Biodrowki przy chlopiecej figurze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 13:08   #1
Olila9
Raczkowanie
 
Avatar Olila9
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 328

Biodrowki przy chlopiecej figurze?


Mem pewien klopot z kupnen biodrowek - mianowicie mam bardzo chlopieca figure - bardzo waskie biodra ( tylko 80cm) i bardzo mala, w dodatku wysoka talie. Rozmiarowo ( trzymaj sie juz polskich rozmiarow, zeby nie komplikowac) najwygodniej mi sie nosi rozmiar 32. Tylko, ze gdybym kupowala zwykle spodnie, musialabym kupic 34, bo wyraznie widac, ze to 32 nie byloby dobre na brzuchu. I wyglada to raczej dziwnie... Za to, jak kupie 34, to spodnie mi spadaja, i efekt jest jeszcze gorszy. Rozwiazaniem bylyby biodrowki meskie, no, moze raczej dla chlopcow, ale to zupelnie nie moj styl no i komletnie nie moje kolory - ja kocham fiolet, roz, zolty, zielen, a takich kolorow raczej tam nie znajde. Nie chodze z odkrytym brzuchem, wiec na codzien problemu nie ma, no, ale bywa, ze cos sie podwinie - i wtedy nie wiem - czy lepsze spodnie, ktore sa w biodrach dobre, ale widac, zegdyby siegaly wyzej, to bylyby za male, czy takie, ktore sa bardzo luzne i troche spadaja?
Olila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 18:15   #2
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Biodrowki przy chlopiecej figurze?

ja mam 82cm w biodrach, jestem przy tym niska, a noszę tylko i wyłącznie buidrówki.
W firmowych sklepach najmniejszy rozmiar to 32, niestety - te na mnie wiszą jak worek. Te z Lee, Wranglera - mają zbyt dużo miejsca na pupę, której ja...nie posiadam.
Spodnie najczęsciej kupuję na targowisku - biorę rozmiar 25, czasami zdarza się wybrakowany egemplarz, który na mnie pasuje, bo na innych jest zbyt wąski.
Jedyne rozwiązanie w Twojej sytuacji, to niestety: mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć.
Zdarza się, że po 2 godzinach mierzenia wychodzę z niczym, ale potrzeba dużo samozaparcia i cierpliwości, skoro natura nie obdarzyła nas dużymi biodrami
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.