Detocell - opinie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 20:08   #31
pamilcia15
Raczkowanie
 
Avatar pamilcia15
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 147
Dot.: Detocell - opinie

Noo i zebrałam sie i zamówiłam teraz tylko czekam na przesyłeczkę i zaczynam miesięczną kuracje z Deto'cell ale do tego również ćwiczenia, ciąg dalszy diety oraz jedna butelka wody z Aqua Slim oj bardzoo ciekawa efektów Choć musze powiedzieć że nie narzekam na swoje ciało ( w końcu 2 miechy intesywnych ćwiczeń na siłowni i jestem "lepsza, inna, zadowolona"
__________________
Pani Prezes w swojej firmie
Zapraszam na fanpage firmowy: www.fb.com/psbyart
Studentka Budownictwa
Prawko zdane:22.06.2010
Więcej sukcesów!
pamilcia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 22:52   #32
Judyta01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Detocell - opinie

Witajcie
Dzisiaj zakupiłam tą nowość na cellulit jak do każdego specyfiku podchodzę z dystansem no, ale próbować trzeba bo inaczej cellulit będzie się rozrastał . Kapsułki do małych nie należą, ale mam nadzieję, że dam radę chociaż od dziecka nie lubiłam łykać tabletek o dużych rozmiarach.
W aptece kobieta powiedziała mi, że najlepiej połykać rano oczywiście podczas śniadania takiego treściwego a nie herbatka i sucharek i starać się w tym okresie nie stosować już innych specyfików .
A ja zawsze rano jem śniadanie więc od jutra zaczynam, dam znać jakie będą efekty.
Judyta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 15:42   #33
P4uli
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Detocell - opinie

Czekamy na wyniki
P4uli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 12:51   #34
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Detocell - opinie

wczoraj zakupilam ten cudowny prepart na allegro i do konca tygodnia powinnien przyjsc
mam nadzieje że pomoże coś na ten straszny cellulit
będę Was informować
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 22:30   #35
borys2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Detocell - opinie

Cześć , ja też zobaczyłam detocell w reklamie tv i dzisiaj postanowiłam go kupić , cena u mnie w Koninie w aptece to 37.90 nie jest to mało , ale jak by miał pomóc to chyba warto spróbować , co prawda nie mam aż tak mocno widocznego cellulitu ale na udach i pośladkach skóra jest trochę nie równa Czekam teraz na efekty kuracji
borys2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 11:03   #36
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Detocell - opinie

kurczę w sumie to żadna nie stosuje tylko i wyłącznie tego specyfiku tylko dodatkowo smaruje czymś itd więc nie wiadomo ile w tym samego działania tabletek, mimo to czekam na dalsze opinie bo chętnie podejmę próbę walki z tym paskudztwem
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 11:17   #37
zacieszona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Detocell - opinie

ja też dziś zaczynam. stwierdziłam, że spróbuję, bo u mnie cellulit to taka pozostałość po anty odstawionych dwa tygodnie temu. zobaczymy, co będzie.
zacieszona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 12:37   #38
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Detocell - opinie

a ja wam powiem tak : też zastanawiam się nad tymi tabletkami i chyba skuszę się ale nie dlatego że wieżę że one działają ale dla wypróbowania...
teraz kończę brać Therm Line i schudłam 5kg jak na mnie ok nie ćwiczyłam tzn. byłam kilka razy na fitnessie ale to chyba z 5 razy... za to postawiłam na ruch na świeżym powietrzu tzn. mam synka 3 latka i cały czas z nim aktywna byłam... a to spacer, a to gra w piłkę itp.
ogólnie nigdy nie miałam cellulitu tzn. na pewno coś tam miałam ale to nie było widoczne ale od pół roku to się zmieniło a to dlatego że mam mało ruchu... term line biorę dopiero prawie 3 miesiące... w tamtym roku pracowałam jako goniec i dużo chodziłam na nogach przez co miałam ładne nogi a teraz jak nie pracuję to się zapuściłam... tak więc dziewczynki drogie polecam dużo ruchu przede wszystkim i wtedy można się wspomóc tabletkami ;p
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 20:34   #39
Judyta01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Detocell - opinie

