Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek! - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 10:52   #2971
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458098 3]Łot? Pod płytką?
Nie no, ja normalnie malowałam
Generalnie z krótkich i papierowych połamańców zrobiło się to co mam teraz. Nie umiem tego inaczej wyjaśnić, jak tą odżywką.

Dobra, coś ciężko mi się myśli, czy to był żart, czy ja coś palnęłam głupiego? [/QUOTE]

Niom.
Kiedyś Ewalucja o tym mówiła.
Raz na jakiś czas tak robię- przeciągam półsuchym pędzelkiem pod paznokciem.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:12   #2972
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Pozazdrościłam Agaszakowi MCA i też zmalowałam Dodałam romby od Prezia Kolor MCA oddałam w ok 95%- niefotogeniczny skurczybyk (powinien być troszkę przybrudzony z kapką zieleni jeszcze) :P Wybaczcie zdezelowane skórki po bokach.
Fajne, wzorek z rombów mnie rozłożył na łopatki
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Essie - Navigate Her + mgiełka handmade
Jestem na tak


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
W ogóle widziałyście, że są dwa nowe baltici? Czerwony (ciemniejszy niż ten pierwszy, ale tylko troszeczkę) i kobaltowy Na razie nie znalazłam swatchy. Swoją droga nie ogarniam, czemu nie zrobili jakiś innych kolorów...

Ja chcieć kobaltowy... ale poczekam na swatche.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

moje njuu
Hm... jakieś mniej Anulowe niż zwykle
Ale i tak ładne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Taka sobie kanapeczka.
Twinkle toes, flejki My secret i Flormar U23
Zazdraszczam umiejętności robienia kanapeczek
Ja parę razy próbowałam, to było idź stąd i nie wracaj
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dzięki
Bardzo fajne połączenie.

Mi seche ściągał jak głupi i schodził z lakieru płatkami. My się nie lubimy


Zobaczymy co będzie dalej u mnie.
Ale muszę przyznać, że po pierwszym paznokciu zalanym SV miałam ochotę gryźć i kopać. Za dużo mi się nabrało, rozlało się po skórkach, zrobiły się góry i doliny, masssakra. Ogarnęłam się i już mi się potem dobrze malowało.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kolor Bellka suuuper połączenie i pazurki oczywiście suuuper
I widzisz, ja z Seche się nie lubimy Nie wiem czy to od lakieru zależy, czy momentu nakładania- suchy /mokry lakier, ściąga mi masakrycznie końcówki. Taflę ma cudną- jak żaden inny top ale to ściąganie

Dziiiwne... Zrobię niedługo test a'la Śnieżynka to będę mieć porównanie. Bo może to tylko początkowa euforia
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
spadający brokat fajnie wygląda!!!
Opanował nasz wątek
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o ja cudo!!! zakochałam się w tym mani spadający brokat przejmuje wątek a i na tych zdj Twoje paznokcie podchodzą mi pod Anulowe
Tak! Teraz wątek, potem świat!
Czasem widzę małe podobieństwa
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
bardzo fajne taki brokat traci na zdjęciach z lampą, więc na żywo pewnie jest jeszcze piękniej


a wiesz, coś w tym jest, bo mu już gadałyśmy kiedyś tam z Nef, że mamy coś wspólnego paznokciowo generalnie ja u Nef chyba znajduję najwięcej podobieństwa z wszystkich do swoich.
Traci...niestety. Ogólnie to bardzo fajny ten BarryM. Bałam się, że będzie robił "bałagan" - czasem jak jest za dużo różnych rzeczy naraz to mam wrażenie nieporządku na paznokciach . Ale tu tego nie ma

Coś w tym jest, ale Ty masz równiejsze pazurki Chciałabym takie jak Twoje.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niom.
Kiedyś Ewalucja o tym mówiła.
Raz na jakiś czas tak robię- przeciągam półsuchym pędzelkiem pod paznokciem.
Serio?
Nie no... mi wystarczyło z wierzchu. Ale regularnie, przez kilka miesięcy. I przestały mi się rozdwajać, łamać w połowie płytki od byle stuknięcia, płytka mi się wydłużyła mega... Nie uzyskałabym tego za chiny ludowe kremikami i olejkami. To to tylko na skórki mi pomaga.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:33   #2973
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Właśnie!! Dokładnie stąd na to wpadłam

coś ostatnio dużo jednomyślności u nas na wątku

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458133 9]

Hm... jakieś mniej Anulowe niż zwykle
Ale i tak ładne

Traci...niestety. Ogólnie to bardzo fajny ten BarryM. Bałam się, że będzie robił "bałagan" - czasem jak jest za dużo różnych rzeczy naraz to mam wrażenie nieporządku na paznokciach . Ale tu tego nie ma

