CZy tipsy są jeszcze modne??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 12:08   #1
paulcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 33
GG do paulcik
Question

CZy tipsy są jeszcze modne???


pWitam.Mam pytanie czy myślicie że tpisy są jeszcze modne?Bo jade niedługo na wesele i nie wiem czy zapuszczać swoje czy zrobić tipsy.Ja od kosmetyczki słyszałam,że tipsy przestają być modne na rzecz naturalnych paznokci.To prawda?Co o tym myślicie???
__________________
Proszę o przysługę i głos bo zostały 3 dni tylko
https://wizaz.pl/akcje/braun/gladkaskora/widok.php?uid=359617
Z góry dziękuję:cmok :

Edytowane przez paulcik
Czas edycji: 2010-06-25 o 12:14
paulcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:26   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

A jakie ma znaczenie, czy są modne, czy nie? Istotne jest, aby paznokcie wyglądałyu schludnie, czy naturalne, czy przedłużane.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:26   #3
milossz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 188
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

Cytat:
Napisane przez paulcik Pokaż wiadomość
pWitam.Mam pytanie czy myślicie że tpisy są jeszcze modne?Bo jade niedługo na wesele i nie wiem czy zapuszczać swoje czy zrobić tipsy.Ja od kosmetyczki słyszałam,że tipsy przestają być modne na rzecz naturalnych paznokci.To prawda?Co o tym myślicie???
tipsy kojazą mi sie z takimi laskami co tylko solarka i duzo pudru kładą,
naturalne paznokcie sa lepsze, przynajmniej jesli chodzi o drapanie
milossz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:46   #4
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

Cytat:
Napisane przez paulcik Pokaż wiadomość
pWitam.Mam pytanie czy myślicie że tpisy są jeszcze modne?Bo jade niedługo na wesele i nie wiem czy zapuszczać swoje czy zrobić tipsy.Ja od kosmetyczki słyszałam,że tipsy przestają być modne na rzecz naturalnych paznokci.To prawda?Co o tym myślicie???
Modne są zadbane paznokcie, dostosowane stylem do ich właścicielki. Dla mnie nieważne, czy są naturalne/żelowe/akrylowe. Ale jeżeli ktoś ma ładne, super zadbane naturalki- to tylko pogratulować.

Cytat:
Napisane przez milossz Pokaż wiadomość
tipsy kojazą mi sie z takimi laskami co tylko solarka i duzo pudru kładą,
naturalne paznokcie sa lepsze, przynajmniej jesli chodzi o drapanie
O właśnie- tipsy a nie przedłużone paznokcie. Poza tym długie, naturalne paznokcie z frenchem często bierze się za "tipsy". A ładnie "przedłużone" wyglądają jak zadbane naturalki. I bądź tu człowieku mądry
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:58   #5
paulcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 33
GG do paulcik
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

mi bardzo french się podoba na tipsach ale nie wiem czy sie zdecydowac
__________________
Proszę o przysługę i głos bo zostały 3 dni tylko
https://wizaz.pl/akcje/braun/gladkaskora/widok.php?uid=359617
Z góry dziękuję:cmok :
paulcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:15   #6
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

Cytat:
Napisane przez paulcik Pokaż wiadomość
mi bardzo french się podoba na tipsach ale nie wiem czy sie zdecydowac
Jak wpadnie jedna z Wizażanek, które zajmują się przedłużaniem, to pewnie lepiej Ci doradzą, niż ja bym to zrobiła, bo ja się na tym nie znam.

Od siebie mogę dodać tyle:
- nie daj sobie wmówić, że tipsy są be i niemodne- celem przedłużania jest uzyskanie zadbanych, równych, ładnych paznokci, wyglądających jak naturalne
- jeśli masz ładne paznokcie, to może lepiej zapuścić i niech potem pani w salonie je ładnie ozdobi/pomaluje?Pytanie, czy zdążą do wesela urosnąć?
- jeżeli nie zdążą- można na tą okazję przedłużyć, zrobione u kogoś, kto się na tym zna, wyglądają naprawdę ładnie, zresztą wystarczy na wizażowe galerie popatrzeć
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:22   #7
paulcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 33
GG do paulcik
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

no dziękuję za poradeja swoje paznokcie mam niestery krótkie i bardzo łamliwe wiec raczej ciężko mi je zapuścić
A tipsy bym czciała ale boję się ze zniszczą sie od nich jeszcze bardziej i już całkiem brzydke bedą
__________________
Proszę o przysługę i głos bo zostały 3 dni tylko
https://wizaz.pl/akcje/braun/gladkaskora/widok.php?uid=359617
Z góry dziękuję:cmok :
paulcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 13:25   #8
milossz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 188
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

