Przedłużanie rzęs - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-30, 21:21   #1891
polova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 37
Dot.: Przedłużanie rzęs

Kiedyś przedłużałam rzęsy, ale później miałam ich dużo mniej, niż przed takimi zabiegami, także zrezygnowałam.
polova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 21:38   #1892
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie rzęs

Polova, udało Ci się potem doprowadzić swoje naturalne rzęsy to stanu sprzed w jakim były przed wykonywaniem zabiegu?
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 08:24   #1893
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Przedłużanie rzęs

Mi to zajęło ponad pol roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 20:46   #1894
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Przedłużanie rzęs

Mówią, że to nie niszczy naturalnych... Co myślicie?
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 07:59   #1895
Strawberry055
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Straciłam rzęsy ;(. Odrosną?

Cześć wszystkim, piszę tutaj, ponieważ ostatnio spotkało mnie coś masakrycznego i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Zdecydowałam się na przedłużanie rzęs metodą 3D. Robiłam to w salonie jakieś 3 tygodnie temu. Już na samym początku coś mi nie pasowało, bo zabieg był dość bolesny, miałam wrażenie, że kobieta wyrywa mi moje naturalne rzęsy. Przetrwałam to. Parę dni po zrobieniu tych rzęs miałam stan zapalny, który przeszedł, jednak najgorsze miało miejsce parę dni temu, a mianowicie wypadły mi prawie wszystkie rzęsy - wraz z moimi naturalnymi ;(. Miałam swoje długie, a teraz dosłownie jakbym była po chemioterapii i wcale nie przesadzam.

Najbardziej obawiam się tego, że one już nie odrosną i zostanę łysa, ale czy to w ogóle jest możliwe, żeby nie odrosły? Zaznaczam, że chyba straciłam je wraz z cebulkami ... Bardzo proszę o pomoc, istnieje jakaś opcja, żeby przyśpieszyć proces wzrostu rzęs? I czy aby na pewno je odzyskam? Jestem załamana.
Strawberry055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 06:37   #1896
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

to co Cię spotkało niestety nie jest miłe ani przyjemne,

jeżeli byłaś w salonie i zachowałaś paragon to możesz śmiało podać ten salon do sądu. aczkolwiek nie ma tu trwałego uszczerbku na zdrowiu więc skutek może być marny.

co do Twoich rzęs to odrosną. cykl życia rzęsy trwa średniostatystycznie około 3-4 miesiące. jeżeli brodawki rzęsowe nie są zniszczone to odrosną szybko. można proces przyspieszyć na dwa sposoby. albo iść do sensownej pani od rzęs (choć nie wiem czy się teraz odważysz nawet szukać. jak byś była z Wrocławia to bym Cię zaprosiła do nas do salonu, albo używając sensownej odżywki (nie stymulatora!!!), która nie zaburzy cyklu naturalnego wzrostu rzęs i po zaprzestaniu jej używania nie spowoduje ich przerzedzenia.

widziałam efekty wielu z nich i serum lub żel DaLashes najlepiej dają sobie radę i są na składnikach naturalnych.



trzymam za Ciebie kciuki. jak byś miała jeszcze pytania to służę pomocą ��
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej

Edytowane przez nadiuszka
Czas edycji: 2018-05-21 o 14:38 Powód: Reklama
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 17:42   #1897
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Straciłam rzęsy ;(. Odrosną?

Cytat:
Napisane przez Strawberry055 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim, piszę tutaj, ponieważ ostatnio spotkało mnie coś masakrycznego i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Zdecydowałam się na przedłużanie rzęs metodą 3D. Robiłam to w salonie jakieś 3 tygodnie temu. Już na samym początku coś mi nie pasowało, bo zabieg był dość bolesny, miałam wrażenie, że kobieta wyrywa mi moje naturalne rzęsy. Przetrwałam to. Parę dni po zrobieniu tych rzęs miałam stan zapalny, który przeszedł, jednak najgorsze miało miejsce parę dni temu, a mianowicie wypadły mi prawie wszystkie rzęsy - wraz z moimi naturalnymi ;(. Miałam swoje długie, a teraz dosłownie jakbym była po chemioterapii i wcale nie przesadzam.

Najbardziej obawiam się tego, że one już nie odrosną i zostanę łysa, ale czy to w ogóle jest możliwe, żeby nie odrosły? Zaznaczam, że chyba straciłam je wraz z cebulkami ... Bardzo proszę o pomoc, istnieje jakaś opcja, żeby przyśpieszyć proces wzrostu rzęs? I czy aby na pewno je odzyskam? Jestem załamana.
Zabieg nie powinien byc bolesny, w koncu nie zdejmowala Ci zadnych rzes... Odrosna na pewno, ale troche to potrwa. Mozesz wspomoc sie olejem rycynowym i tabletkami biotyna.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-23, 08:39   #1898
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Przedłużanie rzęs

Uzupełniałam rzęsy w poniedziałek,mogę dziś pójść na solarium ?

