Odrosty ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-15, 11:25   #1
KKaMMiLLa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5

Odrosty ;/


Ufarbowałam włosy kremem Garnier Color Naturals złoty jasny brąz jakieś 3 miesiące temu . Farba miała równomiernie sie zmywać , ale tylko zmieniła kolor na jaśniejszy . Mam już odrosty . Czy farba zmyje sie , jak to było napisane na ulotce ?

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Błagam pomóżcie i doradźcie co ja mam z tym łbem zrobić.
KKaMMiLLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:27   #2
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Odrosty ;/

prawda jest taka,że żadna z farb nie zmywa się do końca obojętnie czy to jest szamponetka do kilku myć,czy szampon koloryzujący.Moim zdaniem nie pozostaje Ci nic innego jak ufarbować odrosty lub położyć znowu szampon na całość włosów.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:39   #3
KKaMMiLLa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Odrosty ;/

Dziękuje za rade , ale nie moge ufarbować drugi raz bo chodze jeszcze do szkoły , w której farbowanie nie jest mile widziane , a kolor jak mówiłam wcześniejna początku był ciemniejszy.

Załamka ;/
KKaMMiLLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 14:52   #4
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Odrosty ;/

w takim razie pozostaje ci myc je szamponem przeciwlupiezowym, moze kolor szybciej sie rozjasni
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 15:10   #5
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Odrosty ;/

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
prawda jest taka,że żadna z farb nie zmywa się do końca obojętnie czy to jest szamponetka do kilku myć,czy szampon koloryzujący.Moim zdaniem nie pozostaje Ci nic innego jak ufarbować odrosty lub położyć znowu szampon na całość włosów.
na moich włosach szamponetki do kilku myć zmywają sie całkowicie i nigdy nie spotkałam się z szamponetkami, które nie zmywałyby się do końca

Do autorki wątku - pofarbuj tym samym kolorem odrosty i przeciągnij farbę na całą długość włosów, a powinny wyglądać normalnie i kolor powinien wyjść równomierny. Chyba że nie chcesz mieć farbowanych to rzeczywiście może pomóc mycie szamponem przeciwłupierzowym albo wizyta u fryzjera

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2009-11-15 o 15:11
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 15:20   #6
KKaMMiLLa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Odrosty ;/

Mam jeszcze pytanie , czy ktoś próbował z tym szamponem i czy to działa ?
Mam juz spory odrost , który niestety już widać ... Dobierając krem do koloryzacji sugerowałam się napisem , że zmywa się rownomiernie i nie ma odrostów ...
KKaMMiLLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 15:41   #7
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Odrosty ;/

Cytat:
Napisane przez KKaMMiLLa Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie , czy ktoś próbował z tym szamponem i czy to działa ?
Mam juz spory odrost , który niestety już widać ... Dobierając krem do koloryzacji sugerowałam się napisem , że zmywa się rownomiernie i nie ma odrostów ...

sprobowac nie zaszkodzi...myj tez szamponami do wlosow blond, z rumiankiem, to tez powinno lekko rozjasniac. Skoro nie wolno w szkole farbowac to mam pyt: czy nauczyciele zauwazyli, ze masz farbowane wlosy? Co ci przeszkadza, ze masz odrost? Jesli tak i jesli nauczyciele nie mowili ci, ze farbowalas to mozesz zamalowac odrost zblizajac jego odcien do tych farbowanych i nikt sie nie zorientuje. Zadna farba sie nie zmyje do konca, chyba,ze mialas wczesniej bardzo rozjasniane wlosy....
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 16:14   #8
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Odrosty ;/

KKaMMiLLa, jesli dodasz zdjecie to latwiej bedzie doradzic
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 16:19   #9
KKaMMiLLa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Odrosty ;/

Na razie nie mam przy sobie aparatu , ale kolor wyszedł na prawde złoty jasny brąz - w świetle widać złote refleksy . Kolor ogólnie mi sie podoba , ale chce sie go pozbyc ze względu na te odrosty .. A w szkole ściemniłam że robiłam płukanki z herbatek z rumianku ;p Jak bardziej będzie widac odrtosty to czeka mnie pogadanka ..
KKaMMiLLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 16:39   #10
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Odrosty ;/

a jaki masz naturalny?jak jakis ciemniejszy to mozesz polozyc na 5-8minut jakas farbe rozjasniajaca tylko na odrost (np. zloty blond), zeby sie taki lekko zlocisty zrobil i nic nie bedzie widac
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 16:46   #11
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odrosty ;/

Cytat:
Napisane przez KKaMMiLLa Pokaż wiadomość
Ufarbowałam włosy kremem Garnier Color Naturals złoty jasny brąz jakieś 3 miesiące temu . Farba miała równomiernie sie zmywać , ale tylko zmieniła kolor na jaśniejszy . Mam już odrosty . Czy farba zmyje sie , jak to było napisane na ulotce ?

Błagam pomóżcie i doradźcie co ja mam z tym łbem zrobić.
Nigdy nie wierz we wszystko, co producent napisze na opakowaniu swojego produktu . Wlosy sa rozne i roznie na rozne rzeczy reaguja, farba moze Ci sie juz wcale nie zmyc, roznie bywa .

Moze faktycznie sproboj z tymi szamponami przeciwlupierzowymi. Bedzie naturalnie i nie drogo .Mi to nigdy jakos specjelnie nie pomoglo, ale co wlos to wlos, sprobowac zawsze warto .

Mozesz je tez faktycznie "dofarbowac", ale musisz sie liczyc z tym, ze za jakis czas odrost znow sie pojawi.

Mi sie wydaje, ze najlepszym wyjsciem bylaby wizyta u porzadnego fryzjera, ktory zrobilby Ci duuuuzo cieniutkich pasemek w kolorze nieco ciemniejszym niz Twoj naturalny kolor wlosow (bo roznicy takiej wcale nie bedzie, a jak sie kolor zacznie wplukiwac, to dalej bedzie to wygladalo naturalnie).
To polecam z wlasnego doswiaczczenia, bo mnie cos podobnego kiedys spotkalo. Polecam zwlaszcza dlatego, ze calos wygladala bardzo naturlanie i nawet nie bylo potrzeby powtorki .


Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
prawda jest taka,że żadna z farb nie zmywa się do końca obojętnie czy to jest szamponetka do kilku myć,czy szampon koloryzujący.Moim zdaniem nie pozostaje Ci nic innego jak ufarbować odrosty lub położyć znowu szampon na całość włosów.
Bzdura. Wszystko zalezy od wlosow (i nie tylko).

Cytat:
Napisane przez lovisa1 Pokaż wiadomość


JAK SZYBKO ZMYĆ SZAMPONETKĘ?

JAK ZMYĆ SZAMPONETKĘ ? Mój naturalny kolor włosów to ciemny bląd. Zafarbowałam sobie wczoraj włosy szamponetką KASZTAN. Wyszły mi rude. Nie chciałem ich więc doradzono mi zrobienie drugiej szamponetki kolor ŚREDNI BRĄZ. Teraz potrzebuje ją jak najszybciej zmyć. POMOCY!!!
Sprobuj z szamponami przeciwlupierzowymi.
Dlaczego musisz sie jak najszybciej pozbyc efektu? Co Ci w ogole wyszlo na koncu ?
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 15:37   #12
KKaMMiLLa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Odrosty ;/

W mojej okolicy nie ma żadnego porządnego fryzjera ( owszem jest , ale typu trwała 65+ ) Odrost jest ciemniejszy od farbowanych . Włosy mam cienkie , farbe trzymałam 15 minut - według ulotki kolor półtrwały ...
KKaMMiLLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.