Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: według mnie najlepszą lokówką jest
Lokówka spiralna BAB 2335E 0 0%
Lokówka babyliss PRO 0 0%
Lokówka ceramiczna do włosów Vidal Sassoon 1 100,00%
Wigo; Profesjonalna lokówka o średnicy 40 mm 0 0%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-21, 23:22   #1
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya

Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy


Kochane Kobitki, proszę polećcie mi dobrą "maszynkę" [img]icons/icon7.gif[/img]susząco-modelującą włosy. Koniecznie z grubą, okrągłą, szczotkową nasadką. Mam dość grube, sztywne i długie włosy, czasem chciałabym je trochę podwinąć, a z wałkami to zbyt wiele zachodu. Z góry dzięki. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-23, 13:58   #2
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: suszarko-lokówka

Ja używam suszrko - lokówki Brauna ma właśnei grubą końcówkę i bardzo dobrze modeluje i podszusza włosy. Ja zawsze czekam jak włosy mi trochę podeschną i dopiero wtedy zaczyma szaleć z logówką. Bardzo ładnie suszy i modeluje zarazem.
Pozdrawiam,
NEA
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-23, 16:57   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: suszarko-lokówka

mam suszarko-lokówkę Brauna 'volume curls'. posiada dwie nasadki.. co ja mówie 3. jedną gruubą, drugą małą do zakręcania loczków [obie to szczotki] a 3ciej końcówki nie używam [img]icons/icon7.gif[/img] służy chyba do podnoszenia włosów tak lekko do góry tuż przy nasadzie [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 12:51   #4
Kasia1001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 38
Jaka lokówka?

Witam wszystkich serdecznie. Mama małe pytanko? Ja i moja mama uzywamy lokówki lecz niestety ostatnio szwankuje i zastanawiłysmy się jaką kupic proponowałam mojeje mamaie taką z wymiennymi końcówkami ale jakos sie nie przekonała a i na dodatek powiedziała że nie chce z metalowymi końcówkami. Mama prośbe czy mogła by mi pani podsunąć jakąc chodzi mi o firme i model. Obie z mama mamy krótkie włoski a mama jeszcze ma trwałą. Zastanawiam się wogóle czy lokówka to dobry pomysł. Może cos innego w zamian
? Mam jeszcze jedno pytanko mam włosy przetłuszczające się i myje je codziennie jakie odżywki powinnam stosowac i jaki kosmetk był by odpowiedni do nastroszenia z tyłu włosków używałam takiej pasty Loreala ,,out of bet" ale nie pomogła. Z góry dziekuje za rade i pozdrawaiam
Kasia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 12:51   #5
Kasia1001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 38
lokówkowy dylemat-19 czy 25 mm??

Witam wszystkich serdecznie. Mama małe pytanko? Ja i moja mama uzywamy lokówki lecz niestety ostatnio szwankuje i zastanawiłysmy się jaką kupic proponowałam mojeje mamaie taką z wymiennymi końcówkami ale jakos sie nie przekonała a i na dodatek powiedziała że nie chce z metalowymi końcówkami. Mama prośbe czy mogła by mi pani podsunąć jakąc chodzi mi o firme i model. Obie z mama mamy krótkie włoski a mama jeszcze ma trwałą. Zastanawiam się wogóle czy lokówka to dobry pomysł. Może cos innego w zamian
? Mam jeszcze jedno pytanko mam włosy przetłuszczające się i myje je codziennie jakie odżywki powinnam stosowac i jaki kosmetk był by odpowiedni do nastroszenia z tyłu włosków używałam takiej pasty Loreala ,,out of bet" ale nie pomogła. Z góry dziekuje za rade i pozdrawaiam
Kasia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-12, 16:45   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Jaka lokówka?

witam!
mozecie uzywac suszarko lokówki, nie jest az tak szkodliwa ponieważ suszy tu gorące powietrze a nie rozgrzany metal, firmy np.babyliss,braun.O włoskach przetłuszczających już duzo pisalam, więc poszperaj napewno coś dla siebie znajdziesz,a co "poczochranych fryzurek to nalezy używac wosków, pomad, zeli lakierów, ale wszystkiego w umiarze
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-12, 16:45   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Jaka lokówka?

