Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 11:40   #151
bijou_vu
Przyczajenie
 
Avatar bijou_vu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 11
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Kurcze, zastanawiam się nad tym. Niby miałam zamówić z tej stronki chińskiej, co podajecie, ale po ostatnich przejściach z AliExpress trochę się z tego leczę. Głupia zamówiłam kurierem. Trochę się wkopałam, bo jak dostałam maila z cła, to zamiast olać przesyłkę i powiedzieć, że ja nic nie zamawiałam, przyznałam się - naliczyli koszty z agencji celnej, do tego VAT i cło :/ wkurzyłam się, bo zamówiłam ładną sukienkę z jedwabiu na wesele. Wyszło ponad dwa razy drożej, a do tego jeszcze sie naczekałam i przestraszyłam tym mailem z cła A w dodatku cały czas nie wiedziałam, czy rozmiar będzie dobry na szczęście był, ale już różne myśli miałam.

Na te skórzane rzeczy trzeba mieć jakieś dodatkowe certyfikaty, że z tą skórą jest okej, jak się bezpośrednio z Chin importuje. Nie wiem, czy to dokładają do każdego pudełka? A i czytałam, że jak pocztą miedzynarodowa się puści przesyłkę, to rzadziej na cle łapią, bo za dużo tego mają. Tylko, że to idzie i idzie, poooonad miesiąc. Już zapomnisz, że kupiłaś, a tu bach - listonosz

I już chyba wolę sobie oszczędzić czasu i zdrowia i poszukam czegoś ładnego na polskim rynku (albo EU, no ale te koszty wysyłki... ).
bijou_vu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 15:25   #152
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Cytat:
Napisane przez bijou_vu Pokaż wiadomość
Kurcze, zastanawiam się nad tym. Niby miałam zamówić z tej stronki chińskiej, co podajecie, ale po ostatnich przejściach z AliExpress trochę się z tego leczę. Głupia zamówiłam kurierem. Trochę się wkopałam, bo jak dostałam maila z cła, to zamiast olać przesyłkę i powiedzieć, że ja nic nie zamawiałam, przyznałam się - naliczyli koszty z agencji celnej, do tego VAT i cło :/ wkurzyłam się, bo zamówiłam ładną sukienkę z jedwabiu na wesele. Wyszło ponad dwa razy drożej, a do tego jeszcze sie naczekałam i przestraszyłam tym mailem z cła A w dodatku cały czas nie wiedziałam, czy rozmiar będzie dobry na szczęście był, ale już różne myśli miałam.

Na te skórzane rzeczy trzeba mieć jakieś dodatkowe certyfikaty, że z tą skórą jest okej, jak się bezpośrednio z Chin importuje. Nie wiem, czy to dokładają do każdego pudełka? A i czytałam, że jak pocztą miedzynarodowa się puści przesyłkę, to rzadziej na cle łapią, bo za dużo tego mają. Tylko, że to idzie i idzie, poooonad miesiąc. Już zapomnisz, że kupiłaś, a tu bach - listonosz

I już chyba wolę sobie oszczędzić czasu i zdrowia i poszukam czegoś ładnego na polskim rynku (albo EU, no ale te koszty wysyłki... ).
1. przesyłki kurierskie zawsze idą na cło...
2. jakbyś się nie przyznała do niej, to byś przesyłki nie dostała i straciła kasę
3. jakie certyfikaty? Kupując za granica nie "importujesz", chyba, że masz firmę i kupujesz hurtowo w celu wprowadzenia na rynek
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 07:25   #153
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Cytat:
Napisane przez kurkaogorka Pokaż wiadomość
Kupienie torebki Nucelle było najgłupszą decyzją w moim życiu. Zainteresował mnie model wzorowany na shopperze Zary. Zapłaciłam, otrzymałam. Po 7 dniach noszenia krótkie rączki popękały, jak najgorszej jakości eko skóra... Kruszą się! Jakby tego było mało, gdy byłam w sklepie, długi pasek, na którym miałam zawieszoną torbę urwał się razem z gwintem mocującym go przy torbie :|
Jest to totalne przegięcie! Mam oryginalnego shoppera z Zary, w którym noszę ciężkie rzeczy-pół roku i nie dzieje się z nim kompletnie nic. W torebce nucelle noszę drobne pierdołki, a wygląda jakbym nosiła w niej cegły...