Cytat:
Napisane przez paulcik Pokaż wiadomość
no dziękuję za poradeja swoje paznokcie mam niestery krótkie i bardzo łamliwe wiec raczej ciężko mi je zapuścić
A tipsy bym czciała ale boję się ze zniszczą sie od nich jeszcze bardziej i już całkiem brzydke bedą
jak masz krótkie paznokcie to przynajmniej mozna cie podenerwowac bo nie podrapisz za bardzo
milossz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:43   #9
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

Z panem milosszem polemizować nie będę, może myśleć co chce i o kim chce. Powiem tylko, że noszę "tipsy" i połowa moich kolegów daje mnie swoim dziewczynom za przykład właścicielki pięknych naturalnych paznokci :P Istotne jest to jak są paznokcie zrobione, a nie z czego. A nie jestem opisaną przez pana dziewczyną typu solar girl.

Do autorki tematu:
DObrze zrobione paznokci będą wyglądały ładnie zarówno w przypdku przedłużania jak i naturalnych. Nawet zdobienie lakierm można zepsuć i po efekcie. Nie zastanawiaj sio co jest modne, tylko co dla Ciebie jest lepsze. Jeśli masz ładne i mocne paznokcie, to po co Ci przedłużanie? Jeśli masz słabe i łamliwe to po co Ci nerwy i zastanwianie czy sie nie połamią, czy nie zrobią sie zadziory i nie podrą pończoch? Myśl o własnej wygodzie i estetyce (wybierz dobrą stylistkę, bez względu na to czy będzi Ci paznokcie przedłużać, czy malować!), a nie o modzie... Nigdy nie rozpatrywałam przedłużania w kategoriach mody. No, może w pewnych kręgach tzw tipsy zrobione w okropny i nieestetyczny sposób mogą nosić znamiona mody... ale tylko w tych kręgach
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:50   #10
paulcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 33
GG do paulcik
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

no to gratulujęteż chciałabym mieć tak piękne paznokcie
a możesz mi powiedzieć ok ilu zł kosztuje założenie i co ile trzeba dopełniać?
bedę wdzięczna
__________________
Proszę o przysługę i głos bo zostały 3 dni tylko
https://wizaz.pl/akcje/braun/gladkaskora/widok.php?uid=359617
Z góry dziękuję:cmok :
paulcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:00   #11
milossz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 188
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Z panem milosszem polemizować nie będę, może myśleć co chce i o kim chce. Powiem tylko, że noszę "tipsy" i połowa moich kolegów daje mnie swoim dziewczynom za przykład właścicielki pięknych naturalnych paznokci :P Istotne jest to jak są paznokcie zrobione, a nie z czego. A nie jestem opisaną przez pana dziewczyną typu solar girl.

Do autorki tematu:
DObrze zrobione paznokci będą wyglądały ładnie zarówno w przypdku przedłużania jak i naturalnych. Nawet zdobienie lakierm można zepsuć i po efekcie. Nie zastanawiaj sio co jest modne, tylko co dla Ciebie jest lepsze. Jeśli masz ładne i mocne paznokcie, to po co Ci przedłużanie? Jeśli masz słabe i łamliwe to po co Ci nerwy i zastanwianie czy sie nie połamią, czy nie zrobią sie zadziory i nie podrą pończoch? Myśl o własnej wygodzie i estetyce (wybierz dobrą stylistkę, bez względu na to czy będzi Ci paznokcie przedłużać, czy malować!), a nie o modzie... Nigdy nie rozpatrywałam przedłużania w kategoriach mody. No, może w pewnych kręgach tzw tipsy zrobione w okropny i nieestetyczny sposób mogą nosić znamiona mody... ale tylko w tych kręgach
a po co sie zaraz obrazac??
napisałem tylko co mysle, nie miałem zamiaru nikogo obrazac
milossz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 09:48   #12
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A jakie ma znaczenie, czy są modne, czy nie? Istotne jest, aby paznokcie wyglądałyu schludnie, czy naturalne, czy przedłużane.
Święte słowa.
Od siebie dodam, że w moim mniemaniu schludnie nie oznacza brokatowego frencza w kolorze barbie róż na paznokciach 1cm za opuszek!
Można mieć schludne tipsy, można i schludne naturalki
I o jedne, i o drugie dbać trzeba!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 14:11   #13
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

tipsy nie sa modne juz dobrych pare lat....
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 14:14   #14
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