witam!
mozecie uzywac suszarko lokówki, nie jest az tak szkodliwa ponieważ suszy tu gorące powietrze a nie rozgrzany metal, firmy np.babyliss,braun.O włoskach przetłuszczających już duzo pisalam, więc poszperaj napewno coś dla siebie znajdziesz,a co "poczochranych fryzurek to nalezy używac wosków, pomad, zeli lakierów, ale wszystkiego w umiarze
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-06, 14:32   #8
Rybeńka
Raczkowanie
 
Avatar Rybeńka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 65
JAK UŻYWAĆ LOKÓWKI :p

Witam Pani Grażynko. Mam pytanie - co mniej niszczy włosy lokówka czy suszarkolokówka?? Raz na 3 dni (po wysuszeniu włosów) podkręcam końcówki na lokówce, ale nie ukrywam, że jest to nużące i pracochłonne. Zastanawiam się nad suszarką ze szczotką do podkręcania włosów - obawiam się jednak, że zbytnio wysuszą moje (jeszcze) zdrowe końcówki. Proszę mi doradzić czy zostać przy lokówce czy warto zamienić ją na suszarkolokówkę, a jeśli tak to na jaką??
Z góry dziękuję za odpowiedz.
Pozdrawiam
Rybeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-07, 21:05   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Lokówka czy suszarkolokówka??


napewno mniej niszczy suszarko-lokówka, jaka? musisz wybrac grubosc odpowiednia dla siebie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-07, 21:18   #10
Rybeńka
Raczkowanie
 
Avatar Rybeńka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 65
Re: Lokówka czy suszarkolokówka??

Dziękuję za odpowiedź...tak też myślałam, ale wolałam skonsultować to ze specjalistką. Pozdrawiam
Rybeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 21:42   #11
mirela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 115
lokówka parowa

Dostałam w prezencie lokówkę parową Philipsa i mam pytanie. Jak często mogę używać tego cuda, żeby drastycznie włosom nie zaszkodzić ? Reklamują ją jako mniej uszkadzającą włosy niż tradycyjna, ale może to tylko taki chwyt na klienta...
mirela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-01, 08:56   #12
mirela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 115
Re: lokówka parowa

Podciągam
mirela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 20:13   #13
Ewki11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 5
lokowka Babyliss PRO gdzie kupic?

Pani Grazynko! Serdecznie prosze o informacje gdzie kupic lokowke Babyliss PRO??? Najchetniej zakup przez internet jesli to mozliwe.

dziekuje
Pozdrawiam
Ewki11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 20:36   #14
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: lokowka Babyliss PRO gdzie kupic?

A ja bym się chciała dowiedzieć co to za lokówka i dlaczego właśnie ta?
Też zamierzam coś takiego kupić ale nie wiem jakie są najlepsze, jakie są różnice itd....
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 21:15   #15
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: lokowka Babyliss PRO gdzie kupic?

prosze o mailkia na moj prywatny adres i opis o jak Ci chodzi wysle to moze cos pomoge wybrac
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 08:06   #16
Ewki11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 5
Re: lokowka Babyliss PRO gdzie kupic?

Probowalam tej lokowki ostatnio u fryzjera. Efekt byl faktycznie rewelacyjny! Fajne fale, jak naturalne.Nietstey chyba nie do wykonania samemu w domu - falownica jest dosc duza. Wysuszyla tez troche wlosy no ale pewnie temu mozna zapobiec. Generalnie naprwde godna polecenia!
Ewki11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 09:49   #17
acha88
Raczkowanie
 
Avatar acha88
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 74
Falownica

Hej dziewczyny! Czy któras z was uzywa lub uzywala kiedys falownicy do wlosów?Jesli tak to prosze napiszcie jakie sa efekty i czy warto ja zakupic.
acha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 10:10   #18
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Falownica

