Pokrzywka- a obrzęk na ustach i drętwiejące dłonie-o co chodzi?poradzcie prosze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 20:06   #1
_if
Raczkowanie
 
Avatar _if
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 97
Question

Pokrzywka- a obrzęk na ustach i drętwiejące dłonie-o co chodzi?poradzcie prosze


Zacznę od najważniejszego-byłam u dermatologa, który przepisał mi tabletki Clatra, które mam zażywać, gdy pojawią się objawy. Dotąd pojawiały się bąble na ciele, zazwyczaj po pocieraniu skóry, drapaniu, po spoceniu się, wysiłku. Lekarz nie był w stanie określic, dlaczego tak mam. Mam się obserwować i sama znaleźć przyczynę.

Nie znalazłam i popadam w lekką depresję.

Drugi raz, w odstępie pewnie 2-3 tygodni maksymalnie pojawił się obrzęk na wardze. Mam lekko spuchnięte, zdrętwiałe...

Podobnie sprawa ma się z dłońmi. Np po jeździe na rowerze, ale nie tylko bo dziś np na zwykłym spacerze, pojawił się ból prawej dłoni, lekko swędzący, drętwiejąca dłoń, spuchnięta, lekko czerwona.

Sama nie wiem, co z tym robic.

Dodam, że leczę się na niedoczynność tarczycy ale nie mam pojecia, czy to moze miec jakis zwiazek.

Czy ktos moze mi cos doradzic, podsunac pomysl?Planuje raz jeszce wybrac sie do lekarza bo boje sie o swoje zdrowie, ale zanim uda mi sie wszystko załatwic, bardzo proszę o jakieś wskazówki. Być moze ktoś przez to przechodził
_if jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 12:44   #2
_if
Raczkowanie
 
Avatar _if
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 97
Dot.: Pokrzywka- a obrzęk na ustach i drętwiejące dłonie-o co chodzi?poradzcie prosze

up

czy ktoś tak miał?
_if jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.