Coś w tym jest, ale Ty masz równiejsze pazurki Chciałabym takie jak Twoje. .[/QUOTE]

w jakim sensie?
dzięki

no to fajnie żeś zadowolona

o masz, mi się właśnie Twoje wydają bardziej jednolite
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:40   #2974
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Taka sobie kanapeczka.
Twinkle toes, flejki My secret i Flormar U23

Załącznik 5542210

Załącznik 5542211

Załącznik 5542212
piękna kanapka

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4457951 2]Bry

Zarzucę Was na początek fotkami mani - zielony Bell z biedry plus BarryM.
Zdjęcia świeżego mani niestety tylko w sztucznym świetle. BarryM to czerwono/różowy błyszczący brokat, czarny matowy iii... mikroskopijne czarne prostokąciki. Ale to takie mikroskopijne, że na żywo wyglądają jak pyłek, dopiero na zbliżeniu foto zobaczyłam, że to prostokąty


W ogóle - zakochałam się w Seche Vite To nic, że wali jak butapren
Widzicie pościągany lakier? Bo ja nie. Ani tyci tyci, ale jeszcze zrobię dokładniejsze testy. Ten poszarpany lakier przy skórkach to moje malowanie, nie efekt ściągnięcia Ja przy sztucznym świetle ślepa się robię.

W załącznikach jeszcze dorzucę mani po trzech dniach mega intensywnego użytkowania, tylko lekko starte końcówki, na żywo to praktycznie niewidoczne i niestety lekko zmatowiona/porysowana (?) powierzchnia - to też bardziej na fotkach wychodzi niż w rzeczywistości.


Uff... idę nadrabiać weekendowy spamik [/QUOTE]

świetne mani, BarryM boski

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458084 7]
Pięknie
[/QUOTE]

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:53   #2975
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458133 9]
Zazdraszczam umiejętności robienia kanapeczek
Ja parę razy próbowałam, to było idź stąd i nie wracaj



Zobaczymy co będzie dalej u mnie.
Ale muszę przyznać, że po pierwszym paznokciu zalanym SV miałam ochotę gryźć i kopać. Za dużo mi się nabrało, rozlało się po skórkach, zrobiły się góry i doliny, masssakra. Ogarnęłam się i już mi się potem dobrze malowało.
(...)

Serio?
Nie no... mi wystarczyło z wierzchu. Ale regularnie, przez kilka miesięcy. I przestały mi się rozdwajać, łamać w połowie płytki od byle stuknięcia, płytka mi się wydłużyła mega... Nie uzyskałabym tego za chiny ludowe kremikami i olejkami. To to tylko na skórki mi pomaga.[/QUOTE]
Na papierze spróbuj


Trzymam kciuki za udany związek

No seeerio no.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

coś ostatnio dużo jednomyślności u nas na wątku
No wiesz. Wielkie umysły te sprawy
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
piękna kanapka

:
Dzięki
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:56   #2976
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
w jakim sensie?


o masz, mi się właśnie Twoje wydają bardziej jednolite
Hm... no właśnie nie wiem. Inaczej spiłowałaś? Może po prostu rękę inaczej ułożyłaś? A może inne kolory i mani mi się z Tobą kojarzy i dlatego...? Wymyślam, wieeem. Styki mi dzisiaj nie łączą

Ha ha, bez żartów mi tu proszę
Tak piłuję i tak układam rękę do zdjęć, żeby było ok. Oj... długo by gadać. Ostatnio np środkowe mnie doprowadzają do szału, a kiedyś mi się je najłatwiej piłowało. Każdy paznokieć mam inny.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
świetne mani, BarryM boski


---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na papierze spróbuj


Trzymam kciuki za udany związek

No seeerio no.
Próbuję sobie czasem na różnych powierzchniach, ale potem po przeniesieniu na paznokieć - u mnie to nie to

Ha ha - trwały, błyszczący i w ogóle

Mhm... muszę się z tym przespać.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:57   #2977
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458210 8]

Mhm... muszę się z tym przespać. [/QUOTE]

Czuję się teraz jak frik
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 12:04   #2978
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czuję się teraz jak frik
Ej no, czemu?
Przestań
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:06   #2979
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458230 5]Ej no, czemu?
Przestań [/QUOTE]

Bo sie tak upewniałaś jakbym robiła coś co najmniej zdrożnego. A na pewno dziwacznego

Musze założyć o tym wątek i poopowiadać mentorsko
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:07   #2980
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

No wiesz. Wielkie umysły te sprawy
prawda, prawda

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458210 8]Hm... no właśnie nie wiem. Inaczej spiłowałaś? Może po prostu rękę inaczej ułożyłaś? A może inne kolory i mani mi się z Tobą kojarzy i dlatego...? Wymyślam, wieeem. Styki mi dzisiaj nie łączą