Hejka
Ja używałam u uzywam na zmiane z prostownica falownicy ceramicznej Vidal sasoon (chyba tak się pisze) i jestem zadowolona z efektów. Robi fajne i ładne fale
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 10:22   #19
acha88
Raczkowanie
 
Avatar acha88
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 74
Re: Falownica

Hej dzieki Monia! A masz moze jakies swoje fotki albo cus.A gdzie ja kupilas i ile kosztowala?
acha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-24, 13:10   #20
vazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 114
GG do vazka
Re: Falownica

Mnie też bardzo interesuje falownica znalazłam coś takiego
http://www.swistak.pl/aukcje/427549.html

ale strasznie droga...
__________________
...
vazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 16:04   #21
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Falownica

Niestety nie mam zadnych fotek na kompie, a kupiłam ja na allegro za 105 zł, teraz widziałam że są tańsze bo ja ją kupowałam już jakieś pół roku temu
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 16:11   #22
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Falownica

Ta moja falownica wygląda podobnie do ta babyliss tylko że jest ceramiczna i robi podobne fale jak na zdjęciu w linku ktory podała vazka. Zależy jeszcze czy robi się na jakiś środek stylizujacy ( wtedy fale są wyraźniejsze) albo bez środka efekt naturalnych fal. Mi jak najbardziej słuzy. Ta babylissa pewnie jest ltroche lepsza od tej mojej (i droższa -wiadomo marka) tylko szkoda ze nie jest ceramiczna. Ale wolałam kupić droższa prostownicę niż falownice, a i z efektów tej vidal sasson jestem bardzo zadowolona.
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 12:09   #23
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Falownica Babyliss

Od dawna przymierzalam sie do kupna wyzej wymienionej, bo Grazynka tak ja zachwalala I udalo mi sie, po naprawde niziutkiej cenie (ebay rzadzi!) od brytyjskiego sprzedawcy. Jest tym fajniejsza, ze pokryta ceramika! Nie dostalam jej jeszcze, ale jak juz dotrze, z przyjemnoscia przetestuje.

Wrzucam linka do niej:

http://www.babyliss.co.uk/jkcm/defau...Barrel%20Waver

Grazynko, tak przy okazji, ile czasu tak na oko trwa falowanie wlosow do ramion? Jakie produkty polecilabys mi do raczej cienkich wloskow, coby efekt pofalowania podtrzymac?
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 14:54   #24
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Falownica Babyliss

mozesz mi powiedziec gdzie dokaldnie kupilas te falownice???/ tez bym chciala kupic i za ile?????
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 15:52   #25
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Falownica Babyliss

Cytat:
Napisane przez szczesliwa18
mozesz mi powiedziec gdzie dokaldnie kupilas te falownice???/ tez bym chciala kupic i za ile?????
Kupilam ja od brytyjskiego sprzedawcy foxtrackltd za 12.50 funtow, ceny w Polsce sa w porownaniu z brytyjskimi horrendalne, nawet jesli wliczysz koszty wysylki z UK (do Niemiec zaplacilam 6 funtow). Aukcja wprawdzie zakonczyla sie wczoraj, ale warto wypytac sprzedawce, bo na pewno ma wiecej sprzetu. Cena jest stala, bo z opcja Buy It Now.
Pozdrawiam
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 22:49   #26
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Falownica Babyliss

Svenja, sorki ale ja nie zachwalalam sprzetu BaByliss , tylko Babyliss PRO!!!!!!!!! a to zasadnicza roznica!!!
sprzęt o ktorym ja sie wypowiadam to spzret profesjonalny i wyprobowany przezemnie!!
i tylko o tym moge sie wypowiadac....
nie wierze tez ze Patrick Cameron , pracuje na tym sprzęcie jaki jest w tej reklamie,poniewaz akurat mialam przyjemnosć być na szkoleniu , ktore prowadził wlasnie Patrick,(niekoniecznie w Polsce..i nie raz.. ..) i napewno pracowal na Babylissie PRO, zreszta bylo to niesamowite przezycie...jego praca z modelkami itd... ale napewno nie mial tej prostownicy do ktorej podajesz link!!
i podkreslam, ze tez o niej ja sie nie wypowiadam...tylko o Babyliss PRO ..
Ato o czym Ty piszesz
to jest sprzet detaliczny....