Hej
Dziś czwarty dzień brania tabletek, myślałam, że z łykaniem tych "wielkoludów"będzie gorzej, ale jakoś idzie bo są miękkie.
Co zauważyłam to częściej biegam do ubikacji a tak poza tym jedynym ćwiczeniem to jazda na rowerze i to nie codziennie.
Stosuje tylko peeling hipoalergiczny, który od razu nawilża skórę i na tym koniec. Nie stosuję już żadnych balsamów bo przetestowałam chyba wszystkie i efekty mizerne więc szkoda mi już pieniędzy i czasu a peeling widzę, spełnia swoją rolę skóra jest nawilżona i może w połączeniu z tymi tabletkami coś się zmieni.
Judyta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 08:32   #40
mapeffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Detocell - opinie

Dziewczyny! powiedzcie mi czy zażywając DetoCell macie jakieś skutki uboczne? Ja zaczęłam brać tabletki kupiła na allegro, ale od kiedy wzięłam pierwsza tabletkę, strasznie boli mnie brzuch
mapeffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 09:49   #41
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Detocell - opinie

Właśnie dziewczyny, jak reagujecie na tabletki??
Też nabawiłam się cellulitu po tabletkach anty kiedy po odstawieniu sporo przytyłam, pewnie to też zatrzymało mi wode w organizmie, wiec próbuje się jej pozbyć. Dziś zamówiłam na all detocell, bo stacjonarnie coś drogo wychodzą i potraktuje je jako wzmocnienie efektów bo i troche dietkuje i ćwicze. Nie zapomnijcie podzielić się efektami
creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 11:31   #42
mycha135
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez mapeffka Pokaż wiadomość
Dziewczyny! powiedzcie mi czy zażywając DetoCell macie jakieś skutki uboczne? Ja zaczęłam brać tabletki kupiła na allegro, ale od kiedy wzięłam pierwsza tabletkę, strasznie boli mnie brzuch
Witam
Po pierwszej tabletce też bolał mnie brzuch, tak jakbym miała jakieś skurcze. Narazie biorę trzy dni, zobaczymy co będzie dalej
Wyczytałam gdzieś, że sok wyciśnięty z Grejpfruta pomaga...wczoraj zastosowałam i powiem Wam że nóżki są lepsze
mycha135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 13:25   #43
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny, jak reagujecie na tabletki??
Też nabawiłam się cellulitu po tabletkach anty kiedy po odstawieniu sporo przytyłam, pewnie to też zatrzymało mi wode w organizmie, wiec próbuje się jej pozbyć. Dziś zamówiłam na all detocell, bo stacjonarnie coś drogo wychodzą i potraktuje je jako wzmocnienie efektów bo i troche dietkuje i ćwicze. Nie zapomnijcie podzielić się efektami
ja nie czuję żadnych skutków ubocznych, no ale dopiero 2 łyknęłam

zażywam oprócz tego gold omega 3 od jakiegoś czasu, do deto cell dokupiłam żeń szeń z witaminami Olimpu i cerutin (bo czytałam gdzieś,że rutyna poprawia krążenie i jakiś tam ma to wpływ na cellu, ale ekspertem nie jestem).

Podchodzę do tego dość sceptycznie, tzn wątpię żeby tabletki same w sobie pomogły dlatego do tego ćwiczę, min. 1 h dziennie (czasem 3h się zdarzają ) i masuję się bańkami chińskimi. A co do diety to ograniczam fast foody, słodycze itp. no i staram się pić duuużo wody, choć nienawidzę tego mam nadzieję,że to wspomagane suplementami pomoże

Nie mam nadwagi więc schudnąć nie chcę, tylko własnie ten cellulit okropny...
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 18:39   #44
wiola_3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Detocell - opinie

