Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2010r. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-17, 15:39   #4981
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Robię porządki na balkonie i ostatecznie zbieram wszystkie zabawki.

Nie wiem czy u Was też ale u nas jest prawdziwy nalot biedronek. Małpy włażą wszędzie. Niestety nie mogę jednego okna otworzyć (siatka się podziurawiła) bo włażą do mieszkania i mam wrażenie że są agresywne
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 15:43   #4982
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Robię porządki na balkonie i ostatecznie zbieram wszystkie zabawki.

Nie wiem czy u Was też ale u nas jest prawdziwy nalot biedronek. Małpy włażą wszędzie. Niestety nie mogę jednego okna otworzyć (siatka się podziurawiła) bo włażą do mieszkania i mam wrażenie że są agresywne
U mnie nie ma... Pewnie Michał był by szczęśliwy bo kocha... je zgniatać
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 15:45   #4983
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Robię porządki na balkonie i ostatecznie zbieram wszystkie zabawki.

Nie wiem czy u Was też ale u nas jest prawdziwy nalot biedronek. Małpy włażą wszędzie. Niestety nie mogę jednego okna otworzyć (siatka się podziurawiła) bo włażą do mieszkania i mam wrażenie że są agresywne
tak! u mnie to samo, przy czym to nie sa normalne biedronki czerwone w kropki czarne tylo pomarańczowe albo czarne w pomarańczowe kropki i też wlatują do domu, a mendy srają strasznie na suficie ja mam jeszcze bez pod balkonem i one w nim siedzą prania nawet nei wystawiam na balkon bo mi obsrają
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 15:55   #4984
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

u nas teraz nie,wczesniej byla plaga,w miescie kosze byly az czerwone od nich.

izazula padlam-agresywne biedronki(moja wyobraznia zadzialala)hahaha
jak wyglada agresywna biedronka?:P
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 15:56   #4985
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Robię porządki na balkonie i ostatecznie zbieram wszystkie zabawki.

Nie wiem czy u Was też ale u nas jest prawdziwy nalot biedronek. Małpy włażą wszędzie. Niestety nie mogę jednego okna otworzyć (siatka się podziurawiła) bo włażą do mieszkania i mam wrażenie że są agresywne
U nas latem było bardzo dużo biedronek np. na placyku. mała miała zabawę, że zbierała i zanosila za płotek na trawkę, to nic, ze też je zbierala z trawki raz jak się przyjrzałam to plaga była, roje po prostu. w domu też czasem mam te własnie pomarańczowe ale nie jakoś tak dużo żeby mi to przeszkadzało. Pamiętam, że w oknach przed wymianą jeszcze , jak tylko otwierałam okna to znajdowałam jakieś ususzone między listwami

To ja muszę małej zakupić jakąs cienką czapeczkę chyba, bo ma tylko takie troszkę grubsze... tzn już jej zakładałam, żeby nie było. Przeca było już bardzo zimno ale dziś jak dla mnie całkiem fajnie jest...
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 16:02   #4986
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Nataszka - głównie się rozbija o pójście spać czy jak wczoraj - wyjście od cioci. Wgl bunt o wszystko... Dziś dodatkowo dzień kupy (zrobił bez problemu) i nerwowy chodził... Śpi...

Muszę go przestawić ze spaniem. Wieczorem nie może zasnąć, rano długo śpi (dziś zaspaliśmy do przedszkola), na drzemkę zasypia przed 15 wstaje po 17 to nic dziwnego że szaleje wieczorem... Jedyne wyjście to chyba go budzić ok 16 chyba
ja tez swoją przestawiam, bo też mam sajgon.
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w taką pogodę jak dziś zakładacie dzieciom czapki? Chodzi mi o porę po 10 a nie raniutko... ja dzis wyszlam z małą, założyłam jej opaskę, która po wyjsciu z domu zdjełam bo uznałam że po jasną cholerę jej ona jak jest ciepło... a po drodze nie zobaczylam aani jednego dziecka bez czapki wszystkie w czapach i to takich niezbyt cienkich... czy to ja przesadzam w druga stronę?/ Bo zaczęłam się zastanawiać.

Lind- szkoda wielka, ze musicie zrezygnować z przedszkola... a Misio (i Ty również) taki dzielny jest...

