Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 23:41   #61
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

a to obiecane zdjęcie trenu z podpięciem i bez. tylko fotka była robiona w trakcie dopasowywania długości sukni , więc podpięty jest niedbale (fałdki nieułożone), a jak już pani w salonie mi je ułożyła to zapomniałam zrobić drugie zdjęcie. na tym wygląda tak sobie, bo boki są nierówno ułożone (podpięcie jest na jedną tasiemkę, wiązaną pod spodem sukni). ale jak oba boczki rozłoży się równo, to nie wygląda źle.
a tren skróciłam. Początkowo miał być krótszy, potem jednak dłuższy(bo jest taki łądny jak jest dłuższy), a ostatecznie kazałam go podciąć, bo ślubuję w USC, gdzie sala ślubów i tak jest mała, a spora liczba gości dodatkowo ją zapcha. No i sesję zdjęciową mamy 3 dni przed ślubem, więc nie chciałam, żeby misię ten tren tak wybrudził.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0040.jpg (91,0 KB, 369 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0039.jpg (92,1 KB, 501 załadowań)
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 07:24   #62
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

DDosek cuuudna suknia
Przepięknie jest zdobiona
Podpięcie trenu podoba mi się
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 12:32   #63
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

DDosiek szkoda, że przodu nie wkleiłaś
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 15:19   #64
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

m.a.r.t.a, w takim razie i przód.
Dziękuję bardzo

Ta fotka bokiem jest jeszcze przed skróceniem sukni, ale tren zostal obcięty o jakieś 10cm, max. 15

A wracając do tematu trenu i kłopotów z nimi, to byłam w sobotę na weselu, gdzie Panna Młoda miała też tren - podpinany na zewnątrz na kokardkę. podpięcie trenu tworzyło "kaczy kuper", jak to sama właścicielka nazwała suknia była wiązana na plecach i do końca tego wiązania (tuż nad pupą) był przywiązywany tren z falban. Tworzyło to dodanie objętości sukni z tyłu, ale nie pogrubiając, więc wyglądało to bardzo ładnie. Ale w trakcie tańca było trzeba kombinować z agrafkami, bo mimo podwiązania trenu, jego końcóweczka ciągnęła się po ziemi. Niby nie dużo, ale Panna młoda cofając się, deptała sobie po nim. Ale parę agrafek załatwiło sprawę. I dalej szalała całą noc. Dlatego pamiętajcie - do torebki swojej czy druhny zabrać agrafki i nitkę z igłą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (77,0 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0041.jpg (100,2 KB, 342 załadowań)
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-08-04 o 11:23 Powód: post pod postem
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 11:25   #65
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
m.a.r.t.a, w takim razie i przód.
Dziękuję bardzo
O kurczę .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 12:01   #66
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
O kurczę .
Ojej, a w jakim to kurczę sensie?
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 12:06   #67
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
Miło dziewczyny,ze wam się podoba Tren podpinany jest na 3 guziczki,a że jest raczej leki,wiec nie ma obaw,że coś się urwie
Wklejam zdjęciee przodu,ale góra jest niedopasowana,bo będzie wygladać tak jak na ostatnim zdjeciu,tylko,że to zdjęcie wytrzasnełam z aukcji,więc kolor się niezgadza,bo moja suknia jest jasne ecru,a na tym zdjeciu gorset jest złoty
Piękna, wspaniała suknia!

Zreszta wszystkie Wasze suknie sliczne...

Mam nadzieje ze moja tez sie badzie ladnie prezentowac.

Co do trenu owszem moze czasem jest troche klopotliwy ale raczej juz nigdy nie bede miec okazji zeby zalozyc suknie z trenem.
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 12:18   #68
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Ojej, a w jakim to kurczę sensie?
No na! Oczywiście, że w pozytywnym. Suknia jest bardzo ładna i to z każdej strony.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 15:34   #69
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Ddosiek prześliczna suknia...z każdej strony!!!!!
mam nadzieję że szarfa będzie trochę inaczej wiązana
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:39   #70
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Ddosiek, suknia jest cudowna! wydaje mi się, że pięknie harmonizuje z Twoją urodą!