Cytat:
Napisane przez paulcik Pokaż wiadomość
pWitam.Mam pytanie czy myślicie że tpisy są jeszcze modne?
A w ogóle kiedyś były modne?
Zapuszczaj swoje, po co niszczyć płytkę paznokcia?
Chyba, że pani paznokciowa zrobi Ci ładne, sztuczne pazurki, tyle że wyglądające na naturalne
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 15:51   #15
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
tipsy nie sa modne juz dobrych pare lat....
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
A w ogóle kiedyś były modne?
Drogie Panie, "tipsy" (zwane też szumniej "słlitaśnymi tipsiaczkami") nadal biją rekordy popularności w pewnych kręgach. Dlatego- tak, tipsymodne...ale zależy dla kogo
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 17:14   #16
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

Cytat:
Napisane przez paulcik Pokaż wiadomość
no to gratulujęteż chciałabym mieć tak piękne paznokcie
a możesz mi powiedzieć ok ilu zł kosztuje założenie i co ile trzeba dopełniać?
bedę wdzięczna
Uzupełnia się średnio co 3 tygodnie. Koszt zależy od miasta i stylistki. Ja np biorę 60zł za predłużenie i 50 za odnowę. Sporo dziewczyn z foru ma podobne ceny.

Cytat:
Napisane przez milossz Pokaż wiadomość
a po co sie zaraz obrazac??
napisałem tylko co mysle, nie miałem zamiaru nikogo obrazac
Ale kto się obraża? Że ja? Ej bez jaj Ja nie z tych Jestem sylistką, widzę, że się nie znasz, to trochę uświadamiam, ale nawracać Cię nie mam zamiaru. Masz prawo do własnego zdania, jak każdy
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 16:45   #17
ana990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 340
GG do ana990
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

Dzielna Mag. Z godnością obroniła fach.
ana990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:41   #18
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

ogólnie to już chyba niemodne... teraz na czasie są krótkie pazurki pokryte wyrazistym kolorem lakieru, ogolnie miasto tętni trendem fiolet-czerwień-mięta-beż.
Myślę, że dłuuuugi tips z cyrkoniami i różowym brokatem to już tylko stare wyjadaczki co to hopla mają na pukcie "pazurków" i ciagle te tipsy sobie robią.
BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 23:57   #19
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

mysle, ze to pytanie z kategorii "czy farbowanie wlosow jest modne?" "czy jeansy sa modne?"

przedluzane paznokcie sa ponadczasowe. zmieniaja sie jedynie trendy w stylizacji.
raz sa modne migdaly, raz sa modne zeberki..

modne sa na pewno zadbane paznokcie. ladne i wygladajace naturalnie - i takie maja byc!
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 13:11   #20
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: CZy tipsy są jeszcze modne???

Moda, moda, a tak szczerze, ile z Was podąża za modą, a ile preferuje własny styl?

Kolejna sprawa- dla wielu pań przedłużenie paznokci jest jedyną szansa na zadbane dłonie i paznokcie. Chocby dla pań nałogowo obgryzających,ale nie tylko, dla tych wszystkich, które na tyle duzo pracuja dłńmi, ze ich paznokcie sa w efekcie zniszczone.

Dla każdego cos dobrego- ktoś chce miecprzedłuzone- voila, ktos naturalne- super
Jedna pani, bedzie chciała miec króciuteńkiego frenczyka, druga gługaśne z milionem kwiatuszków i kryształkami, a kolejna wypeilęgnuje dłonie i ma swoje króciutkie pomalowane na mody amarant.... Każda ma swój styl. I dobrze
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 13:45   #21
haniap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 70
Czy sztuczne paznokcie są modne?