Ha ha, bez żartów mi tu proszę
Tak piłuję i tak układam rękę do zdjęć, żeby było ok. Oj... długo by gadać. Ostatnio np środkowe mnie doprowadzają do szału, a kiedyś mi się je najłatwiej piłowało. Każdy paznokieć mam inny.
[/QUOTE]

a to na wszystkich zdjęciach czy jednym? bo na tym co tu pokazałam to wyjątkowo kształtu nie widać, w takim ułożeniu wszystko ginie ale nie wymyślasz, nie całkiem możliwe że inaczej spiłowałam, bo tak jak pisałam już przy tych czerwonych ostatnio coś mi nie szło, poprawiałam, aż zjechałam boki chyba za bardzo. Potem nosiłam je 2 tygodnie, kształt się zgubił i teraz próbowałam coś zmienić, dojść ładu, ale nie chciałam znów przesadzić

no to mamy tak samo a skoro nawzajem tego u siebie tego nie widzimy to znaczy że się dobrze maskujemy hihi
ja też miałam taki okres kilku mani gdzie piłowanie było bajką, a teraz jakoś pod górkę.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:15   #2981
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaa, że tak. No ok, rozumiem. Ja mogę hurtownię zakładać jak mi te przyjdą

ja próbowałam obfocić kilka lakierów dla porównania kolorów. Za nic nie mogłam złapać koloru Cashmere Cardigan w cieniu (wychodził niebieski)...
Dopiero w tym pełnym hiper słońcu! Udało się chyba nawet
Bo an takich zdjęciach w cieniu faktycznie wyglądał podobnie do Secret Peri Wink Le :mdleje a na żywo one całkiem inne..:
Zazdraszczam
Poka poka

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
dzień dobry i papa, zmykam na uczelnię
Hej i pa miłego dnia

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458084 7]
Mry mry mry... Cudo.
Ja ostatnio zaczęłam malować Re-freshem, ale po trzech paznokciach zobaczyłam jaką sobie robię masakrę i zmyłam... MCA też jest taki lekko kredowy i się rozmazuje przy czyszczeniu skórek? [/QUOTE]

Oj jest kredowy zostają smugi i prześwity przy pierwszej warstwie, drugą trzeba nakładać dość grubo i szybko, bo schnie piorunem ale o tyle jest fajny, że pięknie poziomuje go top Skórek nie brudzi wcale
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 12:21   #2982
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bo sie tak upewniałaś jakbym robiła coś co najmniej zdrożnego. A na pewno dziwacznego

Musze założyć o tym wątek i poopowiadać mentorsko
Nieee... to że ja świata nie ogarniam, to jeszcze nie znaczy, że świat jest frik

TAKKK!!!
A na poważnie to ja się zdziwiłam, bo mi form. bardzo skórki wysuszała i tego samego bym się obawiała pod spodem. Ogólnie to żeby tylko nie tknąć gdzieś oprócz płytki paznokcia.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a to na wszystkich zdjęciach czy jednym? bo na tym co tu pokazałam to wyjątkowo kształtu nie widać, w takim ułożeniu wszystko ginie ale nie wymyślasz, nie całkiem możliwe że inaczej spiłowałam, bo tak jak pisałam już przy tych czerwonych ostatnio coś mi nie szło, poprawiałam, aż zjechałam boki chyba za bardzo. Potem nosiłam je 2 tygodnie, kształt się zgubił i teraz próbowałam coś zmienić, dojść ładu, ale nie chciałam znów przesadzić

no to mamy tak samo a skoro nawzajem tego u siebie tego nie widzimy to znaczy że się dobrze maskujemy hihi
ja też miałam taki okres kilku mani gdzie piłowanie było bajką, a teraz jakoś pod górkę.
Na tym jednym szczególnie, ale generalnie na wszystkich... a może to lakieru wina? Grubiej leży czy coś, inaczej światło odbija? No weź - TU widzę totalnie inne paznokcie, albo mi się coś naprawdę z głową robi.




Aaa w ogóle to mam z maluchem jednym problem. Rośnie mi do góry pierdzielony. Muszę spiłować jednak na kwadrat i zobaczyć jak będzie. Bo jak patrzę po fotkach, to przy kwadratach boczki jakoś płytkę ciągną w dół, a przy migdałach to nie pierwszy raz...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:34   #2983
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458261 7]Nieee... to że ja świata nie ogarniam, to jeszcze nie znaczy, że świat jest frik

TAKKK!!!
A na poważnie to ja się zdziwiłam, bo mi form. bardzo skórki wysuszała i tego samego bym się obawiała pod spodem. Ogólnie to żeby tylko nie tknąć gdzieś oprócz płytki paznokcia.
.[/QUOTE]

No dlatego ja uważam by na skóre nie kapnać
Poza tym, smaruję shea jak to wyschnie.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:39   #2984
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458133 9]
Zobaczymy co będzie dalej u mnie.
Ale muszę przyznać, że po pierwszym paznokciu zalanym SV miałam ochotę gryźć i kopać. Za dużo mi się nabrało, rozlało się po skórkach, zrobiły się góry i doliny, masssakra. Ogarnęłam się i już mi się potem dobrze malowało.


