bo wiosna za rogiem;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 15:18   #1
Rebeelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2

bo wiosna za rogiem;)


Siema, cześć i czołem
Jestem nowa na tym forum ale już od jakiegoś czasu buszowałam tu incognito i muszę stwierdzić że genialne jest to jak sobie tutaj kobietki pomagają na serioo wielkii szacun;]

Postanowilam ze z nadejsciem wiosny tez cos w sobie chetnie odmienie porzadki w głowie już rozpoczęte, wiec teraz czas na reszte
Proszę wiec was dziewczyny o jakieś porady co do fryzury i ew. koloru
Zastanawiałam sie nad ciemnym brązem bądź czekoladą... No i jakieś cięcie do mojego kształtu twarzy, bo zawsze mam z tym problem. Aczkolwiek zaznaczam ze za dużo z długości nie chce schodzić, bo marzą mi sie włosy do połowy pleców<buja w obłokach> Wgl moje włosy są dość cienkie i prosciutkie;/ żadna prostownica mi wiec nie grozi;/ Zaczęłam jakiś czas temu rycynową kuracje na włosy (brwi i rzęsy też a jakże;D) wg wskazówek wyszperanych na forum i czekam na efekty

Jeśli macie jakieś pomysły dot. makijażu dla mnie (jakie cienie, kreski itepee.)to też chętnie poeksperymentuje aaa co, jak szaleć to szaleć
Rebeelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 15:25   #2
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: bo wiosna za rogiem;)

a gdzie fotka?
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 15:33   #3
Rebeelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: bo wiosna za rogiem;)

no taaak;D cała jaa;] <gapa>
Rebeelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 22:43   #4
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: bo wiosna za rogiem;)

Witam Cię jeszcze raz na wizażu
Co do zmiany koloru, to osobiście odradzam Ci ciemny brąz, nie wyglądałabyś w nim najgorzej, ale podejrzewam, że mógłby Cię postarzeć i wyglądałabyś smutno ponieważ masz jasną buzię Jeśli jednak chcesz zmienić kolor to proponuję Ci taki odcień brązu: http://styletips101.com/wp-content/u...el-bilson2.jpg

Jeśli chodzi o fryzurkę to dobrze, że masz grzywkę na bok, ale jednak zmieniłabym nieco jej kształt Jest zbyt równo ciachnięta i jakoś tak bez życia przylega Ci do czoła.Proponuję zapuścić i osobiście widziałabym Cię w takiej: http://www.bravo.pl/download/multime...1570982759.jpg
Możesz iść do fryzjerki i poprosić aby Ci delikatnie postopniowała włoski przy twarzy Możesz również od czasu do czasu pokręcić włoski w takie "anielskie" loki- uważam, że ładnie byś w nich wyglądała no i zawsze jest to jakaś odmiana

Co do makijażu to polecam na dole oka zrobić kreskę brązową kredką (tylko niezbyt grubą), fajnie wytuszować rzęsy (możesz użyć zalotki, dla lepszego efektu)

No i to tyle ode mnie Mam nadzieję, że pomogłam
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.