Nie potrafię schudnąć ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 14:05   #31
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Nie potrafię schudnąć! - Jak schudnąć w 3 tygodnie?

jedz niskowęglowodanowe produkty i biegaj albo jakieś aeroby- rowerek orbitrek itd ale 3 tyg to mało czasu żeby coś zdziałać albo żeby efekt był widoczny w tym czasie organizm zaczyna dopiero się przyzwyczajać do zmiany żywieniowej
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 18:03   #32
Nekusia
Przyczajenie
 
Avatar Nekusia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Nie potrafię schudnąć

Mam 15 lat, 170 wzrostu i ważę 61kg. Nogi mam szczupłe, pupa też jest ok. Moim największym problemem jest brzuch i biodra. Gram w siatkówkę, można powiedzieć około 10h tygodniowo. Treningi mam dosyć późno, więc w domu jestem około 20 i zjadam to co się da, ponieważ zwykle nie jem obiadu. Mimo że ćwiczę, nie chudnę ale wręcz tyję właśnie przez jedzenie czegokolwiek. Nie wiem jak mam się zmotywować, jest mi naprawdę ciężko. Nie wiem też jakie dodatkowe ćwiczenia wykonywać i jaką dietę zastosować. Dodatkowo mam mega niską samoocenę. Czy jest mi ktoś w stanie pomóc?
Nekusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 19:03   #33
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: Nie potrafię schudnąć

Piszesz,że tyjesz mimo uprawiania sportu...hmm...nie masz przypadkiem kłopotów z hormonami? Robiłaś kiedyś badania? bo widzisz,ja mam tak samo-tyłek i nogi ok,a reszta to katastrofa. Wygląda to śmiesznie,bo w udzie jednym mam 55 cm,w drugim troszkę mniej,a brzuch i biodra duże. Z tym,że ja się wzięłam za siebie-biegam,jem 1500,a czasem mniej,ograniczyłam słodycze do minimum. Teraz jestem akurat chora (biegałam w deszcz) i mam okres,więc podjadłam trochę cukierków.. Spadłam w ponad dwa tygodnie 2 i pół kg i prawie cm w biodrach,co uważam za sukces przy moich skłonnościach do tycia.
Wagę masz dobrą,a ile dokładnie masz cm w biodrach? mierzyłaś miarką?
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.