Co do trenu to moja suknia też ma niewielki tren podpinany na guziczki, ja go wcale nie chce odpinać, ale moja mam się uparła, że na ceremonię ma być tren- no to już nie będę mamie odmawiać przyjemności popatrzenia na córkę w pełnej gali , trudno
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 22:39   #71
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Piekna suknia DDosiek Cudownie w niej wyglądasz
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 12:51   #72
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

DDosiek, Piękna suknie i piękna panna młoda.
Ja też miałam tren (zdj.1) podpinany na dwa sposoby - do życzeń przed kościołem i na plener miałam zaczepianą na guzik (zdj.2), natomiast na sali miałam podwiązywaną na tasiemki (zdj.3). Co dziwne, kiedy w salonie pani pokazała mi oba sposoby, to podpięcie z guzikiem mniej mi się spodobało, natomiast jak teraz patrzę po zdjęciach - wygląda dużo ładniej niż tasiemki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4832a.jpg (144,1 KB, 304 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4925a.jpg (122,6 KB, 338 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WESELE (39).jpg (119,2 KB, 387 załadowań)
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 11:04   #73
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Dziewczyny, ja tez mam suknię z trenem - długość mniej więcej jak w załaczniku (przepraszam Szanowną Koleżankę, że "pożyczyłam" sobie Jej fotkę, ale swojej prywatnej nie mam, a długość trenu jest podobna). Martwi mnie kwestia kościoła. Jak podejdziemy do ołtarza to ok, ale jak ja mam od niego wrócić, żeby się nie przewrócić i nie deptać po sukni?? Jest to dla mnie problem nr 1 (tylko prosze nie piszcie, że po co wybierałam taką suknie). Ma któraś z Szanownych Koleżanek jakies rady? Znam tylko taką, że z w sukni z trenem chodzi się po "kwadracie", ale zupełnie sobie tego nie wyobrażam. Dziewczyny czekam na jakies rady. Pozdrawiam Was cieplutko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg male20.jpg (51,7 KB, 170 załadowań)
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 11:30   #74
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
ak podejdziemy do ołtarza to ok, ale jak ja mam od niego wrócić, żeby się nie przewrócić i nie deptać po sukni?? Jest to dla mnie problem nr 1 (tylko prosze nie piszcie, że po co wybierałam taką suknie). Ma któraś z Szanownych Koleżanek jakies rady? Znam tylko taką, że z w sukni z trenem chodzi się po "kwadracie", ale zupełnie sobie tego nie wyobrażam. Dziewczyny czekam na jakies rady. Pozdrawiam Was cieplutko.
Może świadkowa niech pomoże Tobie złapać tren i wtedy się obrócisz,a kiedy będziesz wracała z pod ołtarza ładnie Tobie rozłoży. Przed wyjściem z Kościoła ona bądź mama niech Ci go upnie i swobodnie zejdziesz ze schodów. No niestety z trenem jest trochę zabawy. Ja kilka dni przed ślubem z niego zrezygnowałam i nie żałuje!.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 11:40   #75
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Ja miałam tren, ale krótszy niż na tym zdjęciu co Agape dołączyła. I nie miałam z nim żadnych problemów przy odejściu od ołtarza, w ogóle zapominałam w kościele, że go mam, a on sam jakoś się ładnie układał. pamiętam tylko, że jak robiłam "odwrót" to przechodziłam troszkę większym łukiem, i tyle
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 16:01   #76
7sambra11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Agape, po prostu popros swiadkowa zeby ci pomogla i go ulozyla za Toba jak bedziesz wychodzic z kosciola i zreszta w kazdym innym momencie tez, np. kiedy bedziesz wchodzila do kosciola z samochodu itd. Nie martw sie, na pewno sobie poradzicie. To tylko na poczatek wydaje sie problematyczne, ale pozniej idzie gladko.
Ja mialam meskiego swiadka i on latal i 'pilnowal' mojego trenu I jeszcze na dodatek mialam piekny dlugi welon, bardzo delikatny i powiewny i po mszy przy zyczeniach przed kosciolem wial taki letni wiaterek a moj welon na wszystkie strony latal i moj kochany swiadek go tez pdtrzymywal i lapal. Ale wogole to nie bylo problemem a zdjecia z tych momentow wyszly po prostu bajkowe, z tym welonem na wietrze i czesciowo jak on go lapie. Na zadnej sesji nikt by tak nie wypozowal Tak wiec jak widzisz facet i dal sobie rade i z trenem i z welonem, tak wiec mysle, ze ty i twoja swiadkowa bez zadnego problemu dacie sobie rade z trenem. Poza tym w tym czasie tyle sie dzieje, ze zobaczysz, ze na koniec nie bedziesz na to tak bardzo zracala uwagi.
7sambra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 18:21   #77
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Dzięki Kochane za rady. Przypuszczam, że w konsekwencji będzie tak jak mówicie, że zupełnie o nim zapomnę i będzie super. Hehe juz się nie mogę doczekac, a tu jeszcze tyle dni....
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 18:22   #78
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

