Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-23, 20:55   #2161
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Od tego czasu cisza i żadnych info więcej?
moj koment na yellowy wygral w "lapkowaniu" jak zapytalam kiedy wejda nowe odcienie, to odeslala mnie do producenta niema co
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 21:48   #2162
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Na ich stronie pisali, że jest to troszkę dłuższa sprawa i kwestia nie miesięcy a pół roku, dlatego cisza.
Magdula87 ja minerały używam już z 5 miesięcy a syfy jak były tak są. W dodatku się nie leczą.. Człowiek ma 19 lat i mu życie ucieka na martwieniu się takimi bzdetami. Niby powinnam być piękna a pewnie za 15 lat będę mieć lepszą cerę.. Ale już się przyzwyczaiłam. Przynajmniej jest mi je łatwiej zakryć bo podkład niby taki dobry a sto razy bardziej problematyczny i powoduje nowe wykwity bo skóra w ogóle nie oddycha, tymczasem nie dość że z minerałami 'naturalne' krycie to jeszcze przylega do niedoskonałości jak opiłki do magnezu i trzyma się nienagannie Gdyby nie zły odcień to byłoby 7 niebo. Gdy mam podkład to nie mam nawet ochoty go zmywać i patrzeć na to co jest pod spodem, bo tak dobrze wtapia się w skórę i wygląda wieczorem jakby była moja, no ale trzeba zmywać :P (a nakładam malutko, tylko na czerwone miejsca)
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-01-23 o 21:50
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 09:20   #2163
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość

Myślicie, że gdyby się napisało Annabelle przed zamówieniem prośbę o wymieszanie tych dwóch podkładów przed wsypaniem do opakowania to by się zgodzili?
Dziś zapytałam i przekazuję info:
Cytat:
Witam,
nie praktykujemy indywidualnego dopasowywania kolorów. W nadchodzącym tygodniu będą dostępne puste słoiczki o poj. ponad 10 g ze zdejmowanym siteczkiem. Rekomendujemy zakup próbek w celu dopasowania koloru i wymieszania w dobranych przez siebie proporcjach.
Pozdrawiamy serdecznie
zespół Annabelle Minerals
Trochę szkoda, ale będę sobie sama mieszać Już dawno żadne minerałki mnie tak nie zachwyciły
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 12:04   #2164
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a ja bym wolala 4 gr. sloiczki, z zabezpieczajacym siteczkiem wg. mnie sa ladniejsze, bardziej poreczne itd. nawet za wieksza sume
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 10:50   #2165
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Daj później znać jak ci poszło
Dostałam próbki Amilie oraz jednego biga, Summer Sand. W wątku tej marki pisze się, że Amilie ma jaśniejsze kolory od AM i jak ktoś ma w AM poziom Fair, to w Amilie powinien mieć poziom 3. U mnie ta zasada się nie sprawdza i w obu tych markach pasują mi odcienie z poziomu 2. Niestety Summer Sand (gama Natural) to poziom 3, testowałam go wcześniej na maleńkiej próbce i wydawał się dobry, ale teraz widzę, że jest za ciemny. Amilie daje naprawdę beznadziejne próbki, nie dość że malutkie, to jeszcze w woreczkach z nieprzezroczystej szarej folii.
Więc w dalszym ciągu jestem bez podkładu

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Rzadko tu się odzywam, ale podczytuję