Hej dziewczyny Dla mnie zostało 6 tabl. do końca, tak jak wczesniej pisałam, stosuje krem na cellulit Eveline, ćwiczę kilka razy w tygodniu na nogi i pupę, przestałam jeść słodycze i faktycznie widać efekt, ale na pewno cellulitu nie pozbyłam się do końca. Zastanawiam się czy kupić drugie opakowanie Detocell czy na razie poprzestac.. U mnie w aptece te tabletki kosztują 34zł więc jak patrzę na ceny w waszych aptekach to jestem w szoku <szok>. Dla mnie też pierwsze dwa dni trochę bolał brzuch, przez co przeraziłam się, ale postanowiłam jeszcze kilka dni postosować i już było ok Jak myślicie kupić drugie opakowanie?
wiola_3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 18:50   #45
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez wiola_3008 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Dla mnie zostało 6 tabl. do końca, tak jak wczesniej pisałam, stosuje krem na cellulit Eveline, ćwiczę kilka razy w tygodniu na nogi i pupę, przestałam jeść słodycze i faktycznie widać efekt, ale na pewno cellulitu nie pozbyłam się do końca. Zastanawiam się czy kupić drugie opakowanie Detocell czy na razie poprzestac.. U mnie w aptece te tabletki kosztują 34zł więc jak patrzę na ceny w waszych aptekach to jestem w szoku <szok>. Dla mnie też pierwsze dwa dni trochę bolał brzuch, przez co przeraziłam się, ale postanowiłam jeszcze kilka dni postosować i już było ok Jak myślicie kupić drugie opakowanie?
ja bym kupiła
wg mnie 30 dni nie wystarczy na zadziałanie, zakładając, że preparat działa
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 08:19   #46
zacieszona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez wiola_3008 Pokaż wiadomość
Jak myślicie kupić drugie opakowanie?
Ja bym kupiła. Jak masz jeszcze kilka dni, to zamów na Allegro, najtańsze widziałam ok. 23,90 + 7 zł przesyłka, co zawsze taniej wychodzi niż w aptece. Ja u mnie zapłaciłam 36,90.
Ja jestem na razie po dwóch tabletkach. Brzuch nie bolał, za to częściej sikam Generalnie ja mam dużą aktywność fizyczną, bo 2x w tyg aerobik, a 4x w tyg w domu stepper albo rowerek lub ćwiczenia dywanowe. A teraz chcę zacząć biegać, ale codzienna duchota odbiera mi chęci.
Ja oprócz DetoCellu, stosuję też peeling kawowy, ale ostatnio zdarza mi się go robić bardzo nieregularnie niestety.
zacieszona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:04   #47
Allanya
Przyczajenie
 
Avatar Allanya
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 12
Dot.: Detocell - opinie

A ja niedawno dostałam te tabletki i nie biorę ich gdyż... Nie mogę przełknąć Od dziecka mam z tym problem ale jakoś z innymi sobie radziłam, przekrajałam te większe a tu jestem załamana. Męczyłam się calutki dzień próbowałam, bezskutecznie, wkładałam w masełko, popijałam dużą ilością wody i nic, już dwie tak zmarnowałam. Wiem, że to śmieszne ale niestety mam taki problem a te tabletki są naprawdę duże jak dla mnie. Jest mi bardzo przykro z tego powodu bo powiem Wam wiadomość, która Was ucieszy a mnie jeszcze bardziej zdołuje... Moja koleżanka kończy drugie opakowanie i cellulit zanikł całkowicie. Wiem, że przy tym nie stosuje diety, nie smaruje niczym ani nie rusza się specjalnie dużo bo to taki leniuszek z nadwagą ale już bez cellulitu Dlatego chyba warto kupić te tabletki. Zazdroszczę Wam dziewczyny, że nie macie takich problemów jak ja

Edytowane przez Allanya
Czas edycji: 2012-05-24 o 10:06
Allanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:51   #48
Magdalena2105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Detocell - opinie

Zażywam ten preparat dopiero od 3 dni, więc póki co efektów nie ma Zakupiłam go w promocji, za ok 23 zł Tylko tak się zastanawiam jak długo powinno go się stosować, bo miesiąc to chyba za mało, jak myślicie?
Magdalena2105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:57   #49
madzia021287
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Detocell - opinie

hej dziewczynki. Od samego poczatku obserwuje forum... ja rowniez stosuje tabletki detocell i juz koncze opakowanie, do tego co dziennie cwicze, nie jem slodyczy, jem duzo warzyw i owocow, zielona cherbatka itd, rollmasaz, chinskie banki i nie widze zadnych efektow...mam troche tego celulitu na posladkach i udach choc waze 47kg/161cm, tak wiec podsumowujac to chyba nie polecam tych tabletek pozdrawiam
madzia021287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 15:26   #50
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Detocell - opinie

ja też zażywam 12 dzien dziś .
i wg mnie taka kuracja zeby cos podzialala to min. 3 miesiace powinna trwac nie ma co liczyc na cud po jednym opakowaniu.

