dziwny okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-11, 23:12   #1
Maniana95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1

dziwny okres


Może juz były takie tematy ale nie umiem ich znaleźć ;c , od ponad miesiąca nie dostaje okresu mam problemy z tarczyca i biore hormony ale trochę zaniedbałam to i je brałam piąte/dziesiąte miałam też dużo stresu i nerwów byłam za granica całkiem inny klimat niż nasz, zaczęłam się tez niezdrowo odżywiać. Obecnie mam takie plamienia krwi ale takiej ciemnej lekko brzuch mnie boli od dwóch tygodni biore regularnie tabletki . Nie wiem co mam robić, proszę o pomoc ;c
Maniana95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 23:55   #2
liach
Raczkowanie
 
Avatar liach
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 70
Dot.: dziwny okres

Cytat:
Napisane przez Maniana95 Pokaż wiadomość
Może juz były takie tematy ale nie umiem ich znaleźć ;c , od ponad miesiąca nie dostaje okresu mam problemy z tarczyca i biore hormony ale trochę zaniedbałam to i je brałam piąte/dziesiąte miałam też dużo stresu i nerwów byłam za granica całkiem inny klimat niż nasz, zaczęłam się tez niezdrowo odżywiać. Obecnie mam takie plamienia krwi ale takiej ciemnej lekko brzuch mnie boli od dwóch tygodni biore regularnie tabletki . Nie wiem co mam robić, proszę o pomoc ;c

a może lekarz? Przy tarczycy różne dziwne rzeczy się dzieją z okresem, a tym bardziej jeszcze jak mówisz, sama zaniedbałaś sobie hormony...

Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, nie warto z tym ryzykować.
__________________
" W życiu piękne są tylko chwilę. "
liach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.