Dziiiwne... Zrobię niedługo test a'la Śnieżynka to będę mieć porównanie. Bo może to tylko początkowa euforia

Serio?
Nie no... mi wystarczyło z wierzchu. Ale regularnie, przez kilka miesięcy. I przestały mi się rozdwajać, łamać w połowie płytki od byle stuknięcia, płytka mi się wydłużyła mega... Nie uzyskałabym tego za chiny ludowe kremikami i olejkami. To to tylko na skórki mi pomaga.[/QUOTE]
Nie chcę Cię martwić ale na początku też byłam zachwycona Oby u Ciebie było lepiej

Rób rób
Pjoneczka

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Musze założyć o tym wątek i poopowiadać mentorsko
O to to to tylko jak pupcię do tego podłączyć

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458261 7]
TAKKK!!!
A na poważnie to ja się zdziwiłam, bo mi form. bardzo skórki wysuszała i tego samego bym się obawiała pod spodem. Ogólnie to żeby tylko nie tknąć gdzieś oprócz płytki paznokcia.

Aaa w ogóle to mam z maluchem jednym problem. Rośnie mi do góry pierdzielony. Muszę spiłować jednak na kwadrat i zobaczyć jak będzie. Bo jak patrzę po fotkach, to przy kwadratach boczki jakoś płytkę ciągną w dół, a przy migdałach to nie pierwszy raz...[/QUOTE]
Mi tak samo, wysusza masakrycznie a potem się takie twarde robią
O widzisz mi się serdak lewy i wskaźnik zawijają Serdak to ma taki tunel że się zaniedługo w rulon zwinie

Cooone kochana lakierki otulone , dzisiaj je wypuszczę
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:49   #2985
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458261 7]
Na tym jednym szczególnie, ale generalnie na wszystkich... a może to lakieru wina? Grubiej leży czy coś, inaczej światło odbija? No weź - TU widzę totalnie inne paznokcie, albo mi się coś naprawdę z głową robi.

Aaa w ogóle to mam z maluchem jednym problem. Rośnie mi do góry pierdzielony. Muszę spiłować jednak na kwadrat i zobaczyć jak będzie. Bo jak patrzę po fotkach, to przy kwadratach boczki jakoś płytkę ciągną w dół, a przy migdałach to nie pierwszy raz...[/QUOTE]

lakieru raczej nie nic Ci się z głową nie dzieje, są inne tamte to już dość stare, dłuższe i wg mnie za bardzo po bokach zjechane. Generalnie na większość zdjęć jakbym popatrzyła to ja widzę mniejsze czy większe różnice, bo jednak cały czas temat migdała ogarniam jeszcze ale niestety nie mam tak, że potrafię je spiłować dokładnie tak jak sobie umyślę, no nie da się ja nie wiem, paznokcie chyba cały czas "pracują" i się zmieniają.

O widzisz. Ale że co, chcesz znowu kwadraty zrobić?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:50   #2986
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O to to to tylko jak pupcię do tego podłączyć


Mi tak samo, wysusza masakrycznie a potem się takie twarde robią
O widzisz mi się serdak lewy i wskaźnik zawijają Serdak to ma taki tunel że się zaniedługo w rulon zwinie

Cooone kochana lakierki otulone , dzisiaj je wypuszczę
Coś się wymyśli.

No bo takie jest jej działanie- ścina białko i wyciąga wodę
Jest także grzybo i bakteriobójcza
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:56   #2987
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
... ja nie wiem, paznokcie chyba cały czas "pracują" i się zmieniają.

O widzisz. Ale że co, chcesz znowu kwadraty zrobić?
Na pewno masz rację. Mówisz, że tamte za bardzo zjechane? Nie powiedziałabym, ale fotki to tylko fotki, wiadomo.

Tak myślę nad tym. Albo skrócić tak co najmniej 2-3 mm, a migdałów już z tego wtedy nie będzie takich konkretnych. Poza tym korci mnie już od jakiegoś czasu, żeby zkwadracić, to pretekstu szukam.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić ale na początku też byłam zachwycona Oby u Ciebie było lepiej
Ciii... nie strasz, ja się tu podniecam
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:58   #2988
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cooone kochana lakierki otulone , dzisiaj je wypuszczę
Czekam na pw po powrocie

Nigdy już nic nie powiem nic dobrego na temat swoich paznokci. Połamałam dwa i mam ujwieco teraz
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:06   #2989
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458323 1]Na pewno masz rację. Mówisz, że tamte za bardzo zjechane? Nie powiedziałabym, ale fotki to tylko fotki, wiadomo.

