Co mogę jeszcze zrobić? problem z barkiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-25, 13:16   #1
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378

Co mogę jeszcze zrobić? problem z barkiem


Mam problem z barkiem. Tzn. ruchomość jest w 100%, ale kiedy kręcę do tyłu ręką to strzela. Ja fizycznie odczuwam to tak jakby coś chciało wskoczyć na swoje miejsce, ale w ostatniej chwili się zsuwało. Mam tendencję do garbienia się, garbię się przez większą część dnia. Kiedy się w końcu wyprostuję i zrotuję barki to wtedy on dodatkowo strasznie boli, nie wiem dlaczego, przecież prosta postawa i nieopadnięte barki to nic nienaturalnego. Byłam z tym oczywiście u ortopedy i on stwierdził, że to się ściera chrząstka i nic się z tym nie da zrobić, dopiero jak się całkiem zetrze. Trenuję i nie powiem daje mi się ten bark, co raz bardziej we znaki. W trakcie treningu czuję najbardziej ból kiedy łokcie mają być blisko ciała czyli np. w trakcie pompek, chaturangi (taka pozycja w jodze) albo kiedy robimy jakieś ćwiczenia na kółkach gimnastycznych.
Gdzie powinnam się jeszcze udać i czy to może być coś poważnego? Boję się, że będę musiała porzucić ćwiczenia, a bardzo bym nie chciała, bo mam w planach udział w zawodach w 2015 roku.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-25 13:16:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.