Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-10, 21:24   #3931
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Nie biurowa, mam zwiewna czarna w kwiaty, albo też raczej zwiewna grantowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym szła, szczególnie w taką beznadziejną pogodę. Sama też chcę iść w spodniach za tydzień, bo przecież nie założę letniej sukienki 😣

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 22:37   #3932
Bayeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez mariamorela83 Pokaż wiadomość
mam kreatywna prace i dużo ludzi ubiera się ciekawie.
To można było tak od razu - a tak to wszyscy skupili się na tym, że to korporacja i że na zaproszeniu był dress code.

Jeśli firma kompletnie na luzie, od trampek po irokeza, to ubierz się tak, jakbyś ubrała się na podobne wyjście ze znajomymi spoza pracy, zwracając tylko uwagę, żeby nie wyszło przypadkiem ciut za bardzo wyzywająco czy za dużo golizny (bo jednak w kontekście pracy lepiej odrobinkę konserwatywnie niż przegiąć w drugą stronę).

Ja bym wybrała tę czarną obcisłą "koronkową" sukienkę (o ile nie jest na Tobie baaardzo krótka), i ożywiła ją kolorowymi notatkami (mogą być w mocniejszym, nietypowym kolorze). A sukienkę w grochy, ewidentnie lubianą, zostawiłabym na jakieś pracowe wyjście nieklubowe - pewnie będzie jeszcze okazja. No, ale ja to ja , a Ty możesz mieć inne preferencje.
Bayeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 09:37   #3933
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A jakąś jasną albo bardziej kolorową? Wydaje mi się, że cała na czarno albo czarno-granatowo będziesz trochę nie w klimacie przyjęcia komunijnego. No chyba że taki masz styl i zawsze się wyłącznie na ciemno ubierasz, jasne kolory Ci nie pasują, itp.
W innym przypadku założyłabym coś jaśniejszego. Nawet jakbyś miała kupić koszulę, to zawsze mniejszy wydatek niż sukienka. W dodatku łatwiej kupić i na pewno częściej ją później będziesz nosić niż sukienkę
Dzieki za radę Wygrzebalam jeszcze jasno niebieska w różowe flamingi ale to chyba przesada Przejdę się jutro do sklepu i jakiejś poszukam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 12:54   #3934
mariamorela83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 13
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Bayeczka Pokaż wiadomość
To można było tak od razu - a tak to wszyscy skupili się na tym, że to korporacja i że na zaproszeniu był dress code.

Jeśli firma kompletnie na luzie, od trampek po irokeza, to ubierz się tak, jakbyś ubrała się na podobne wyjście ze znajomymi spoza pracy, zwracając tylko uwagę, żeby nie wyszło przypadkiem ciut za bardzo wyzywająco czy za dużo golizny (bo jednak w kontekście pracy lepiej odrobinkę konserwatywnie niż przegiąć w drugą stronę).

Ja bym wybrała tę czarną obcisłą "koronkową" sukienkę (o ile nie jest na Tobie baaardzo krótka), i ożywiła ją kolorowymi notatkami (mogą być w mocniejszym, nietypowym kolorze). A sukienkę w grochy, ewidentnie lubianą, zostawiłabym na jakieś pracowe wyjście nieklubowe - pewnie będzie jeszcze okazja. No, ale ja to ja , a Ty możesz mieć inne preferencje.


No to pisałam ze nie ma dresscodu. Ostatecznie zapakowałem obie sukienki i dwie pary butów, czerwone i czarne szpilki. Zobaczę na miejscu co założę.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mariamorela83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 20:21   #3935
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cześć,
Jak sądzicie jakiego koloru bluzki będą pasować do takiej spódniczki. W rzeczywistości ten kolor jest trochę bledszy
spódniczka.jpg
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 20:07   #3936
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

biele, beże, pudrowe róże i błękity. tak naprawdę, to Twoja uroda jest rozstrzygająca��
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 21:13   #3937
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Jestem lato więc błękity i róże mogą być. Dzięki
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-15, 16:11   #3938
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 346
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Mam taką bluzkę z odkrytymi ramionami i obojczykami. Wybaczcie, nie wiem jak to się nazywa, w każdym razie jest ostatnio modne. Bluzka ma swoje cienkie szelki takie jak w biustonoszu. Myślicie, że mogę do niej założyć normalny stanik i nie przejmować się, że widać szekli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 16:46   #3939
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