Tak myślę nad tym. Albo skrócić tak co najmniej 2-3 mm, a migdałów już z tego wtedy nie będzie takich konkretnych. Poza tym korci mnie już od jakiegoś czasu, żeby zkwadracić, to pretekstu szukam.
[/QUOTE]

nom, na wprost są ok, ale z boku widzę że były za głęboko zjechane, a długość jeszcze to potęguje. Jak było w realu to nie pamiętam, ale znając swoje paznokcie to widzę na zdjęciach

Od jakiegoś czasu? ja mam wrażenie że dopiero co migdały zrobiłaś! podziwiam Twoją szybkość w zmienianiu kształtu ale masz to szczęście że pasują Ci oba więc róbta co chceta
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 13:12   #2990
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Hej!

Myślałam że przez weekend posiedzę przy komputerze, pospamuję z Wami, a tu nici z planów
Lecę nadrabiać, a Was zostawiam z moimi dzieciątkami



---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4453247 8]
Szkoda że mały wybór tych glitterów - amethyst bodajże mnie kusił, ale chwilowy brak...[/QUOTE]

Oj tam, oj tam


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wcale nie tylko
Kochana


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ale słodycz pięknie i co, ściągnął? z tego co widzę to chyba nie?
Dziękuję
Nie, nie ściągnął, od razu po pomalowaniu jednej dłoni brokatem nałożyłam top i było wszystko w porządku


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
słodko i ładnie
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Piękne,jakie to numerki konkretnie?
Dzięki
Golden Rose Paris 243 i brokat kupiony w chińskim markecie CR 07


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ślicznie bardzo Ci pasuje
Dziękuję


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;44534319]
Jak słodko Takie Twoje
[/QUOTE]

Haha, dzięki

Czemu słodkie to od razu kojarzy Wam się ze mną?


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;44534985]Nef !Robię Ci dobrze [/QUOTE]

Migdałki są dla Ciebie stworzone
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:12   #2991
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu? ja mam wrażenie że dopiero co migdały zrobiłaś! podziwiam Twoją szybkość w zmienianiu kształtu ale masz to szczęście że pasują Ci oba więc róbta co chceta
No w listopadzie miałam ostatnio kwadraty
I w listopadzie jeszcze spiłowałam na migdały, potem musiałam zrobić bobki bo sobie chyba wtedy nożem ciachnęłam wskazówkę, później zmigdaliłam i tak mam do teraz. Rośnie to to jak nienormalne i piłować non stop muszę, to się nudzę szybko
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:20   #2992
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oglądąłam Incepcję 3 razy chyba i uwielbiam ten film, soundtrack i w ogóle


ale cukiereczki



witam się z zapuchniętymi oczami i zawalonymi zatokami
Incepcja jest mega, ale trzeba się niesamowicie skupić na filmie ;-)
Za 1 razem nic nie zrozumiałam.



Mam nadzieję że już lepiej


Cytat:
Napisane przez RozowaMulina Pokaż wiadomość
Chyba wszyscy mają za daleko


Całkiem przyjemnie wyglądają, ale nie lubię tych broaktów CR Strasznie dla mnie śmierdzą.
Hahaha, bardzo możliwe

Dzięki Ale to fakt, te CR śmierdzą okropnie


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zaliczyłam wczorajszego kolosa z anatomii!
jestem taka szczęśliwaaa



Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Dziękuję Chodzi ci o to, że mają zbyt ostre dzióbki, czy że są zbyt mocno wypiłowane po bokach?
O czubki mi chodziło


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Niewiele widać, ale to co widać, jest boskie


Jak cukiereczki<3
Dzięki Kochana


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Śliczne cukiereczki


Jestem wykończona, zmyłam lakier bo miałam malować ale nie mam siły Nie podoba mi się kształt moich pazurków, ciągle podpiłowuję bo ciągle jest nie halo Za chwilkę będa na -562562

A i mam ochotę na jakieś jasne mani - bo na dworze zgnilizna
To się wygadałam
Dzięki

Oj ja tak wczoraj miałam - chciałam podpiłować ale ciągle coś nie tak Nadal jestem z moich niezadowolona!

Maluj!


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
zawsze byłam dobra z ortografii nidyrydy (ale kto wie) xD
Ja kiedyś też, a teraz zdarza mi się napisać przeciesz, norzyczki, papierz ....
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:29   #2993
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Dziękuję
Nie, nie ściągnął, od razu po pomalowaniu jednej dłoni brokatem nałożyłam top i było wszystko w porządku
fajnie że się udało znaleźć sposób
fajna liczba postów Smu


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458358 5]No w listopadzie miałam ostatnio kwadraty
I w listopadzie jeszcze spiłowałam na migdały, potem musiałam zrobić bobki bo sobie chyba wtedy nożem ciachnęłam wskazówkę, później zmigdaliłam i tak mam do teraz. Rośnie to to jak nienormalne i piłować non stop muszę, to się nudzę szybko [/QUOTE]

no to jeszcze nie tak długo... chociaż ja na Ciebie to może
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:30   #2994
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Czekam na pw po powrocie

Nigdy już nic nie powiem nic dobrego na temat swoich paznokci. Połamałam dwa i mam ujwieco teraz
ok
Oj

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Hej!

