"W ciemności" Agnieszki Holland - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 21:17   #1
Pretty___Woman
Raczkowanie
 
Avatar Pretty___Woman
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 68

"W ciemności" Agnieszki Holland


Była już któraś z Was? Jak oceniacie ten film?
Pretty___Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:25   #2
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Cytat:
Napisane przez Pretty___Woman Pokaż wiadomość
Była już któraś z Was? Jak oceniacie ten film?
czytałam książkę, jestem podwójnie ciekawa, tylko nie wiem kiedy wybiorę się do kina

książka brutalna... ale dająca niesamowita moc
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:39   #3
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

ja byłam w niedzielę. może nie będę obiektywna, ale lubię takie tematy: Żydzi, holokaust, obozy itp.. film jest mocny, zdjęcia świetne, bardzo podobał mi się taki śpiewna lwowska gwara (nawet jakoś specjalnie się nazywa)..no i świetny Robert Więckiewicz jakbym nie była w kinie wsród ludzi to bym się popłakała. warto obejrzeć naprawdę zamiast wydawać pieniędzy na bilet na jakąś bzdurna komedyjkę
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 22:39   #4
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

A dla mnie ten film odrobinę przereklamowany.
Oczywiście Więckiewicz dobry, gwara też mi się podobała, dobrze nakręcony, ale... no nie wiem, oczekiwałam czegoś więcej, nic mnie w tym filmie nie zaskoczyło. Może dlatego, że widziałam już wiele filmów o podobnej tematyce.

Polecam za to film Defiance ( Opór ), z Danielem Craigiem. Tematyka podobna, co prawda produkcja amerykańska , ale oglądałam z zapartym tchem...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 16:46   #5
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Ja byłam dziś i jak dla mnie film rewelacja.
Gra aktorska (Więckiewicz - rola życia), klimat, efekty. Siedziałam w kinie i naprawdę chwilami czułam się tak jakbym i ja przebywała razem z nimi w tym kanale.
Film warty każdej wydanej złotówki, naprawdę warto obejrzeć go w kinie, a nie na kanapie.
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:31   #6
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

w tv nie puszczali, może na jakimś HBO itp, ale nie rzuciło mi się w oczy
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 17:54   #7
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

To ja się wybiję, bo film średnio mi się podobał. Było dosłownie parę momentów, które mną wstrząsnęły, ale film w całości mocno sztuczny, za długi, przez co momentami nudny (spokojnie mógłby trwać 1,5 godziny, a nie 2,5 pół).
Jak dla mnie po prostu za mało "mocny", za mało szokujący, za mało wzruszający, momentami niespójny, nie rzucający na kolana, naciągany - nie spełnił moich oczekiwań. Spodziewałam się, że wyjdę z kina cała rozdygotana, wyszłam z lekkim niesmakiem.
Na + zdecydowanie gra Więckiewicza
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 18:03   #8
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
To ja się wybiję, bo film średnio mi się podobał. Było dosłownie parę momentów, które mną wstrząsnęły, ale film w całości mocno sztuczny, za długi, przez co momentami nudny (spokojnie mógłby trwać 1,5 godziny, a nie 2,5 pół).
Jak dla mnie po prostu za mało "mocny", za mało szokujący, za mało wzruszający, momentami niespójny, nie rzucający na kolana, naciągany - nie spełnił moich oczekiwań. Spodziewałam się, że wyjdę z kina cała rozdygotana, wyszłam z lekkim niesmakiem.
Na + zdecydowanie gra Więckiewicza
dokładnie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:28   #9
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
ja byłam w niedzielę. może nie będę obiektywna, ale lubię takie tematy: Żydzi, holokaust, obozy itp.. film jest mocny, zdjęcia świetne, bardzo podobał mi się taki śpiewna lwowska gwara (nawet jakoś specjalnie się nazywa)..no i świetny Robert Więckiewicz jakbym nie była w kinie wsród ludzi to bym się popłakała. warto obejrzeć naprawdę zamiast wydawać pieniędzy na bilet na jakąś bzdurna komedyjkę
ja tez ''lubię'' filmy o takiej tematyce, wybieram się na ten film niebawem

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
A dla mnie ten film odrobinę przereklamowany.
Oczywiście Więckiewicz dobry, gwara też mi się podobała, dobrze nakręcony, ale... no nie wiem, oczekiwałam czegoś więcej, nic mnie w tym filmie nie zaskoczyło. Może dlatego, że widziałam już wiele filmów o podobnej tematyce.

