Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-30, 21:53   #4861
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A czy ta z perel ewentualnie winogronowa oczyszcza pory? Bo w zasadzie chodziloby mi ay jedna wlasnie docelowo oczyszczala pory a druga ladnie odzywiala id ala wymierny efekt.

Z tym,ze kiedys czytalam,ze ta maseczka z pylem wulkanicznym podraznia i w sumie nie wiem. A skoro wyprobowalas wszystkie to moglabys opisac jej dzialanie?Czy ta z perel tez da podobny efekt?
Generalnie trudno jest oczyścić pory maseczkami. Efekt, owszem jest, ale bardzo krótkotrwały i uzyskać go można po właściwie każdej z tych masek, które wymieniłaś (przynajmniej tak jest w moim przypadku).

Jakie są moje spostrzeżenia po użyciu dostępnych maseczek:
Morska - wygładza, rozjaśnia, odświeża, lekko napina skórę, zwęża pory.
Winogronowa - j.w.
Wulkaniczna (zdecydowanie wolałam wersję z neem i ze skrzypem, niż z cytrusami) - wygładza, odświeża, zwęża pory, ale przede wszystkim matuje (idealna dla przetłuszczających się cer).
Acerola - nie zauważyłam dosłownie żadnych efektów.
Różana - j.w.

Po prostu zdecyduj się na jedną, wypróbuj ją i sprawdź jak się zachowuje na Twojej skórze - bo to, co służy jednej osobie, niekoniecznie będzie służyć drugiej .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 07:14   #4862
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
O to masz takie jak moje. Obawialam sie,ze ten plyn moze dzialac tak jak mleczko jedwabne ktore na moich wlosach robilo jeden wielki puch, wlosy sztywne. Dlatego chcialam uniknac powtorke z rozrywki.

A odnosnie dzialania nie ptorafisz ocenic co ten plyn z nimi robi?Nawilza?Niweluje puch?Definiuje wlosy abrdziej;d Jakie masz wymierne efekty po jego uzyciu oprocz tego,ze wloski przestaly wypadac
Nie potrafię , ponieważ płyn wcieram w skórę głowy a na włosy nakładam trzy odżywki (na zmianę oczywiście). Stąd wiem , że nowe włosy i ustanie wypadania to zasługa płynu rozmarynowego natomiast wygląd "starych" włosów to efekt skomasowanego ataku . Odżywka działa na wlos od razu po nalożeniu natomiast płyn wcierany w skórę działa na włos od cebulki i myślę , że takie działanie jest wolniejsze ale z kolei przynosi bardziej trwałe efekty. Ale jestem totalnym laikiem i są to tylko moje domysły i obserwacje.
Nie próbowałam mleczka jedwabnego z BU ale Rossmanowski jedwab na włosy też mi nie służy.
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-07-01 o 07:16
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:28   #4863
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wprawdzie kazda cera jest inna,ale ja azelo polecam Szczegolnie na lato sie nadaje, bo nawet jak wyszlam na slonce to nie mialam zadnych podraznien,zaczerwien, a moja cera ma do tego ogromne sklonnosci. Tylko mialam jeden epizod na poczatku,ze mi wyskoczyla wielka ,bolaca gula po jego uzyciu,ale po odstawieniu zniknela,wiec wrocilam do niego i juz pozniej nic sie nie dzialo.

Natomiat wydaje mi sie,ze azelo naprawde dziala. UZywam go jakies poltora miesiaca do dwoch miesiecy. Wprawdzie niecodziennie,ale pewna regularnosc jest zachowana. I w ostatnim czasie kilka osob zaczelo sie mnie pytac co robie,ze mi sie tak cera poprawila. I w sumie nie wiem czy to zasluga azelo samego w sobie czy tez ogolnej pielegnacji. Ale mysle,ze azelo w znaczacym stopniu przyczynil sie do tego stanu rzeczy

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



JA mam naczynka wokol skrzydelek nosa. Jak uzywalam np. serum lemon to niestety,ale lekko zaognialy mi te naczynka, podobnie jak kwasy Aha (tutaj to juz masakros byla). Natomiast azelo nic z nimi nie robi.
Hmm, to może wypróbuję następnym razem, choć przyznam że czas oczekiwania na zamówienie mnie trochę demotywuje do zakupów na BU i rozglądałam się na ZSK (jeśli robiłyście tam zakupy i możecie coś polecić to bardzo chętnie poczytam). Mam jeszcze trochę czasu do zastanowienia zanim wykończę te produkty, które teraz mam z BU.
Ja właśnie boję się że te wszystkie specyfiki oczyszczająco złuszczające podziałają na moje pory i zaskórniki ale pogorszą stan naczynek. Ja też mam przy nosie, jedno na tym nieszczęsnym prawym policzku i na nosie po tym jak kiedyś użyłam tych płatków do oczyszczania nochala z zaskórników Także teraz się boję takich specyfików skoro głupie płatki na nos mi takie kuku zrobiły