Myślałam że przez weekend posiedzę przy komputerze, pospamuję z Wami, a tu nici z planów
Lecę nadrabiać, a Was zostawiam z moimi dzieciątkami
Zacne dzieciątka

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Incepcja jest mega, ale trzeba się niesamowicie skupić na filmie ;-)


Oj ja tak wczoraj miałam - chciałam podpiłować ale ciągle coś nie tak Nadal jestem z moich niezadowolona!

Maluj!
Oj tak, trzeba, kilka razy przewijałam bo arbo telefon, albo Stonka przeszkadzała
Ja tez do końca nie ale już zostawiłam - staram sie nie patrzeć na pojedyncze krzywulasy
Już pomalowane
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2014-01-13 o 13:31
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:30   #2995
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

[1=c6dd19d2e156b67a7267fc6 748d16ce2731948bf_62181c2 8d2c03;44543437]smoothly , vivinn kształt jajek ? chyba nie bardzo wiem o jaki chodzi a wszystkie dziewczyny na tym wątku mi to doradziły szukałam , ale wszędzie w necie przewijają się kształty migdałów, kwadratowe.. pokażcie jakieś przykładowe zdjęcie proszę i jak się je tak spiłowuje, bo nie chcę zepsuć

Dziewczyny, dziękuję za wszystkie wasze odpowiedzi, nawet te "prosto z mostu", ale szczerze mówiąc załamałam się ciągle walczę z tą białą częścią - olejuję paznokcie , wlewam olejek POD nie, nie dłubię od nimi, pilniczka używam szklanego lub papierowego, jak coś sprzątam to tylko w rękawiczkach.. moczę w oliwie z oliwek, smaruję kremem.. wszystko regularnie. od miesiąca, choć wcześniej też juz z tym walczylam długi czas, ale się poddałam i miałam przerwę w olejowaniu od wakacji bodajże aż po grudzień właśnie . czy płytka może mi już nigdy nie przyrosnąć ? same stwierdziłyście, że najlepiej gdybym skróciła te paznokcie spowrotem, bo brzydko wyglądają z tak dużą białą częścią.. Czy mam się już na zawsze pożegnać z marzeniem o długich i pięknych paznokciach przez to ? widzę zdjęcia które wstawiacie - macie piękne paznokcie, naturalne, z dłuugą płytką, długie, śliczne. też bym tak chciała.. ratujcie
[/QUOTE]

Wszystko dziewczyny Ci już chyba napisały.
Nawilżaj ręce, odsuwaj skórki, to też pomoże Ci wydłużyć płytkę od strony macierzy. Nie grzeb pod płytką nadal, i trochę wyluzuj. Ja tak ostatnio spinałam się oderwanym przyrostem, już do dermatologa lecieć chciałam, ale po zakręconych 2 tygodniach nagle przyrost coś ruszył. Wszystko przed Tobą!
Skup się na razie na kształcie


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zaliczyłam koło z angielskiego
15 osób zaliczyło, na 4 grupy
Same sukcesy, brawo


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Już pokazuję
W obu dłoniach pazurki są tej samej długości. W lewej zero, nul przyrostu
Cudne masz pazurki, Kłamczucho!


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
urocze
jak ładnie urosły, chyba opanowałaś rozdwajanie
Dzięki Słonko
W miarę opanowałam


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
kupiłam dzisiaj 4 dot's fany (czerwony, niebieski, zielony i różowy ) zarąbiste
tylko ten brudny pomarańcz zostawiłam bo mi się nie podobał

i kupiłam kilka rzeczy z Essence i Catrice po 50 groszy sztuka
zaklejone niemacane
Wooooow, 50 gr?!
Czekam na swatche lakierów dot's fan


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ostatnio były tu rozważania nad Smoke & Ashes. Zrobiłam mu zdjęcia na szkiełku, tak łatwiej uchwycić oczywiście szkło powiększa drobinki, na paznokciu na pewno nie są tak widoczne. Ale przynajmniej widać o co cho
Oooooooo
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:44   #2996
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dobra wstawiam mani średnio mi wyszło, dobra nie narzekam już więcej bo mnie pogonicie

No to Tadam
Essiaka w ogóle nie poznałam, u mnie wygląda jak błękit
Ale wygląda cudnie!


