czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 15:38   #1
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670

czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?


hej

zastanawia mnie pewna sprawa, otoz jakis czas temu poznalam chlopaka. widzielismy sie z 5-6 razy. teoretycznie jestesmy razem, calujemy sie, chodzimy za reke, mamie podobno powiedzial, ze ma dziewczyne za kazdym razem on proponowal spotkanie. ja jestem taka, ze jak slabo znam kogos (chodzi o chlopakow), aha i cos czuje ze owa osoba patrzy na mnie bardziej niz na zwykla kolezanke, to nie zadzwonei i nie zapytam sie czy sie spotkamy... poprostu nie chce sie narzucac, nie chce by ta osoba pomyslala, ze jestem jakas zdesperowana dziewczyna (wiem, moze to glupie myslenie....).

no i dzisiaj w sumie nie mam nic do roboty i odwazylam sie napisac do tego chlopaka smsa z pytaniem czy sie spotkamy, nie odpisal... moze nie moze, a moze nie chce... kto go tam wie

ale glowne pytanie - czy wypada na poczatku znajomosci samej proponowac spotkanie?

co do tego chlopaka, to bardzo mnie zainteresowal i spodobal sie nie chcialabym w jakis sposob popsuc znajomosci, z mojej strony jestem na TAK, ale z jego strony nie wiem... on nigdy nie mial na dluzej dziewczyny, co mnei troche martwi, bo raczej byly tylko do zabawy. czasem widze, ze nie wie jak postepowac w pewnych sytuacjach damsko-meskich. mowilam mu, ze nie ma co liczyc na seks, tzn ladniej powiedzialam i wyjasnilam dlaczego, ze ja nie z takich itp... niby mowi, ze wie, ale ... wlasnie z takich tez powodow mam dylemat z tym pytaniem sie o spotkanie by nie pomyslal sobie, ze za nim latam, ale nie chcialabym tez, by myslal, ze go calkowicie olewam jak ja nie lubie takich sytuacji.

dziekuje za pomoc w wyjasnieniu, czy wypada czy nie wypada
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 15:53   #2
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Moim zdaniem, jesli już kilka takich spotkań macie za sobą to wypada.
To przecież tylko spotkanie
Nic zobowiązującego.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 15:53   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

jasne, że wypada proponowac spotkanie
co wiecej, moim zdaniem gdybys pozostawila to tylko jemu to moglby pomyslec, ze Ci nie zalezy bo to on zawsze musi z inicjatywa spotkania wychodzic...
wiadomo, ze nie mozesz chlopaka zasypywac smsami, meczyc, namawiac itd.
takze poczekaj na odpowiedz albo sprobuj zadzwonic
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 15:55   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
jasne, że wypada proponowac spotkanie
co wiecej, moim zdaniem gdybys pozostawila to tylko jemu to moglby pomyslec, ze Ci nie zalezy bo to on zawsze musi z inicjatywa spotkania wychodzic...
wiadomo, ze nie mozesz chlopaka zasypywac smsami, meczyc, namawiac itd.
takze poczekaj na odpowiedz albo sprobuj zadzwonic
Zgadzam się
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 15:57   #5
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

dziekuje dziewczyny
uspokoilyscie mnie, bo ja nie mialam nigdy w zwyczaju (gdy znajomosc nie byla zbyt pewna) proponowac spotkan, ale jak mowicie, ze to nic zlego, to ufff....
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 15:57   #6
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

oczywiscie ze wypada jesli tworzycie jak to określilas teoretycznie związek, to oboje macie prawo do proponowania spotkań. Zgadzam się z Marwari, jeśli to tylko on będzie wychodził z inicjatywą spotkań, może poczuć, że Ci na nim nie zależy.
Być może teraz nie odpisuje bo nie może, jest zajęty ale nie na pewno z tego powodu, że myśli sobie, że jesteś nachalna...
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 16:04   #7
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Zgadzam się z pozostałymi wizażankami- jak najbardziej wypada
A jak juz Ci odpisze na sms to się pochwal, być może nie ma teraz czasu
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 16:07   #8
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

wlazl na gadu
zdawalam sobie sprawe, ze moze nie moc odpisac, itp itd

ja poprostu balam sie, ze wymuszam na nim, ojj same wiecie
wiem, ze pozniej takie rzeczy wychodza samoistnie, naturalnie, ale jak sa poczatki to czasem nie wiadomo co jest na tak, a co na nie
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 16:10   #9
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

dokladnie,czemu nie zaproponawac spotkanie przeciez nikt z gory nie zaklada,ze musi byc zobowiazujace prawda??
zgadzam sie z poprzedniczkami a Tobie nie pozostaje nic innego jak oczekiwanie na sms'ka z odpowiedzia
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 16:25   #10
esolinka
Zadomowienie
 