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

lind- bao ma rację, poogłaszaj się trochę... no żebyś udzielała korków z angola to bym do Ciebie tż-a podesłała albo zadzwoń do tych osób które miałaś mieć... co Ci szkodzi.
ja mam taką Made in Dracon, od Paulinki tą na szydełku, super sie sprawdza na teraz
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 16:07   #4987
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

http://www.smyk.com/czapka-dziewczec...a-dla-dzieci-p
ja taką mam najcieńszą... może być?
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 16:12   #4988
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Madzia ale z tego co pamietam to właśnie Chcialas te szelki kupić . Pamietam jak ci wklejalysmy linka i miedzy innymi dlatego pytałam się ciebie czy już szelki kupilas dla małego .
Ja mam takie szelki od nauki chodzenia mi zostały, w sumie dwa razy uzyte. Ale u mnie szelki nijak by się nie sprawdziły bo bym musiałą młodego w nich ciągać po ziemi.
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w taką pogodę jak dziś zakładacie dzieciom czapki?
Ja mojemu zakładam cienką czapeczkę na rower, i jak ponizej 10 z wiartem. Tak jak dzisiaj to tylko swoją czupryne ma na głowie, ale dzisiaj cieplutko

Tz zamówił sobie gościa ze spółdzielni mieszkaniowej to za 20 zł nam działke skosi, tak na pierwszy raz, bo tam miejscami to łąka się zrobiła taka porządna.
A jakbym kupiła i tą podkaszarke i taką zwykła kosiarkę ręczną(tą drugą żeby Eryk z nią biegał po działce) to by było chyba ok? Ta ręczna na tekie wyrównanie?

Właśnie wyłączyłam szarlotkę Librową. Troche roboty sporo przy niej, pewnie za drugim razem jak już zaznajomiłam sie z przepisem będzie łatwiej. Jabłka z działki takie bździągwy małe, to musiałam tego się naobieraś.

W Tesco są poprzeceniane czapeczki dzieciece po 3-4 zł rękawiczki, w tych takich jakby koszach. Mój to ze swym fryzem musi mieć rozmiar dorosły to nic na niego nie pasowało. Ale w różowych kolorach i innych z kwiatkami i motylkami było pełno
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 16:12   #4989
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Agresywne bo jak wpadnie taka menda wieczorem to lata jak ćma przy świetle, obija się o lampę, ściany i denerwuje mi dziecko
Jak są na dworze to ok. Zosia je goni ale w domu jest strach, to nie jest dla niej normalny mieszkaniec domu. Nie lubię ich

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
http://www.smyk.com/czapka-dziewczec...a-dla-dzieci-p
ja taką mam najcieńszą... może być?
Spokojnie jak jest potrzeba to możesz zakładać i nie sugerować się nami tylko potrzebą
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 16:14   #4990
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
http://www.smyk.com/czapka-dziewczec...a-dla-dzieci-p
ja taką mam najcieńszą... może być?
ja mam cieńszą, nie taką plecioną
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 16:35   #4991
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Ja Igorowi zakładam taką cienką czapkę i szalik i rękawiczki.
Dzisiaj wyszliśmy na spacer a tu 10 stopni. Jak zawiało, to mnie też z nosa leciało.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 16:36   #4992
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Asia moze byc,
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 16:42   #4993
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość

Ana ja mam podobne podejście do smyczy. Mojego synka ucieczki są spowodowane tym że jest on szybszy niż cała reszta pilnującychBardzo szybkim krokiem, to nadążałam jak miał rok-1,5 roku, a później to już ogólna gonitwaPrzyzwyczaiłam się że ciągle w biegu, jak za rękę to wisielec, on w tych tematach osiąga dno edukacji, ale co zrobić. Różni są ludzie i dzieci małe, niektórze są flegmatyczni inni energiczni więc z dwojga wole to. Starszego synka mam powolnego, to musiała być równowaga w przyrodzie. Mam świadomość że jakbym poszła z rok temu do pracy i młody miał starszą panią do opieki to by była spora możliwość że już by go przy mnie nie było.Ale puki co daję radę, a tz jak nie daje rady to niech po parku z nim chodzi

Libra jak mojemu tz powiedziałam że może poczekamy z zakupem kosiarki na wiosne i kupimy lepszą, to on powiedział że mu się marzy taki mały traktorek
Madzia jeśli uważacie,że wam smycz potrzebna to zapewne tak jest(no tż bardziej potrzebna)
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w taką pogodę jak dziś zakładacie dzieciom czapki? Chodzi mi o porę po 10 a nie raniutko... ja dzis wyszlam z małą, założyłam jej opaskę, która po wyjsciu z domu zdjełam bo uznałam że po jasną cholerę jej ona jak jest ciepło... a po drodze nie zobaczylam ani jednego dziecka bez czapki wszystkie w czapach i to takich niezbyt cienkich... czy to ja przesadzam w druga stronę?/ Bo zaczęłam się zastanawiać.

Lind- szkoda wielka, ze musicie zrezygnować z przedszkola... a Misio (i Ty również) taki dzielny jest...