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Safari? Hmm, maluje się spoko, jak każdym przeciętnym lakierem. U mnie są totalnie nietrwałe
A moje strasznie gęste i nawet po użyciu topa schną wieczność.
Mam jednego Safari i niezbyt mi leży


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mani mam
Serdak jakiś krzywy wyszedł, już poprawiłam
Mrrr


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję pracowym, nie ma na blogu, bo zdjęcia słabe Tak tylko pokazuję - Delia + MiG + Rimmel holo glitter (ale nie widać zbyt wiele, bo MiG go przykryl).
Super!

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wstawię Wam zdjęcie Pauli, ktore pokazywala jakiś czas temu. Doradzilyśmy jajka
Pobawiłam się w gimpie, zeby miała jasność jak piłować. Ja widziałabym cos takiego... dajcie znać gdzie co można jeszcze poprawić.

Pytala też JAK ma to wypilować.

Ja myślę, że najważniejsze to delikatnie, żeby nie zrobić sobie po bokach wklęslej lini. Miejce między różową częścia paznokcia a bialą ma być płynne. Nie możesz zrobić trójkątów, tylko delikatnie okrągłe linie! Na drugim zdjęciu masz przykład czego nie robić, a co czasem widywałam
Rewelacyjna robota


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
aaaaa przyszedł mi CA wczoraj, ten co miał pędzelek zły wysłali osobno, bo nie mieli wcześniej koloru, tak jak myślałam
Super! Maluj teraz


[1=c6dd19d2e156b67a7267fc6 748d16ce2731948bf_62181c2 8d2c03;44561216]i jak ? jest choć trochę lepiej ? chyba mi nie wyszło
macie zdjęcia prawej jak i lewej dłoni + porównanie z tym jak było przedtem (chociaż i tak widzieliście już to zdjęcie :p )[/QUOTE]

O wiele lepiej! Powoli dojdziesz do wprawy


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Faktycznie ;_; Borze, jestem gorsza niż Strasburger



Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
super
widzę na innych swatchach że jest różowy, a jak oglądam zdjęcia, to u mnie w czerwień wpada
Oj, to róż, róż, na moich fotkach w ogóle bardzo jasno wyszedł. I nic nie ma z czerwieni ;-) Pewnie ustawienia monitora

Aaaa Twoje mani mi gdzieś nie leży i to pewnie przez bazę - nie leży mi ten odcień pomarańczy, a przy tym kolorze jestem mega wybredna, wyyybacz


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam nowe mani strasznie mi sie podobało, mam nadzieje, ze Wam też przypadnie do gustu. Znowu Chinkami kusze

ChG Charmed I'm Sure
Świetne


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Pozazdrościłam Agaszakowi MCA i też zmalowałam Dodałam romby od Prezia Kolor MCA oddałam w ok 95%- niefotogeniczny skurczybyk (powinien być troszkę przybrudzony z kapką zieleni jeszcze) :P Wybaczcie zdezelowane skórki po bokach.
Uouououo
Wspaniale to wygląda z rombami!


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Co do Safari: miałam kiedyś słodki róż i babyblue, ja nie potrafiłam ich opanować, były gęstawe i smużące.
Popieram!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:00   #2997
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to spam:
Essie - Navigate Her + mgiełka handmade
znalazłam fajne miejsce do robienia zdjęć w sztucznym świetle - blat w kuchni
Dałabym mgiełkę na wszystkie pazurki Ale wygląda to fajnie
Spróbuj zmienić kształt Może być miodzio!


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ale coś kształt tym razem nie bardzo wyglądają jakby trochę nierówno i lekko łopatkują?
Też to zauważyłam


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
W ogóle widziałyście, że są dwa nowe baltici? Czerwony (ciemniejszy niż ten pierwszy, ale tylko troszeczkę) i kobaltowy Na razie nie znalazłam swatchy. Swoją droga nie ogarniam, czemu nie zrobili jakiś innych kolorów...
Łooo, trzeba się im przyjrzeć


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
moje njuu
Zobaczyłam fotkę i moje pierwsze skojarzenie - Rimmel
Ale jak widać nie tylko moje


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Taka sobie kanapeczka.
Twinkle toes, flejki My secret i Flormar U23
Ale cudnie


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4457951 2]Bry

Zarzucę Was na początek fotkami mani - zielony Bell z biedry plus BarryM.[/QUOTE]

Bry!

O, jak przyjemnie się komponuje Bell z Barry M


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niom.
Kiedyś Ewalucja o tym mówiła.
Raz na jakiś czas tak robię- przeciągam półsuchym pędzelkiem pod paznokciem.
To mnie zaskoczyłaś!

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Musze założyć o tym wątek i poopowiadać mentorsko
Zakładaj


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nigdy już nic nie powiem nic dobrego na temat swoich paznokci. Połamałam dwa i mam ujwieco teraz
Aż tak źle?