Avatar esolinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Washington DC
Wiadomości: 1 045
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

mam podobny problem, tylko że my nie chodzimy razem. On czasami dzwoni, zaprasza na imprezy, wcześniej chodziłam często, ale myślalam, że jesteśmy tylko kumplami, kiedys zadzwonił i powiedział coś co dało mi dużo do myślenia. Potem jak dzwonił i zapraszał gdzieś to odmawiałam bo troche sie go obawiałam . Kontakt sie urwał i niedawno znowu zadzwonił i zapraszał, ale znowu odmówiłam, czego chyba bardzo żałuje bo chciałabym się z nim spotykać, ale sie boje... Nie wiem czy mam teraz do niego pierwsza zadzwonić, zaproponować coś, czy czekać dalej na jego propozycje. Nie wiem czy moge Go traktować serio?! On zawsze dzwoni w nocy jak robi posiadówi w mieszkaniu więc jest lekko wcięty, ale tylko lekko...
orki, że wcinam sie w Twój wątek, ale ja juz nie wiem co mam robić?!
esolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 16:30   #11
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Powodzenia
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 17:29   #12
ONCIA86
Zadomowienie
 
Avatar ONCIA86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 990
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

wypada.. zreszta, przeciez sie znacie, cos o nim juz wiesz... Kto nie ryzykuje ten nic nie zyskuje.. powodzenia.
__________________
Wszystkiego najlepszego MAMO
26.05.2008r.
ONCIA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 17:41   #13
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

ojj tam, niepotrzebnie napisalam, najpierw mowi, ze przyjdzie, no to sie szybko szykuje, nagle pisze, ze nie bo co... bo za daleko mieszkamy haha, 20 min busem.... dam sobie z nim spokoj, bo to bez sensu takie wymowki.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:02   #14
ONCIA86
Zadomowienie
 
Avatar ONCIA86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 990
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Napisał ci ze za daleko mieszkacie zeby sie spotkac ze soba?? nie łapie...
flofferek- powolutku..napisz o co chodzi i nie poddawaj sie tak łatwo.
__________________
Wszystkiego najlepszego MAMO
26.05.2008r.
ONCIA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:07   #15
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

bo to bylo tak
napisalam smsa czy chcialby sie dzis spotkac, ot tak krotkiego. po jakis hmm 3 godzinach wszedl na gg i zapytal sie czy sie spotykamy, odpowiedzialam ze jesli on chce to oczywiscie, ze tak.. no i wszystko spoko, godzina ustalona. poszlam sie umyc, ubrac, wchodze na gg, a on pisze, ze moze przelozmy, bo zanim dojedzie bla bla bla (mieszkamy w tym samym miescie, na innych osiedlach, 20 min autobusem). dla mnie to dosc dziwna wymowka, bo jakby chcial to by przyjechal, nawet na pol godziny...
pozniej zapytalam sie co robi jutro, to moze jutro, ale nie laska odpisac juz, a na gg siedzi.... jejciu jak ja nie lubie takich typow. najgorsze, ze naprawde mi sie spodobal i polubilam go
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:28   #16
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
dla mnie to dosc dziwna wymowka, bo jakby chcial to by przyjechal, nawet na pol godziny...
pozniej zapytalam sie co robi jutro, to moze jutro, ale nie laska odpisac juz, a na gg siedzi....
Dość dziwna.
Głupio to zabrzmi, bo Ty pewnie wiesz, czy czujesz lepiej, ale jak dla mnie pięć, czy sześć spotkań to jeszcze nie jest związek.
No chyba że była rozmowa na ten temat.
Ale nie sądzę, że wtedy miałby takie podejście.
Może traktuje Cię niezobowiązująco...
Znowu głupio zabrzmi, ale to, że całuje, czy trzyma za rękę też jeszcze niczego nie oznacza...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:30   #17
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Oj to faktycznie dziwne - te 20 minut stanowi dla niego taki problem, takie poświęcenie?
Dziwna wymówka, gdyby rzeczywiście bardzo chciał to i 2 godziny nie byłyby kłopotem
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:46   #18
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Dość dziwna.
Głupio to zabrzmi, bo Ty pewnie wiesz, czy czujesz lepiej, ale jak dla mnie pięć, czy sześć spotkań to jeszcze nie jest związek.
No chyba że była rozmowa na ten temat.
Ale nie sądzę, że wtedy miałby takie podejście.
Może traktuje Cię niezobowiązująco...
Znowu głupio zabrzmi, ale to, że całuje, czy trzyma za rękę też jeszcze niczego nie oznacza...
to ze nazwalam to zwiazkiem, to chodzilo mi o okreslenie hmm, ze to moj chlopak? chociaz ja go nazywam kolega, jak cos opowiadam znajomym. on sam mowi, ze jestem jego dziewczyna, nawet powiedzial cos w stylu, zebym nie umawiala sie juz z innymi chlopcami tylko on to ladniej ujal.

