kremy na noc, stosowac czy nie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-29, 12:31   #1
torrent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 44

kremy na noc, stosowac czy nie


Mam 29 lat,cere wrazliwa naczynkowa.Jestem wielka fanka kosmetykow Dr Hauschki,ale jakie bylo moje zdziwienie kiedy dowiedzialam sie,ze firma ta nie zaleca...stosowania kremow na noc. Dzieje sie tak dlatego,ze noc jest jedyna pora kiedy nasza skora niezaklejona pudrami,podkladami i kremami na dzien moze swobodnie oddychac .Dlatego wg Hauschki pielegnacja skory na noc powinna polegac tylko na oczyszczeniu skory mleczkiem i zastosowaniu toniku.
Dla mnie jest to opinia dosc kontrowersyjna i chcialabym sie dowiedziec co sadzi o tym specjalistka i dziewczyny z forum.
torrent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 17:06   #2
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: kremy na noc, stosowac czy nie

Cytat:
Napisane przez torrent Pokaż wiadomość
Mam 29 lat,cere wrazliwa naczynkowa.Jestem wielka fanka kosmetykow Dr Hauschki,ale jakie bylo moje zdziwienie kiedy dowiedzialam sie,ze firma ta nie zaleca...stosowania kremow na noc. Dzieje sie tak dlatego,ze noc jest jedyna pora kiedy nasza skora niezaklejona pudrami,podkladami i kremami na dzien moze swobodnie oddychac .Dlatego wg Hauschki pielegnacja skory na noc powinna polegac tylko na oczyszczeniu skory mleczkiem i zastosowaniu toniku.
Dla mnie jest to opinia dosc kontrowersyjna i chcialabym sie dowiedziec co sadzi o tym specjalistka i dziewczyny z forum.
też się nad tym zastanawiałam, w sumie mogą mieć rację, sama stosuje krem na noc i nie wiem, czy dobrze robię
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 17:25   #3
torrent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 44
Dot.: kremy na noc, stosowac czy nie

A w jakim wieku jestes? Ja mam 29 lat i powiem szczerze, ze od prawie 2 tygodni stosuje ta zasade czyli :zadnych kremow na noc.Twarz przemywam mleczkiem do cery naczynkowej Dr Eris a na koniec tonik z tej samej serii.Skora rano naprawde wyglada dobrze.Rano nakladam krem pod oczy i krem do twarzy Dr Hauschki (rewelacja) i to wystarczy.
Czasem wydaje mi sie,ze te wszystkie "cudowne"kremy na noc sa po prostu dobrym zagraniem marketingowym firm kosmetycznych.Wiadomo,ze gdy klientka zachwyci sie kremem na dzien, bedzie rowniez kupowala kremy na noc, a to juz podwojny zysk
torrent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 17:31   #4
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: kremy na noc, stosowac czy nie

Cytat:
Napisane przez torrent Pokaż wiadomość
A w jakim wieku jestes? Ja mam 29 lat i powiem szczerze, ze od prawie 2 tygodni stosuje ta zasade czyli :zadnych kremow na noc.Twarz przemywam mleczkiem do cery naczynkowej Dr Eris a na koniec tonik z tej samej serii.Skora rano naprawde wyglada dobrze.Rano nakladam krem pod oczy i krem do twarzy Dr Hauschki (rewelacja) i to wystarczy.
Czasem wydaje mi sie,ze te wszystkie "cudowne"kremy na noc sa po prostu dobrym zagraniem marketingowym firm kosmetycznych.Wiadomo,ze gdy klientka zachwyci sie kremem na dzien, bedzie rowniez kupowala kremy na noc, a to juz podwojny zysk
Mam 21, cerę mieszaną. Stosowałam kremy na noc, bo czułam lekkie ściągnięcie po umyciu buzi, więc chciałam ją odrobinę nawilżyć. Myślę, że coś w tym zagraniu marketingowym jest, bo zazwyczaj w sklepach widzę jak kobiety kupuj dwa opakowania: na dzień i na noc. Nie wiem czy jest sens zaklejania skóry kremami Ostatnio zamiennie wcieram odrobinę oliwki Hippa.
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 17:42   #5
torrent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 44
Dot.: kremy na noc, stosowac czy nie

Radze Ci abys zakupila na noc mleczko i tonik Dr Eris, odpowiednie do Twojej cery.Nigdy nie uzywalam mydla do demakijazu ani zadnych pianek ,bo wysuszaja skore,a mleczko i tonik dzialaja zbawiennie na kazda cere. Poza tym wieczorny demakijaz wykonywany wacikiem lekko zluszcza skore i jest ona zdrowsza.Ja po tym juz wogole nie stosuje peelingow do twarzy.
torrent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 17:47   #6
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: kremy na noc, stosowac czy nie

Też gdzieś kiedyś o tym czytałam, ale wydaje mi się, że to czy używać kremu na noc czy nie zależy od kondycji naszej skóry. Ja mam np. suchą i po wieczornym demakijażu nie wyobrażam sobie nie wklepać w nią kremu gdyż jest sucha i ściągnięta, jak się ociągam z nawilżeniem jej zaczyna lekko szczypać. Czasami zamiennie z kremem stosuję zmieszany żel hialuronowy z olejkiem.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:27   #7
Agattek33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 85
Dot.: kremy na noc, stosowac czy nie

Kremu na noc uzywalam, uzywam i bede uzywac. Kiedys czytalam ze w nocy jest najlepszy czas na wchlanianie sie substancji odzywczych, nastepuje regeneracja naskorka i tego sie trzymam. Stosuje odzywcze kremy z witamina C lub olejek lipidowy, raz w tygodniu pod to jeszcze jakas ampulka.
Agattek33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 16:08   #8
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: kremy na noc, stosowac czy nie

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Też gdzieś kiedyś o tym czytałam, ale wydaje mi się, że to czy używać kremu na noc czy nie zależy od kondycji naszej skóry. Ja mam np. suchą i po wieczornym demakijażu nie wyobrażam sobie nie wklepać w nią kremu gdyż jest sucha i ściągnięta, jak się ociągam z nawilżeniem jej zaczyna lekko szczypać. Czasami zamiennie z kremem stosuję zmieszany żel hialuronowy z olejkiem.
Czy ten żel może uczulać? Czytałam, że świetnie nawilża i modeluje twarz. Nawet Ziaja Pro wypuściła coś z hialuronowego, chyba maseczkę? ale nie wiem czy się nie mylę.
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 16:35   #9
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: kremy na noc, stosowac czy nie

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Czy ten żel może uczulać? Czytałam, że świetnie nawilża i modeluje twarz. Nawet Ziaja Pro wypuściła coś z hialuronowego, chyba maseczkę? ale nie wiem czy się nie mylę.
Co prawda ekspertem biochemicznym nie jestem, ale wydaje mi się, że w nim nie ma co uczulić ani zapchać porów. A żel świetnie nawilża właśnie w połączeniu z odrobiną jakiegokolwiek olejku do twarzy, stosowany solo dosyć mocna napina twarz, wygładza ale ja np. czuję pewien dyskomfort. Z olejkiem jest
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:43   #10
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: kremy na noc, stosowac czy nie

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Co prawda ekspertem biochemicznym nie jestem, ale wydaje mi się, że w nim nie ma co uczulić ani zapchać porów. A żel świetnie nawilża właśnie w połączeniu z odrobiną jakiegokolwiek olejku do twarzy, stosowany solo dosyć mocna napina twarz, wygładza ale ja np. czuję pewien dyskomfort. Z olejkiem jest
A gdzie mogę się w ten żel zaopatrzyć, mamie bym go podrzuciła
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.