Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-06, 12:25   #3691
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
jak wchodzę ze strony bikormakeup.com (z Twojego bloga- podlinkowana) i klikam na pędzel jeden czy drugi, cokolwiek - dodaj do koszyka, nie chce mi się nic dodać
Ta strona jest wkurzająca. Chyba kupię gdzie indziej.
Poza tym ile płaciłaś za wysyłkę?
wysyłka jest darmowa chyba od 150zł? nie pamiętam już.
mnie się dodaje normalnie do koszyka wszystko zawsze
ale zamawiałam tam tylko 2 razy.
pamiętaj, że tylko na bikor.pl będziesz miała zniżkę z kodem bikorprzyjaciel do 10 stycznia. na innych stronach nie wiem
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 14:33   #3692
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
wysyłka jest darmowa chyba od 150zł? nie pamiętam już.
mnie się dodaje normalnie do koszyka wszystko zawsze
ale zamawiałam tam tylko 2 razy.
pamiętaj, że tylko na bikor.pl będziesz miała zniżkę z kodem bikorprzyjaciel do 10 stycznia. na innych stronach nie wiem
Darmowa przesyłka jest od 200 zł
I nawet przy 150zł darmowej, jeśli ktoś by chciał 2 pędzle bikora (te za 65) bez zniżki to i tak się nie łapie na darmową przesyłkę.
Ja myślałam o jednym pędzlu na próbę, i to mi się kompletnie nie opłaca.
Wysyłka kosztuje 15 zł, czyli resetuje się z obniżką (13zł=20%)
Tak czy siak płacę 65 (67)zł.
Wolę kupić gdzie indziej, gdzie kupię jeszcze coś do makijażu. I wysyłka kosztuje mniej. Nawet po normalnej cenie pędzla. wtedy wychodzę na to samo.
Bo w bikorze interesują mnie tylko te 2 pędzle.
Ziemia egipska, czy rozświetlacz to mnie kompletnie nie interesuje.
Ciekawostka- nawet biorąc np. ziemię egipską (145zł) +pędzel (65zł)-20% zniżki, nie łapie się na darmową przesyłkę
jeśli oczywiście ta zniżka jest na wszystko


Mam wrażenie, że przebudowują stronę, nic nie można dodać do koszyka, sprawdzić, tylko moszna poklikać pomiędzy poszczególnymi stronami
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 17:23   #3693
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Margitea, dziękujędziękujędziękuję. I za opinię o Bikorach, i za informację o zniżce. Wrzuciłam te dwa pędzle do koszyka na ich stronie i ten kod rabatowy odjął 26 PLN Więc jak gdzie indziej zapłaciłabym 130 + przesyłka, tu się wszystko zamyka ładnie w 119 Chyba jeszcze pomyślę do juta, ale pewnie je wezmę. Wolę krótsze pędzle niż takie z długim trzonkiem, więc mam nadzieję że rozmiar flat topa nie będzie mi przeszkadzał.
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 19:30   #3694
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Margitea, dziękujędziękujędziękuję. I za opinię o Bikorach, i za informację o zniżce. Wrzuciłam te dwa pędzle do koszyka na ich stronie i ten kod rabatowy odjął 26 PLN Więc jak gdzie indziej zapłaciłabym 130 + przesyłka, tu się wszystko zamyka ładnie w 119 Chyba jeszcze pomyślę do juta, ale pewnie je wezmę. Wolę krótsze pędzle niż takie z długim trzonkiem, więc mam nadzieję że rozmiar flat topa nie będzie mi przeszkadzał.
Możesz mi napisać tak krok po kroku co zrobiłaś, że Ci dodało pędzel do koszyka?
Ja próbuję od rana z przerwami to zrobić i nie wchodzi mi.
Jestem już mega wkurzona.
Nie wiem co robię nie tak.
Wchodziłam i przez link Margitei i przez link z kwc i przez google i to samo.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 19:54   #3695
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Możesz mi napisać tak krok po kroku co zrobiłaś, że Ci dodało pędzel do koszyka?
Ja próbuję od rana z przerwami to zrobić i nie wchodzi mi.
Jestem już mega wkurzona.
Nie wiem co robię nie tak.
Wchodziłam i przez link Margitei i przez link z kwc i przez google i to samo.
Weszłam z głównej strony w akcesoria, kliknęłam na pędzel i jak przeszło mi do jego strony to po kliknięciu tego dużego "dodaj do koszyka" na czarnym tle, po prawej na górze ekranu wyświetliło mi informację że dodało. I przy napisie koszyk pojawia się w nawiasie liczba produktów. Na tej stronie http://bikormakeup.com/pl/
Nie wiem za bardzo jak pomóc, bo nie miałam żadnych problemów z dodaniem do koszyka, po prostu kliknęłam "dodaj do koszyka" i dodawało. :<
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:00   #3696
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Weszłam z głównej strony w akcesoria, kliknęłam na pędzel i jak przeszło mi do jego strony to po kliknięciu tego dużego "dodaj do koszyka" na czarnym tle, po prawej na górze ekranu wyświetliło mi informację że dodało. I przy napisie koszyk pojawia się w nawiasie liczba produktów. Na tej stronie http://bikormakeup.com/pl/
Nie wiem za bardzo jak pomóc, bo nie miałam żadnych problemów z dodaniem do koszyka, po prostu kliknęłam "dodaj do koszyka" i dodawało. :<
Robię dokładnie to samo i nic.
zero reakcji po kliknięciu dodaj do koszyka. Nic mi się u góry nie wyświetla i koszyk mam stan zerowy. Z czymkolwiek.
Poddaję się. Po prostu to mnie przerosło. Skoro strona u mnie nie funkcjonuje, to jest to jakiś znak bym ich nie kupowała.
Czy Ty też masz stronę na szaro?

