Który puder mineralny w kamieniu polecacie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 11:36   #31
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez bonica Pokaż wiadomość
Ja polecam L`Oreal True Match Minerals. Ładnie matuje i powoduje, ze twarz jest świeża cały dzień.
to nie jest podkład na ten dział forum, ponieważ jest mineralny tylko w nazwie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 21:56   #32
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Ja nadal bezskutecznie szukam pudru podobnego do Almost Powder Clinique, ale z większym kryciem ...
Może jak chcesz mineralny z dobrym kryciem , to może zobacz sobie na stronkę EM mimo ze nie sa w kamieniu to sa z minerałów i maja duża paletę kolorków, a nóż widelec Ci sie spodoba cos
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 12:10   #33
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

EDM są faktycznie niezłe, ale z tego co pamiętam nietrwałe i jednak nakładanie sypkiego pudru jest bardzo uciążliwe - wszystko się nim osypuje. Dlatego formuła w kamieniu to dla mnie priorytet
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 21:20   #34
sylwia 87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

chyba spróbuję tego pudru Every Day Minerals skoro mówcie, że taki dobry no i oczywiście muszę sobie kupić matujący bo mam bardzo świecącą cerę i od niepamiętnych czasów miałam problem z pudrem dla siebie
sylwia 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 10:51   #35
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Moja przyjaciółka kupiła sobie superbalanced powder od clinique i bardzo mi go zachwalała. Miałyście go może? Co sądzicie? Akurat mam -20 % w sephorze, to może bym kupiła. Nie wiem, ile kosztuje, mam nadzieję, że cena nie zwala z nóg
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 11:07   #36
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Prodomostra Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka kupiła sobie superbalanced powder od clinique i bardzo mi go zachwalała. Miałyście go może? Co sądzicie? Akurat mam -20 % w sephorze, to może bym kupiła. Nie wiem, ile kosztuje, mam nadzieję, że cena nie zwala z nóg
nie pasuje do tematu, bo nie jest to puder mineralny
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 11:48   #37
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
nie pasuje do tematu, bo nie jest to puder mineralny
Pasuje, pasuje, pytałam wczoraj w sephorze i to jest puder mineralny Sprawdź dokładnie ja się jeszcze zastanawiam, bo nie jestem pewna co do koloru. Natomiast jest super wygodny w aplikacji, kręci się pudełeczkiem i odpowiednia ilość pudru się pojawia Dla mnie to było odkrycie, bo wcześniej czegoś tak praktycznego nie widziałam ))
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 19:07   #38
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Almost Powder w pewnym czasie był moim ulubieńcem, ponieważ w ogóle nie czułam go na twarzy. Nie obtłuszczał się , nie spływał w ciągu dnia, świetny na upały i co najważniejsze - pięknie 'leżał' na skórze. Kupiłam go po dłuższej przerwie jakiś czas temu, używałam przez 4 dni i dostałam tak silnego wysypu, że nie mogłam rozpoznać siebie w lustrze. Nie mam oczywiście pewności, czy to Almost Powder był przyczyną, ale dla spokoju odstawiłam puder i boję się go użyć ponownie..

Jeśli chodzi o minerały w kompakcie niestety nie ma prawie żadnego wyboru. W granicach do 130 zł mamy właśnie Cliniqua, La Roche Possay, Artdeco, Maca bodajże i Sephorę, która ma w składzie bardzo zapychający składnik, więc nigdy nie zaryzykowałabym spróbować.

Jeśli znacie jeszcze jakieś minerały w kompakcie, proszę dajcie znać, ciągle szukam...
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 09:39   #39
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Widziałam ostatnio w Sephorze markę bare minerals. Może znasz? Dla mnie to była nowość, na pewno wybór pudrów mają porażający w sensie ilości
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 13:26   #40
zealot83
Raczkowanie
 
Avatar zealot83
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 77
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

znalazłam oferte na takie owo cudo:
http://www.mybeautifulearth.co.uk/li...tion-228-p.asp
Nie jest to co prawda podkład w pudrze ale ma ciekawy sposób adaptowania się na skórze..Hmmm
zealot83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 10:47   #41
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Dobrze by było to jednak wypróbować ja wolę jednak podejść np. do Sephory, pomalować się, pochodzić parę godzin z takim pudrem na buzi i wtedy zadecydować
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 09:53   #42
zealot83
Raczkowanie
 