Witajcie drogie Wizażanki. Od 11 lat noszę, a raczej nosiłam akryl na przemian z żelem i nareszcie się od nich uwolniłam. Byłam od nich najnormalniej w świecie uzależniona. Spoglądając na ulicy, w biurze, banku, w świecie mody, show biznesu, raczej bardzo sporadycznie widać już sztuczne paznokcie. Zaczęłam się poważnie zastanawiać czy to jest takie ładne?.Czy to się jeszcze może podobać? Dziś mija już 2 tydzień odkąd je ściągnęłam i nie mogę się napatrzeć na moje piękne naturalne paznokcie, których widoku już zapomniałam. Wiem jedno, nigdy więcej sztucznych paznokci. Zadbane naturalne paznokcie wyglądają pięknie.
Kiedyś myślałam, też o powiększeniu biustu, ale patrząc na niektóre kobiety, tyle w nich sztuczności, rzęsy doklejane, usta powiększane włosy doczepiane, piersi napompowane
normalnie chodzące karykatury
- teraz wiem że ja nigdy sobie tego nie zrobię

Może któraś z Was ma podobne przemyślenia?
Czy może jednak tipsy, akryle są nieśmiertelne?
Sztuczne znaczy leprze?
A może to z wygody się je nosi?
Napiszcie co o tym myślicie
Zaznaczam jednocześnie, że nie mam nic przeciwko kobietą które je noszą, każdy ma prawo robić to ze sobą i swoim ciałem na co ma ochotę.Chcę się jedynie podzielić swoimi przemyśleniami.
Pozdrawiam Wszystkie Panie te Naturalne i NIE
haniap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 16:43   #22
Balluca
Przyczajenie
 
Avatar Balluca
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: Czy sztuczne paznokcie są modne?

Ja kilka razy w życiu miałam żelowe pazurki. Moja płytka jest niestety krótka i szeroka a marzyły mi się długie, twarde paznokcie. Zawsze jednak po jakimś czasie zaczynały mi przeszkadzać i co tu ukrywać zawsze jednak widać że to sztuczne, nawet jak są starannie zrobione. Od jakiegoś czasu wzięłam się ostro za swoje naturalne pazurki, używam dobrej odżywki, odsuwam skorki i jeśli robię to regularnie paznokcie wyglądają ładnie, może nie tak jakbym chciała, ale cóż natury juz nie będę poprawiać są jakie są, najważniejsze że zadbane. Ale zgodzę się niektórzy robią je dla wygody. Mi przestały się podobać.
Balluca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 17:20   #23
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Czy sztuczne paznokcie są modne?

Hmm... mi się w ogóle nie podobają. Moja mama miała dwa razy robione żelowe paznokcie (były stosunkowo drogie i strannie zrobione), jednak ja wolę naturalne paznokcie i nie zamierzam w przyszłości sobie zrobić jakichkolwiek sztucznych.
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 17:24   #24
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Czy sztuczne paznokcie są modne?

Myślę, że warto zainwestować w odżywki, witaminy i inne specyfiki, żeby mieć piękne, długie i naturalne paznokcie. Nigdy nie zrobiłabym sobie sztucznych, a na myśl o piłowaniu itd. przechodzą mnie ciarki! Tyle, że moje naturalne paznokcie są ładne, z długą i podłużną płytką. Wspomagam je odżywkami i nie narzekam.

Patrząc na galerie dziewczyn - padam. Niektóre pazurki są wprost nieziemskie! To jednak spora sztuka.

Myślę jednak, że żel/akryl/tips zależy od kondycji pazurków. Jeśli wszelkimi środkami próbowałyśmy ratować swoje zniszczone - i nie wychodzi, wtedy jestem za żelowaniem. Trudno. Ale mając ładne paznokcie - trochę się dziwię. Jeśli dziewczyny są fryzjerkami czy chemiczkami () i ich dłonie narażone są na kontakt z różnymi substancjami - bezpieczniej jest chyba nałożyć sztuczne. Ale w normalnych warunkach? Wolałabym pieniądze, zamiast na żel, przeznaczyć na dobry preparat.