ja do tego typu dekoltu noszę stanik bez ramiączek.
nie uznaję bielizny wystającej spod bluzki, podobnie jak silikonowych ramiączek.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 16:50   #3940
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 346
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
ja do tego typu dekoltu noszę stanik bez ramiączek.
nie uznaję bielizny wystającej spod bluzki, podobnie jak silikonowych ramiączek.
Dziękuję. Silikonowe ramiączka odpadają zdecydowanie 😂 nie wiem kto i po co to wymyślił. Właśnie stanika bez szelek aktualnie nie posiadam, ale trzeba będzie coś poszukać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 17:38   #3941
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Mam taką bluzkę z odkrytymi ramionami i obojczykami. Wybaczcie, nie wiem jak to się nazywa, w każdym razie jest ostatnio modne. Bluzka ma swoje cienkie szelki takie jak w biustonoszu. Myślicie, że mogę do niej założyć normalny stanik i nie przejmować się, że widać szekli?
Jak szelki od bluzki są grubsze niż od stanika, i jak bluzka jest z odpowiedniego materiału, to możesz próbować skleić szelki razem taśmą do ubrań, tak żeby stanika nie było widać. No ale nie przy wszystkich materiałach sie to dobrze układa, i jak szelki od bluzki są za wąskie, to nie wyjdzie. Inaczej zostaje Ci tylko stanik bez ramiączek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-15, 17:46   #3942
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Zależy od szczegółów. Typowo bieliźniane ramiączka oczywiście odpadają - takie np. z koronką na brzegach. Natomiast jak będą leżeć pod szelkami bluzki i w miarę pasują estetyką, to nie powinno być problemu. Przykładowo do letniej sukienki na ramiączkach (cienkich, podwójnych) nie odpinam od stanika, bo ma praktycznie ten sam kolor i tylko nieznacznie się różnią wyglądem.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 18:25   #3943
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 346
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Zależy od szczegółów. Typowo bieliźniane ramiączka oczywiście odpadają - takie np. z koronką na brzegach. Natomiast jak będą leżeć pod szelkami bluzki i w miarę pasują estetyką, to nie powinno być problemu. Przykładowo do letniej sukienki na ramiączkach (cienkich, podwójnych) nie odpinam od stanika, bo ma praktycznie ten sam kolor i tylko nieznacznie się różnią wyglądem.
Ramiączka bluzki są praktycznie identyczne jak w biustonoszu. No może trochę cieńsze. Normalnie do tego typu ubrań oczywiście nie noszę widocznej, wystającej bielizny, ale tutaj przez obecność tych szelek, pomyślałam, że może jakoś to przejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 20:07   #3944
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Ramiączka bluzki są praktycznie identyczne jak w biustonoszu. No może trochę cieńsze. Normalnie do tego typu ubrań oczywiście nie noszę widocznej, wystającej bielizny, ale tutaj przez obecność tych szelek, pomyślałam, że może jakoś to przejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej by wyglądało bez ramiączek, ale nie inwestowałabym z tego powodu w nowy biustonosz. Jak jest tylko mała różnica w grubości to może być.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 00:09   #3945
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Hej dziewczyny
Czy nosi sie jeszcze neonowe jeansy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 09:27   #3946
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Ramiączka bluzki są praktycznie identyczne jak w biustonoszu. No może trochę cieńsze. Normalnie do tego typu ubrań oczywiście nie noszę widocznej, wystającej bielizny, ale tutaj przez obecność tych szelek, pomyślałam, że może jakoś to przejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


przejdzie spokojnie, nie dajmy się zwariować
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 14:06   #3947
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

A co sądzicie o sukienkach typu cold shoulder do dużego biustu. Teraz pełno ich w sklepach i znalazłam taką która mi się bardzo spodobała gładka biała luźna a na dole tylko ażurowy pasek w pomarańczowym kolorze ale nie jestem pewna czy przy moim 60G będzie to dobrze wyglądać? Dodam, że ogólnie to jestem niska i drobna tylko mam duże piersi.
Wklejam zdjęcie sukienki podobnego typu
sukienka.jpg

