dobra stylistka to cud w dzisiejszych czasach. Każdy ma dostęp do materiałów nie tylko na allegro ale też w renomowanych sklepach branżowych. Z tego co się orientuję tylko akryl w sklepie gdzie się zaopatruje sprzedadzą ci tylko po okazaniu papierka.
Moja koleżanka dziś pokazała mi w pracy swoje pierwsze robione pazurki. Oczywiście jest bez kursu a żel miała kilka razy. I co? już ma 2 klientki, koleżanki mamy. No masakra po prostu.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 15:34   #2247
Tholie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 308
Dot.: Prace pseudostylistek.

ja miałam przypadek że przyszła do mnie dziewczyna na nowe akryle, potem na dolewkę a potam zobaczyłam jej ogłoszenie na drzwiach sklepu"Paznokcie akrylowe i żelowe"
co lepsze jeszcze później zaytała czy zrobiłabym jej paznokcie na jej materiałach (chyba po to żeby coś sobie przypomnieć jak się robiło), to poprostu Chamstwo
Tholie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 16:10   #2248
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Tholie Pokaż wiadomość
ja miałam przypadek że przyszła do mnie dziewczyna na nowe akryle, potem na dolewkę a potam zobaczyłam jej ogłoszenie na drzwiach sklepu"Paznokcie akrylowe i żelowe"
co lepsze jeszcze później zaytała czy zrobiłabym jej paznokcie na jej materiałach (chyba po to żeby coś sobie przypomnieć jak się robiło), to poprostu Chamstwo
Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
no ale dziewczyny co się dziwicie że dobra stylistka to cud w dzisiejszych czasach. Każdy ma dostęp do materiałów nie tylko na allegro ale też w renomowanych sklepach branżowych. Z tego co się orientuję tylko akryl w sklepie gdzie się zaopatruje sprzedadzą ci tylko po okazaniu papierka.
Moja koleżanka dziś pokazała mi w pracy swoje pierwsze robione pazurki. Oczywiście jest bez kursu a żel miała kilka razy. I co? już ma 2 klientki, koleżanki mamy. No masakra po prostu.
Czyli jak widać, po trupach do celu
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 16:40   #2249
Nortonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Prace pseudostylistek.

No to nowa porcja. Z takim cudem wróciłą dziś moja koleżanka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020386.jpg (24,1 KB, 177 załadowań)
Nortonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:03   #2250
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://www.allegro.pl/item552350749_...gwarancja.html

Cudo.
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.