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

lind- bao ma rację, poogłaszaj się trochę... no żebyś udzielała korków z angola to bym do Ciebie tż-a podesłała albo zadzwoń do tych osób które miałaś mieć... co Ci szkodzi.
Asia my mamy taką czapkę
http://www.hm.com/pl/product/00218?article=00218-B i zakładam,ale tylko jak u siebie idziemy na spacer,bo u mnie goła przestrzeń(pola,łaki)i wieje tak,że mnie ucho pobolewa Bardziej nie o głowę mi chodzi tylko o uszy przez ten wiatr
Jak jesteśmy w mieście to ma głowę gołą albo opaskę na uszach właśnie jeśli wieje.
U nas strasznie od jakiś 2 tygodni wieję,ostatnio wróciłam do domu to jak po wichurze.Rowery wszystkie wywalone,parasol tarasowy wywalony,dom Ninowy do góry nogami,nawet ciężka taczka leżała przewrócona.
U mnie już dziecka bez czapki nie zobaczysz i normalnie noszą już grube zimowe kurtki i grubaśne czapy.Zresztą kobiety też opatulone w zimowych kurtach po szyję w grubych szlach.Ale to standard o tej porze.
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Asia ja nie zakładam choć na wszelki wypadek mam w plecaku. Dzisiaj mamy przyjemne słońce i lekki aczkolwiek ostry wiaterek i na termometrze 20 st. w słońcu. Zosia jest jednym z nielicznych dzieciaków w okolicy biegającym bez czapki. Mówię tylko o dzieciach które do przedszkola nie chodzą tylko na spacery i zakupy w okolicach południa.
Były już dni że lekką czapkę zakładałam
Nie dalej jak w poniedziałek sąsiad zwrócił uwagę (zdjęłam czapkę) że Zosia od wózka jest bez czapki i ciągle na dworze bez względu na pogodę i zdrowa a jego wnuczki ubierane w czapki, kurtki i nie wychodzą jak tylko deszcz spadnie (no chyba że muszą) a ciągle chore. Obok w klatce mieszka babka z chłopcem pół roku młodszym - nie widziałam jeszcze włosków tego dziecka - on chodzi w czapce okrągły rok i do tego takiej że uszy ma też zakryte

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Robię porządki na balkonie i ostatecznie zbieram wszystkie zabawki.

Nie wiem czy u Was też ale u nas jest prawdziwy nalot biedronek. Małpy włażą wszędzie. Niestety nie mogę jednego okna otworzyć (siatka się podziurawiła) bo włażą do mieszkania i mam wrażenie że są agresywne
właśnie się dzisiaj zastanawiam co u licha robią o tej porze biedronki bo widziałam ich więcej sztuk niż zawsze.Jednak w domu nie miałam w tym roku ani jednej.
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
http://www.smyk.com/czapka-dziewczec...a-dla-dzieci-p
ja taką mam najcieńszą... może być?
mi się wydaję,że za gruba nie jest.Już z dnia na dzień będzie zimniej,więc moim zdaniem nie ma co cieńszej kupować.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 16:57   #4994
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Beata bo my tylko na wesele wpadliśmy , młody do szkoły chodzi więc teza wracać.

Ja tutaj czapki nie zakładam i na dodatek bez kurtek chodzą. Teraz musze je pakować i w tch ciężkich skorach muszą wracać.

U moje mamy tez tyle biedronek ze szok , chyba mnie jedna ugryzla . Mój młody chodzi i się jara nimi, mowi wszystkim ze to chińskie biedronki i one jedzą polskie , wiesz . Hehe wkretka ma niezła.

Madzia tez miałam te do chodzenia przy młodym i tez kilka razy użyte , nie sprawdziło mi się , zreszta szybko zaczął chodzić.


Evi pytałam dentyste o ta fluoryzacje zębów i mówił ze to jak już to dla starszakow , przedszkolaków , bo pisałas ze chcesz małej zrobić , ale nie wiem czy teraz czy na przyszłość. A dwa to mowi ze od tego się już odchodzi bo fluor jest wszędzie . .

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Na mecz się zalapie hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 17:53   #4995
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Musze nowy watek założyc :d.. ale jak zwykle sie wstrzeliłam czasowo .. ja to mam intyuicje 4995 post
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 17:59   #4996
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Musze nowy watek założyc :d.. ale jak zwykle sie wstrzeliłam czasowo .. ja to mam intyuicje 4995 post
Dobrze, że czuwasz - ja nie zauważyłam.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 18:08   #4997
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Megi jestem po dwóch tostach
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 18:30   #4998
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Megi jestem po dwóch tostach
Ja po jednym
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 18:35   #4999
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Oj kusicie tymi tostami. Jutro chyba sobie zapodam. W sumie może jeszcze dziś
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 18:35   #5000
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Zapraszam do 13 części watku
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post37118494
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 19:47   #5001
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

już w nowym napisałam jednak
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-10-17 o 19:49
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 12:15   #5002
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość


Zapraszamy
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.