dlatego tez cena jest nizsza
no coz.... za profesjonalny sprzet czy perfum , czy krem czy farbe...itd ciuch... placi sie wiecej , ale i komfort uzycia , zuzycia jest inny
ale ja juz o tym pisalam nieraz...
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 02:20   #27
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Falownica Babyliss

Cytat:
Napisane przez gaga
nie wierze tez ze Patrick Cameron , pracuje na tym sprzęcie jaki jest w tej reklamie,poniewaz akurat mialam przyjemnosć być na szkoleniu , ktore prowadził wlasnie Patrick,(niekoniecznie w Polsce..i nie raz..
Grazynko, ja rozumiem, ale ten link, ktory podalam to nie reklama, tylko oficjalna strona firmy Babyliss i nie sadze, ze na niej oklamywano by klientow, iz Patrick Cameron poleca i uzywa ten sprzet. Znajduje sie on w dziale "Patrick Cameron Range", a nazywa sie Expert's Tripple Barrel Waver. Moze wersja "ceramiczna" jeszcze do Polski nie dotarla? Bo wiem, ze Ty uzywasz wersji "metalowej" (mozna ja tez dostac na estyl.pl).

Zaznaczam tez, ze cena na ebay jest okazyjna, a w innych sklepach online (rowniez brytyjskich) jednak wychodzi to troche drozej, choc i tak polskie ceny przebijaja zachodnie, nie pierwszy raz sie o tym przekonuje Zreszta na ebay kupilam rowniez profesjonalna, oryginalna, nowiutka prostownice Babyliss Pro i tez zdecydowanie ponizej ceny w innych sklepach (zaplacilam ok. 20 euro). Taki to juz urok ebay i takie sa tez niestety polskie ceny, nic na to nie poradzimy...
__________________
Potłuczydło.

Edytowane przez svenja
Czas edycji: 2005-05-14 o 03:20
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 03:34   #28
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Falownica Babyliss

I zeby nie byc goloslowna, dodam, ze metalowa wersje falownicy Babyliss Pro (o ktorej wspominala Grazynka) mozna zakupic w brytyjskim sklepie za niewiele ponad 20 funtow. Chyba nie trzeba porownywac z cena w Polsce (ponad 300 zl!)...
http://www.saloneasy.com/catalog/pro...ducts_id=86015
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 15:11   #29
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Falownica Babyliss

czy ktos ma moze zdjecia wlosow po falownicy? ona robi wieksze czy malutkei fale? prosilabym o fotke
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 16:34   #30
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Falownica Babyliss

no wlasnie te z drugiego linka zachwalam , bo te sa profesjonalne czyli BABYLISS PRO- zauwaz roznice
Te obok ktorych jest Patrick sa detalizcne, moze mu dobrze zapalcili za reklame, swego czasu Laurent tez reklamowal Pantenprovi (nawet nie wiem jak to sie pisze )
ja napewno nigdy nie rekalmowalabym czegos do czego nie jestem pzrekonana, za zadne pieniadze, taka mam zasade
ale nie neguje tego ze ktos to robi to jego sprawa
a co do ceny, ja znam ceny hurtowe, pewnie ze one sa drozsze niz te na tamtej stronie, ale sprowadzajac towar do polski trzeba zrobic wiele oplat itd dlatego pewenie i cena jest wyzsza pewnie wysylka z granice tez bedzie wysoka, wiec tak bardzo nie bedzie sei cena roznic, no i potem w razie gdyby sie cos zepsulo to pewnie tzreba tam wyslac i znowu koszty przesylki , ktore sa naprawde niemale.... no pewnosc czy aby napewno mi przysla ten spzret? u nas to masz pewne i masz nawet w razie czego jak zaskarzyc nieuczciwego sprzedawce a tak? nie wiem czy to sie oplaca? ale kazdy ma prawo wuboru ale trzeba zawsze wziasc wszystkie za i pzreciw pozdrowka
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 12:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.