Mam pytanko odnosnie podkladów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-29, 16:23   #1
ybka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8

Mam pytanie odnosnie podkladów.


Witam,mam pytanie.Jesten osoba młoda i moja ceta jest calkiem niezla,ale chciala bym zaczas stosowac podklad i zastanawiam sie czy to nie wplynie jakos niekozystnie na moja skupe,czy nie przyspieszy procesu starzenia sie i powstawania zmarszczek.Prosze o rade jaki podklad moglabym stosowac(mam skure sucha).Pozdrawiam
ybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 18:22   #2
ewelina976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 45
GG do ewelina976
Dot.: Mam pytanie odnosnie podkladów.

Jezeli masz dobra cere i jestes mlodziutka uwazam, ze nie powinnas stosowac jeszcze podkladu. Jeszcze bedziesz miala czas , by zakrywac niedoskonalosci cery, he,he.
ewelina976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 20:03   #3
ybka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Mam pytanko odnosnie podkladów?

Czy wszystkie podklady zatykaja pory?Czy stosowanie podkladow powoduje starzenie sie skory i wczesniejsze pojawianie sie zmarszczek.Bardzo zalezy mi na poradzie bo chce stosowac podklad,gdyz moja buzia slicznie po nim wyglada ,ale mam obawy czy mi nie bedzie szkodzi.
ybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 20:19   #4
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Mam pytanko odnosnie podkladów?

moim zdaniem dzisiejsze podklady (te lepsze) raczej nie zatykaja porow... nie powoduja starzenia sie skory, a czasami wrecz odwrotnie... wiec wydaje mi sie, ze mozesz bez probl;emu ich uzywac... ale czy napewno chcesz?? czy musisz??
jesli nie masz problemow z cera to raczej zrezygnuj z podkladu... a ladny wyglad daje krem koloryzujacy
PoZdRaWiaM!!
Villemka
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 23:30   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Mam pytanko odnosnie podkladów?

Ybko widzę żeś nowa na forum, więc mam prośbę - nie zakładaj dwóch takich samych wątków - jesli chcialaś doczekać się większej ilości odpowiedzi, wystarczyło podbić wątek. Twoje wątki juz połączyłam, na przyszłość proszę pamiętaj o mojej prośbie

A co do Twojego pytania - nie, podkłady nie niszczą skóry, nie powodują powstawania zmarszczek, sporo podkładów jest już tak dobrej jakości, że ich walory pielęgnacyjne są wręcz równe kremom Podkład dobrze dobrany do skóry nie będzie powodował problemów czy wysypu pryszczy (gęsty i kremowy podkład przy cerze tustej odpada). Ale jeśli chodzi o zatykanie, to naprawdę bardzo indywidualna kwestia, każdą skórę zapycha co innego.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 07:15   #6
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Mam pytanko odnosnie podkladów?

a jakie kremy koloryzujace byscie polecily?? albo slabo kryjace podklady?? tylko takie do wyrownania kolorytu.
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.