Błagam niech ktoś pomoże gdzie wieksze mozliwos:w Angli czy Irlandi jest więcej pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-20, 22:36   #1
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_

Błagam niech ktoś pomoże gdzie wieksze mozliwos:w Angli czy Irlandi jest więcej pracy


Kochane dziewczynki,
jestesmy z chlopakiem przed wyborek kraju do ktorego pojedziemy do PRacy...tylko nie wiemy gdzie są wieksze mozliwości: mamy do wyboru Dublin lub Crewe miejscowosć pomiedzy Liverpoolem i Manchesterem.
Bardzo się wachamy i nie wiemy na co sie decydowac. Wiemy że zawsze tzreba się starac o prace i nei ma tak, że od reki się dostaje
Z pozorów nam się wydaje, ze Anglia jest bardziej "zapchana" polakami....
Ale tak mneij więcej z was któe tam są?
Co byście doradzily?
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 23:00   #2
blondi
Raczkowanie
 
Avatar blondi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 49
Dot.: Błagam niech ktoś pomoże gdzie wieksze mozliwos:w Angli czy Irlandi jest więcej pracy

Cytat:
Napisane przez _wanilka_
Kochane dziewczynki,
jestesmy z chlopakiem przed wyborek kraju do ktorego pojedziemy do PRacy...tylko nie wiemy gdzie są wieksze mozliwości: mamy do wyboru Dublin lub Crewe miejscowosć pomiedzy Liverpoolem i Manchesterem.
Bardzo się wachamy i nie wiemy na co sie decydowac. Wiemy że zawsze tzreba się starac o prace i nei ma tak, że od reki się dostaje
Z pozorów nam się wydaje, ze Anglia jest bardziej "zapchana" polakami....
Ale tak mneij więcej z was któe tam są?
Co byście doradzily?
Hej!!!
jestem od roku w Dublinie i to jest moje drugie spotkanie z ta wyspa.po raz pierwszy zawitałam do Irlandii tuż po naszej akcesji z Unią Europejska.wówczas sytuacja na rynku pracy była tu znacznie lepsza,trudno było na ulicy spotkać Polaka,a obecnie trudno jest Polaka nie spotkac.ale generalnie nie jest tragicznie.jest cały czas rotacja,jedni przyjezdzają a inni wyjeżdżaja.teraz w okresie letnim bedzie na pewno znacznie więcej ofert pracy.odnośnie Crewe to była tam w ubiegłym roku mama mojego chłopaka.pracowała w chłodni przy pakowaniu mięsa.Polakow było podobno sporo.
trudno jest ocenić gdzie jest lepiej.biorąc pod uwagę fakt,ze Irlandia to maly kraj wydaje mi się iż zarówno tutaj jak i w Anglii proporcjonalnie jest tyle samo Polakow.
powodzenia
blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.