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 21:43   #1899
malina854
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam chciałabym odświeżyć wątek. Mam pytanie czy któraś z was uczulila sie może na klej do rzęs? Czyt. (cyjanoakryl) ? Czy jest może jakieś odczulanie? Czy pamięć organizmu zapamięta już na zawsze że cyjanoakryl to wróg numer 1?😁
__________________
Zabij mnie
Bo mam styl
Bo mam przyjaciół
Bo patrzę na Ciebie z góry
Bo wszyscy mi zazdroszczą ^__^
Bo choc się starasz nie potrafisz byc mną... o.O!!
malina854 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 07:20   #1900
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

jako instruktor stylizacji rzęs powiadam Ci, nie baw się w takie rzeczy.
odpuść.
zdrowie jest najważniejsze.

istnieje mnóstwo sposobów pozbycia się tej alergii, ale ani jeden nie jest wart ryzyka.
jedyne co możesz zrobić dla siebie i organizmu to go oczyścić i możliwe, że organizm nie będzie alergicznie reagować na klej do rzęs.
czyli pójście od zupełnie innej strony.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 12:21   #1901
hubercik4199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Polecam metodę 1:1,bo wygląda naturalnie. Jeśli nie chcesz niszczyć ich tuszem.
hubercik4199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-21, 12:27   #1902
Barbrra9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie rzęs

Metod na przedłużanie rzęs jest bardzo dużo, mi właśnie zależy na jak najbardziej naturalnym efekcie. Wiadomo, że nie chce też jakiś mega długich rzęs, taki mi się nie podobają. Rozglądałam się już po ofercie Beauty & You na przedłużanie rzęs. Kosmetyczka proponuje kilka sposobów na zrobienie tego zabiegu. Co byście właśnie z doświadczenia poleciły?
Barbrra9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 09:00   #1903
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Barbrra9 Pokaż wiadomość
Metod na przedłużanie rzęs jest bardzo dużo, mi właśnie zależy na jak najbardziej naturalnym efekcie. Wiadomo, że nie chce też jakiś mega długich rzęs, taki mi się nie podobają. Rozglądałam się już po ofercie Beauty & You na przedłużanie rzęs. Kosmetyczka proponuje kilka sposobów na zrobienie tego zabiegu. Co byście właśnie z doświadczenia poleciły?
to czy 1:1 czy 2D czy 3D będzie u Ciebie wyglądać naturalnie zależy wyłącznie od tego w jakim stanie są rzęsy. dlatego właśnie trzeba sprawdzić dobrze salon czy osobę do której się wybierasz, zaufać jej i oddać się jej w ręce.
wizyta powinna rozpocząć się od wywiadu z Tobą jako klientem. kosmetyczka ma wysłuchać Twoje życzenia i obawy i postarać się maksymalnie dopasować efekt do oczekiwań.

powodzenia i życzę pięknych rzęs!
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 06:40   #1904
Paseczkam
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 29
Dot.: Przedłużanie rzęs

Sama zastanawiałam się nad powiększaniem rzęs, jednak o ile na folderach reklamowych wyglada to bardzo dobrze, to zupełnie inaczej wyglada to w rzeczywistości i bardzo często obserwuje się calkiem nieudane zabiegi. Tak więc postanowiłam sie jednak na zabieg nie wybierać.