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-01-06 o 20:02
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:14   #3697
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

U mnie strona wygląda tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (55,2 KB, 19 załadowań)
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 20:15   #3698
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Robię dokładnie to samo i nic.
zero reakcji po kliknięciu dodaj do koszyka. Nic mi się u góry nie wyświetla i koszyk mam stan zerowy. Z czymkolwiek.
Poddaję się. Po prostu to mnie przerosło. Skoro strona u mnie nie funkcjonuje, to jest to jakiś znak bym ich nie kupowała.
Czy Ty też masz stronę na szaro?
kochana być może masz włączonego adblocka i blokuje ci reklamy a czasami i całe strony - wyłącz go
albo zmień przeglądarkę. jakiej używasz?
bo u mnie jak nic nie działa na mozilli, chrome to włączam... internet explorer włącza się miliony lat ale działa wszystko!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:19   #3699
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
kochana być może masz włączonego adblocka i blokuje ci reklamy a czasami i całe strony - wyłącz go
albo zmień przeglądarkę. jakiej używasz?
bo u mnie jak nic nie działa na mozilli, chrome to włączam... internet explorer włącza się miliony lat ale działa wszystko!
U mnie działa z adblockiem, ale może faktycznie spróbować innej przeglądarki. Ja wchodziłam przez chrome.
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:20   #3700
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
U mnie strona wygląda tak:
Jest pewna różnica.
Ogólnie wszystko tak samo, ale nie mam tej 1 z trójkątem przy dodaj do koszyka
A z tym adblokiem to nawet nie wiem gdzie sprawdzić i jak.


edit:
Dobra dziewczyny udało się. Serdeczne dzięki za pomoc. Tyven, Margitea
Pomogła zmiana na google chrome.
Przy Internet explorer nie działało jak trzeba. Od razu widać różnicę. I te kolory
Pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-01-06 o 20:32
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:36   #3701
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jest pewna różnica.
Ogólnie wszystko tak samo, ale nie mam tej 1 z trójkątem przy dodaj do koszyka
A z tym adblokiem to nawet nie wiem gdzie sprawdzić i jak.


