czy moge byc w ciazy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-26, 15:19   #1
gabrysia0123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6

czy moge byc w ciazy?


uprawialismy z chlopakiem petting. pieszczoty skonczyly sie na tym ze wprowadzal czlonka do mojej pochwy, ale tylko kawaleczek. nie doszlo do wytrysku. jestem w 11 dniu przy 25dniowym cyklu. dodam ze jestem dziewica. to byl 23/03/2011r. Kiedy moge zrobic test? czy moge byc w ciazy?
gabrysia0123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 15:40   #2
dominiczkab
Rozeznanie
 
Avatar dominiczkab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: utopia :)
Wiadomości: 593
Dot.: czy moge byc w ciazy?

wiosna sie zaczna. o maj gad !
__________________
Follow your dreams, they know the way ♥
dominiczkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 16:28   #3
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez gabrysia0123 Pokaż wiadomość
uprawialismy z chlopakiem petting. pieszczoty skonczyly sie na tym ze wprowadzal czlonka do mojej pochwy, ale tylko kawaleczek. nie doszlo do wytrysku. jestem w 11 dniu przy 25dniowym cyklu. dodam ze jestem dziewica. to byl 23/03/2011r. Kiedy moge zrobic test? czy moge byc w ciazy?
Ciąża mnoga jak nic
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:14   #4
rozowo
Raczkowanie
 
Avatar rozowo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 392
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez gabrysia0123 Pokaż wiadomość
uprawialismy z chlopakiem petting. pieszczoty skonczyly sie na tym ze wprowadzal czlonka do mojej pochwy, ale tylko kawaleczek. nie doszlo do wytrysku. jestem w 11 dniu przy 25dniowym cyklu. dodam ze jestem dziewica. to byl 23/03/2011r. Kiedy moge zrobic test? czy moge byc w ciazy?
Zależy jakiej długości był ten kawaleczek.Do 3 cm jestes bezpieczna
P.S.Co prawda takich watków jak Twój powstaje na Wizazu kilkanaście dziennie i dlatego stworzono watek zbiorowy, ale co tam, czuja się wyjątkowa.
__________________
rozowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 18:25   #5
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Jesteś wiatropylna ?
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:38   #6
Yonia12
Raczkowanie
 
Avatar Yonia12
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 86
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez gabrysia0123 Pokaż wiadomość
uprawialismy z chlopakiem petting. pieszczoty skonczyly sie na tym ze wprowadzal czlonka do mojej pochwy, ale tylko kawaleczek. nie doszlo do wytrysku. jestem w 11 dniu przy 25dniowym cyklu. dodam ze jestem dziewica. to byl 23/03/2011r. Kiedy moge zrobic test? czy moge byc w ciazy?
Nie za dużo tych wątków na ten temat. Jeżeli się boisz test zrób w I dniu planowanej miesiączki. Wcześniejsze wykonanie testu to tylko strata kasy.

Poza tym na przyszłość - wyposażcie się w prezerwatywy - będziesz mieć mniejszego schiza (choć jak masz schizy to może zaczekaj z seksem i dorośnij).
Yonia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:44   #7
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: czy moge byc w ciazy?

idzie się załamać jak się czyta takie coś
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 19:47   #8
Yonia12
Raczkowanie
 
Avatar Yonia12
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 86
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
idzie się załamać jak się czyta takie coś
Załamać - nie załamać, ale ewidentnie edukować trzeba. Swoja drogą, czy w szkole nie uczą na ten temat? A rodzice? Sorry za offtop
Yonia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 20:54   #9
gabrysia0123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: czy moge byc w ciazy?

przepraszam ale jestem nowa na tej stronce
hmm.. nie wydaje mi sie ze takie strony, watki, pytania sa utwarzane po to zeby kogos komentowac czy cos w tym stylu tylko mu pomoc. I mysle ze zlosliwosci sa tu nie potrzebne. nie jestem 13 latka co nie ma pojecia o bozym swiecie.
wydaje mi sie, byc moze tylko mi sie wydaje, ze duzo wiem na te tematy nie jestem 10 latka co nie ma pojecia o bozym swiecie.
niestety chlopak zaczal swirowac wiec juz sama zglupialam ;p
gabrysia0123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:04   #10
Yonia12
Raczkowanie
 
Avatar Yonia12
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 86
Dot.: czy moge byc w ciazy?