Jak chcę mieć mocniej podkreślone oczy to po prostu wolę sobie przyczepić sztuczne rzęsy, które nie są drogie [nieopłacona reklama] . I jeśli nie bedzie mi się to podobało to mogę je po prostu bez problemu ściągnąć.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2019-10-23 o 21:17 Powód: Reklama w linku
Paseczkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 20:26   #1905
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny, jak sobie radzicie w obecnej sytuacji... wiadomo, pewnie jeszcze minie sporo czasu zanim otworzą salony... u mnie już ostatki rzęs a niesttey naturalne są bidniutkie
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 21:36   #1906
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak sobie radzicie w obecnej sytuacji... wiadomo, pewnie jeszcze minie sporo czasu zanim otworzą salony... u mnie już ostatki rzęs a niesttey naturalne są bidniutkie
Po 4 latach przedłużania sama zdjęłam rzęsy myślałam, że nie da się bez nich żyć, ale jak już zostały mi pojedyncze to zamówiłam specyfik do ściągania rzęs i się udało.
Może to i lepiej, że tak wyszło, bo jak zobaczyłam jak wyglądają moje rzęsy po wieloletnim przedłużaniu - no to szok. Wiedziałam, że będą osłabione, ale praktycznie nie było ich widać.
Robię sobie przerwę na dłuższy czas, o ile nie na zawsze. Na specjalne okazje przykleję kępki i będzie
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 10:54   #1907
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Po 4 latach przedłużania sama zdjęłam rzęsy myślałam, że nie da się bez nich żyć, ale jak już zostały mi pojedyncze to zamówiłam specyfik do ściągania rzęs i się udało.
Może to i lepiej, że tak wyszło, bo jak zobaczyłam jak wyglądają moje rzęsy po wieloletnim przedłużaniu - no to szok. Wiedziałam, że będą osłabione, ale praktycznie nie było ich widać.
Robię sobie przerwę na dłuższy czas, o ile nie na zawsze. Na specjalne okazje przykleję kępki i będzie
no moje rzesy po 5 latach non stop sa w opłakanym stanie... nie wiem jak im pomóc nawet
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 13:47   #1908
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
no moje rzesy po 5 latach non stop sa w opłakanym stanie... nie wiem jak im pomóc nawet
Swoje zostawiłam tak jak są może to głupie, ale obawiam się trochę tych "super odżywek".
Minęło już 3 tygodnie od ściągnięcia rzęs i moje wyglądają lepiej. Nadal są proste jak druty - mam nadzieję, że to się samo naprawi :P
Głównie dlatego zaczęłam przedłużać, bo moje naturalne były tak podkręcone, że jakiego tuszu bym nie użyła to odbijały mi się pod brwiami i wyglądało to nieestetycznie.
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 15:25   #1909
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Swoje zostawiłam tak jak są może to głupie, ale obawiam się trochę tych "super odżywek".
Minęło już 3 tygodnie od ściągnięcia rzęs i moje wyglądają lepiej. Nadal są proste jak druty - mam nadzieję, że to się samo naprawi :P
Głównie dlatego zaczęłam przedłużać, bo moje naturalne były tak podkręcone, że jakiego tuszu bym nie użyła to odbijały mi się pod brwiami i wyglądało to nieestetycznie.
Ja tez nie lubię odzywek, bo po odstawieniu rzęsy wariuja ale poszukałam na KWC i zamówiłam właśnie odzywkę EleverLash, zobaczymy ... ma dobre opinie...
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-08, 21:14   #1910
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Po 4 latach przedłużania sama zdjęłam rzęsy myślałam, że nie da się bez nich żyć, ale jak już zostały mi pojedyncze to zamówiłam specyfik do ściągania rzęs i się udało.
Może to i lepiej, że tak wyszło, bo jak zobaczyłam jak wyglądają moje rzęsy po wieloletnim przedłużaniu - no to szok. Wiedziałam, że będą osłabione, ale praktycznie nie było ich widać.
Robię sobie przerwę na dłuższy czas, o ile nie na zawsze. Na specjalne okazje przykleję kępki i będzie

A jaki to specyfik ? Ja tez od 4 miesiecy bez rzęs i tragedia takie jakies krótkie i proste są haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 18:54   #1911
Olisek
Przyczajenie
 
Avatar Olisek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków- Podgórze
Wiadomości: 26
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja też teraz nie uzupełniam przez obecną sytuację i już mam takie dziury ale od 2 tygodni uzywam odżywki z bimatoprostem na noc i efekty są super. Moje już prawie nadganiaja te ostatki doklejonych polecam bardzo aż mam spore odrosty
Olisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 18:57   #1912
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Przedłużanie rzęs

no moje rzęsy są w opłakanym stanie po kilkuletnim przedłużaniu, stosuje od tygodnia odzywkę EleverLash i widzę, że coś tam się ruszyło i wiecie co... chyba już sobie odpuszczam to przedłużanie, nawet mój TŻ twierdzi i to teraz, gdy ich prawie nie mam , że wyglądam ładniej, naturalniej i młodziej
a jeszcze miesiac temu nie wyobrażałam sobie siebie bez przedłużanych rzęs

Mam nadzieje, że moje naturalne dojdą do dobrej formy
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2020-04-17 o 19:06
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 21:08   #1913
Olisek
Przyczajenie
 
Avatar Olisek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków- Podgórze
Wiadomości: 26
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja też sobie odpuszczam totalnie ale może magnetyczne sobie sprawię
Olisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 18:31   #1914
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

noszę rzęsy bez przerwy dużo lat ale w obecnej sytuacji ściągnęłam i postanowiłam sprawdzić co z nimi zadziała serum DaLashes.
zrobiłam wręcz naukowe podejście i robię wraz z inną dziewczyną co tydzień zdjęcia.
Wiadomo, że efekt nigdy nie będzie jak z przedłużonymi. Tu się nie ma co czarować, ale jak nie trzeba do ludzi wychodzić to da się żyć i bez rzęs :P
Dzięki odżywce przed kolejnym przedłużaniem będą w jeszcze lepszej kondycji.