Używasz samych mikrosfer silikonowych tych z kolorówki? Czy masz je po prostu w jakimś primerze?
Z Kolorówki. Najpierw dostałam je jako dodatek do bazy, potem zaczęłam eksperymentować solo.
Nakładam mikrosfery pędzelkiem na moje bruzdy wokół ust i podkład nie gromadzi się w nich prawie wcale, podczas gdy wcześniej musiałam 2-3 razy w ciągu dnia usuwać go stamtąd chusteczką. Dodałam je też na oko do skrobi Dry-flo, której używam jako bazę i jako pimer. Przydałoby mi się też coś podobnego pod oczy, ale ze względu na moją zaawansowaną niechęć do kręcenia samemu czegokolwiek na razie sobie z tym daję spokój.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Też lubię róże Annabelle, a mam sunrise i rose. Tylko ubolewam nad ich trwałością. Już po 3 h mam niewiele różu na sobie. Z tym, że nie używam żadnych primerów. Może to by coś dało?
U mnie róże AM wytrzymują cały dzień, ale trudno mi powiedzieć, czy to kwestia osobnicza czy zasługa bazy, bo stosuję ją tylko w celu zmatowienia, z tym mam zawsze duży problem.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-01-25 o 10:54
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 16:05   #2166
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jeśli chodzi o roże AM to ja mam nude i jak go rano nałoże tak wieczorem nadal mam go na twarzy. Może trwałość zależy od koloru? W sumie nie powinno tak być, ale wszystko się może zdarzyć.
Chimay współczuje felernego zakupu, ale może Summer Sand z Amilie będzie odpowiedni w lato? Wiem to i tak nie ratuje sprawy, bo nie masz podkładu na "teraz". Mam nadzieje że przy następnym zakupie trafisz.

Ja dzisiaj nałożyłam AM na mokro i muszę powiedzieć że faktycznie zużyłam mniej produktu i lepiej się scalił z moją twarzą, ale muszę jeszcze poeksperymentować. Ostatnio coś mi w nim przeszkadza, jeszcze nie wiem co, a mam w domu biga więc mam nadzieje że to będą tylko moje fanaberie

EDIT:
W ogóle to chyba skuszę się na te mikrosfery silikonowe i wymieszam je 50/50 z pudrem bambusowym z Paese. Taką mieszankę użyje jako primer, może wtedy AM nie będzie kaprysić na moich porach i jakoś bardziej gładko będzie wyglądał... oby.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2014-01-25 o 18:45 Powód: nowa myśl :D
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 09:11   #2167
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o roże AM to ja mam nude i jak go rano nałoże tak wieczorem nadal mam go na twarzy. Może trwałość zależy od koloru? W sumie nie powinno tak być, ale wszystko się może zdarzyć.
Chimay współczuje felernego zakupu, ale może Summer Sand z Amilie będzie odpowiedni w lato? Wiem to i tak nie ratuje sprawy, bo nie masz podkładu na "teraz". Mam nadzieje że przy następnym zakupie trafisz.
Latem praktycznie w ogóle się nie opalam, zresztą używam kwasów cały rok, więc kolor cery mi się prawie w ogóle nie zmienia. Summer Sand muszę puścić w świat

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nałożyłam AM na mokro i muszę powiedzieć że faktycznie zużyłam mniej produktu i lepiej się scalił z moją twarzą, ale muszę jeszcze poeksperymentować. Ostatnio coś mi w nim przeszkadza, jeszcze nie wiem co, a mam w domu biga więc mam nadzieje że to będą tylko moje fanaberie
U mnie aplikacja na mokro zupełnie odpada, robi mi się taki widoczny tynk na twarzy i rozszerzone pory są bardziej podkreślone.

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
EDIT:
W ogóle to chyba skuszę się na te mikrosfery silikonowe i wymieszam je 50/50 z pudrem bambusowym z Paese. Taką mieszankę użyje jako primer, może wtedy AM nie będzie kaprysić na moich porach i jakoś bardziej gładko będzie wyglądał... oby.
Eksperymentuj, silikony to jednak rzecz czasem niezastąpiona
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 12:36   #2168
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zamówiłam niedawno kryjący golden fairest i mam nadzieję, że będzie dość żółty. Jeśli nie to może zrobię coś sama bazując na produktach z kolorówki.
Swoją drogą ciekawe skąd AM biorą surowce, bo natknęłam się na coś takiego http://import.bigchina.pl/rekomendac...belle-minerals i wychodzi na to, że Chiny jak zawsze górą. No chyba, że pędzle i pudełka stamtąd importują.
kael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:57   #2169
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

miejmy nadzieję, że tylko pędzle i pojemniczki
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 14:47   #2170
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie aplikacja na mokro zupełnie odpada, robi mi się taki widoczny tynk na twarzy i rozszerzone pory są bardziej podkreślone.
U mnie wyglądał nawet dobrze. To jest dobra metoda jak muszę nałożyć podkład w 2minuty bo wtedy nie muszę bawić się w pojedyncze kamuflowanie ;P