nie robilam sobie zadnych nadziei na ta znajomosc, ot tak pospotykac sie, ale nienawidze jak ktos sie tak zachowuje.... bo dla mnei to dziecinada i zabawa kosztem innej osoby
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:53   #19
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
nie robilam sobie zadnych nadziei na ta znajomosc, ot tak pospotykac sie, ale nienawidze jak ktos sie tak zachowuje.... bo dla mnei to dziecinada i zabawa kosztem innej osoby
Nie daj się.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 19:02   #20
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

probuje, ale nie pojmuje czegos takiego, nie chce sie spotykac, to niech nie prawi milych slowek, niech nie proponuje spotkan i po klopocie, przez takie zachowania chlopakow, odechciewa mi sie z kimkolwiek wiazac, bo boje sie, ze ja w jakis sposob sie zaangazuje, czy cos w tym stylu, no i ja bede poszkodowana
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:14   #21
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

tak sobie mysle, tzn mysle jak mysle, ale mam ochote napisac mu na gg co o tym mysle, w sumie nic nei trace, ze nie lubie jak ktos tak robi, tzn olewa mnie i ze co.. ze nie zycze sobie tego? bez sensu to brzmi, nie wiem jak to napisac.... w sumie chce mu to powiedziec nie dla jego wiedzy, bo pewnie ma to gdzies, ale moze mi ulzy, bo naprawde przykro mi sie zrobilo i to bardzo
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:16   #22
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
hej

zastanawia mnie pewna sprawa, otoz jakis czas temu poznalam chlopaka. widzielismy sie z 5-6 razy. teoretycznie jestesmy razem, calujemy sie, chodzimy za reke, mamie podobno powiedzial, ze ma dziewczyne za kazdym razem on proponowal spotkanie. ja jestem taka, ze jak slabo znam kogos (chodzi o chlopakow), aha i cos czuje ze owa osoba patrzy na mnie bardziej niz na zwykla kolezanke, to nie zadzwonei i nie zapytam sie czy sie spotkamy... poprostu nie chce sie narzucac, nie chce by ta osoba pomyslala, ze jestem jakas zdesperowana dziewczyna (wiem, moze to glupie myslenie....).

no i dzisiaj w sumie nie mam nic do roboty i odwazylam sie napisac do tego chlopaka smsa z pytaniem czy sie spotkamy, nie odpisal... moze nie moze, a moze nie chce... kto go tam wie

ale glowne pytanie - czy wypada na poczatku znajomosci samej proponowac spotkanie?

co do tego chlopaka, to bardzo mnie zainteresowal i spodobal sie nie chcialabym w jakis sposob popsuc znajomosci, z mojej strony jestem na TAK, ale z jego strony nie wiem... on nigdy nie mial na dluzej dziewczyny, co mnei troche martwi, bo raczej byly tylko do zabawy. czasem widze, ze nie wie jak postepowac w pewnych sytuacjach damsko-meskich. mowilam mu, ze nie ma co liczyc na seks, tzn ladniej powiedzialam i wyjasnilam dlaczego, ze ja nie z takich itp... niby mowi, ze wie, ale ... wlasnie z takich tez powodow mam dylemat z tym pytaniem sie o spotkanie by nie pomyslal sobie, ze za nim latam, ale nie chcialabym tez, by myslal, ze go calkowicie olewam jak ja nie lubie takich sytuacji.

dziekuje za pomoc w wyjasnieniu, czy wypada czy nie wypada
Skoro chodzicie za rękę, całujecie sie, a on powiedział swojej mamie, ze jesteś jego dziewczyną to śmiało proponuj mu spotkanie kiedy tylko będziesz mieć na nie ochotę. Odbieram Wasze relacje jako chodzenie ze sobą, ale nawet gdyby nie był to związek to i tak moim zdaniem można przejąć inicjatywę i nie postrzegam tego jako narzucanie sie drugiej osobie.