Uważajcie tylko dziewczyny na odżywki, bo wiele z nich zachowuje się bardzo nieciekawie. Tak że sprawdzajcie dokładnie składy i działanie każdego składnika. Zajmie wam to chwilę, a będzie pewność że krzywdy wam nie zrobi.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 21:09   #1915
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Olisek Pokaż wiadomość
Ja też sobie odpuszczam totalnie ale może magnetyczne sobie sprawię
ściema... miałam, testowałam... i jedne i drugie tzn. i te z samym magnesem i te na eyeliner u mnie nie trzymają się...

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
noszę rzęsy bez przerwy dużo lat ale w obecnej sytuacji ściągnęłam i postanowiłam sprawdzić co z nimi zadziała serum DaLashes.
zrobiłam wręcz naukowe podejście i robię wraz z inną dziewczyną co tydzień zdjęcia.
Wiadomo, że efekt nigdy nie będzie jak z przedłużonymi. Tu się nie ma co czarować, ale jak nie trzeba do ludzi wychodzić to da się żyć i bez rzęs :P
Dzięki odżywce przed kolejnym przedłużaniem będą w jeszcze lepszej kondycji.

Uważajcie tylko dziewczyny na odżywki, bo wiele z nich zachowuje się bardzo nieciekawie. Tak że sprawdzajcie dokładnie składy i działanie każdego składnika. Zajmie wam to chwilę, a będzie pewność że krzywdy wam nie zrobi.
Masz rację z tymi odżywkami miałam po nich rzesy najpierw cudne , jak sztuczne a potem bardzo się osłabiały , rosły w różnych kierunkach, jakieś takie nieokiełzane
tą odzywkę, która mam (EleverLash), chce stosować tylko do pewnego momentu tzn gdy zaczne wyglądać jak człowiek


Podsumowując - mimo bardzo dobrej stylistki - moje rzęsy ( 3-4D) po kilku latach wyglądają bardzo ale to bardzo źle... nie ma co się czarować - przedłużanie niszczy rzęsy - bardzo je osłabia - sama się o tym przekonałam . Pewnie raz na jakiś czas można sobie takie cuda znów założyc... ale ja na pewno rezygnuje ze stałego przedłużania
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2020-04-20 o 21:18
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 11:52   #1916
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

nie zgodzę się niestety że przedłużanie niszczy rzęsy.
mam ponad 10 lat doświadczenia w temacie i jak uczę swoje kursantki jak dobierać rzęsy aby nie niszczyły naturalnych to na mnie wielkie oczy wytrzeszczają, że jak to jest że one o tym nie wiedziały.
jak zaczęłam prowadzić kursy online i oglądać zamiast 1 pracy jak na standardowych kursach stacjonarnych po 10 prac każdej kursantki w ciągu dwóch miesięcy to okazało się że 90% stylistek nie umie dobrać rzęs syntetycznych lub kępek tak aby nie obciążyć naturalnej ponad jej możliwości dźwigania.
jest to temat rzeka ale zaufaj mi, da się przedłużać rzęsy tak aby naturalne były nawet w lepszej kondycji niż przed założeniem, a mimo to wyglądały efektownie.


co do odzywek to trzeba rozróżniać stymulatory wzrostu i odżywki. często producenci celowo konsumenta wprowadzają w błąd, a konsument otumaniony kupuje co bądź nie czytając i ufając ślepo.

odżywka wzmacnia i pomaga rzęsom rosnąć w naturalny sposób, przywracając ich potencjał genetyczny. robi to za pomocą naturalnych składników.
najprostsza wersja - olejek rycynowy, migdałowy, kokosowy itp.
w efekcie po odstawieniu nic się z rzęsami nie dzieje strasznego.

stymulator chemicznie (zaburzając naturalny cykl wzrostu rzęs) wypędza rzęsy. w efekcie mamy zaburzenia stanu rzęs naturalnych po odstawieniu.

mogłabym tak pisać i pisać....


Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ściema... miałam, testowałam... i jedne i drugie tzn. i te z samym magnesem i te na eyeliner u mnie nie trzymają się...