Avatar zealot83
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 77
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Jak byłam w Londynie to natknęłam się na markę Micabella, która w swojej ofercie posiada mineralny podkład prasowany..skład to: Mica, Sericite, Zinc, Black Iron Oxide, Red Iron Oxide, Yellow Iron Oxide, Titanium Dioxide, Zinc Sterate, Amihope LL, Jojoba Oil..
Można ją dostać na http://www.micabella.co.uk/mineral-p...oundation.html
lub na ebay'u (tu na pewno wysyłają do Polski za 40 zł)..
Cena w UK to 238 zł ale ja kupowałam kiedyś ich podkład mineralny w Stanach i był tańszy..Tylko że w USA ta marka zwie się MicaBeauty, nie wiedzieć czemu
Mam adres: http://www.micabeauty.com/mineral-pr...oundation.html
I wysyłają do Polski za 10$..Czemu tak jest, że w Stanach kosmetyki nawet tych samych producentów są tańsze niż na rynku europejskim??

Edytowane przez zealot83
Czas edycji: 2013-05-17 o 09:57
zealot83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 10:34   #43
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Kurczę, ja tez nie wiem, ale faktycznie wiele rzeczy w Stanach jest tańszych! Nie tylko kosmetyki, ale i sprzęty, ciuchy, buty...
Najlepiej się dogadać z koleżankami i kupić w kilka, wtedy wysyłka wychodzi tanio
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 08:32   #44
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Dzięki, ale pudru raczej przez internet nie kupię, za duże ryzyko złego dobrania koloru. A co sądzicie o Bare Minerals? Używacie? Polecacie? Mam ochotę kupić, jak będzie promocja w Sephorze.
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 21:09   #45
anciam87
Raczkowanie
 
Avatar anciam87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 155
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Laski, zdecydowanie Artdeco, Pure Minerals!!Cena ok 86 zl, przeznaczony jest do wszystkich typów ceny,jest bardzo wydajny i trwały. Jak uzywam tego pudru to aż czuję, że moja skóra robi się aksamitna
__________________
życie jest pełne niespodzianek, miej zawsze otwarte oczy!
anciam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 21:25   #46
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez anciam87 Pokaż wiadomość
Laski, zdecydowanie Artdeco, Pure Minerals!!Cena ok 86 zl, przeznaczony jest do wszystkich typów ceny,jest bardzo wydajny i trwały. Jak uzywam tego pudru to aż czuję, że moja skóra robi się aksamitna
niby mineralny, a ma w sobie parabeny

wklejam skład:
Zinc Oxide, Aqua (Water), Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ascorbyl Palmitate, Lysine, Magnesium Chloride, Potassium Chloride, Zinc Chloride, Sodium Chloride, Potassium Sorbate, [+/- Mica, Bismuth Oxychloride, Iron Oxides, Titanium Dioxide].
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:37   #47
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

No faktycznie, skład taki sobie...
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 17:27   #48
MagEm
Przyczajenie
 
Avatar MagEm
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

ja polecam VANI-T rewelacja
MagEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 08:32   #49
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez MagEm Pokaż wiadomość
ja polecam VANI-T rewelacja
A gdzie go kupujesz i jaki ma skład?
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 10:25   #50
MagEm
Przyczajenie
 