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Eksperymentuj, silikony to jednak rzecz czasem niezastąpiona
Własnie! Miałam zacząć eksperymenty, już nawet miałam kupować mikrosfery, ale pomyślałam że najpierw upewnie się że ten nieciekawy wygląd podkładu jest faktycznie jego winą. ( w ogóle to tylko ja to widziałam, bo reszta świata twierdziła że jest dobrze ). Ale dzisiaj stwierdziłam, że odstawie mój puder z PAESE i zastąpie go skrobią. Efekt? Podkład pięknie wtopiony, w ogóle jak druga skóra, pory nie podkreślone, byłam w szoku W takim razie podkład z pudrem się nie dogadywał, od dzisiaj skrobia. Z mikrosferami się wstrzymuje.

Cytat:
Napisane przez kael Pokaż wiadomość
Zamówiłam niedawno kryjący golden fairest i mam nadzieję, że będzie dość żółty. Jeśli nie to może zrobię coś sama bazując na produktach z kolorówki.
Swoją drogą ciekawe skąd AM biorą surowce, bo natknęłam się na coś takiego http://import.bigchina.pl/rekomendac...belle-minerals i wychodzi na to, że Chiny jak zawsze górą. No chyba, że pędzle i pudełka stamtąd importują.
Ja uważam że golden fairest hmm należy do żółciejszych, ale totalnym żółtkiem nie jest. Przynajmniej dla mnie. Dlatego mieszam go z jakimś minerałem zółciejszym, teraz mam mieszanke AM z Sesame Amilie. Wcześniej mieszałam AM z Pixie Titania 1. I jestem zadowolona
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 21:01   #2171
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

W oczekiwaniu na moje ukochane Lauress zakupiłam sobie biga AM - kryjacy Golden Light, kórego używałam w próbkach rok temu okazał się za ciemny i nienaturalnie żółty (wtedy byłam w ciąży, więc hormony ciążowe trochę zmieniały mi odcień skóry). Domówiłam więc sobie kryjacy Goden Fair (jako próbkę dostałam ten rozświetlający, więc widziałam, ze kolo jest ok, ale te drobinki mnie wkurzały). Golden Fair jest dla mnie ciut za jasny, więc dodaję odrobinę Golden Light i jest ok. Krycie fajne, ładnie wygląda cały dzień, ale niestety jakiś taki komodogenny dla mnie jest i już zaczynają mi wyskakiwać niespodzianki. I jak dla mnie to jest największy mankament.
Za to bardzo mi się podoba gratisowa polityka firmy. Chociaż cena za podkąłd niewygórowana, to zawsze są dołączone fajne próbki w takich dużych rozmairach. Tym razem dostałam gratis róż, który i tak chciałam zamówić, poprzednio podkład dokładnie w mojej tonacji. Fajnie, to zacheca do zakupów.
Tymczasem przebieram nogami, bo leci do mnie Lauress. One są jednak dla mnie bezkonkurencyjne.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 23:05   #2172
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Tymczasem przebieram nogami, bo leci do mnie Lauress. One są jednak dla mnie bezkonkurencyjne.
Skąd je zamawiasz?