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
fajnie że się udało znaleźć sposób
fajna liczba postów Smu
Fajnie, fajnie Żeby tylko było to mani bardziej trwałe, bo wytrzymało 1,5 dnia...

Spamiara ze mnie, tyle postów natrzaskałam 7777 było?


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zacne dzieciątka


Oj tak, trzeba, kilka razy przewijałam bo arbo telefon, albo Stonka przeszkadzała

Ja tez do końca nie ale już zostawiłam - staram sie nie patrzeć na pojedyncze krzywulasy
Już pomalowane
Nie wiem czym malować
Miałam malować na czerwono, a jak przyszła paczuszka to nie wiem czy CC czy Chineczką...

Ja często robię 50 rzeczy na raz i tak oglądałam Incepcję - nic nie ogarniałam

Oj, przesadzasz!







W ogóle jak to jest, że jak cytuję, to czasami łączy posty, czasami nie...?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:01   #2998
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

dzień dobry
idę poczytać co naskrobałyście
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:04   #2999
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Czuję nadchodzący nerwoból w plecach, fak...
Biedactwo
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Manimam.

Taka sobie kanapeczka.
Twinkle toes, flejki My secret i Flormar U23
Ale apetyczna kanapeczka piękna
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4457951 2]Bry

Zarzucę Was na początek fotkami mani - zielony Bell z biedry plus BarryM.
Zdjęcia świeżego mani niestety tylko w sztucznym świetle. BarryM to czerwono/różowy błyszczący brokat, czarny matowy iii... mikroskopijne czarne prostokąciki. Ale to takie mikroskopijne, że na żywo wyglądają jak pyłek, dopiero na zbliżeniu foto zobaczyłam, że to prostokąty

W ogóle - zakochałam się w Seche Vite To nic, że wali jak butapren
Widzicie pościągany lakier? Bo ja nie. Ani tyci tyci, ale jeszcze zrobię dokładniejsze testy. Ten poszarpany lakier przy skórkach to moje malowanie, nie efekt ściągnięcia Ja przy sztucznym świetle ślepa się robię.

W załącznikach jeszcze dorzucę mani po trzech dniach mega intensywnego użytkowania, tylko lekko starte końcówki, na żywo to praktycznie niewidoczne i niestety lekko zmatowiona/porysowana (?) powierzchnia - to też bardziej na fotkach wychodzi niż w rzeczywistości.


Uff... idę nadrabiać weekendowy spamik [/QUOTE]
O ja piękne połączenie! Super
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Musze założyć o tym wątek i poopowiadać mentorsko
Nie zapomnij pupki posmarować
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nigdy już nic nie powiem nic dobrego na temat swoich paznokci. Połamałam dwa i mam ujwieco teraz

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Lecę nadrabiać, a Was zostawiam z moimi dzieciątkami

Haha, dzięki

Czemu słodkie to od razu kojarzy Wam się ze mną?

Migdałki są dla Ciebie stworzone
Chinka
Bo Ty jesteś taka słodziutka
Dziękuje


Muszę mani zmyć,bo mi się maluszek troszkę poszarpał jutro zmaluje jakieś mani

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Nie wiem czym malować
Miałam malować na czerwono, a jak przyszła paczuszka to nie wiem czy CC czy Chineczką...
Chineczką proszę ładnie

Edytowane przez 5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Czas edycji: 2014-01-13 o 14:03
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:08   #3000
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;44577992]Podoba mi się to połączenie

Spróbuj zmiany kształtu [/QUOTE]


dziękuję

no Ty jesteś najlepszym przykładem, że jak się chce to można wiele zdziałać uwielbiam jeszcze przemianę z migdałków w kwadraty u Amelki


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Z pamięci jadę

Miał, podoba mi się mani Straszny dziwak z tego Essie - niby brzydki, ale ładny i przyjemnie się go nosi No i w obsłudze bajka

Widzę jakieś głosowanie nad migdałkami u Miał Jestem za!

dzisiaj spojrzałam na niego z innej strony, jest słońce, wygląda bardzo ładnie dziękuję

oj migdałki to upośledzone wyjdą, ale chyba spróbuję jakiś okrąglinków


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Taka sobie kanapeczka.
Twinkle toes, flejki My secret i Flormar U23

intrygujace połączenie


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jasne jak zrobię zdjęcia
a na razie ciemno jak w "pupce"


pogoda nas nie rozpieszcza


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pjonasia
To tak jak ja, chciała bym a boję się

trzeba się w końcu przemóc a pomyśleć, że kiedyś miałam paznokcie spiłowane na okrągło


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4457951 2]Bry

Zarzucę Was na początek fotkami mani - zielony Bell z biedry plus BarryM.[/QUOTE]


aaa pięknie jest
też lubię SV, nawet zapach mi się podoba ale jakoś bardziej Poshe mi podchodzi
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-30 17:48:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.