Avatar MagEm
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Ja nie mieszkam w PL, i kupuje u dystrybutora w UK, ale widzialam produkty Vani-T takze na e-bay. To australijskie kosmetyki, ktore sa nr 1 wsrod A-Class Celebrities. Sklad jest bardzo prosty : Mica(CI77019), Zinc Oxide (CI77947), Olive Squalene, moze zawierac Tin Oxide, Titanium Dioxide, Iron Oxides, Ultramarines. Zobacz na strone http://www.vani-t.com/
MagEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 08:16   #51
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Chętnie sprawdzę, dzięki za polecenie Akurat skończył mi się stary puder i muszę jakiś zakupić.
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 21:19   #52
annika916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Ja ok. 2 lata temu kupiłam puder, a właściwie krem mineralny "Egyptische Erde" (Ziemia Egiptu) gdańskiej firmy Bi-Kor. Przyznam, że nie mam wielkiego doświadczeniu w profesjonalnym makijażu, bo zwykle ogranicza się on do tuszu do rzęs, czasem kredki, a okazjonalnie do zwykłego podkładu we fluidzie. Puder ten kupiłam pod wpływe pozytywnych rekomendacji kosmetyczki, która prowadziła warsztaty z wykonywania makijażu i bardzo polecała ten kosmetyk, kilka osób uczestniczących w warsztacie już go znało, posiadało i tez chwaliło. Zastosowałam go zaledwie kilka razy, więc trudno tu o rzetelną ocenę, ale może ktoś z was miał do czynienia z tym kosmetykiem i powiedziałby coś więcej? Szczerze mówiąc, biorąc pod uwagę, jaką renomą cieszył sie ten kosmetyk na tamtych warsztatach, zdziwiłam się, że jeszcze nikt tu o nim nie napisał. Może to taki lokalny patriotyzm, bo warsztaty odbywały się w Gdańsku, gdzie jest siedziba producenta ..., ale z tego co mogę od siebie powiedzieć jako posiadaczka - mam bardzo wrażliwą skórę, którą uczula nawet zwykły krem, po podkładach po godzinie zaczyna mnie wszystko swędzieć, a kiedy (kilkakrotnie) nałożyłam na całą twarz ten puder (i miałam go na twarzy cały dzień), nie tylko nie czułam niczego takiego, a wręcz czułam jakieś takie kojące działanie, w ogóle mnie nie podrażniał. Co ciekawe na stronie sklepu producent twierdzi (to samo tamta kosmetyczka), iż mimo, że kosmetyk ten występuje tylko w jednym odcieniu, jest on niby dobry do każdego typu cery, nawet bardzo jasnej, mimo, że jest dość ciemny. Ponoć pierwsza warstwa tylko kryje, dodając kolejne stopniowo przyciemniamy kolor. Obecny koszt to 140 zł, + przesyłka, bo jeśli ktoś nie mieszka w Gdańsku, to można puder kupić jedynie przez sklep internetowy (za kuriera 2 lata temu zapłaciłam 25 zł, a za puder 135 zł). Przepraszam za ten chaos informacyjny, zdaję sobie sprawę z tego, że nie przekazałam dość przejrzystych informacji, bardziej chciałam zasygnalizować, że coś takiego jest, ma b. dobra opinię, i ciekawa jestem czy jakieś forumki ją podzielają, i czy w ogóle kosmetyk ten jest znany. Przepraszam, że z racji nikłego doświadczenia i małych umiejętności, nie mam wiele do podzielenia się, wydaje mi się jednak, że jest to kosmetyk wart zatrzymania się nad nim, może ktoś inny napisze coś więcej. Aha, link do strony sklepu http://sklep.bikor.pl/pl/p/Bikor-Ziemia-Egiptu/1
annika916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 08:39   #53
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Ja próbowałam tej "ziemi egipskiej" u mojej kosmetyczki, ona też bardzo zachwalała, ale dla mnie był zdecydowanie za ciemny. Albo ona mnie za mocno pomalowała. Nie wiem. To jedyne doświadczenie, jakie mam. Moja kosmetyczka zachwala, mówi, że zużyła już kilka opakowań. Ja jakoś się nie zachęciłam.
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 13:24   #54
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

