jej ratujcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-06, 22:26   #31
polie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: jej ratujcie

jestem tym wszystkim zazenowana..
skad wiecie ze nie jestem tomaszem ktory ma lat 67 i sobie z was jaja robi?
krytyke znosze bardzo dobrze, jestem malarka i jakos sie nauczylam z tym zyc
ale i tak dziekuje za wasze wszystkie odpowiedzi, niezle sie usmialam z niektorych.
amen.
polie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 22:36   #32
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: jej ratujcie

Cytat:
Napisane przez polie Pokaż wiadomość
jestem tym wszystkim zazenowana..
skad wiecie ze nie jestem tomaszem ktory ma lat 67 i sobie z was jaja robi?
krytyke znosze bardzo dobrze, jestem malarka i jakos sie nauczylam z tym zyc
ale i tak dziekuje za wasze wszystkie odpowiedzi, niezle sie usmialam z niektorych.
amen.
Twój styl pisania, brak interpunkcji i w ogóle rodzaj odpowiedzi do innych to świadczyć może tylko o tym, że jesteś jakąś nastolatką, której strasznie się nudzi. Więc lepiej weź się do nauki, albo posprzątaj w pokoju, bo tylko zaśmiecasz forum.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 00:19   #33
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: jej ratujcie

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Śmietnik jest dlatego, że zamiast napisać wątek w zbiorczym dziewczyny zakładają multum niepotrzebnych nowych wątków. Poza tym dziewczyna napisała, że chłopak dziecka "nie nie chce i chcialam go zlapac na dziecko by mnie dla mlodszej nie zostawil ..." zatem widzę tutaj totalną bezmyślność i niedojrzałość. Do tego dochodzi rażąca ignorancja w zakresie wiedzy dotyczącej własnego ciała i jego biologii. Czyli jak widzisz lekcje moralności są jej potrzebne.
Przecież to ironia była po tym jak dziewczyny zaczęły pisać jej swoje kazania. Brawo dla Ciebie, że zamiast przeczytać cały wątek (który nie jest długi) czytasz pojedyńcze posty...
Nie chodzi mi o to, że śmietnik spowodowany natłokiem nowych wątków tylko tym że w wielu jest kłótnia która ma niewiele wspólnego z tematem...

A tak wogóle czytając ten temat to mam wrażenie że jest tu towarzycho wzajemnej adoracji i brak sensu tłumaczyć cokolwiek bo co jedna owca powie to reszta stada poleci.

Edytowane przez Nektaryna
Czas edycji: 2010-11-07 o 00:24
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 00:45   #34
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: jej ratujcie

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Przecież to ironia była po tym jak dziewczyny zaczęły pisać jej swoje kazania. Brawo dla Ciebie, że zamiast przeczytać cały wątek (który nie jest długi) czytasz pojedyńcze posty...
Nie chodzi mi o to, że śmietnik spowodowany natłokiem nowych wątków tylko tym że w wielu jest kłótnia która ma niewiele wspólnego z tematem...

A tak wogóle czytając ten temat to mam wrażenie że jest tu towarzycho wzajemnej adoracji i brak sensu tłumaczyć cokolwiek bo co jedna owca powie to reszta stada poleci.
ale tu nie ma nic do tłumaczenia, każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić jeśli autorka zakłada specjalnie nowy wątek żeby uzyskać odpowiedź. A skoro tyle osób ma podobne zdanie to może coś w tym jest? (i nie, nie chodzi o owczy pęd)
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 00:55   #35
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: jej ratujcie

Cytat:
Napisane przez *moonlight eyes* Pokaż wiadomość
ale tu nie ma nic do tłumaczenia, każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić jeśli autorka zakłada specjalnie nowy wątek żeby uzyskać odpowiedź. A skoro tyle osób ma podobne zdanie to może coś w tym jest? (i nie, nie chodzi o owczy pęd)
Każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić ale nie dopowiadać sobie różnych rzeczy jak to co cytowałam wyżej. Pozatym robi się offtop.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.