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------


Masz rację z tymi odżywkami miałam po nich rzesy najpierw cudne , jak sztuczne a potem bardzo się osłabiały , rosły w różnych kierunkach, jakieś takie nieokiełzane
tą odzywkę, która mam (EleverLash), chce stosować tylko do pewnego momentu tzn gdy zaczne wyglądać jak człowiek


Podsumowując - mimo bardzo dobrej stylistki - moje rzęsy ( 3-4D) po kilku latach wyglądają bardzo ale to bardzo źle... nie ma co się czarować - przedłużanie niszczy rzęsy - bardzo je osłabia - sama się o tym przekonałam . Pewnie raz na jakiś czas można sobie takie cuda znów założyc... ale ja na pewno rezygnuje ze stałego przedłużania
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 12:33   #1917
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
nie zgodzę się niestety że przedłużanie niszczy rzęsy.
mam ponad 10 lat doświadczenia w temacie i jak uczę swoje kursantki jak dobierać rzęsy aby nie niszczyły naturalnych to na mnie wielkie oczy wytrzeszczają, że jak to jest że one o tym nie wiedziały.
jak zaczęłam prowadzić kursy online i oglądać zamiast 1 pracy jak na standardowych kursach stacjonarnych po 10 prac każdej kursantki w ciągu dwóch miesięcy to okazało się że 90% stylistek nie umie dobrać rzęs syntetycznych lub kępek tak aby nie obciążyć naturalnej ponad jej możliwości dźwigania.
jest to temat rzeka ale zaufaj mi, da się przedłużać rzęsy tak aby naturalne były nawet w lepszej kondycji niż przed założeniem, a mimo to wyglądały efektownie.


co do odzywek to trzeba rozróżniać stymulatory wzrostu i odżywki. często producenci celowo konsumenta wprowadzają w błąd, a konsument otumaniony kupuje co bądź nie czytając i ufając ślepo.

odżywka wzmacnia i pomaga rzęsom rosnąć w naturalny sposób, przywracając ich potencjał genetyczny. robi to za pomocą naturalnych składników.
najprostsza wersja - olejek rycynowy, migdałowy, kokosowy itp.
w efekcie po odstawieniu nic się z rzęsami nie dzieje strasznego.

stymulator chemicznie (zaburzając naturalny cykl wzrostu rzęs) wypędza rzęsy. w efekcie mamy zaburzenia stanu rzęs naturalnych po odstawieniu.

mogłabym tak pisać i pisać....
wiesz... ja miałam najpierw robione rzęsy w Gdyni jak był jeszce salon Zosi Jasińskiej - bardzo dobre stylistki - po roku zrobiłam przerwe, bo salon został zlikwidowany i moje rzesy wyglądały jak po chemii , trochę mi odrosły , wzmocniły się ale i tak wygladały słabo... wiec po 3 miesiącach zaczełam robić znów rzesy i przyznaje bez bicia, że bez przerw przez chyba 5 lat ...

teraz moje rzesy znów jak po chemii... króciutkie , dziwne rosna jakoś... wiec nie mów mi, że przedużanie nie niszczy... może ciemne, mocne rzesy sobie jakoś radzą z takim obciażeniem ale ciensze, słabsze takie jak moje u naturalnej blondynki myśle, że nie dają rady... no chyba ze metoda 1:1, ja miałam robiłam 3-4D

Moja przyjaciółka też jest po zdjęciu rzes i też masakra
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 17:57   #1918
PolinkaMalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 29
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja od dawna mam rzęsy przedłużane , znajoma mi przedłuża ale pracuje na dobrej jakości produktach z Perfect Eye Lash. Rzęsy mają bardzo dobrej jakości ale i klej trzyma super no i nie niszczy tak rzęs
PolinkaMalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-06, 21:45   #1919
Naszka555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

Wizażanki, na jakich rzęsach najczęściej pracujecie, czy macie swoich sprawdzonych producentów, dostawców, marki, którym ufacie najbardziej? A może po prostu testujecie różnych producentów i nie przywiązujecie się do jednej firmy, tylko wolicie eksperymentować? Ja niedawno odkryłam markę xxxxx, z którą będę regularnie współpracować, bo bardzo spodobały mi się efekty pracy na ich produktach.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2021-07-07 o 14:20 Powód: ukryta reklama
Naszka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 21:57   #1920
tkajulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja lubię przedłużane rzęsy, nie muszę wtedy malować, a przedłużanie nie wpływa negatywnie na moje naturalne rzęsy. A przedłużam na rzęach z hurtowni MO's Beauty Shop, marka MO's Lashes. Efekt jest super
tkajulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.