trwała prostująca firmy Goldwell - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 18:15   #1
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669

trwała prostująca firmy Goldwell


Chciałabym zrobić sobie trwałą prostującą, ponieważ moje naturalne włosy się puszą i przybierają dziwny kształt... Nawet jak wyprostuję prostownicą to góra 3 godziny i znów są jak sprzed wykonanego zabiegu... Słyszałam, że najlepsza jest trwała prostująca Goldwella. Czy mógłby mi ktoś, coś powiedzieć więcej na ten temat? Ile kosztuje mniej więcej? Czym się różni od tej oferowanej przez firmę kadus, czy efekty są naprawdę takie powalające i jak długo "się trzyma"? Aaa i czy jak rano wstaję to czy mam idealnie proste, lśniące, gładkie włosy? A może zdecydowałybyście się jednak na kadusa? Jestem kompletnie zielona jeżeli chodzi o zabiegi u fryzjera więc byłabym wdzięczna gdybyście wypowiedziały się na ten temat i jak coś to tłumaczyły mi w sposób "łopatologiczny"
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 18:35   #2
angela2906
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
GG do angela2906
Dot.: trwała prostująca firmy Goldwell

witam powiedz mi po pierwsze czy niemasz wlosów rozjasnianych poniewasz ja nierobie na wlosach rozjasnianych trwałych zadnych i 90% fryzjerów tez trzeba byc niezwykle odwarznym by to zrobic
angela2906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 07:08   #3
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: trwała prostująca firmy Goldwell

Cytat:
Napisane przez angela2906 Pokaż wiadomość
witam powiedz mi po pierwsze czy niemasz wlosów rozjasnianych poniewasz ja nierobie na wlosach rozjasnianych trwałych zadnych i 90% fryzjerów tez trzeba byc niezwykle odwarznym by to zrobic
Włosy mam farbowane, ale na czarno
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:10   #4
angela2906
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
GG do angela2906
Dot.: trwała prostująca firmy Goldwell

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Chciałabym zrobić sobie trwałą prostującą, ponieważ moje naturalne włosy się puszą i przybierają dziwny kształt... Nawet jak wyprostuję prostownicą to góra 3 godziny i znów są jak sprzed wykonanego zabiegu... Słyszałam, że najlepsza jest trwała prostująca Goldwella. Czy mógłby mi ktoś, coś powiedzieć więcej na ten temat? Ile kosztuje mniej więcej? Czym się różni od tej oferowanej przez firmę kadus, czy efekty są naprawdę takie powalające i jak długo "się trzyma"? Aaa i czy jak rano wstaję to czy mam idealnie proste, lśniące, gładkie włosy? A może zdecydowałybyście się jednak na kadusa? Jestem kompletnie zielona jeżeli chodzi o zabiegi u fryzjera więc byłabym wdzięczna gdybyście wypowiedziały się na ten temat i jak coś to tłumaczyły mi w sposób "łopatologiczny"
jesli masz czarne to niema problemu tyle ze kolor przy trwałej moze troche sie spłukac co do kwoty niewiem jak to wyglada w goldwelu umnie kosztuje od 300 do 750zl cena zalezy od tego ile produktu zejdzie po trwałej prostujacej włosy powiny byc tak proste by juz ich nietrzeba było prostowac chodz sa przypadki ze niesa proste jak druty ale to raczej przy lokach spiralnych sie cos takiego moze zdarzyc włosy przez pierwsze dwa tygodnie tez beda przyklejone do skóry a potem jak juz włosy troche zaczynaja odrastac odpija sie przy takim zabiegu powinas uzywac kosmetyków które sa przeznaczone własnie po trwałej prostujacej co do odrastajacych włosów ponownie trwała prostujaca mozesz zrobic po 6-8 miesiacach no i musisz sie przygotowac ze spedzisz u fryzjera z 5 godzin napewno dlatego tyle trwała prostujaca kosztuje bo fryzjer w tym czasie musi czas tylko tobie poswiecic wiec w tym czasie niebedzie przyjmowal innych klientów
angela2906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.