Powiększenie ust. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 16:03   #1
50sekund
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 6

Powiększenie ust.


Chciałabym sobie powiększyć usta (na takie jak ma Jessica Alba) przez operacje plastyczną. I chciałabym się zapytać ile (około) taka operacja kosztuje i czy znacie może jakieś specjalistyczne kliniki w Łodzi, które robią takowe operacje? Byłabym bardzo wdzięczna za konkretne i dokładne odpowiedzi
__________________
To bardzo dziwne, ale naprawdę
można kochać kogoś przez cale życie.
Niezależnie od tego,
jak daleko znajduje się ukochana osoba,
jej wspomnienie zawsze nosi się w sercu.

~ Santa Montefiore

Edytowane przez 50sekund
Czas edycji: 2010-03-04 o 16:05
50sekund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 13:10   #2
klaudia_yo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Powiększenie ust.

podbijam^^
klaudia_yo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 08:52   #3
klaudia_yo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Powiększenie ust.

jesli chodzi o mnie to wszedzie dojade ;d byle "robota" bedzie dobrze zrobiona, że tak to ujmę

zalezy mi na chirurgicznym powiekszeniu bo nie chcę sie bawić w wypelniacze ktore trzeba co jakis czas uzupelniac.Jest to wiekszy koszt a powiekszenie chirurgicznie to koszt jendorazowy. Co prawda zdaję sobie sprawę z tego, że zostanie blizna ale jesli jest plastyk, ktory zna się na rzeczy zrobi to tak, że blizna bedzie minimalnie widoczna, a jesli bedzie mozliwosc to są lasery, ktore usuną całkowicie blizne lub zminimalizują ją jeszcze bardziej. Takie moje małe spostrzezenie, dlatego szukam dobrego, sprawdzonego i znającego się na rzeczy chirurga w tym sprawach.
Dziewczyny pomózcie
klaudia_yo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 09:29   #4
klaudia_yo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Powiększenie ust.

O dziekuję Ci Martynko )
osobiście mam bardzo daleko do warszawy ale dojadę wszedzie byleby się dostać w odpowiednie rece specjalisty)

Piszesz, że kolezanka była zadowolona z piersi, tylko wiesz usta, a piersi.. no dwa rózne miejsca.. piersi mogą robić super a z ustami może być gorzej.
Dlatego zalezałoby mi również na opini kogoś kto jest po takim zabiegu, bo warto się zapytać jak blizna się zagoiła itd.
chociaż i to jest sprawa indywidualna każdej z nas, bo u kazdego inaczej wyglada gojenie, rekonwalescencja...

Martynko także ja osobiscie bede czekała na Twoja opinie PO, a jesli tak przypadkiem (hihi) dowiedziałabyś sie czegos wiecej w miedzyczasie, a przedewszystkim o operacji ust to bede wdzieczna
Buziakii ;**
klaudia_yo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 15:09   #5
klaudia_yo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Powiększenie ust.

Dziekuje za linka
noo własnie nie chcialabym byc potem niezadowolona.. tak jak napisałaś.
I oczywiście bede trzymała kciuki jak najbardziej ;d hihi

Byloby super jak bys sie podpytala hehe ) ja caly czas szukam na wizazu dziewczyn ktore moze juz mialy takiego typu zabiegi no ale kurczee "syzyfowe prace" ehh no ale moze w koncu sie uda.. w wiszukiwarce tez malo sie pisze o tym chirurgicznym powiekszeniu ust ehh jak na złość.. dlaczego nie potrzebuję sobie nosa zrobic? hehe ) tyle o tym w sieci

czyli watek w toku.. Martynko czekamy na Twoje relacje ;D bo moze i nie tylko mnie sie przydadza ;*
klaudia_yo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:27   #6
NieTwojaAga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust.

Witam. Mam mały problem. Czy ktoś mógłby mi doradzić coś apropo moich ust ? link o nich i zdjęcie jest tutaj! z góry dziękuje

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=8721
NieTwojaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.