hej kochane:) kto doradzi w zmianach? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-08, 01:50   #31
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
I inne zestawy:

Za miasto: świeże, wiosenne kolory, które wydaje mi się, mogą wydobyć dziewczęcość. Prosta sukienka w delikatny, kwiatowy wzorek, w kolano, spięta cielistym paskiem i kwiatem mającym zwracać na siebie uwagę. Do tego dorzuciłabym dłuższą, jasną marynarkę i czółenka, tutaj w bardziej kontrastowym kolorze, bo sukienka z marynarką zasłonią biodra. Można również wzmocnić efekt i założyć jasne, cieliste buty.

Nieco ekscentryczności: Tu zwracam uwagę na pionowe pasy w owej luźnej, opływającej sukience, mające za zadanie wydłużyć sylwetkę, i drobny wzorek po bokach odejmujący kilogramów. Do tego pasujące kontrastowe szpilki (czarny obcas + rajstopy z czarnym paskiem z tyłu - rewelacja). Łagodniejszy efekt można uzyskać w połączeniu z prostą, pudrową sukienką z drapowanymi ramionami, która odciąga uwagę od bioder, niepotrzebnie nie podkreśla piersi, za to eksponuje ładne łydki. Na obie sukienki można narzucić biały (lub taki sam, np. czarny) żakiet z asymetrycznym przodem. Odwróci dodatkowo uwagę od dołu i poszerzy górę. Ważne jest, by był noszony nonszalancko niezapięty, by nie tworzył poziomej linii i nie ciął sylwetki. Można próbować również połączyć na cieplejsze dni szorty z gażą, z szerokimi nogawkami, które optycznie odciążą nogi, z prostą koszulą pasującą kolorystycznie, za to np. jaśniejszą. Tutaj udało mi się to całkiem nieźle połączyć z dziewczęcą, kremową koszulą (jasny kolor - optycznie powiększa, ciemny - pomniejsza). Dorzuciłam także płaszcz ze względu na ciekawe ciemne boki (wydłużają i wyszczuplają), a także dodatkową aplikację, jakby narzutkę na dekolcie, który optycznie powiększy górę i odciąży dół.

Ostatni: Nieco seksapilu: to wariacja na tle czerwieni. Myślę, że np. taki odcień by Ci pasował. Mamy więc tu szpilki pasujące obcasem do spódnicy, do tego pasowałyby np. cieliste rajstopy/pończochy. Spódnica mogłaby być nieco dłuższa, ale pokazywać nogi, za to mimo żywego koloru nie ma desenia. Na górę dorzuciłabym coś z elementami czerwieni w deseniu, by nadać harmonii całej sylwetce. Ciekawy wzór zwrócić może uwagę. Ew można próbować żywszych kombinacji, np. z motywami kwiatowymi (przedstawionymi obok) lub np. z koszulą kremową w czerwone kropki lub coś w tym stylu. Do tego można dorzucić czerwone okulary i dość duży naszyjnik (duże naszyjniki też są wskazane, zwracają uwagę na górną część sylwetki, "naprawiają" asymetrię). Polecałabym mniejszą torebkę, by nie obciążać sylwetki.
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 10:25   #32
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Kilka innych pomysłów