DDosiek ja też mam tatuaż na lewej łopatce i też motylka nawet bardzo podobnego do Twojego
Bałam sie jak będzie wyglądał w zestawieniu z suknią ślubną, ale Twoje zdjęcia rozwiały moje obawy... Tatuaż wcale się nie "gryzie" z suknią... co za ulga
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 07:32   #79
7sambra11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
DDosiek ja też mam tatuaż na lewej łopatce i też motylka nawet bardzo podobnego do Twojego
Bałam sie jak będzie wyglądał w zestawieniu z suknią ślubną, ale Twoje zdjęcia rozwiały moje obawy... Tatuaż wcale się nie "gryzie" z suknią... co za ulga
Ja sama nie mam tatuazy ale taki luzny pomysl przyszedl mi do glowy jak przeczytalam Twojego maila - moze by go jeszcze ozdobic na to okazje? Np. opruszyc jakims malo widocznym cieniem badz pudren z blyszczacymy drobinkami? W ten sposob bedzie ladnei podkreslony w 'doniosly' sposob. Byc moze wam sie nie podoba pomsl, tak tylko mysle na glos...
7sambra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 14:26   #80
arm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 66
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Dzięki Kochane za rady. Przypuszczam, że w konsekwencji będzie tak jak mówicie, że zupełnie o nim zapomnę i będzie super. Hehe juz się nie mogę doczekac, a tu jeszcze tyle dni....
Agape Twoja suknia do tylu prezentuje sie baaaardzo ładnie. Co to za model? Jestem bardzo ciekawa przodu
arm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 20:53   #81
kejcior
Raczkowanie
 
Avatar kejcior
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 30
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Witam dziewczynki! Ja juz jestem szczesliwa mezatka i tak sobie mysle ze chetnie sie podziele moimi doswiadczeniami z trenem. Na poczatku mialam wiele watpliwosci co do mojej sukienki z trenem ale z teraz moge powiedziec ze to byl super wybor. W drodze do kosciola mialam tren odwiazany i nioslam na reku a podczas mszy wielka pomoca byla moja siostra ktora czuwala nad tym aby byl ladnie rozlozony. A na sali ladnie tren podpielam,byl odrobine dluzszy ale nie sprawial zadnego problemu. Podwiazanie bylo bardzo mocne nawet kiedy ktos niechcaca nadepnal, nic sie nie rozpielo ani nie uszkodzilo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 035.jpg (127,6 KB, 281 załadowań)
kejcior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 08:49   #82
7sambra11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Cytat:
Napisane przez kejcior Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki! Ja juz jestem szczesliwa mezatka i tak sobie mysle ze chetnie sie podziele moimi doswiadczeniami z trenem. Na poczatku mialam wiele watpliwosci co do mojej sukienki z trenem ale z teraz moge powiedziec ze to byl super wybor. W drodze do kosciola mialam tren odwiazany i nioslam na reku a podczas mszy wielka pomoca byla moja siostra ktora czuwala nad tym aby byl ladnie rozlozony. A na sali ladnie tren podpielam,byl odrobine dluzszy ale nie sprawial zadnego problemu. Podwiazanie bylo bardzo mocne nawet kiedy ktos niechcaca nadepnal, nic sie nie rozpielo ani nie uszkodzilo
Twoja swiadkowa rzeczywiscie na medal sie spisala, skoro nawet w takim momencie jak zbieranie monet tak ladnie Ci tren rozlozyla do zdjec
7sambra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 08:53   #83
kejcior
Raczkowanie
 