Ale to rzecz gustu. Jak wszystko.
Fakt, że żelowych pazurków prawie nie widać w świecie szołbizu. Liszowska miała niegdyś wielkie raszple, ale nawet ona chyba przystopowała. Często patrzę na dłonie kobiet i np. Socha (piękna kobieta) ma krótkie pazurki. I wygląda tak samo pięknie. Kożuchowska? Tez raczej ma swoje, krótkie. Maźnięte zawsze jasnym lakierem.
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 17:44   #25
Paulkabe
Raczkowanie
 
Avatar Paulkabe
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Czy sztuczne paznokcie są modne?

Ja miałam 2 razy takie paznokcie, ale to było bardzo dawno, jakies 5 lat temu A teraz jest na to taka masówka, nawet 13 latki robią takie paznokcie, więc stało się to dla mnie tandetne
Paulkabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 17:48   #26
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Czy sztuczne paznokcie są modne?

Temat wraca jak bumerang klik

1- dla mnie do przyjęcia, o ile ktoś daje sobie radę z nimi

2 źródło- dla mnie och i ach

3 źródło spuszczę zasłonę milczenia...
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 11:22   #27
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Czy sztuczne paznokcie są modne?

Cytat:
Napisane przez haniap Pokaż wiadomość
Witajcie drogie Wizażanki. Od 11 lat noszę, a raczej nosiłam akryl na przemian z żelem i nareszcie się od nich uwolniłam. Byłam od nich najnormalniej w świecie uzależniona. Spoglądając na ulicy, w biurze, banku, w świecie mody, show biznesu, raczej bardzo sporadycznie widać już sztuczne paznokcie. Zaczęłam się poważnie zastanawiać czy to jest takie ładne?.Czy to się jeszcze może podobać? Dziś mija już 2 tydzień odkąd je ściągnęłam i nie mogę się napatrzeć na moje piękne naturalne paznokcie, których widoku już zapomniałam. Wiem jedno, nigdy więcej sztucznych paznokci. Zadbane naturalne paznokcie wyglądają pięknie.
Kiedyś myślałam, też o powiększeniu biustu, ale patrząc na niektóre kobiety, tyle w nich sztuczności, rzęsy doklejane, usta powiększane włosy doczepiane, piersi napompowane
normalnie chodzące karykatury
- teraz wiem że ja nigdy sobie tego nie zrobię

Może któraś z Was ma podobne przemyślenia?
Czy może jednak tipsy, akryle są nieśmiertelne?
Sztuczne znaczy leprze?
A może to z wygody się je nosi?
Napiszcie co o tym myślicie
Zaznaczam jednocześnie, że nie mam nic przeciwko kobietą które je noszą, każdy ma prawo robić to ze sobą i swoim ciałem na co ma ochotę.Chcę się jedynie podzielić swoimi przemyśleniami.
Pozdrawiam Wszystkie Panie te Naturalne i NIE
Mam wiele klientek, które, gdy zdejmuja akryl/zel sa ZACHWYCONE swoimi naturalnymi paznokciami, bo takie to fajne naturalnie i w ogóle...
I słysze "wiesz Albi, teraz to ja będe do Ciebie na manicure wpadała".
Mniej więcej poi 2-3 miesiącach ta sama pani zamiast na manicure przychodzi na przedłużenie "Wiesz, mam już dośc- łamią sie w najmniej odpowiednich momentach, lakier odpryskuje po kilku dniach...."
Zatem... juz nawykłam do tych zachwytów po zdjęciu żelu akrylu i zazwyczaj odpowiadam "Do zobaczenia za 3 miesiące"
Jednak- wiadomo-dla kazdego cos dobergo.
Jezeli ktoś lubi przedłużone- super, jezeli naturalne- tez super


I moim zdaniem- wszystko może wyglądać sztucznie, jak i naturalnie. Napompowane biusty/usta mogą razić, ale mozna je powiększyć tak by wyglądały natiuralnie. Tak samo z farbowaniem włosów- jedna pani machnie sobie żarówiasta marchwekę i bedzie wyglądała fatalnie, inna delikatny brąz i będzie wyglądała super. To co "Farbowanie włosów jest sztuczne"? Nie. Rzecz gustu
Tak samo z paznokciami- moizna przedłuzyć z różowo błekitnym brokatem i kwiatkami i one wcale nie mają wyglądac naturalnie, a podkreślac styl danej kobiety, a mozna- 1/2mm poza opuszekfrenchowo iwtedy- sa niemal nieodróżnialne od naturalnych.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.