Napisałam w tej sprawie do sklepu i otrzymałam ciekawą odpowiedź:
"Wymienimy Pani na nową z torebkę bez wad , dodatkowo nowa torebka jest
poprawiona.
Bedzie posiadała grubszą skórę. Na pewno już nie będzie reklamowana ."

Wynika z tego, że wiedzieli, że te torby są słabej jakości :|

Żałuję tego zakupu i nie polecam
Kompletne dno się okazało po zakupie torby... zdjęcia powyżej przedstawiają to samo co u mnie sie stało.... z tym że ja torebkę oszczędzałam... i zrobiłam tym sposobem największy błąd bo jest już miesiąc po gwarancji... parę razy użyta wczoraj pękła (rączka jedna się urwała ) !!!!!!!!! Nic ciężkiego w niej nie było.... tylko portfel klucze telefon i gumy do żucia!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Coco Chanel Mademoiselle
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 00:52   #154
tysia_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Thumbs down Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Faktycznie, torebki Nucelle są prześliczne. Zarówno na zdjęciach, jak i w rzeczywistości prezentują się świetnie . Niestety, na tym kończą się ich plusy.

W październiku 2013 r. kupiłam portfel krokodyli tej marki, shoppera a la Zara oraz malinową torebkę tote.

Mogę powiedzieć jedno: portfel oraz tote nie są ze skóry bydlęcej ani innej naturalnej. Tote zniszczyła się po 4 użyciach, udało mi się ją oddać, ponieważ towar jest niezgodny z umową. Nie dostanę zwrotu pieniędzy, tylko mogę wymienić produkt na inny model w podobnej cenie. Portfel odkupiłam od znajomej, która już dawno zgubiła rachunek. Mam go od 3 tygodni i już popękał w 3 miejscach, widać, że nie jest ze skóry.

Teraz obserwuję, jak będzie się zachowywał shopper no i muszę złożyć zamówienie na nową torebkę w zastępstwie za tote. Niestety, czarno to widzę. Na razie w przypadku 2 z 3 produktów zakupionych w tym sklepie (Nidea) po kilku dniach użytkowania okazało się, że są nie tylko niestarannie wykonane, ale również niezgodnie z tym, co reklamuje producent.

Torebka tote kosztowała 270 PLN, a portfel 97 PLN, w obu przypadkach uważam, że jest to to stanowczo za dużo jak na produkty ze sztucznego tworzywa. Jak na tę jakość powinny kosztować 1/3 swojej ceny a nawet jeśli by tyle kosztowały, to ponownie bym ich nie kupiła, bo nie stać mnie na zamawianie produktów, które są do wyrzucenia po kilku użyciach.

Edytowane przez tysia_z
Czas edycji: 2014-07-15 o 00:54 Powód: literówka
tysia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:02   #155
malutkaa22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 46
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

<ciach> tu może coś dla siebie wybierzesz jakaś fajną torebkę

Edytowane przez slomka
Czas edycji: 2014-07-16 o 12:01 Powód: reklama
malutkaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 09:04   #156
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Dziewczyny aż tak źle z tymi torebkami?
Kurczę, korci mnie jedna śliczna. Prosty i elegancki krój. A nigdzie nie znalazłam podobnej ze skóry naturalnej
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 10:52   #157
mumi88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Czy ktoś ostatnio dokonywał zakupów torebek Nucelle? Jestem zainteresowana kilkoma ale po przeczytaniu starszych komentarzy zaczęłam się wahać. Pomocy
mumi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 08:54   #158
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Cytat:
Napisane przez mumi88 Pokaż wiadomość
Czy ktoś ostatnio dokonywał zakupów torebek Nucelle? Jestem zainteresowana kilkoma ale po przeczytaniu starszych komentarzy zaczęłam się wahać. Pomocy
Ja kupowałam i jestem baaardzo zadowolona odpukać :P
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 21:11   #159
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Ja jestem zakochana w jednym modelu od nich i jeśli nie znajdę nic ładniejszego, to kupię Fajnie by było, gdyby ktoś jeszcze podzielił się zdjęciami lub opinią.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 20:39   #160
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Ładna
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 06:27   #161
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Któraś z Was widziała może torebki Nucelle w Poznaniu? Czy zostaje tylko uwierzyć 'na słowo' zdjęciom?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 09:21   #162
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Zaczęli się nieźle cenić...ta stylizowana na Korsa po 400zł