Niestety, nie wiem, czy zamówię duże opakowanie Annabelle Chyba mnie zapycha, a szkoda, bo na twarzy wygląda świetnie, jeszcze dam mu szansę. Czy Lily Lolo zapycha? Macie jakieś porównanie, jeśli chodzi o wygląd na twarzy?
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 12:44   #2173
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Eksperymentuj, silikony to jednak rzecz czasem niezastąpiona
a skąd Ty je zamawiasz? Bałam się zapchania ale odkąd mój podkład włazi mi w moje ledwo istniejące załamania między ustami a nosem to stwierdziłam że chyba się skuszę Rozumiem że tych mikrosfer silikonowych używasz jako "bazę" pod minerały?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 12:53   #2174
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Skąd je zamawiasz?
Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
a skąd Ty je zamawiasz? Bałam się zapchania ale odkąd mój podkład włazi mi w moje ledwo istniejące załamania między ustami a nosem to stwierdziłam że chyba się skuszę Rozumiem że tych mikrosfer silikonowych używasz jako "bazę" pod minerały?
Nie do mnie pytania, ale mikrosfery można zamówić na kolorowka.com. Ja właśnie czekam na primer mineralny od nich, który ma w składzie m.in. mikrosfery silikonowe.
Ostatnio podkłady AM zaczęły podkreślać mi pory i mam nadzieję, że z primerem nie będę miała tego problemu
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 17:01   #2175
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
a skąd Ty je zamawiasz? Bałam się zapchania ale odkąd mój podkład włazi mi w moje ledwo istniejące załamania między ustami a nosem to stwierdziłam że chyba się skuszę Rozumiem że tych mikrosfer silikonowych używasz jako "bazę" pod minerały?
Jak już napisała mamaAmelka z Kolorówki. Stosuję solo na bruzdy wokół ust (nakładam pędzelkiem do cieni Catrice, który dla mnie jest pędzelkiem do korektora) i w mieszankach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 17:10   #2176
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja nie wiem co z tym AM zrobić. Próbki się zaraz pokończą, fulla nie zamówię bo odcień nie ten. Niby powinnam nie mieć pryszczy a jest ich tyle że szok i to od kilku miesięcy, cera wcale nie lepsza jak po revlon c stay. A nie używam nic więcej, wszystko dokładnie zmywam, pielęgnuję twarz minimalistycznie. Myślę czy by nie zamówić próbek meow bo są łatwo dostępne a jak tak przeliczam to dość się opłaca zamówić większą wersję gdyby okazał się fajny
Te annabelle mnie trochę zawodzą
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 20:07   #2177
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytania, ale mikrosfery można zamówić na kolorowka.com. Ja właśnie czekam na primer mineralny od nich, który ma w składzie m.in. mikrosfery silikonowe.
Ostatnio podkłady AM zaczęły podkreślać mi pory i mam nadzieję, że z primerem nie będę miała tego problemu
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jak już napisała mamaAmelka z Kolorówki. Stosuję solo na bruzdy wokół ust (nakładam pędzelkiem do cieni Catrice, który dla mnie jest pędzelkiem do korektora) i w mieszankach.
dziękuję dziewczyny
chimay, a z czym jeszcze je mieszasz? normalnie z podkładem mineralnym?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 20:17   #2178
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny
chimay, a z czym jeszcze je mieszasz? normalnie z podkładem mineralnym?
Z podkładem nie próbowałam jeszcze, bo i tak używam ich w bazie matującej, a tę rolę (oraz rolę primera) pełni u mnie skrobia Dry-Flo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 20:33   #2179
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Skąd je zamawiasz?