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Nie potrafię , ponieważ płyn wcieram w skórę głowy a na włosy nakładam trzy odżywki (na zmianę oczywiście). Stąd wiem , że nowe włosy i ustanie wypadania to zasługa płynu rozmarynowego natomiast wygląd "starych" włosów to efekt skomasowanego ataku . Odżywka działa na wlos od razu po nalożeniu natomiast płyn wcierany w skórę działa na włos od cebulki i myślę , że takie działanie jest wolniejsze ale z kolei przynosi bardziej trwałe efekty. Ale jestem totalnym laikiem i są to tylko moje domysły i obserwacje.
Nie próbowałam mleczka jedwabnego z BU ale Rossmanowski jedwab na włosy też mi nie służy.
Się wtrącę w temat - któraś z Was mnie pytała o Jantar, już nie pamiętam która. On jest i na wcierkę i na włosy i ma bardzo fajny skład, na mnie w połączeniu z kuracją Vitapilem fajnie działał. Skład jest bardzo przyjemny i nie trzeba się bawić w zakupy internetowe, bo przynajmniej u mnie można go spotkać w drogerii. Ja też mam włosy cienkie i takie sypkie lejące, no i farbowane.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:56   #4864
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;27859984]Hmm, to może wypróbuję następnym razem, choć przyznam że czas oczekiwania na zamówienie mnie trochę demotywuje do zakupów na BU i rozglądałam się na ZSK (jeśli robiłyście tam zakupy i możecie coś polecić to bardzo chętnie poczytam). Mam jeszcze trochę czasu do zastanowienia zanim wykończę te produkty, które teraz mam z BU.
Ja właśnie boję się że te wszystkie specyfiki oczyszczająco złuszczające podziałają na moje pory i zaskórniki ale pogorszą stan naczynek. Ja też mam przy nosie, jedno na tym nieszczęsnym prawym policzku i na nosie po tym jak kiedyś użyłam tych płatków do oczyszczania nochala z zaskórników Także teraz się boję takich specyfików skoro głupie płatki na nos mi takie kuku zrobiły



Się wtrącę w temat - któraś z Was mnie pytała o Jantar, już nie pamiętam która. On jest i na wcierkę i na włosy i ma bardzo fajny skład, na mnie w połączeniu z kuracją Vitapilem fajnie działał. Skład jest bardzo przyjemny i nie trzeba się bawić w zakupy internetowe, bo przynajmniej u mnie można go spotkać w drogerii. Ja też mam włosy cienkie i takie sypkie lejące, no i farbowane.[/QUOTE]

Azelo nie rusza naczynek. Sama mam wiec nic sie z nimi nie dzieje. Poza tym platki platkami,ale tez nigdy nie wiesz czym sa nasaczone,wiec zawsze obowiazkowo nalezaloby patrzec na sklad

O Jantara ja sie pytalam. Nawet zakupilam. Niestety wlosy po nim mi sie przetluszczaly w zastaszajacym tempie.A mam suche,wiec;d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 18:07   #4865
Szara_fleur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja sobie bardzo chwalę ZSK. Ich oleje czy hydrolaty niczym nie ustępują tym z BU.