Z tańszych torebek ostatnio w oko mi wpadły Fiorelli i wg mnie są dobrej jakości. Widziałam je też u polskich youtuberek (kanał FokusowanA) i nie tylko.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 13:05   #163
Adelax1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Cześć dziewczyny. Poczytałam wpisy na temat tych torebek i szczerze mówiąc nie mogę czytać tych bzdur poniżej, że torebki Nucelle są z tworzywa sztucznego. Widać ewidentnie, że są to wpisy jakiejś nieszczęśliwej konkurencji. Każda marka odpowiada za informacje, które przekazuje dla klienta. Torebki Nucelle są zrobione w 100% ze skóry naturalnej i to nie jakiejś mielonej tylko normalnej (jeśli ktoś się zna). Można to oczywiście też sprawdzić, wystarczy poczytać na necie jak sprawdzić naturalną skórę i tyle..
Uniosłam się bo sama kupiłam już 3 torebki z tej marki . Wszystkie są bardzo ładne i też miałam na początku jakieś ale.... bo jedna miała małe zagięcie, które powstało chyba podczas transportu ale po kliku dniach się rozprostowało. Poza tym skóra naturalna ładnie się prezentuje naturalnie "przygnieciona". Kolejne dwie były równie prześliczne. Nikt na siłę nie zmusza ale nie ma co rozpowszechniać bzdur. Kupcie sobie po jednej i same sprawdzicie. Jak się boicie i chcecie wydać najmniej to kupcie przez xxx bo to najtańszy sklep z tymi torebkami. Oj chyba przy okazji zrobiłam komuś reklamę ale należy się bo nie zdzierają. Jak mój luby dostanie jakąś pokaźną premię to mam nadzieję, że ja też tam zawitam,bo coś na lato by się przydało. Pozdrawiam Was kobietki! Adelka

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-04-17 o 17:56 Powód: reklama
Adelax1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 11:04   #164
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Skoro one takie cudowne to dlaczego spamujecie gdzie popadnie i jeszcze dostaję "korzystne oferty" zakupu na privie
Zainteresowany sam znajdzie kontakt.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 22:55   #165
Adelax1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Skoro one takie cudowne to dlaczego spamujecie gdzie popadnie i jeszcze dostaję "korzystne oferty" zakupu na privie
Zainteresowany sam znajdzie kontakt.

A ładnie to wrzucać wszystkich do jednego worka? Ja nie wysyłam nikomu wiadomości z "korzystnymi ofertami" bo nie mam w tym interesu żeby komuś robić reklamę i nie spamuje cokolwiek to znaczy.. Tobie tym bardziej nie wysłałam nic, więc czemu ten wpis jest napisany pod moją wypowiedzią?. Zarejestrowałam się na te forum za namową koleżanki bo ponoć przyjazne i poza tym często czytam wpisy tutaj itp. ale niedługo na żadnych forach nic nie można będzie pisać bo wszystko będzie kojarzone z udawaniem, reklamowaniem itp, Nawet nie można napisać już nazwy sklepu, bo usuwacie...do czego to doszło? a nawet jak to reklama to na zdrowie! Jakoś firm pisanych przez "starsze" forumowiczki nie usuwacie....a one cwane, kasę liczą za plecami, bo już ich ktoś "wychaczył" jako stare wygi, zapłacił i teraz reklamują np. torebki Fiorelli...jak wyżej.
Adelax1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 09:57   #166
Joan270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Trafiłam tutaj, ponieważ sama nastawiam się na kupno torebki Nucelle od jakiegoś czasu.