Elegancko: Zwróciłabym uwagę na modny obecnie fason prostych sukienek o ciemnych bokach. Raz, że tworzy to owe pionowe linie, o których wspomniałam, które optycznie wysmuklają. Dwa, stwarzają szerokie pole do popisu w zakresie stylizacji i dodatków. Ważne jednak, byś pamiętała o dodaniu jasnych butów - wzmocni to efekt i wydłuży nogi. Zwróć uwagę na buty pod pierwszą od lewej sukienką. Wysoki obcas w formie słupka - najkorzystniejszy dla Ciebie, na szpilkach mogłabyś się źle czuć i mogłyby się nieharmonijnie prezentować na tle szerszych bioder. Warto pomyśleć o kapeluszu - przyciągnie uwagę, nada smaku stylizacji. Po prawej podobna sukienka, ale o luźniejszym fasonie, odpowiedniejsza na mniej oficjalne wyjścia. Ja bym dobrała do niej bardziej oryginalne buty i torebkę o metalicznym połysku. Pasowałaby do szarego smoky eyes. Na sukienkę można narzucić marynarkę o prostym, dłuższym fasonie. Przy takiej sylwetce należy unikać kurteczek kończących się na biodrze lub krótszych. Zwracają uwagę na biodra. Marynarka nie powinna mieć kieszeni ani naszywek w okolicy bioder (stąd ta pierwsza biała marynarka by odpadła, chodziło mi raczej o pokazanie dłuższego fasonu z pionową czarną lamówką - hit). Dobry wybór to również pionowe paski na dłuższej marynarce. Wyszczuplą, dodadzą wzrostu.

Wakacje: Wybrałam dwie sukienki. Jeansowa ma idealny fason dla Ciebie - marszczona góra, dodająca objętości piersiom i luźny (ale nie obszerny) dół. Jest też młodzieżowa, więc nie dodałaby Ci lat. Do tego dorzuciłabym buty z interesującym deseniem w kolorach niebieskich i fioletu. Koturn i platformy też są dla Ciebie - jako alternatywa dla szpilek. Lepiej się będą komponowały z masywniejszymi biodrami. Do tego można dorzucić torebkę w zależności od okazji - bardziej stonowaną lub z jakimś deseniem. I prosty, ażurowy sweter w drobny wzorek, najlepiej noszony niezapięty, jeśli zrobiłoby się chłodniej. Druga sukienka w ładnym odcieniu koralu opływa sylwetkę. Do niej pasowałby zwracający uwagę naszyjnik (powiększa dekolt, zwraca uwagę na górę), ew kapelusz i jasne buty na słupku.

Wizytowo: Po lewej widać prostą, ołówkową spódnicę - połączoną z wzorzystą górą. Idealne połączenie dla Ciebie. Góra odwraca uwagę od ew dysproporcji i w odpowiednim, luźniejszym fasonie zharmonizuje sylwetkę. Do tego też można dorzucić rzucający się w oczy naszyjnik. Najlepiej do tego dorzucić proste czarne czółenka. Tutaj również pasowałyby czarne rajstopy z pionową linią. W wersji wygodniejszej możesz wybrać spodnie w kant, dorzucić bluzkę w intensywniejszym kolorze i z falbankami poszerzającymi górę i na to narzucić dłuższą marynarkę w pionowe paski. Ten komplet również pasowałby do spódnicy. Po prawej wybrałam sukienkę typowo wizytową, z okazji takich, jak chrzciny, ślub (choć tu należałoby wybrać inny kolor) itp. Warto zwrócić uwagę na zakładki przy staniku sukienki. Optycznie go powiększają i zwracają uwagę. Dalej fason jest już prosty, ołówkowy. Bardzo korzystne zestawienie z jasnymi czółenkami na słupku. Na szyję można ew dorzucić perły lub coś zwracającego dodatkowo uwagę na dekolt.

P.S. Moje propozycje raczej należałoby traktować jako inspirację tym, co jest dostępne w sieciówkach i jako wskazówkę odnośnie łączenia kolorów i fasonów pod kątem Twojej sylwetki, a przede wszystkim pokazanie tego w praktyce. Nie są to wyjątkowe czy oryginalne połączenia, "jakość" powinnaś nadać sama, zgodnie z własnym gustem i osobowością. Poza tym w second-handach można również znaleźć całkiem niezłe, oryginalne rzeczy.
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 16:21   #33
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Kilka innych pomysłów

Twój typ urody przypomina mi KatOsu z You Tube'a ;D wejdż sobie na jej kanał http://www.youtube.com/user/katOsu?feature=watch i przejrzyj filmiki, na pewno znajdziesz coś dla siebie
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.