edit:
Dobra dziewczyny udało się. Serdeczne dzięki za pomoc. Tyven, Margitea
Pomogła zmiana na google chrome.
Przy Internet explorer nie działało jak trzeba. Od razu widać różnicę. I te kolory
Pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło.
jak mi nie działa coś na mozilli i chrome to zawsze działa na internet explorer. na co dzień nie mogłabym z tej przeglądarki korzystać, jest wolniejsza niż żółw ale czasami ratuje tyłek. może coś ci się pozawieszało cieszę się, że się udało! obyś była zadowolona z zakupów jak już je dostaniesz!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 20:48   #3702
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
edit:
Dobra dziewczyny udało się. Serdeczne dzięki za pomoc. Tyven, Margitea
Pomogła zmiana na google chrome.
Przy Internet explorer nie działało jak trzeba. Od razu widać różnicę. I te kolory
Pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło.
Całe szczęście, że w końcu się udało
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:21   #3703
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Szukam pędzla do eyelinera. Mam swój ulubiony z essence, skośny, niebieski, już go wycofali z produkcji. Teraz mają jakiś inny, ale nie jest tak samo wyprofilowany. Mój już jest dość zniszczony, więc szukam nowego. Czy znacie jakieś cienki, sztywny, skośnie ścięty pędzel. Kupiłam jeden na Coastal Scents, ale i tak jest za gruby, bardziej do brwi się nadaje albo eyelinera w proszku, a ja używam w kremie.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:59   #3704
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Zoeva sa malutkie, cieniutkie
312 skośny
315 jak w płynnym

Edytowane przez macka
Czas edycji: 2016-01-10 o 15:03
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:03   #3705
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Szukam pędzla do eyelinera. Mam swój ulubiony z essence, skośny, niebieski, już go wycofali z produkcji. Teraz mają jakiś inny, ale nie jest tak samo wyprofilowany. Mój już jest dość zniszczony, więc szukam nowego. Czy znacie jakieś cienki, sztywny, skośnie ścięty pędzel. Kupiłam jeden na Coastal Scents, ale i tak jest za gruby, bardziej do brwi się nadaje albo eyelinera w proszku, a ja używam w kremie.
ZOEVA 312 Detail Liner. Ale jest naprawdę malutki i cieniutki. Używam go do eyelinera Maybelline, z tym że ciągle się uczę Na co dzień maluję kreskę kredką bo szybciej, więc okazji do ćwiczenia mam mało. Nie mam go do czego porównać, wcześniej używałam pędzelka edm z sypkim eyelinerem, a to jak sama zauważyłaś zupełnie inna bajka. Dlatego nie obiecam, że to jest najlepszy wybór i każdy będzie zachwycony.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:15   #3706
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Szukam pędzla do eyelinera. Mam swój ulubiony z essence, skośny, niebieski, już go wycofali z produkcji. Teraz mają jakiś inny, ale nie jest tak samo wyprofilowany. Mój już jest dość zniszczony, więc szukam nowego. Czy znacie jakieś cienki, sztywny, skośnie ścięty pędzel. Kupiłam jeden na Coastal Scents, ale i tak jest za gruby, bardziej do brwi się nadaje albo eyelinera w proszku, a ja używam w kremie.
ja do linera mam inglot 31t. ale już ma parę lat. i co śmieszne, do tej pory dawał rade z linerami mineralnymi w proszku i doczyszczał się pięknie płynem do pędzli MUR, a teraz mam odrobinę linera inglot, tego AMC numer 77, matowa czerń i... dalej daje radę, ale płyn MUR ma problemy żeby pędzel szybko doczyścić. Muszę go wkłądać do płynu Kryolan albo po prostu prać po użyciu. Bo lubię jak to włosie dalej jest pomarańczowe, a nie szarawe :P
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 21:14   #3707
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Zoeva sa malutkie, cieniutkie
312 skośny
315 jak w płynnym
Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
ZOEVA 312 Detail Liner. Ale jest naprawdę malutki i cieniutki. Używam go do eyelinera Maybelline, z tym że ciągle się uczę Na co dzień maluję kreskę kredką bo szybciej, więc okazji do ćwiczenia mam mało. Nie mam go do czego porównać, wcześniej używałam pędzelka edm z sypkim eyelinerem, a to jak sama zauważyłaś zupełnie inna bajka. Dlatego nie obiecam, że to jest najlepszy wybór i każdy będzie zachwycony.
Właśnie takich szukam! Wydają mi się ciut drogie, ale chyba zainwestuje. Ten zgiety jest sztywny? Mam też takie z Coastal scents, ale juz widzę, że jest do bani. Miałam kiedyś też taki (też z Coastal), ale gdzieś posialam.
Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja do linera mam inglot 31t. ale już ma parę lat. i co śmieszne, do tej pory dawał rade z linerami mineralnymi w proszku i doczyszczał się pięknie płynem do pędzli MUR, a teraz mam odrobinę linera inglot, tego AMC numer 77, matowa czerń i... dalej daje radę, ale płyn MUR ma problemy żeby pędzel szybko doczyścić. Muszę go wkłądać do płynu Kryolan albo po prostu prać po użyciu. Bo lubię jak to włosie dalej jest pomarańczowe, a nie szarawe
Wydaje się idealnym odpowiednikiem mojego z Essence!
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 07:24   #3708
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Właśnie przyszły Bikory Niestety mam takie szczęście, że dopiero co skończyłam się malować kiedy zadzwonił kurier. Więc muszą poczekać do jutra, ale są urocze ;p
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 14:07   #3709
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Właśnie takich szukam! Wydają mi się ciut drogie, ale chyba zainwestuje. Ten zgiety jest sztywny? Mam też takie z Coastal scents, ale juz widzę, że jest do bani. Miałam kiedyś też taki (też z Coastal), ale gdzieś posialam.