Dwa lata temu kupiłam sobie portfel tej marki i do tej pory mi służy. Nie widać na nim żadnych śladów zużycia czy niedokładnego wykonania.

Dlatego bardzo jestem zdziwiona Waszymi bardzo negatywnymi opiniami odnośnie jakości torebek :/ Ciężko mi uwierzyć, że torebki są słabo wykonane skoro mój portfel za 100 zł tak dobrze się trzyma.

Podobają mi się bardzo modele Nucelle i mimo wszystko zaryzykuje, bo jest to Polska firma i to dodatkowy plus jak dla mnie. Jak już dokonam zakupu podzielę się wrażeniami i zdjęciami.

Mam nadzieję, że jeśli są tam gdzieś zadowolone konsumentki to dadzą znać, bo trochę szkoda, żeby dobra polska marka traciła, jeśli posiada dobre produkty :/
Joan270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 12:32   #167
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Joan270 Pokaż wiadomość
Trafiłam tutaj, ponieważ sama nastawiam się na kupno torebki Nucelle od jakiegoś czasu.

Dwa lata temu kupiłam sobie portfel tej marki i do tej pory mi służy. Nie widać na nim żadnych śladów zużycia czy niedokładnego wykonania.

Dlatego bardzo jestem zdziwiona Waszymi bardzo negatywnymi opiniami odnośnie jakości torebek :/ Ciężko mi uwierzyć, że torebki są słabo wykonane skoro mój portfel za 100 zł tak dobrze się trzyma.

Podobają mi się bardzo modele Nucelle i mimo wszystko zaryzykuje, bo jest to Polska firma i to dodatkowy plus jak dla mnie. Jak już dokonam zakupu podzielę się wrażeniami i zdjęciami.

Mam nadzieję, że jeśli są tam gdzieś zadowolone konsumentki to dadzą znać, bo trochę szkoda, żeby dobra polska marka traciła, jeśli posiada dobre produkty :/
Uważam, że nie ma co się zrażać po opiniach, tylko przekonać samemu
Ja chyba ze dwa (?) lata temu kupiłam torebkę tej firmy (moja torebka wittchen popsuła się przy uchwytach ), noszę ją codziennie i nadal wygląda świetnie
Zdecydowałam się na nią, ponieważ miała być w miarę elegancka i praktyczna... No i to jak wyglądają produkty tej firmy... dla mnie cudo
Portfele też mają śliczne, dlatego postanowiłam kupić przyjaciółce na prezent i tu już tak pięknie nie jest bo brzydko się poprzecierał w "zgięciu" portfela, a płaciłam za niego koło 150zł. Jednak wybaczam mu za to jak się prezentje i za to, że w kobiecej torebce może przeżył wiele

Ja osobiście polecam ale najlepiej chyba przekonać się samemu
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 20:34   #168
kaariaan89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

ja też uwielbiam te torebki!! Są kobiece, modne, oryginalne i ceny są całkiem przystępne. Mam dwie i poluję na kolejną, tą czerwoną z dżetami

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-02-12 o 04:52 Powód: usunięcie linku
kaariaan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 11:06   #169
stefkar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Otrzymałam dzisiaj pomarańczową torebkę tote (model 1170517-33). Kolor rewelacyjny, czerwona pomarańcza, zdjęcia nie oddają rzeczywistości, jakość wykonania bez zarzutu, podoba mi się również długi, wygodny odpinany pasek. Mam nadzieję, że w eksploatacji ta piękna torebka również się sprawdzi i posłuży mi na długo. Polecam sklep, wygodne formy platnosci.
stefkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 13:54   #170
stefkar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Cytat:
Napisane przez stefkar Pokaż wiadomość
Otrzymałam dzisiaj pomarańczową torebkę tote (model 1170517-33). Kolor rewelacyjny, czerwona pomarańcza, zdjęcia nie oddają rzeczywistości, jakość wykonania bez zarzutu, podoba mi się również długi, wygodny odpinany pasek. Mam nadzieję, że w eksploatacji ta piękna torebka również się sprawdzi i posłuży mi na długo. Polecam sklep, wygodne formy platnosci.
Ostatnio przy okazji pokazałam kaletnikowi moją torebkę nucelle: http://nucelle.pl/pl/p/Damska-skorza...aranczowa/1625