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
bo to bylo tak
napisalam smsa czy chcialby sie dzis spotkac, ot tak krotkiego. po jakis hmm 3 godzinach wszedl na gg i zapytal sie czy sie spotykamy, odpowiedzialam ze jesli on chce to oczywiscie, ze tak.. no i wszystko spoko, godzina ustalona. poszlam sie umyc, ubrac, wchodze na gg, a on pisze, ze moze przelozmy, bo zanim dojedzie bla bla bla (mieszkamy w tym samym miescie, na innych osiedlach, 20 min autobusem). dla mnie to dosc dziwna wymowka, bo jakby chcial to by przyjechal, nawet na pol godziny...
pozniej zapytalam sie co robi jutro, to moze jutro, ale nie laska odpisac juz, a na gg siedzi.... jejciu jak ja nie lubie takich typow. najgorsze, ze naprawde mi sie spodobal i polubilam go
Tego powiem szczerze nie rozumiem, dziwne zachowanie.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:21   #23
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Flofferek jedna rada, jak go spotkasz to powiedz mu to, żeby wyjaśnil o co mu własciwie chodzi. Bedziesz miała jasną sytuacje, dla Ciebie samej bedzie to łatwiejsze niż domysły. Trzymaj sie
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:24   #24
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

tak sobie mysle, ze on chyba nie wie czego chce, tzn czego on chce... no ale po co takie bajerowanie
wybaczcie, ale po tym, ze zmienil zdanie i to takim wykretem, to jakos na zalenie mi sie wzielo, do tego jutro mam egzamin i zamiast isc sie uczyc to siedze i sie doluje a mialam cicha nadzieje, ze moze akurat zacznie mi sie cos w koncu ukladac
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:39   #25
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Flofferek w tej chwili olej, egzamin ważna rzecz, a On nie ucieknie.
I powaznie mowie, radzę Ci sie z Nim spotkac i to jak najszybciej, rozmowy na żywo sa totalnie inne, wyjasnisz co Ci nie pasuje i poprosisz zeby On Ci tez powiedzial o co Mu chodzi. Zdrowsza bedziesz
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:53   #26
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Calujesz faceta a nie chcesz mu proponowac spotkania zeby sie nie narzucac??

spotkaliscie sie 5-6 razy ,nie angazuj sie od razu ,daj sobie czas,spotykaj sie z innymi ,nie macie po 13 lat zeby umierac i usychac z milosci.

Flo,jestes juz duza wiec mysl jak dorosly i nie popadaj w nastolatkowe problemy.Wbrew pozorom ty tez zachowujesz sie dziecinnie zadajac takie pytania.
Chcesz gwarancji ze nie zrobi cie w trabe?
nikt takiej gwarancji ci nie da oprocz swojego nie angazowania sie zbyt szybko i nie traktowania kazdego slowa ,spotkania,slowa,kwiatka i zachowania powaznie.

Jesli cos ci w nim nie odpowiada to mu to powiedz lub zakoncz znajomosc.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:57   #27
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Calujesz faceta a nie chcesz mu proponowac spotkania zeby sie nie narzucac??

spotkaliscie sie 5-6 razy ,nie angazuj sie od razu ,daj sobie czas,spotykaj sie z innymi ,nie macie po 13 lat zeby umierac i usychac z milosci.

Flo,jestes juz duza wiec mysl jak dorosly i nie popadaj w nastolatkowe problemy.Wbrew pozorom ty tez zachowujesz sie dziecinnie zadajac takie pytania.
Chcesz gwarancji ze nie zrobi cie w trabe?
nikt takiej gwarancji ci nie da oprocz swojego nie angazowania sie zbyt szybko i nie traktowania kazdego slowa ,spotkania,slowa,kwiatka i zachowania powaznie.

Jesli cos ci w nim nie odpowiada to mu to powiedz lub zakoncz znajomosc.
cos w tym jest co napisalas
po tym eksie nie moge sobie w ogole zycia ulozyc, minelo tyle juz czasu, a ja dalej nieszczesliwa, dalej wszystko mi sie wali na glowe, a plusem bylo to, ze przy tej osobie bylam nawet szczesliwa, smialam sie szczerze bez udawania, no ale widocznie to nie to
ide sie poucze, bo az wstyd
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 20:00   #28
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

Dzielna dziewczyna!
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 20:06   #29
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

spotkaj się z nim na żywo a nie przez gg bo przy takich rozmowach przez neta można bardzo często się źle zrozumieć i nie zamartwiaj się tak będzie dobrze
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 20:10   #30
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy wypada zaproponowac chlopakowi spotkanie?

a wez sie z nim spotkaj ciezki przypadek, teraz to nawet nie mam zamiaru proponowac, a on raczej nie bedzie chcial sie spotkac, nawet nie powiedzial 'baj baj' idac z gg. oj ja tak nie lubie lekcewazenia...
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.