Edytowane przez Platynka88
Czas edycji: 2017-05-16 o 14:28
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 14:29   #3948
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o sukienkach typu cut shoulder do dużego biustu. Teraz pełno ich w sklepach i znalazłam taką która mi się bardzo spodobała gładka biała luźna a na dole tylko ażurowy pasek w pomarańczowym kolorze ale nie jestem pewna czy przy moim 60G będzie to dobrze wyglądać? Dodam, że ogólnie to jestem niska i drobna tylko mam duże piersi.
Wklejam zdjęcie sukienki podobnego typu
Załącznik 7068901
Chyba zależy od tego, jak dokładnie leżą te wycięcia.
Ja również mam duży biust, a do tego stosunkowo szerokie ramiona (szersze niż biodra, ale ćśś wszyscy twierdzą, że są drobne) i też jjestem niska. Mierzyłam różne bluzki, czasem sukienki tego typu i często wyglądałam w nich niekorzystnie.
Kupiłam dopiero bluzkę z cienkiego, dość lejącego materiału, której wycięcia sięgają dość nisko (odsłaniają ok. 2/3 częśći ręki od ramiona do łokcia) i "leją" się po ręku - jeśli wiesz, co mam na myśli
Przy sztywnych materiałach lub wycięciach takich "plackach" na praktycznie same ramiona nie wyglądałam korzystnie - poszerzało to całą górę.


Ale chyba musiałabyś przymierzyć, bo nawet subtelne różnice w sukience/bluzce mogą dużo zmienić.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-05-16 o 14:30
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 15:19   #3949
mamuska_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Żakiet do spódniczki

Dziewczyny jaki kolor żakietu i butow do takiej spódniczki? Bluzkę mam biała,elegancka z krótkim rękawem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FB_IMG_1493885027521.jpg (55,8 KB, 72 załadowań)
mamuska_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-16, 15:20   #3950
mamuska_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Dot.: Żakiet do spódniczki

Taką mam bluzkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2017-05-16-11-33-54.jpg (54,8 KB, 53 załadowań)
mamuska_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 21:36   #3951
mamuska_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Żakiet do spódniczki

Dziewczyny jaki żakiet i buty do takiej spódniczki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FB_IMG_1493885027521.jpg (55,8 KB, 45 załadowań)
mamuska_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 22:54   #3952
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

a gdzieście te cold shouldery widziały?
wymyśliłam sobie i chciałabym pomierzyć

imho duży biust generalnie nie wyklucza tego kroju - w końcu sa bardziej koszulowe kroje, bardziej zwiewno-romantyczne, no i właśnie wycięcia sięgają rożnej głębokości. trzeba znaleźć swój egzemplarz
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 23:40   #3953
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Ja zamówiłam jednego cold shoulera z Zalando. Miałam w nim sylwetkę niczym Rocky Balboa - potężne bary pakera i biodra 14-letniego chudego chłopca A był to dosyć zwiewny i "lejący" model.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 08:12   #3954
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
a gdzieście te cold shouldery widziały?
wymyśliłam sobie i chciałabym pomierzyć

imho duży biust generalnie nie wyklucza tego kroju - w końcu sa bardziej koszulowe kroje, bardziej zwiewno-romantyczne, no i właśnie wycięcia sięgają rożnej głębokości. trzeba znaleźć swój egzemplarz
Prawdę mówiąc, są teraz w każdej sieciówce
Ja swoją bluzkę kupiłam akurat w Medicine:
https://wearmedicine.com/ona,medicin...-863300-p.html
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 08:13   #3955
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Ja znalazłam moją sukienkę w małym sklepiku ale tam mają różne perełki, które nie powtarzają się w sklepach. Macie rację muszę przymierzyć, tylko jak idę tam na zakupy to przeważnie z synkiem a on długo w wózku nie wysiedzi i się spieszę poza tym w sklepie jakimś cudem zawsze ładniej wyglądam pewnie oświetlenie i lustra robią swoje.
Podsumowując jak cold shouder to z lekkiej tkaniny, najlepiej aby rękawki nisko opadały.
A sądzicie, że ten trend utrzyma się na następne lato? bo nie chcę kupować rzeczy tylko na 2 miesiące.

