Rozszerzone pory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 19:10   #1
monikaczarna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12

Rozszerzone pory


Witam jestem nowa i od paru tygodni śledze wszystkie Fora ,otóż mam problem i potrzebuje rady .Borykam się z rozszerzonymi porami co dziwne to wczesniej ich nie miałam, zrobiły sie po paru peelingach przeprowadzonych przez deramtologa . Teraz od 2 tyg, smaruje twarz diacnealem z Avene ( czytałam wątki) i powinno być tylko lepiej ,dziewczyny go sobie chwalą ,ale ja mam wrażenie że one się powiększają .Są jakby brudne ( były czyste) czy to przejściowe i one zamkna się, czy bedzie coraz gorzej?
monikaczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 18:17   #2
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rozszerzone pory

Skoro teraz są "brudne" to będzie ciężko się ich pozbyć. Najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do dermatologa... słyszałam też, iż przemywanie mlekiem pomaga, choć nie stosowałam tej metody.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 10:53   #3
ilonka192
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: Rozszerzone pory

Ja tez od kilku lat mam problem z rozszerzonymi porami wcześniej miałam ładną , gładką twarz a teraz nawet podkladem nie udaje mi sie ukryc tych dziurek .Nigdy nie miałam trądziku więc niewiem skad to sie wzięło .Słyszalam że dobry jest na to Effaclar K ale nie stosowałam tego może wy cos więcej wiecie o tym kremie?

Edytowane przez ilonka192
Czas edycji: 2009-07-03 o 10:54
ilonka192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 11:16   #4
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Rozszerzone pory

Z posiadaniem rozszerzonych porów trzeba się niestety pogodzić. Oczywiście stosowanie kremów, masek czy peelingów pomaga, bo ścierając warstwę martwego naskórka delikatnie spłyca pory. To na co musisz szczególnie uważać to oczyszczanie porów. Krem, który wymieniłaś jest dobry, ale nie obejdzie się bez zastosowania niedocenianego często toniku. Kosmetyk ten jest rewelacyjny - oczyszcza, odświeża i "odkaża" skórę. Miejsca gdzie występują rozszerzone pory przemywaj żelami oczyszczającymi, raz na tydzień stosuj maseczki - świetnie sprawdzą się te typu peel - off. oczyszczanie skóry to w tym ptzypadku bezwzględna podstawa. w przeciwnym razie na twarzy mogą pojawić się zaskórniki i wypryski. Myślę jednak, że dobre kosmetyki powinny poradzić sobie z tym probleme
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.