mnie artdeco strasznie swiecila sie cera, juz wolalam podklad w kompakcie z sephory, teraz uzywam clarins sypkiego,ELDW w kompacie no i ciagle mi czegos brak,estee zreszta chyba mnie zapycha:/ o polecacie? zastanawiam sie nad clarins everlasting compact albo bareminerals compact albo clinique almost powder, tylko nie wiem ktory lepszy do mieszanej cery, zeby sie splywal z buzki jezeli ktos moze porownac to prosze o odpowiedz, aha dodam podkladyw kompakcie stosuje tylko na krem.
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 16:06   #55
annika916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Prodomostra, ta Ziemia Egiptu chyba rzeczywiście nadaje się co najwyżej jako róż do policzków i do modelowania rysów twarzy. Mnie też jakoś nie przekonują deklaracje producenta, że nadaje się do każdej karnacji, bo rzeczywiście jest dość ciemna, taki fajny opalony brąz, który rzeczywiście fajnie wygląda na policzkach, a jako podkład, to nie wiem, chyba, że ktoś jest bardzo opalony.
annika916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 21:58   #56
Magdalenka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 7
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Prodomostra Pokaż wiadomość
Ja próbowałam tej "ziemi egipskiej" u mojej kosmetyczki, ona też bardzo zachwalała, ale dla mnie był zdecydowanie za ciemny. Albo ona mnie za mocno pomalowała. Nie wiem. To jedyne doświadczenie, jakie mam. Moja kosmetyczka zachwala, mówi, że zużyła już kilka opakowań. Ja jakoś się nie zachęciłam.
Mam podobne doświadczenia z "ziemią egipską" - jak dla mnie za ciemny, nie podobał mi się, choć owszem słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat
Magdalenka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 08:23   #57
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez annika916 Pokaż wiadomość
Prodomostra, ta Ziemia Egiptu chyba rzeczywiście nadaje się co najwyżej jako róż do policzków i do modelowania rysów twarzy. Mnie też jakoś nie przekonują deklaracje producenta, że nadaje się do każdej karnacji, bo rzeczywiście jest dość ciemna, taki fajny opalony brąz, który rzeczywiście fajnie wygląda na policzkach, a jako podkład, to nie wiem, chyba, że ktoś jest bardzo opalony.
No właśnie, a ja mam jasną karnację i po zastosowaniu tej ziemi egipskiej wyglądałam jak stara Indianka, choć naprawdę nałożyłam jej tak tylko "na koniec pędzla" Może dla dziewczyn o śniadej karnacji jest ok?
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 15:26   #58
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez annika916 Pokaż wiadomość
Ja ok. 2 lata temu kupiłam puder, a właściwie krem mineralny "Egyptische Erde" (Ziemia Egiptu) gdańskiej firmy Bi-Kor. Przyznam, że nie mam wielkiego doświadczeniu w profesjonalnym makijażu, bo zwykle ogranicza się on do tuszu do rzęs, czasem kredki, a okazjonalnie do zwykłego podkładu we fluidzie. Puder ten kupiłam pod wpływe pozytywnych rekomendacji kosmetyczki, która prowadziła warsztaty z wykonywania makijażu i bardzo polecała ten kosmetyk, kilka osób uczestniczących w warsztacie już go znało, posiadało i tez chwaliło. Zastosowałam go zaledwie kilka razy, więc trudno tu o rzetelną ocenę, ale może ktoś z was miał do czynienia z tym kosmetykiem i powiedziałby coś więcej? Szczerze mówiąc, biorąc pod uwagę, jaką renomą cieszył sie ten kosmetyk na tamtych warsztatach, zdziwiłam się, że jeszcze nikt tu o nim nie napisał. Może to taki lokalny patriotyzm, bo warsztaty odbywały się w Gdańsku, gdzie jest siedziba producenta ..., ale z tego co mogę od siebie powiedzieć jako posiadaczka - mam bardzo wrażliwą skórę, którą uczula nawet zwykły krem, po podkładach po godzinie zaczyna mnie wszystko swędzieć, a kiedy (kilkakrotnie) nałożyłam na całą twarz ten puder (i miałam go na twarzy cały dzień), nie tylko nie czułam niczego takiego, a wręcz czułam jakieś takie kojące działanie, w ogóle mnie nie podrażniał. Co ciekawe na stronie sklepu producent twierdzi (to samo tamta kosmetyczka), iż mimo, że kosmetyk ten występuje tylko w jednym odcieniu, jest on niby dobry do każdego typu cery, nawet bardzo jasnej, mimo, że jest dość ciemny. Ponoć pierwsza warstwa tylko kryje, dodając kolejne stopniowo przyciemniamy kolor. Obecny koszt to 140 zł, + przesyłka, bo jeśli ktoś nie mieszka w Gdańsku, to można puder kupić jedynie przez sklep internetowy (za kuriera 2 lata temu zapłaciłam 25 zł, a za puder 135 zł). Przepraszam za ten chaos informacyjny, zdaję sobie sprawę z tego, że nie przekazałam dość przejrzystych informacji, bardziej chciałam zasygnalizować, że coś takiego jest, ma b. dobra opinię, i ciekawa jestem czy jakieś forumki ją podzielają, i czy w ogóle kosmetyk ten jest znany. Przepraszam, że z racji nikłego doświadczenia i małych umiejętności, nie mam wiele do podzielenia się, wydaje mi się jednak, że jest to kosmetyk wart zatrzymania się nad nim, może ktoś inny napisze coś więcej. Aha, link do strony sklepu http://sklep.bikor.pl/pl/p/Bikor-Ziemia-Egiptu/1

na wizażu o ziemi egipskiej było pisane pierdyliard razy jest na KWC a pierwsze recenzje sięgają 2002roku
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...sche-erde.html

produkt posiada chyba każda wizażystka, miałam przyjemność macać go na kursie i przy mojej jasnej cerze sama wizażystka stwierdziła że nawet jako róż czy bronzer się nie na da, chyba że ktoś chce udawać Indianina
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 09:49   #59
agnies_podkarpacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

polecam L`Oreal True Match Minerals! jest super!
agnies_podkarpacie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 09:07   #60
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

A ja sobie kupiłam w końcu Almost powder od Clinique i jest wspaniały! W końcu po latach testów znalazłam puder idealny, stosuję go na krem nawilżający, bez fluidu.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...up-spf-15.html
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-01 13:07:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.