Co usłyszałam: pasek z pewnością nie jest ze skóry, rączki torebki również nie, po dokładnym obejrzeniu, widać, że rączki wykonane są lub podszyte grubą tkaniną. Torebka nie pachnie skórą, bo wyroby pokrywa się barwionym licem. Łatka skórzana dołączona do torebki jest ze skóry, ale nie owczej, tak jak informuje producent, ale bydlęcej, natomiast cała torebka raczej z naturalnej skóry nie jest. Mogę ubiegać się o raport rzeczoznawcy, co też oczywiście kosztuje. Klienta wprowadzono więc błąd, a nieprawdziwe informacje widnieją już na stronie producenta z Chin, w Polsce są po prostu powielane...
Kupiłam torebkę bo podoba mi się fason i kolor, ale w przyszłości zapoluję raczej na wyprzedażach krajowych firm z galanterią skórzaną, gdzie przynajmniej mogę obejrzeć i pomarudzić na towar przed zakupem
stefkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 11:11   #171
Natka9494
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Jak szukacie torebek ze 100% ze skóry z czystym sumieniem polecam sklep VOOC kupiłam u nich shopperkę w kolorze naturalnym modnym w tym sezonie. Torebka była taka jaką widziałam ją na stronie. Miałam mały problem z kurierem, któremu nie chciało się przywieźć torebki. Zadzwoniłam do sklepu i sami zainterweniowali za mnie za to daje duży +.
Natka9494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 13:23   #172
klotylda14
Zadomowienie
 
Avatar klotylda14
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 428
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

to jest moja torebka nucelle, kupiłam ją w ubiegłym roku, noszę ją rzadko, bo jest imprezowa, ale na 100% to skóra.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1170412_07[1].jpg (12,5 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez klotylda14
Czas edycji: 2016-06-24 o 13:58
klotylda14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 14:48   #173
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

możesz pokazać jak wygląda na żywo ta malutka ?
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 20:36   #174
beauty8
Przyczajenie
 
Avatar beauty8
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Hej, a ma ktoś może model hobo czarną jestem ciekawa jak wygląda na żywo, bo na zdjęciu bardzo mi się podoba [=
beauty8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 13:20   #175
klotylda14
Zadomowienie
 
Avatar klotylda14
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 428
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
możesz pokazać jak wygląda na żywo ta malutka ?
prosze bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0612.jpg (105,0 KB, 39 załadowań)
klotylda14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 13:28   #176
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

dziękuję , ładnie się prezentuje
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 18:42   #177
oggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Ciemnogród
Wiadomości: 36
Dot.: Torebki Nucelle - opinie, real zdjęcia

Ten wątek mnie zmartwił Tyle tygodni szukałam torebki i jak już się zdecydowałam na jedną z ich strony (bo w końcu chciałam się szarpnąć na torebkę ze skóry i ogólnie burżuazja) to się naczytałam i chyba zrezygnuję... Może samo forum by na mnie tak nie wpłynęło, ale na allegro są ich używane torebki - rozumiem że pochodzą one ze zwrotów, bo ma je jeden sprzedający i dość dużo ? Jedne wyglądają tragicznie, pourywane do połowy rączki, poprzecierane... Inne nieco lepiej, ale też bez szału. Niektóre przy rączkach nie wyglądają jak ze skóry (może są z niej, ale nie wyglądają). W tej sytuacji raczej przemęczę się z moimi starymi torebkami typu h&m i może uzbieram na coś, co będę mogła pomacać na żywo np Kazar Droższe ale chyba pewniejsze . Pozdrawiam.

Edytowane przez oggy
Czas edycji: 2016-10-21 o 18:50 Powód: błąd
oggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-21 19:42:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.