Nagły problem z doprowadzeniem do orgazmu faceta.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-24, 13:18   #1
ineedyouu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170

Nagły problem z doprowadzeniem do orgazmu faceta....


Hej dziewczyny , wczoraj zdarzyła się nam z chłopakiem po raz pierwszy taka sytuacja....mianowicie uprawialismy seks oralny i w żaden spósob nie mogłam doprowadzić go do orgazmu aż w końcu odpuściłam...bardzo się tym przejęłam bo pierwszy raz nam sie zdarzyło, za każdym razem dochodził i to całkiem szybko a wczoraj...''męczyłam'' się chyba z pół godziny aż przestałam bo zwyczajnie opadłam z sił...Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało, wszystko było dobrze , był podniecony itd. a mimo wszystko do wytrysku nie doszło...

Czy któraś z was miała może kiedyś podobną sytuacje ? jak myślicie dlaczego tak się stało ?
ineedyouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 13:44   #2
Miss Jackson
Przyczajenie
 
Avatar Miss Jackson
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
Dot.: Nagły problem z doprowadzeniem do orgazmu faceta....

Myślę, że skoro wcześniej nie mieliście tego typu problemów to przyczyny trzeba szukać w głowie. Może to stres? Miałam kiedyś taką samą sytuację jak Ty i była spowodowana tym, że niestety oboje z moim TŻ mieszkaliśmy wtedy jeszcze z rodzicami i mieliśmy mało czasu na... wiadomo co . Pośpiech i stres w takich momentach potrafią naprawdę wiele zepsuć. Poza tym czasem po prostu tak bywa, u mnie też są takie dni, gdzie nie zdążę porządnie zabrać się do sprawy a mój mężczyzna kończy, a czasami jest wręcz odwrotnie. Myślę, że duży wpływa na to ma dany dzień, nastrój, stres itd. Jeśli sytuacja była jednorazowa to nie masz się czym przejmować, jeśli natomiast zacznie się powtarzać to może porozmawiaj z TŻ czy ma jakiś pomysł co mogłoby być przyczyną. Rozmowa to podstawa.
Miss Jackson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 14:08   #3
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nagły problem z doprowadzeniem do orgazmu faceta....

Tak, miałam, ale to było np po alkoholu. Przecież to jednorazowa akcja więc nie wiem czym się martwić. Przecież chłop to nie maszynka do seksu i może mieć gorszy dzień.
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 19:04   #4
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Nagły problem z doprowadzeniem do orgazmu faceta....

Facet to nie maszyna do seksu, czasem nie może dojść z różnych powodów. To nic takiego
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 20:49   #5
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: Nagły problem z doprowadzeniem do orgazmu faceta....

Bez przesady, zdarzyło się to tylko raz. Stres, zmęczenie, ogólne samopoczucie i wiele innych czynników ma na to wpływ. Mój TŻ też tak czasami ma, ja również miewam momenty, że nie mogę dojść mimo, że jest mi przyjemnie. Nie ma co panikować.
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 01:27   #6
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Nagły problem z doprowadzeniem do orgazmu faceta....

Mój dobrze kontroluje wytrysk a czasem ma problem z tym by dojść podczas stosunku,jak dotąd zdarzyło się to parę razy,nie wiemy jaka jest przyczyna ale nie przykładamy do tego wielkiej wagi kończę Mu ręką i jest okej.
Naprawdę to nic takiego myślę,że jesteście ze sobą krótko albo kuleje u Was komunikacja,możesz popytać czy może coś nie tak robiłaś czy jak,mój np mówi kiedy chce jak albo gdy coś robię źle,warto pogadać :P
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-25 02:27:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.