Office assistant/administrative assistant/executive assistant-UK/USA/etc - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 12:00   #31
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Office assistant/administrative assistant/executive assistant-UK/USA/etc

Witam,

Ciekawie piszecie. Mieszkam w Anglii i cos takiego chcialabym robic. Poki co mecze sie w cateringu.
Mysle o jakims kursie, bo tez tak znikad mnie nikt nie przyjmnie, bez doswiadczenia. w komuterze i pisaniu jestem oblatana, przynajmniej. Wiec pewnie jakis kurs typu administracja? Czy cos innego? I jeszcze jedno. Jak placa w takiej pracy mniej wiecej??
Pozdrawiam
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:07   #32
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Office assistant/administrative assistant/executive assistant-UK/USA/etc

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Witam,

Ciekawie piszecie. Mieszkam w Anglii i cos takiego chcialabym robic. Poki co mecze sie w cateringu.
Mysle o jakims kursie, bo tez tak znikad mnie nikt nie przyjmnie, bez doswiadczenia. w komuterze i pisaniu jestem oblatana, przynajmniej. Wiec pewnie jakis kurs typu administracja? Czy cos innego? I jeszcze jedno. Jak placa w takiej pracy mniej wiecej??
Pozdrawiam

Ja mialam tylko kilkumiesieczne doswiadczenie jako asystent ksiegowej/sekretarka w Polskiej firmie a w Anglii tylko hospitality i catering ale prace dostalam Tyle, ze moje to Sales Administrator wiec praca w barze jak najbardziej sie przydala. Ja mam lekko ponad 7 funtow na godzinie wiec nie jest zle W sprawie podwyzszenia kwalifikacji/ kursow proponuje udac sie do Job Center i do lokalnego Connexions ( dla doroslych trzeba sie pytac o Next Step - umowia Cie na spotkanie z doradca i pomoga w zdobyciu kwalifikacji http://www.direct.gov.uk/en/Educatio...ning/DG_071762 ) Mozna sprawidzic rowniez i college lub jesli nie zalezy Ci bardzo na wysokiej placy od razu sprobowac zalapac sie na Apprenticeship. Zycze powodzenia
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 05:09   #33
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Office assistant/administrative assistant/executive assistant-UK/USA/etc

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Witam,

Ciekawie piszecie. Mieszkam w Anglii i cos takiego chcialabym robic. Poki co mecze sie w cateringu.
Mysle o jakims kursie, bo tez tak znikad mnie nikt nie przyjmnie, bez doswiadczenia. w komuterze i pisaniu jestem oblatana, przynajmniej. Wiec pewnie jakis kurs typu administracja? Czy cos innego? I jeszcze jedno. Jak placa w takiej pracy mniej wiecej??
Pozdrawiam
Ja przegladnelam ogloszenia na administrative assistant i w wiekszosci ogloszen wymagaja 1 do 2 lat doswiadczenia w pracy w biurze(na szczescie mam) i b dobrej znajomosci programow MS Office(Word Excel Powerpoint Outlook)-takze odwiezam znajomosc tych programow i zamierzam sobie zrobic certyfikaty z nich.Robie to sama online.
Co do placy to zalezy od doswiadczenia i firmy-na poczatek taka AA zarobi srednio$12 na godzine,a taka EA to nawet od $20 na godzine i w gore.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2009-09-01 o 05:16
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 22:52   #34
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Office assistant/administrative assistant/executive assistant-UK/USA/etc

Jak tam dziewczyny u Was?
Szukacie takiej pracy-jak idzie?

U mnie zastuj-odpowiedzialam na jedno ogloszenie (zeby sie zorientowac jaka jest sytuacja na rynku pracy)w przychodni lekarskiej na stanowisko recepcjonistki/rejestratorki a potem sie dowiedzialam ze ponad 200 osob zlozylo tam aplikacje

Mieszkam raczej w malej miejscowosci (50 000) ale tyle kandydatow mnie naprawde zdziwilo

Czy u Was jest podobnie?Bo w Usa to kryzys szaleje na calego....

Na razie sobie dodalam stronki do ulubionych okolicznych bibliotek,szkol,biur pracy,lokalnej gazety z ogloszeniami i sprawdzam codziennie czy jest cos nowego-ale powiem Wam ze ogloszen jest jak na lekarstwoA u mnie w pracy sie nic nie zwalnia w biurze-wszyscy sie trzymaja pracy teraz
Trzeba chyba przeczekac ten kryzys,porobic kursy i zobaczy sie co dalej

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2009-09-06 o 00:08
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.