@gabrysia0123 myślę, ze nikt nie chce być złośliwy wobec Ciebie, ale sama widzisz, że strach, który zrodził się w Tobie i Twoim chłopaku jest realny.
Tak - seks bez zabezpieczeń może mieć konsekwencje, które będą rzutować na całe Twoje życie. Z opisu nie wynika, żebyście taki uprawiali, ale zamiast podawać się emocjom, najpierw pomyśl zanim coś zrobisz.

I taka rada, nie licz na to, że facet będzie myślał o konsekwencjach. Ostatecznie to decyzja należy do kobiety. Więc, na przyszłość wyposaż się w prezerwatywy i ubierz go, coby nie mieć na przyszłość zmartwień.
__________________
Jestem Mamą po krakowsku
Blog: http://9-miesiecy.blogspot.com/

KONKURS: http://9-miesiecy.blogspot.com/2013/06/konkurs-miosc-od-pierwszej-yzeczki.html
Yonia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:08   #11
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Yonia - no proszę Cię, właśnie można się załamać
o takich sprawach jest głośno wszędzie. Jakieś podstawy wypada znać, no bez przesady...
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!



Edytowane przez agnesuk
Czas edycji: 2011-03-26 o 21:13
agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 21:11   #12
Yonia12
Raczkowanie
 
Avatar Yonia12
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 86
Dot.: czy moge byc w ciazy?

@agnesuk - wiem, ze można się załamać, ale jednak staram się podchodzić indywidualnie. Zawsze.

Mimo całej medialnej nagonki, mimo trąbienia na prawo i lewo, mimo wszystkich artykułów w brawo girl, na onecie, interii i nie wiadomo gdzie jeszcze zawsze pozostaje ta jedna osoba, która się boi, ma wątpliwości i potrzebuje wsparcia. Za to przecież jej nie skrytykuję i nie wyśmieję, nie?
__________________
Jestem Mamą po krakowsku
Blog: http://9-miesiecy.blogspot.com/

KONKURS: http://9-miesiecy.blogspot.com/2013/06/konkurs-miosc-od-pierwszej-yzeczki.html
Yonia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:15   #13
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: czy moge byc w ciazy?

oczywiście,że nie.
ale podstaw uczą w szkole!
nie mogę tylko pojąć dlaczego ludzie są tak nieodpowiedzialni. Wystarczy usiąść, poczytać, dowiedzieć się.
trochę chęci
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 17:28   #14
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez gabrysia0123 Pokaż wiadomość
uprawialismy z chlopakiem petting. pieszczoty skonczyly sie na tym ze wprowadzal czlonka do mojej pochwy, ale tylko kawaleczek. nie doszlo do wytrysku. jestem w 11 dniu przy 25dniowym cyklu. dodam ze jestem dziewica. to byl 23/03/2011r. Kiedy moge zrobic test? czy moge byc w ciazy?
No załamałam się jak to przeczytałam...
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 20:02   #15
irenka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: czy moge byc w ciazy?

witam mam pytanie do was.
otóż współżyłam z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia ale byl to stosunek przerwany. mineło od niego 8 dni dzis zrobilam test wyszedl mi negatywny... czy jest on wiarygony czy nie? czesto oddaje mocz i bolą mnie jajniki. czy mogę być w ciąży? proszę o odpowiedz
irenka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 20:03   #16
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: czy moge byc w ciazy?

nie Ty jedna
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 20:16   #17
irenka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: czy moge byc w ciazy?

.

Edytowane przez irenka1234
Czas edycji: 2011-03-27 o 20:21
irenka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 22:01   #18
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez gabrysia0123 Pokaż wiadomość
uprawialismy z chlopakiem petting. pieszczoty skonczyly sie na tym ze wprowadzal czlonka do mojej pochwy, ale tylko kawaleczek. nie doszlo do wytrysku. jestem w 11 dniu przy 25dniowym cyklu. dodam ze jestem dziewica. to byl 23/03/2011r. Kiedy moge zrobic test? czy moge byc w ciazy?
tak sądzisz?
Cytat:
Napisane przez irenka1234 Pokaż wiadomość
.
usuwanie treści postów grozi banem
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 22:06   #19
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez gabrysia0123 Pokaż wiadomość
uprawialismy z chlopakiem petting. pieszczoty skonczyly sie na tym ze wprowadzal czlonka do mojej pochwy, ale tylko kawaleczek. nie doszlo do wytrysku. jestem w 11 dniu przy 25dniowym cyklu. dodam ze jestem dziewica. to byl 23/03/2011r. Kiedy moge zrobic test? czy moge byc w ciazy?
jesteś tylko kawałeczek dziewicą
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 14:28   #20
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Ogólnie to macie niezła zabawe co? Troche wyrozumiałosci...:rolleye s:

Wiem jak to było jak byłam młoda i na początku współżycia. Każdy kontak seksualny był dla mnie potencjalną ciązą gabrysia0123 nie martw się studiuje połoznictwo więc o zapładnianiu i o ciąży wiem naprawde sporo Nie można zajść w ciąże bez wytrysku oraz bez całkowitego wejścia penisa. Wiadomo, zaraz mnie dziewczyny podważą bo siostra znajomego znajomej który ma znajomego powiedział że jego siostra tak własnie zaszła w ciąże. Ale to jest czysta bzdura. Penis musi byś włożony do końca żeby plemniki mogły dostać się do macicy a przecież nog nie mają i same nie przejdą od pochwy do maciczki I plemników musi byś sporo bo zanim następuje zapłodnienie to plemniczki wygryzają grubą otoczkę z komórki jajowej a 1 czy 2 by sobie nie poradziły Głowa do góry a jak masz się tak zadręczać to zrób sobie test to będziesz miała pewność i spokój duszy...:P
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:45   #21
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Wiem jak to było jak byłam młoda i na początku współżycia. Każdy kontak seksualny był dla mnie potencjalną ciązą gabrysia0123 nie martw się studiuje połoznictwo więc o zapładnianiu i o ciąży wiem naprawde sporo Nie można zajść w ciąże bez wytrysku oraz bez całkowitego wejścia penisa. Wiadomo, zaraz mnie dziewczyny podważą bo siostra znajomego znajomej który ma znajomego powiedział że jego siostra tak własnie zaszła w ciąże. Ale to jest czysta bzdura. Penis musi byś włożony do końca żeby plemniki mogły dostać się do macicy a przecież nog nie mają i same nie przejdą od pochwy do maciczki I plemników musi byś sporo bo zanim następuje zapłodnienie to plemniczki wygryzają grubą otoczkę z komórki jajowej a 1 czy 2 by sobie nie poradziły Głowa do góry a jak masz się tak zadręczać to zrób sobie test to będziesz miała pewność i spokój duszy...:P
błagam... i Ty studiujesz położnictwo? owszem, bez wytrysku trudno zajść w ciążę, ale do zapłodnienia nie dochodzi tylko wtedy, gdy penis jest całkowicie 'zanurzony' w pochwie... naprawdę zastanawiam się czy z tymi studiami to móisz serio, bo jak pokazałam tego posta wujkowi (ginekolog z prawie 20letnim stażem) to po prostu się zaśmiał głośno.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 15:27   #22
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Nie można zajść w ciąże bez wytrysku oraz bez całkowitego wejścia penisa. Wiadomo, zaraz mnie dziewczyny podważą bo siostra znajomego znajomej który ma znajomego powiedział że jego siostra tak własnie zaszła w ciąże. Ale to jest czysta bzdura. Penis musi byś włożony do końca żeby plemniki mogły dostać się do macicy a przecież nog nie mają i same nie przejdą od pochwy do maciczki I plemników musi byś sporo bo zanim następuje zapłodnienie to plemniczki wygryzają grubą otoczkę z komórki jajowej a 1 czy 2 by sobie nie poradziły
A jak penis jest włożony do połowy i nastąpi wytrysk to co wtedy? Nie dojdzie do zapłodnienia?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 12:55   #23
Kasiuulka1
Raczkowanie
 
Avatar Kasiuulka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
GG do Kasiuulka1
Smile Dot.: czy moge byc w ciazy?

zależy czy uprawiasz seks w dzien płodny czy nie płodny.

jezeli w plodny to jest duze prawdopodobienstwo że tak.

jezeli w nie płodny to nie ma sily ludzkiem bys byla w ciazy...
Kasiuulka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 10:44   #24
Agnes1990
Raczkowanie
 