a kupilam liczac na minimalna poprawe a sklad ma fajny wiec czemu nie.
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 18:45   #51
isia878
Przyczajenie
 
Avatar isia878
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: rybnik
Wiadomości: 6
Dot.: Detocell - opinie

ja też stosuje DETOCELL zaczynam trzeci listek do tego ćwiczę przynajmniej 3 razy w tygodniu ćwiczenia na uda i pośladki staram się mniej jeść słodyczy i tłustych potraw choć z tym ciężko żeby całkowicie sobie odmówić efektu jako tako nie widzę poza jędrniejszą skórą chyba, mam zamiar kupić jeszcze drugie opakowanie może po miesiącu ćwiczeni i tych tabletkach zauważę pożądane efekty pozdrawiam
isia878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 15:14   #52
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Detocell - opinie

W tamtym roku, zazywalam Inneov na cellulit, mialam 3 opakowania, powiem wam, ze mialam wtedy super, super skóre, gładką jedrną, a cellulit byl tylko przy sciskaniu, jednak wraz z zakonczona kuracją, wszystko wrocilo, teraz skusze sie na Detocell, tym bardziej, ze UWAGA na allegro wypatrzylam je za 26zł!!!! cena okazyjna, kupie sobie hurtem 3 opakowania a co!
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 23:18   #53
pamilcia15
Raczkowanie
 
Avatar pamilcia15
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 147
Dot.: Detocell - opinie

Ja własnie dzis zaczęłam drugi listek i moim zdaniem wszystko jest OK nie ma jeszcze żadnych spektakularnych wyników ale czuje się inaczej/lepiej taka lżejsza zobaczymy co będzie po zjedzeniu całego opakowania
__________________
Pani Prezes w swojej firmie
Zapraszam na fanpage firmowy: www.fb.com/psbyart
Studentka Budownictwa
Prawko zdane:22.06.2010
Więcej sukcesów!
pamilcia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 12:15   #54
doda0047
Przyczajenie
 
Avatar doda0047
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Detocell - opinie

Ja właśnie zaczynam 3 listek i bez większych efektów. Odrobinę może celluit zniknął ale to dosłownie odrobinę. Myślę że nie ma co poprzestać tylko na jednym opakowaniu. Ja chce skończyć na trzecim. Jeśli efektów nie będzie - . Przekonamy się Mam nadzieję że będzie ok. Od czasu ich brania jestem może bardziej zmęczona nie wiem czemu. Smaruję się kremami, jak biorę prysznic to masuję celluit gąbką specjalną, dieta też jest i dodatkowo staram się z 3-4 razy w tygodniu ćwiczyć, chodzić na basen. Narazie efekty marne ale może z czasem
doda0047 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 08:34   #55
mapeffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Detocell - opinie

Dziewczyny, ja biore od kilku dni od czasu kiedy zaczełam brać dziwnie pobolewa mnie brzuch i czasem mam rewolucje, ale to chyba przez to że organizm sie oczyszcza i przyspiesza przemiane materii. Jeżeli chodzi o cellulit to nie widze zadnego efektu narazie tez smaruje sie balsamem, chodze na masaże endermo i dodatkowo chodze na spining.
mapeffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 22:58   #56
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Detocell - opinie