Co do pytania o kolor żakietu i butów to kolor dywanika fajnie wygląda fuksja, bordo, śliwka, szary. Dobrze jakby był taki krótki. Buty mogą być cieliste lub w kolorze żakietu.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 08:23   #3956
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
Ja znalazłam moją sukienkę w małym sklepiku ale tam mają różne perełki, które nie powtarzają się w sklepach. Macie rację muszę przymierzyć, tylko jak idę tam na zakupy to przeważnie z synkiem a on długo w wózku nie wysiedzi i się spieszę poza tym w sklepie jakimś cudem zawsze ładniej wyglądam pewnie oświetlenie i lustra robią swoje.
Podsumowując jak cold shouder to z lekkiej tkaniny, najlepiej aby rękawki nisko opadały.
A sądzicie, że ten trend utrzyma się na następne lato? bo nie chcę kupować rzeczy tylko na 2 miesiące.

Co do pytania o kolor żakietu i butów to kolor dywanika fajnie wygląda fuksja, bordo, śliwka, szary. Dobrze jakby był taki krótki. Buty mogą być cieliste lub w kolorze żakietu.
Nie jest to konieczność, akurat u mnie przy dość podobnej sylwetce to się sprawdziło, ale może się okazać, że Tobie przypasuje coś odrobinę innego. No i ja też nie mierzyłam buk wie ile ubrań tego typu
Ale myślę, że sztywna obszerna tkanina przy dużym biuście ogólnie rzadko dobrze wygląda.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 12:15   #3957
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Żakiet do spódniczki

ja bym widziała tą spódniczkę z lekką kurtką w jasnych kolorach lub oversizową marynarką. a najchętniej - z miękkim kardiganem-nietoperzem do połowy uda lub dłuższym (nazywam je płaszczoswetrem).
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 23:05   #3958
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o sukienkach typu cold shoulder do dużego biustu. Teraz pełno ich w sklepach i znalazłam taką która mi się bardzo spodobała gładka biała luźna a na dole tylko ażurowy pasek w pomarańczowym kolorze ale nie jestem pewna czy przy moim 60G będzie to dobrze wyglądać? Dodam, że ogólnie to jestem niska i drobna tylko mam duże piersi.
Wklejam zdjęcie sukienki podobnego typu
Załącznik 7068901
Coś mi się wydaje, że ta sukienka na dużym biuście nie będzie wyglądała zbyt dobrze, ale nie ze względu na cold shoulders, tylko przez rękawy. Na zdjęciu rozszerzają się tuż pod biustem, czyli mogą poszerzyć Twoją sylwetkę od talii w górę. Ja nie jestem tak smukła: mam obwód 65-70 i miseczkę F i u mnie się takie rękawki nie sprawdzają. Poszukałabym sukienki z dłuższym rękawem.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 08:12   #3959
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że ta sukienka na dużym biuście nie będzie wyglądała zbyt dobrze, ale nie ze względu na cold shoulders, tylko przez rękawy. Na zdjęciu rozszerzają się tuż pod biustem, czyli mogą poszerzyć Twoją sylwetkę od talii w górę. Ja nie jestem tak smukła: mam obwód 65-70 i miseczkę F i u mnie się takie rękawki nie sprawdzają. Poszukałabym sukienki z dłuższym rękawem.
A to prawda w sumie. Nie zwróciłam nat większej uwagi, ale zgodzę się, że rękawy do łokcia przy dużym biuście rzadko kiedy dobrze wyglądają, zwłaszcza gdy są tak szerokie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 08:26   #3960
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Już sobie odpuściłam sukienkę, ładna ale jak dla mnie mało praktyczna, no i mój biust powiększa. Ciężko trafić na tego typu sukienkę/bluzkę co rękawki odpowiednio się kończą i nie poszerzają.
Co do koloru żakietu to też zależy czy potrzebujesz go na wyjście czy normalnie bo jeśli normalnie to tak jak pisała pani_smith kurtka fajnie będzie wyglądać
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.