Avatar Agnes1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: CBR - JST
Wiadomości: 85
GG do Agnes1990
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez irenka1234 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie do was.
otóż współżyłam z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia ale byl to stosunek przerwany. mineło od niego 8 dni dzis zrobilam test wyszedl mi negatywny... czy jest on wiarygony czy nie? czesto oddaje mocz i bolą mnie jajniki. czy mogę być w ciąży? proszę o odpowiedz

Powtórz test dla pewności, albo zrób sobie test z krwi. Możesz być w ciąży, ponieważ współżyłaś z chłopakiem w dni płodne. Częste oddawanie moczu może być jednak skutkiem jakiegoś stanu zapalnego, więc to o niczym nie świadczy. Ból jajników towarzyszy również czasami zbliżającej się miesiączce, więc tego także nie należy odbierać jednoznacznie. Proponuję Ci wizytę do ginekologa, aby dobrał odpowiednią dla Ciebie metodę antykoncepcji. Zaoszczędzisz sobie wtedy takich nerwów
__________________
! OD 24 GRUDNIA 2010 ROKU JESTEM ZARĘCZONA !


! KOCHAM CIĘ ARECZQ !


! 7.09.2013 - ŚLUBUJEMY UROCZYŚCIE !
Agnes1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 07:32   #25
Kasiuulka1
Raczkowanie
 
Avatar Kasiuulka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
GG do Kasiuulka1
Smile Dot.: czy moge byc w ciazy?

witam. byłam ostatnio u ginekologa ponieważ współżyłam z facetem w dni płodne i bałam się ze moge byc w ciazy. jak jej to powiedzialam to zaniemówiła poniewaz byl to seks bez zabezpieczenia i w dodatku mam nie regularny okres. Na szczescie upiekło mi sie. pytała czy robilam testy, robilam 4 i wyszły wszystkie negatywne. Ale... powiedziala ze testy nie wykrywaja ciazy po 6 dniach od zapłodnieni, to jest lipa. nawet ona na badaniu moze sie zdarzyc ze nie wykryje. Przepisała mi tabletki antykoncepcyjne "Artizia" ale moj chlopak stanowczo zabrania mi przyjmowania ich , bo boi się ze moga wystapic jakies skutki uboczne. w pierwszym miesiacu pewnie tak. Poiwedzial ze to on bedzie od tej pory sie zabepieczal, ale róznie z tym moze bywac... Co robic?
Pozdrawiam.
__________________
K.
Kasiuulka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 12:46   #26
Agnes1990
Raczkowanie
 
Avatar Agnes1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: CBR - JST
Wiadomości: 85
GG do Agnes1990
Dot.: czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez Kasiuulka1 Pokaż wiadomość
witam. byłam ostatnio u ginekologa ponieważ współżyłam z facetem w dni płodne i bałam się ze moge byc w ciazy. jak jej to powiedzialam to zaniemówiła poniewaz byl to seks bez zabezpieczenia i w dodatku mam nie regularny okres. Na szczescie upiekło mi sie. pytała czy robilam testy, robilam 4 i wyszły wszystkie negatywne. Ale... powiedziala ze testy nie wykrywaja ciazy po 6 dniach od zapłodnieni, to jest lipa. nawet ona na badaniu moze sie zdarzyc ze nie wykryje. Przepisała mi tabletki antykoncepcyjne "Artizia" ale moj chlopak stanowczo zabrania mi przyjmowania ich , bo boi się ze moga wystapic jakies skutki uboczne. w pierwszym miesiacu pewnie tak. Poiwedzial ze to on bedzie od tej pory sie zabepieczal, ale róznie z tym moze bywac... Co robic?
Pozdrawiam.


Słyszałam, że najlepszą metodą antykoncepcji jest szklanka zimnej wody zamiast seksu

Nie ma idealnej metody antykoncepcyjnej. Jeżeli uważasz, że powinnaś spróbować poeksperymentować z antykoncepcją doustną, to zrób to. Twojemu facetowi nic do tego.
Spróbuj, a po np. dwóch opakowaniach sama odpowiedz sobie na pytanie, czy warto.
__________________
! OD 24 GRUDNIA 2010 ROKU JESTEM ZARĘCZONA !


! KOCHAM CIĘ ARECZQ !


! 7.09.2013 - ŚLUBUJEMY UROCZYŚCIE !
Agnes1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.