Avatar kejcior
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 30
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Cytat:
Napisane przez 7sambra11 Pokaż wiadomość
Twoja swiadkowa rzeczywiscie na medal sie spisala, skoro nawet w takim momencie jak zbieranie monet tak ladnie Ci tren rozlozyla do zdjec
A ten moment chyba tak spontanicznie wyszlo, nawet juz nie pamietam, ale musze swiadkowej podziekowac Na poczatku martwilam sie o ten tren, ze bede miala z nim problem ale serio w taki dzien jest tyle emocji ze na takie rzeczy sie nie zwraca sie uwagi.
kejcior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 08:59   #84
7sambra11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Cytat:
Napisane przez kejcior Pokaż wiadomość
A ten moment chyba tak spontanicznie wyszlo, nawet juz nie pamietam, ale musze swiadkowej podziekowac Na poczatku martwilam sie o ten tren, ze bede miala z nim problem ale serio w taki dzien jest tyle emocji ze na takie rzeczy sie nie zwraca sie uwagi.
I tak wogole to sliczna suknie mialas. Bardzo jestem ciekawa przodu. Mozesz ujawnic jaka to marka i model? i moze fotke przodu wkleic...
7sambra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 09:39   #85
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Myślę sobie że tren to jest fajna sprawa, bo jak któraś z Was wcześniej napisała, to jedyny moment w życiu kiedy (przynajmniej dla większości ) mamy na sobie suknię za którą jeszcze coś się tam elegankiego ciągnie.

Większość trenów ma możliwość podczepienia kiedy przyjdzie już moment na tańce i zabawę, więc nie ma z tym problemu,a tak na prawdę to często też staje się piękną ozdobą dla sukni z tyłu nawet już po podczepieniu.
Mój tren w niczym mi nie przeszkadzał. Pięknie się spisał w kościele, a później też na swój sposób dodawał uroku sukni
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 15:35   #86
anka0888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Po przeczytaniu tego wątku, odnoszę wrażenie, że nie powinnam się obawiać trenu ale koleżanka która miała suknię bez trenu zasugerowła mi, że suknia bez trenu znacznie lepiej prezentuje się w ruchu - w tańcu. Co o tym sądzicie?
anka0888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 15:46   #87
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Cytat:
Napisane przez anka0888 Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu tego wątku, odnoszę wrażenie, że nie powinnam się obawiać trenu ale koleżanka która miała suknię bez trenu zasugerowła mi, że suknia bez trenu znacznie lepiej prezentuje się w ruchu - w tańcu. Co o tym sądzicie?
Mojego trenu po podpięciu praktycznie nie było widać, nie zmienił specjalnie kształtu sukni także w ruchu też wyglądała dobrze. Podpięty tren może trochę obciąża tył sukni, ale nie zauważyłam, żeby suknia źle się prezentowała w tańcu ( po prostu trochę inaczej). To już kwestia gustu, ja tam specjalnie nie zwracałam na to uwagi i nie traktowałam jako kryterium przeciwko trenowi. W sumie na weselu to już mnie bardziej interesowała wygoda i dobra zabawa niż prezentacja tyłu mojej sukni na parkiecie
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:21   #88
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Cytat:
Napisane przez arm Pokaż wiadomość
Agape Twoja suknia do tylu prezentuje sie baaaardzo ładnie. Co to za model? Jestem bardzo ciekawa przodu
Wiesz co właśnie chodzi o to, że w necie nie mogę nigdzie znaleźc w pełnej okazałości (tzn. z odpiętym trenem), a swojego zdjęcia nie mam. To zdjęcie, które przytoczyłam powyżej "pożyczyłam" od jednej z Wizażanek, ponieważ chciałam odzwierciedlic długośc oraz kształt trenu (było to potrzebne do mojego problemu ). Ja będe miała Sincerity 2956.
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:18   #89
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tez mam suknię z trenem - długość mniej więcej jak w załaczniku (przepraszam Szanowną Koleżankę, że "pożyczyłam" sobie Jej fotkę, ale swojej prywatnej nie mam, a długość trenu jest podobna).
Co to za suknia z postu z 2008-10-30 godz.12:04? Ten tren jest boski Będę wdzięczna za odpowiedź....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg male20.jpg (3,4 KB, 625 załadowań)
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:51   #90
j3nny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: Tren - piekny detal czy praktyczny koszmar?

czy ktos tu jeszcze zaglada?
moze spotkalyscie sie z trenem marszczonym? czy tylko mi takie cos chodzi po glowie?

wizja jest taka: suknia empire jednoczesciowa na ramiaczkach, z niedlugim trenem wykonczonym koronka, podobna do annais model Rita. umyslilo mi sie, zeby zamiast podpinac tren na guziczkach, zmarszczyc go na tasiemce (wtedy podciagnie sie do gory), odslaniajac jakby spodnia warstwe sukni z tylu, wyszlaby wtedy taka zwykla suknia z drapowaniami.
czy ktos to kiedys widzial gdziekolwiek?
j3nny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.