Niestety, nie wiem, czy zamówię duże opakowanie Annabelle Chyba mnie zapycha, a szkoda, bo na twarzy wygląda świetnie, jeszcze dam mu szansę. Czy Lily Lolo zapycha? Macie jakieś porównanie, jeśli chodzi o wygląd na twarzy?
Zamawiam na wspólnych zakupach Co do Lily Lolo to ja nie lubię, nie kryją u mnie zupełnie nic. Nie zapychają. Jedyne, kóre mnie zapychały to było Lucy Minerals i teraz AM.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 15:46   #2180
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Annabelle zawitało do sklepu mineral cosmetics, na razie tylko pędzle: http://www.mineralcosmetics.pl/pl/pr...rals/20/1/full
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 19:43   #2181
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hey ho
Powiem Wam, że mimo tego iż posiadam jeszcze podkład AM i to dość sporo ((nie wiem kiedy go wykończę) to mam nieodpartą chęć wypróbowania minerałów MEOW w formule Flawless
Któraś z Was może ma jakieś porównanie? Niby przeszukałam wszystkie możliwe wątki z porównanami odcieni, ale nadal mam dylemat
Ja z AM mam kryjący golden fairest, jest dla mne ciut za mało zółty więc zawsze coś do niego domieszam. A z Meow celowałabym w Abyssinian albo Korat tylko nie wiem jak z poziomem 2-Frisky? Ktoś coś wie?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:10   #2182
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Almodis
ja także używam Golden Fairest z AM i obecnie czekam na kilka próbek z Meow, ale celowałam w Angorę i Korat. Jak dostanę próbki, to wrzucę porównanie
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:40   #2183
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Frisky może , może nawet Sleek? Z AM jestem light, light/fair, a Meow mam poziom 3. Po drugie, jeśli golden z AM był za mało żółty, Korat na pewno odpada. Abysinian może być dobrym tropem
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 10:05   #2184
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć mam pytanie odnośnie odcieni AM, czym różnią się od siebie typy Beige, Natural i Golden?? Które mają bardziej różowy, a które żółty pigment??
Bo mam 2 różne próbki Beige Fairest i Golden Fairest.

Proszę o pomoc
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 10:22   #2185
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Goldeny wpadają w żółty odcień, a Beige w różowy. Przynajmniej na mojej twarzy Natural mam rozświetlajacy i ten w miarę dopasował się do mojej cery.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 11:22   #2186
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Goldeny żółte
Beige pomarańczowo-różowe
Neutralne lekko różowawe z delikatną 'szarością'
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 11:54   #2187
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Goldeny wpadają w żółty odcień, a Beige w różowy. Przynajmniej na mojej twarzy Natural mam rozświetlajacy i ten w miarę dopasował się do mojej cery.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Goldeny żółte
Beige pomarańczowo-różowe
Neutralne lekko różowawe z delikatną 'szarością'
Dzięki Teraz dopiero mam rozkminę
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:41   #2188
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej!
Mam dylemat przy wyborze odcienia. Jako że jestem posiadaczką bardzo jasnej cery, raczej w chłodnej tonacji, dlatego celowałam w natural fairest. W internecie spotykam się z opiniami, że wpada w różowe tony. Obawiam się efektu świnki (tak było przy odcieniu fair edm, natomiast fair neutral był ok). Odcienie beige wydają mi się zbyt brzoskwiniowe. Załączam zdjęcie, poradzicie coś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przy oknie.jpg (26,5 KB, 34 załadowań)
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 20:15   #2189
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja znowu z pytaniem, ale tym razem chodzi o korektor
Czy któraś z Was do podkładu golden fairest kryjący używa jakiegoś korektora pod oczy ale płynnego? Bo u mnie mineralny korektor nie wygląda ładnie. Jeśli któraś z Was używa to jakiej firmy i w jakim odcieniu?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 21:00   #2190
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
A ja znowu z pytaniem, ale tym razem chodzi o korektor
Czy któraś z Was do podkładu golden fairest kryjący używa jakiegoś korektora pod oczy ale płynnego? Bo u mnie mineralny korektor nie wygląda ładnie. Jeśli któraś z Was używa to jakiej firmy i w jakim odcieniu?
ja używam najjaśniejszy Maybelline Affinitone. Chociaż chyba zamówię sobie ten z Collection bo krycie mogło być lepsze. Też nie podoba mi się mineralny pod oczami... daję go tylko w zewnętrzne kąciki oczu i rozcieram.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.