Witajcie. Śledzę wątek od jakiegoś czasu.
Jestem przy drugim listku. Podczas pierwszego także pobolewał mnie brzuch, jakby jelita i również miałam swego rodzaju rewolucje.. Lecz kładę to właśnie na karb oczyszczania się organizmu, jelit etc. Obecnie jestem przy drugim listku Detocell i już jest Ok. Jeśli chodzi o EFEKTY, to wg mnie skóra jest bardziej napięta, cellulit może odrobinkę mniejszy, ale póki co bez rewelacji. Dodam, iż wcześniej (marzec-kwiecień) brałam INNEOV na cellulit, skończyłam jednak na dwóch opakowaniach, nie widziałam efektów, wydałam 160 zł.. Uważam, że Detocell jest jakby lepszy. Skład ma dobry. Od kilku lat (ok.6) stosuję antykoncepcję hormonalną i uważam, że to przyczyniło się do powstania cellulitu. Odkąd pamiętam odżywiam się zdrowo i mądrze, bardzo dużo i często chodzę piechotą, a paskudztwo i tak się rozwinęło. Jestem szczupła, ale zaczęłam więcej jeździć na rowerze, liczę że to pomoże.. Balsamy ujędrniające i antycellulitowe stosuję od lat. W związku z poruszoną kwestą o antykoncepcji, nasuwają mi się pytania dotyczące interakcji Detocell z tabletkami anty. Nic nie wspominają w przeciwwskazaniach, ale jeśli coś Dziewczyny wiecie więcej na ten temat - piszcie. Mam jeszcze jedno ważne pytanie, ale już tak się okrutnie rozpisałam, że zadam je później, o ile któraś z Was w ogóle dotarła do końca mego wywodu
POZDRAWIAM.
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:14   #57
doda0047
Przyczajenie
 
Avatar doda0047
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Detocell - opinie

Ja jakoś dotarłam do końca :P Hahaha :P Ja również biorę proszki antykoncepcyjne i jak narazie (o ile mi wiadomo i mam taką nadzieję) że w ciąży nie jestem. Jedyne co u siebie zauważyłam to zwiększone zmęczenie. Ale doszłam wczoraj do wniosku że to jednak nie Detocell się do tego przyczynił. Z tego co się orientowałam przed zakupem Detocell i inne specyfiki na celluit nie powinny mieć większego wpływu na proszki anty. Ja dodatkowo biorę jeszcze proszki Omega 3 dla zwiększenia efektu. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się.
doda0047 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:43   #58
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Detocell - opinie

ja tez przez 4 lata brałam anty ale miesiąc temu odstawiłam może też to jakoś wpłynie na cellulit
poki co jestem w polowie 1 opakowania deto ale o efektach nic nie napisze bo sie nawet dobrze nie przygladalam zreszta watpie zeby takie byly po tak krotkim czasie a nie chce wyszukiwać coś czego nie ma (placebo)
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 19:27   #59
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Detocell - opinie

Dzięki Dziewczyny, że odpisałyście mi na powyższy temat
Rozwiałyście moje wątpliwości Moim kolejnym jakby zmartwieniem-pytaniem jest kwestia "zalegania" składników Detocell w organizmie. Chodzi mi o planowanie ciąży. W sensie..nie planuję jej na dniach bo tabletki anty zamierzam jeszcze brać, jednakże gdzieś tam po głowie mi chodzi macierzyństwo (mam 27 lat, od 9 lat jestem w stałym związku - czas chyba pomyśleć o Rodzince ) i tak sobie myślę.. że jeżeli "faszeruję się" specyfikiem typu Detocell ( i zamierzam kupić jeszcze jedno lub dwa opakowania bo marzę aby w te wakacje było widać pozytywną zmianę na nóżkach), to nie wiem czy jakieś składniki nie kumulują się w organizmie i czy nie będą rzutowały na przyszły rozwój płodu (pomimo nie stosowania już Detocell). Wiem, pewnie schizuję..ale mam na tym punkcie bzika. Jak odstawię anty to chcę poczekać !minimum! 3 miesiące, dopiero wtedy będę starać się o Dzidzię. Także trapi mnie kwestia wpływu wszelakich specyfików antycellulitowych etc. na planowanie ciąży. Jeśli macie na ten temat jakieś poglądy, inforamcje - piszcie proszę.
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 19:50   #60
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Detocell - opinie

jak dla mnie nie ma to znaczenia tym bardziej ze zrobisz przerwe. nie ma co popadać w paranoje na pewno gorsze sa tabletki anty niz detocell+ pelno innych czynnikow typu zanieszczyenia powietrza,konserwanty w zywnosci itd. detocell to nie sterydy czy hormony zeby mialy az takie znaczenie jeszcze jak odczekasz tyle. to by trzeba nic nie robic "bo kiedys ciaza" swoja droga czesto w ciazy pojawia/poglebia sie cellulit wiec troche kiepsko
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-19 18:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.