Wydaje się idealnym odpowiednikiem mojego z Essence!
Tak, ten zgięty 315 jest sztywny, twardy, nie rozłazi się, na kształt stożka. Kupiłam go po zawiedzeniu się na dwóch innych tego typu tanich, które się rozczapierzały i były zbyt miękkie. Myślę że warto ;-)
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 14:35   #3710
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Meh. Ze złotym Bikorem jest wszystko w porządku, ale czarny mnie zmartwił. Przy zamykaniu muszę go trochę "zakręcać", bo jest chyba jakoś nierówno zrobiony. Czasami jak go zamknę, to jest tak luźno że nie trzyma, a czasami za ciasno i muszę przekręcać żeby go domknąć. No ale poza tym to fajne są.
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:00   #3711
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Meh. Ze złotym Bikorem jest wszystko w porządku, ale czarny mnie zmartwił. Przy zamykaniu muszę go trochę "zakręcać", bo jest chyba jakoś nierówno zrobiony. Czasami jak go zamknę, to jest tak luźno że nie trzyma, a czasami za ciasno i muszę przekręcać żeby go domknąć. No ale poza tym to fajne są.

mam to samo z czarnym bikorem. jakby coś takiego, że jak się zle trafi (nie wiem czym) to sie tam coś nie łapie i nie trzyma. z reszta zrobiłam foty na blogu jak to u mnie wyglada. bo prócz tego jest super.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:32   #3712
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
mam to samo z czarnym bikorem. jakby coś takiego, że jak się zle trafi (nie wiem czym) to sie tam coś nie łapie i nie trzyma. z reszta zrobiłam foty na blogu jak to u mnie wyglada. bo prócz tego jest super.
Ostro, czyli to nie jest chyba jeden wadliwy egzemplarz. Bo dokładnie o to mi chodziło, ale nie wiedziałam jak to ująć: że trzeba dobrze trafić żeby się dobrze zamknęło. I też mam takie dwa białe ślady w środku, o których pisałaś na blogu. Więc chyba tak ma być ;p
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:42   #3713
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Ostro, czyli to nie jest chyba jeden wadliwy egzemplarz. Bo dokładnie o to mi chodziło, ale nie wiedziałam jak to ująć: że trzeba dobrze trafić żeby się dobrze zamknęło. I też mam takie dwa białe ślady w środku, o których pisałaś na blogu. Więc chyba tak ma być ;p
no właśnie. jak tymi białymi śladami trafisz na wypustki zamykając pędzel to się wszystko trzyma. a jak nie trafisz to lata. mam też lekkie wrażenie że zatyczka od pędzla jest delikatnie krzywa? nie wiem jak to ująć. jak źle trafisz tą zatyczką, tak że lata sama i odwrócisz pędzel do góry nogami to wygląda jakby była krzywa, niedopasowana. jak trafisz dobrze to wszystko jest równe i nic nie odstaje.