Kupiłam u nich olej z pachnotki i ekstrakt przeciwtrądzikowy. Mieszam te dwa specyfiki z żelem hialurunowym z BU i mieszanka naprawdę działa super. Mam skórę mieszaną z problemami - trochę naczynek, zaskórników i wyskakujące co jakiś czas niespodzianki, które zostawiają blizny :/ Muszę powiedzieć, że naprawdę ten zestawik mi pomaga, ładnie wchłania się w skórę i niedawno brat i bratowa zwrócili mi uwagę, że cera mi się poprawiła Oczywiście spryskuję też twarz hydrolatem aloesowym. Natomiast buteleczka turkusowa z ZSK to totalna porażka, po jednej butelce hydrolatu się zepsuła :/ Lepsze butelki z atomizerkami ma jednak BU...
Szara_fleur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 08:08   #4866
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
O to masz takie jak moje. Obawialam sie,ze ten plyn moze dzialac tak jak mleczko jedwabne ktore na moich wlosach robilo jeden wielki puch, wlosy sztywne.
Dla mnie to mleczko jest fajne. Używałam może z 6-8 razy.
Mam włosy trochę przesuszone po ostatnich farbowaniach, bardzo mi wypadały, do tego były zawsze bardzo sztywne, a to mleczko sprawiło że zrobiły się bardziej miękkie i przestały wypadać (trochę jeszcze wypadają ale zdecydowanie mniej).
Zobaczę co będzie dalej.
Pewnie jak się skończy zakupię płyn rozmarynowy.
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 14:50   #4867
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Pokaż wiadomość
Dla mnie to mleczko jest fajne. Używałam może z 6-8 razy.
Mam włosy trochę przesuszone po ostatnich farbowaniach, bardzo mi wypadały, do tego były zawsze bardzo sztywne, a to mleczko sprawiło że zrobiły się bardziej miękkie i przestały wypadać (trochę jeszcze wypadają ale zdecydowanie mniej).
Zobaczę co będzie dalej.
Pewnie jak się skończy zakupię płyn rozmarynowy.
A dla mnie to mleczko to ista tragedia. Nie wiem czemu na moje wlosy tak podzialal,ale niezaleznie od tego czy j rozrabialam czy tez nie to efekt koncowy byl: tepe, napuszone ,sztywne wlosy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 16:30   #4868
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Myślicie,że to normalne jeśli moje serum lemon zamiast pachnieć cytrynowo strasznie intensywnie pachnie maggi? domyślam się,że to za sprawą oleju tamanu ale żeby aż tak? serum robiłam zgodnie z instrukcją na BU
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 18:11   #4869
amaze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 47
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jestem bardzo początkująca w tych wszystkich biochemicznych sprawach, na razie czytam i jestem przed pierwszym zamówieniem. Chciałabym zrobić biochemiczny prezent mojej Mamusi na 51 urodziny. Ma cerę normalną (tzn. ani suchą, ani tłustą, ani mieszaną), ale naczynkową i wrażliwą (skłonność do alergii).

Pomyślałam o takim zestawie:
Olej z kocanki i/lub olej arganowy (nie jestem go pewna, ale chodzi mi o jego działanie przeciwzmarszczkowe)
Żel hialuronowo-peptydowy
Puder bambusowy jedwab+owies (na filtr, którego używa, bo dotychczas na ten filtr używała pudru, który go destabilizował)
Hydrolat z kwiatu pomarańczy


Co o tym myślicie? Coś przeoczyłam? Czy taka kuracja odpowie na potrzeby jej skóry?

Z góry dzięki za podpowiedzi!
amaze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 18:19   #4870
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez crawik15 Pokaż wiadomość
Myślicie,że to normalne jeśli moje serum lemon zamiast pachnieć cytrynowo strasznie intensywnie pachnie maggi? domyślam się,że to za sprawą oleju tamanu ale żeby aż tak? serum robiłam zgodnie z instrukcją na BU

Mnie zapach tamanu w ogole nie kojarzy sie z maggi czuje tylko zapach skoszonej trawy, laki
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 18:59   #4871
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Często się słyszy,że własnie olej tamanu pachnie maggi,mój TŻ ostatnio obwąchał moją twarz i powiedział że pachnę jak zupa ale dlaczego tym a nie cytryną?
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 20:47   #4872
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez crawik15 Pokaż wiadomość
Często się słyszy,że własnie olej tamanu pachnie maggi,mój TŻ ostatnio obwąchał moją twarz i powiedział że pachnę jak zupa ale dlaczego tym a nie cytryną?
To dziwne troche, bo z tego co ja pamietam moje serum Lemon pachnialo intensywnie cytronowo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 11:39   #4873
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Magi pachnie kocanka
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 11:54   #4874
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez crawik15 Pokaż wiadomość
mój TŻ ostatnio obwąchał moją twarz i powiedział że pachnę jak zupa
To wesoło
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 17:31   #4875
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
To wesoło