Polecam za to film Defiance ( Opór ), z Danielem Craigiem. Tematyka podobna, co prawda produkcja amerykańska , ale oglądałam z zapartym tchem...
wersja amerykanska zupełnie do mnie nie przemawia, Polacy są w stanie przekazać całą prawdę

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczka_ma Pokaż wiadomość
Film jest dobry, a Więckiewicz - rewelacja. Nie myślałam, że aktor może tak dobrze zagrać swoją rolę. Nie podobały mi się niektóre sceny z tego filmu, ale to moje osobiste zdanie. Za to strasznie podobał mi się film, który już jakiś czas temu był w kinach - "Dzieci Ireny Sendlerowej". Chętnie bym zobaczyła go po raz drugi. W telewizji chyba go nie puszczali? Prawda? Chyba, że coś przeoczyłam. Oglądaliście może ten film?
oglądałam, zapadl mi w pamięci, szczególnie koniec, byl w tvp
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 22:01   #10
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
j
wersja amerykanska zupełnie do mnie nie przemawia, Polacy są w stanie przekazać całą prawdę
a oglądałaś?
jest naprawdę mocny, dlatego napisałam, że "mimo,że" produkcja amerykańska. Też wolę polskie filmy o tej tematyce. Ale ten ... naprawdę przereklamowany.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 12:50   #11
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

nie oglądałam, patrząc na amerykanów odnoszących się do tej kwestii nie wierzę w ich przekaz, nie chcę oceniać tego filmu przed jego obejrzeniem, bo to nie to chodzi
ameryka wiedziała co sie dzieje w naszym kraju, o obazach a mimo to żyli sobie jak zawsze(to mnie blokuje), chociaż mozna to odnieśc do teraźniejszości, są kraje, w których wojna trwa bez przerwy, my wiemy, inne kraje też, tylko jakoś nie potrafimy temu zaradzić...
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 13:23   #12
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

summa sumarum taki film był potrzeny, poza tym to nie jest zmyślona historia tylko na faktach. gdzieś czytałam że Socha musiał się za każdym razem czołgac przez kanały do Żydów po chyba 2 km i na pewno jakby w filmie tez tak było, to dopiero by krytykowali że wyssane z palca
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 13:37   #13
koralina3
Rozeznanie
 
Avatar koralina3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 861
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Widziałam film i jestem zachwycona. Temat, gra aktorów (Więckiewicz, Preis), scenografia. Rewelacja ! Naprawdę polecam! Na pewno nie jest to film dla wielbicielek Bonda czy podobnych produkcji hollywoodzkich. " W ciemności" to dobre, prawdziwe kino.

Edytowane przez koralina3
Czas edycji: 2012-01-14 o 13:41
koralina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 20:04   #14
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Również jestem już po. Widziałam kilka filmów o tej tematyce, jednak ten jest jakiś taki... wyjątkowy. Czasami faktycznie, miałam wrażenie, że przydługi jest ten film, ale ogólnie- bardzo mi się spodobał. Możliwe, że miałam gorszy dzień, ale ryczałam w trakcie seansu, jak i po nim. Rola Więckiewicza- świetna! Wyszło to z jego strony bardzo realnie. Kupiłam to.

W kinie myślałam sobie,jakie my mamy szczęście, że nas coś takiego nie spotkało, oby nigdy coś podobnego (II WŚ) nie miało miejsca! Nie zdajemy sobie sprawy, nie jesteśmy sobie w stanie (najpewniej) nawet wyobrazić tego.

Jako temat prezentacji maturalnej z Polskiego, wybrałam właśnie dot. holocaustu. Historie te nie są mi aż tak obce. Jednak film bardzo mną wstrząsnął.

Gorąco polecam.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 20:17   #15
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

dokładnie! ja w środku filmu, jak już siedzieli w tych kanałach pomyślałam sobie "Boże, a człowiek się takimi codziennymi pierdołami przejmuje"
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:43   #16
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

najpierw kupiłam książkę Roberta Marshalla ,, W kanałach Lwowa'', bardzo mi się podobała. za to film mi się w ogóle nie podobał. w połowie już chciałam wyjść z nudów, a na krześle się kręciłam jak osika. 16 zł w plecy, zawiodłam się jak na każdym polskim filmie. wiadomo, że nie pokarzą w filmie wszystkiego co jest w książce, ale już po zwiastunach można zobaczyć sporo filmu. dobrze gra Więckiewicz-jeden z moich ulubionych polskich aktorów, Kinga Preis i Grochowska.
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 17:02   #17
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

nie lubię tego typu filmów, zasnęłam po pół godziny.
Jednak Więckiewicz zagrał świetnie
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:26   #18
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

No i mamy nominację do Oskara Nie liczyłabym jednak na wygraną, bo bardzo pozytywne recenzje (oraz Złotego Globa) zgarnia film "Rozstanie".

Sama jeszcze "W ciemności" nie oglądałam, gdyż dołują mnie takie tematy. Będę jednak musiała nadrobić☠
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:31   #19
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

mam jednak nadzieję, że dostanie Oscara, bo to jednak Polka, a ja swoich popieram, chociaż film nie bardzo mi się podobał.
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 21:10   #20
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Trzeba przyznać mocny film. Akcja rozwija się z czasem. Jedyne co mi się w nim nie podobało to fizjologia, która jest chyba domeną polskiego kina. Nigdy nie mogą jej sobie darować choć zwykle jest zupełnie zbędna.