i chyba wiem czemu tak jest. czarny bikor ma 3 wypustki, które mają "trzymać" zatyczkę, ale trzymają tylko dwie.
złoy bikor ma 4 wypustki i wszystkie równomiernie trzymają zatyczkę.

czasami jak mnie wkurza ta zatyczka od czarnego, a chcę wziąc jego tylko... to nakładam mu złotą zatyczkę i trzyma się bardzo
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 16:33   #3714
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

U mnie jak trafię na to najluźniejsze miejsce, to zatyczka spadnie jak odwrócę do góry nogami ;p Więc trzeba uważać. Dobrze wiedzieć że złota też pasuje ^^
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 01:00   #3715
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Zagapiłam się i napisałam w wątku Neauty
Kuźwa, właśnie podczas czyszczenia wyleciało mi parę włosków z flata Pixie :|||| wydaje mi się, ze nie zmoczyłam skuwki, kutwa ;_;
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 15:15   #3716
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Doszedł flat sunshade i w porównaniu do hakuro jest zdecydowanie przyjemniejszy do użytkowania i stemplowania przede wszystkim. Włosie ma bardziej sprężyste, rzadsze i dłuższe, łatwo oddaje podkład, po aplikacji na pędzlu nie widać praktycznie koloru, a hakuro zawsze był trochę żółty. I jest takim uroczym pędzlowym karzełkiem o połowę mniejszy od h50.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:33   #3717
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Zagapiłam się i napisałam w wątku Neauty
Kuźwa, właśnie podczas czyszczenia wyleciało mi parę włosków z flata Pixie :|||| wydaje mi się, ze nie zmoczyłam skuwki, kutwa ;_;
U mnie na poczatku moze wypadły ze 2-3 włoski, ale niestety ten pędzle cały czas farbuje. Myłam go już kilkanaście razy i przy myciu woda leci szarawa.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 12:38   #3718
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja myje w alkoholu izopropylowym i tak nie widać czy farbuje przez pigmenty, ale przewinęło mi się że puszcza farbę, ale chyba to było że przez kilka myć (ale nie jestem na sto procent pewna )
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 10:52   #3719
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cześć, czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś zamiennik (z chęcią tańszy, choć hakuro wcale nie ma wygórowanej ceny) hakuro h52, h50s?

I czy w przypadku tych dwóch wyżej wspomnianych, do podkładu mineralnego wygodniejszy jest h52 czy 50s? Męczą mnie flat topy albo raczej nie umiem ich za dobrze używać. Potrzebuje lekkiego - średniego krycia, reszte zostawiam korektorowi.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 15:48   #3720
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Cześć, czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś zamiennik (z chęcią tańszy, choć hakuro wcale nie ma wygórowanej ceny) hakuro h52, h50s?

I czy w przypadku tych dwóch wyżej wspomnianych, do podkładu mineralnego wygodniejszy jest h52 czy 50s? Męczą mnie flat topy albo raczej nie umiem ich za dobrze używać. Potrzebuje lekkiego - średniego krycia, reszte zostawiam korektorowi.
To moze kabuki np. Sunshade Minerals albo Annabelle? Moim zdaniem Hakuro sie nie nadaje do podkladow mineralnych, duzo podkladu wbija sie we wlosie, stad opinia, ze Hakuro zjada podklad.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.