prawda?
dlatego ja się dziwię,dlaczego moje serum nie ma nic wspólnego z cytryną może czasem jakaś nutka mi w nos wleci..ale tak to to maggi
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 17:34   #4876
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Magi pachnie kocanka
Też mi się tak wydaje. Zawsze stosowałam duetu kocanka+tamanu i było maggi. Ostatnio parę razy użyłam tamanu solo i zapach dziwnawy ale na pewno nie ,,zupny"
Mój TŻ oleje znosi. Wzdryga się tylko na olejek herbaciany. Najmniejsza ilość użyta powoduje pretensję ,,znowu się posmarowałaś tym czymś"
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 12:27   #4877
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, jak czyścicie opakowania? Nie bardzo wiem, jak wyczyścić opakowani, w którym chciałabym przechowywać odrobinę, żelu ha w łazience, tak, żeby być pewną, że nie mam tam nowej formy życia
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:38   #4878
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak czyścicie opakowania? Nie bardzo wiem, jak wyczyścić opakowani, w którym chciałabym przechowywać odrobinę, żelu ha w łazience, tak, żeby być pewną, że nie mam tam nowej formy życia
Oprócz klasycznego wyszorowania płynem do naczyń, przepłukuję spirytusem skażonym habitanem - któraś z guru biochemicznych tutaj tłumaczyła kiedyś czemu to lepsze od zwykłego spirytu. Do kupienia w aptece. Ja zamawiałam w dozie
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:56   #4879
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny prosze napiszcie mi jak wyglada teraz sprawa z wysylkami z BU?Zlozylam zamowienie ostatnio na stronie BU termin realizacji to 10-15 dni, jestem ciekawa czy czekaja do konca?Czy jednak jest szansa,ze kosmetyki przyjda po 14 dniach?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 20:23   #4880
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Nie czekają, bo ja dostałam duzo wcześniej, ale pamietaj, ze to są podane dni robocze, bez weekendów i świąt.

@Ineso
Dziekuję
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:46   #4881
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez crawik15 Pokaż wiadomość
Myślicie,że to normalne jeśli moje serum lemon zamiast pachnieć cytrynowo strasznie intensywnie pachnie maggi? domyślam się,że to za sprawą oleju tamanu ale żeby aż tak? serum robiłam zgodnie z instrukcją na BU
odczuwanie zapachów jest sprawą indywidualną mnie się lemon nigdy z maggi nie kojarzył, ale też nie pachnie czysto cytrusowo, czuć te inne ziołowe nuty

to normalne

złóżyłam moje trzecie zamówienie z BU z naciskiem na włosy, zobaczymy, kiedy to już w końcu dojdzie (3 tyg oczekiwania? )

-hydrolat rozmarynowy
-hydrolat oczarowy-zawsze do niego wracam, to będzie moja trzcia butelka
-masło skrzypowe-nowość jakaś, zobaczymy
-masło jojoba
-mleczko jedwabne z keratyną
-żel HA z alantoiną i pantenolem-kiedyś miałam, w sumie nie widziałam różnicy w porównaniu z samym HA, ale niech będzie, może coś do włosów sobie ukręcę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:57   #4882
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
złóżyłam moje trzecie zamówienie z BU z naciskiem na włosy, zobaczymy, kiedy to już w końcu dojdzie (3 tyg oczekiwania? )

-hydrolat rozmarynowy
-hydrolat oczarowy-zawsze do niego wracam, to będzie moja trzcia butelka
-masło skrzypowe-nowość jakaś, zobaczymy
-masło jojoba
-mleczko jedwabne z keratyną
-żel HA z alantoiną i pantenolem-kiedyś miałam, w sumie nie widziałam różnicy w porównaniu z samym HA, ale niech będzie, może coś do włosów sobie ukręcę
Ja też złożyłam zamówienie, kilka dni temu, ciekawa jestem czy się sprężą z wysyłką Wzięłam m.in. drugą już butelkę oczaru, pierwszą brałam bez przekonania, ale mnie... oczarował Tym razem zrobiłam zamówienie z naciskiem na pielęgnację cery i nie mogę się doczekać kręcenia mazideł
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 22:08   #4883
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja złożyłam zamówienie 17.06 i nadal czekam aż wyślą :/
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 22:18   #4884
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja też złożyłam zamówienie, kilka dni temu, ciekawa jestem czy się sprężą z wysyłką Wzięłam m.in. drugą już butelkę oczaru, pierwszą brałam bez przekonania, ale mnie... oczarował Tym razem zrobiłam zamówienie z naciskiem na pielęgnację cery i nie mogę się doczekać kręcenia mazideł
uwielbiam zapach oczaru

napisz coś więcej, co brałaś, na jaki rezultat liczysz?
u mnie zawsze problemy z systematycznością

mam jeszcze serum lemon połowę (to już moje drugie, jak stosowałam regularnie na noc zmieszane z HA to poprawiła mi się cera, złuszczania silnego nie zauważyłam), tylko nie lubię jego tłustości

