Dr Joanna Kurmanow??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-21, 19:40   #1
mi1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2

Dr Joanna Kurmanow???


Witam wszystkich,
jestem nowa uczestniczka tego forum.
Czy ktos moze mial operacje nosa u dr Kurmanow w Poznaniu? Czytalam troche forum i wiem ze bardzo chwalony jest dr Skupin tez z Poznania. Czy ktos moze cos napisac na temat tych lekarz, chodzi mi dokladnie o operacje nosa
mi1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 14:47   #2
reebeka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Joanna Kurmanow???

UWAGA!!! Nie polecam tej lekarz. Ja robiłam co prawda piersi u Dr kurmanow w poznaniu ale nie polecam!!!!!! Musiałam reklamowac operacje. Efekty kiepskie i na całe życie. Blizny wielkie i kasy mniej w kieszeni o 8500.
reebeka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 08:43   #3
justy34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Joanna Kurmanow???

Cytat:
Napisane przez reebeka Pokaż wiadomość
UWAGA!!! Nie polecam tej lekarz. Ja robiłam co prawda piersi u Dr kurmanow w poznaniu ale nie polecam!!!!!! Musiałam reklamowac operacje. Efekty kiepskie i na całe życie. Blizny wielkie i kasy mniej w kieszeni o 8500.
ja tez nie polecam , to straszne co ona z moim nosem zrobila , po roku od operacji obcy ludzie radzili mi "( ci ktorzy mnie nie znali ), zebym poszla na operacje nosa , bo wygladal jakby byl zlamany i krzywo zrosniety .wtedy kurmanow wyslala mnie na poprawke do jakiegos lekarza we wroclawiu .to nic nie pomoglo , nos jest krzywy , podobno za duzo wyciela mi z czesci chrzestnej, zeby to naprawic musze przebyc jeszcze dwie operacje . to straszne , ze tacy lekarze sa dopuszczni do zawodu. wybaczciew za pisaniwe z malych liter i bez polskich znakow , ale jakos sie tak przyzwyczailam
justy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.