Chwilami przypominał mi się Kanał Wajdy ale to dość dalekie skojarzenie.

To jeden z filmów, który moim zdaniem trzeba obejrzeć. W kolejce czeka u mnie Rzeźnia Polańskiego i Róża Smarzowskiego, która dopiero ma wejsć do kin. Wow, dawno tylu polskich (lub robionych przez polskich reżyserów) filmów nie było w tak krótkim czasie w kinach.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 09:13   #21
Stokrotinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 124
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Bardzo chciałabym ten film zobaczyć. Choć jego tematyka jest przerażająca, to macie rację, po takich filmach człowiek się zaczyna zastanawiać, dlaczego tak bardzo przejmuje się błahostkami...
Stokrotinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 19:35   #22
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

W końcu udało mi się wybrać do kina i nie żałuję Film warto zobaczyć, pozostawia po sobie mocne wrażenie, a rola Więckiewicza to prawdziwa perełka Przyznam, ze w pewnym momencie film zaczął mnie męczyć, za dużo było tych scen z życia w kanale, za dużo dla mojej psychiki i dla mojej wytrzymałości jako widza Gdyby skrócić ten film o jakieś 20 minut, to moim zdaniem byłoby lepiej, a tak mogę dać "tylko" 8/10. Bardzo dobry film
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:18   #23
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
Polecam za to film Defiance ( Opór ), z Danielem Craigiem. Tematyka podobna, co prawda produkcja amerykańska , ale oglądałam z zapartym tchem...
Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
a oglądałaś?
jest naprawdę mocny, dlatego napisałam, że "mimo,że" produkcja amerykańska. Też wolę polskie filmy o tej tematyce. Ale ten ... naprawdę przereklamowany.
Wow, epos o osobie o niejasnych stosunkach z NKWD, podejrzanej o mordowanie ludnosci cywilnej, z pewnoscia bedzie super
Dziekuje, postoje.

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
wersja amerykanska zupełnie do mnie nie przemawia, Polacy są w stanie przekazać całą prawdę
Akurat po pani Holland to bym sie "calej prawdy" nijak nie spodziewal, ale przyznam, ze recenzje tutaj i na necie zachecily mnie na tyle, ze jak bedzie okazja, to upoluje sobie ten film
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:25   #24
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wow, epos o osobie o niejasnych stosunkach z NKWD, podejrzanej o mordowanie ludnosci cywilnej, z pewnoscia bedzie super
Dziekuje, postoje.
Nie odebrałam tego filmu jako "eposu o osobie", to była historia wielu ludzi, przede wszystkim dwóch braci. I jakoś bardziej to do mnie przemówiło niż tylko i wyłącznie martyrologiczne przedstawienie narodu żydowskiego
Każdy ma prawo mieć swoją opinię, ale wyrażanie jej mimo, że filmu się nie oglądnęło jest moim zdaniem nie na miejscu
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 15:52   #25
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
Nie odebrałam tego filmu jako "eposu o osobie", to była historia wielu ludzi, przede wszystkim dwóch braci. I jakoś bardziej to do mnie przemówiło niż tylko i wyłącznie martyrologiczne przedstawienie narodu żydowskiego
Każdy ma prawo mieć swoją opinię, ale wyrażanie jej mimo, że filmu się nie oglądnęło jest moim zdaniem nie na miejscu
Wyrazanie opinii na podstawie holywoodzkiej produkcji o jakis postaciach, to jest dopiero nie na miejscu.

Nie zamierzam wydawac pieniedzy na filmy robiace z sowieckich bandziorow, ktorzy rabowali i mordowali ludnosc cywilna, bohaterskich partyzantow.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 00:25   #26
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wyrazanie opinii na podstawie holywoodzkiej produkcji o jakis postaciach, to jest dopiero nie na miejscu.

Nie zamierzam wydawac pieniedzy na filmy robiace z sowieckich bandziorow, ktorzy rabowali i mordowali ludnosc cywilna, bohaterskich partyzantow.
Zgadzam się. Ale ja nie wyrażałam żadnej opinii o tych postaciach, więc w sumie nie wiem do czego pijesz . Stwierdzam tylko, że film dobry i ciekawy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 11:55   #27
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

A ja wyrazam tylko przypuszczenie, ze przeklamujacy historie i wybielajacy bardzo nieciekawe postaci, nic wiecej.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 11:50   #28
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: "W ciemności" Agnieszki Holland

Jak ktos zasnal na tym filmie, to albo byl bardzo spiacy, albo... sama nie wiem!

I jesli mialby byc jeszcze bardziej wzruszajacy to ja musialabym wyjsc z sali i bym go nie dala rady obejrzec do konca. Strasznie sie wzruszylam i skonczyly mi sie chusteczki, nie pamietam juz kiedy tak bardzo mnie cos dotknelo jak film Agnieszki Holland.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.