ostatnio musiałam zacząć używać kwasów AHA/BHA 10%, bo kończy mi się termin przydatności (niby w lato nie można, ale co kilka dni, na dzień filtr i jedziemy)
pierwsze użycie paliło, potem już nie, najpierw kwas, potem odczekuję kilka minut i na to cicaplast LRP, skóra się dość mocno złuszcza , trochę pory rozjaśnione i koloryt, ale blizny jak były tak są i wyszły mi nowe krostki ostatnio na policzku (ale to raczej nie od tego)

kocankę nawet lubiłam, łagodziła niespodzianki, ale więcej nie wezmę, bo wolę oczar

kiedyś miałam epizod zserum azelo, jakoś mnie nie ruszyło za bardzo, niby cera jaśniejsza, ale podkład na nim ciemniał (nawet go kiedyś użyłam jako bazy pod cienie i się sprawdziło)

hydrolat cytrynowy ładnie pachnie, trochę ściąga pory, ale coś mi w nim nie pasuje-uczucie lepkości? sama nie wiem...wolę to odświeżenie po oczarze (chyba jestem chora na ten hydrolat)

no i HA zawsze muszę mieć...
więcej grzechów nie pamiętam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 22:46   #4885
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
złóżyłam moje trzecie zamówienie z BU z naciskiem na włosy, zobaczymy, kiedy to już w końcu dojdzie (3 tyg oczekiwania? )

-hydrolat rozmarynowy
-hydrolat oczarowy-zawsze do niego wracam, to będzie moja trzcia butelka
-masło skrzypowe-nowość jakaś, zobaczymy
-masło jojoba
-mleczko jedwabne z keratyną
-żel HA z alantoiną i pantenolem-kiedyś miałam, w sumie nie widziałam różnicy w porównaniu z samym HA, ale niech będzie, może coś do włosów sobie ukręcę
Jak już dojdzie do Ciebie paczuszka, proszę, zrecenzuj masło skrzypowe - bardzo mnie ono ciekawi
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 23:11   #4886
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Jak już dojdzie do Ciebie paczuszka, proszę, zrecenzuj masło skrzypowe - bardzo mnie ono ciekawi
na pewno tak zrobię
mnie też właśnie ciekawi
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 08:59   #4887
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
uwielbiam zapach oczaru

napisz coś więcej, co brałaś, na jaki rezultat liczysz?
u mnie zawsze problemy z systematycznością
Ponownie wzięłam jeszcze serum antyoksydacyjne flavo-c, na zapas Bardzo je chwalę, pieknie wygładza skórę (oczar chyba też ma w tym swój mały udział), ślady po ewentualnych wypryskach szybciej się goją, stosuję je też przeciw zmarszczkom- prewencyjnie
Czekam też na tonik BHA 2% i krem Azelo, czyli wszystko pod kątem gładkiej, jasnej skóry
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:19   #4888
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ponownie wzięłam jeszcze serum antyoksydacyjne flavo-c, na zapas Bardzo je chwalę, pieknie wygładza skórę (oczar chyba też ma w tym swój mały udział), ślady po ewentualnych wypryskach szybciej się goją, stosuję je też przeciw zmarszczkom- prewencyjnie
Czekam też na tonik BHA 2% i krem Azelo, czyli wszystko pod kątem gładkiej, jasnej skóry
oby się udało to uzyskać

ja to nie mogę się nigdy zdecydować...wszystkiego bym chciała spróbować, zmieniam, mieszam...a potem jak coś pomoże to nie wiem które to było
trzeba się nauczyć systematyczności
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 10:08   #4889
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

ja to nie mogę się nigdy zdecydować...wszystkiego bym chciała spróbować, zmieniam, mieszam...a potem jak coś pomoże to nie wiem które to było
Oj, tak Coś w tym jest . Jak pomoże to jeszcze pół biedy, gorzej jak zaszkodzi
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 19:09   #4890
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Pachnie maggi czy nie pachnie,ale co do działania..no nie wiem. Pierwszym moim serum było AZELO i to od razu był strzał w 10 bo po regularnym stosowaniu mogłam zapomnieć o jakichkolwiek niespodziankach na twarzy. Stwierdziłam,że dam cerze od niego odpocząć i zamówiłam serum LEMON bo się tak naczytałam że i to zawiera,i tamto,i siamto.. używam już od 2 tygodni i nie wiem czy to jest efekt jakiegoś oczyszczania czy coś ale porobiły mi się niefajne gule na brodzie,w okolicach żuchwy,na skroniach nie wiem czy mam odstawić czy dalej brnąć w jego używanie
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.