DIOR - kolorówka - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-04, 22:06   #3391
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

znacie moze... bo u mnie sie ostatnio pokazaly

- Dior Bronze Original Tan Puder

- Dior Bronze Collagen-Activ SPF 15 Bronzing Powder

- Dior Bronze Harmonie de Blush


i ciekawa jestem... szczegolnie tego rozu z 3 zdjecia i brazera z 2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8451422260821728.image.jpg (14,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8451422260943488.image.jpg (14,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8451422260996592.image.jpg (16,4 KB, 33 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 22:16   #3392
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
znacie moze... bo u mnie sie ostatnio pokazaly

- Dior Bronze Original Tan Puder

- Dior Bronze Collagen-Activ SPF 15 Bronzing Powder

- Dior Bronze Harmonie de Blush


i ciekawa jestem... szczegolnie tego rozu z 3 zdjecia i brazera z 2
Szczerze to nie moge nic konkretnego powiedziec bo tylko palcem miznelam Tez mnie zaciekawilo te mazidlo z 3 fotki ale to tylko gadzet-musisz przetestowac-kazdemu co innego pasujeZaczynam sie jednak ineteresowac pudrami by dac skorze odpoczac od podkladu wiec chyba przyjze sie blizej tym brazerom z Diora-moze sa godne uwagi

Edytowane przez trihomonas
Czas edycji: 2009-04-04 o 22:17
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 22:47   #3393
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Szczerze to nie moge nic konkretnego powiedziec bo tylko palcem miznelam Tez mnie zaciekawilo te mazidlo z 3 fotki ale to tylko gadzet-musisz przetestowac-kazdemu co innego pasujeZaczynam sie jednak ineteresowac pudrami by dac skorze odpoczac od podkladu wiec chyba przyjze sie blizej tym brazerom z Diora-moze sa godne uwagi
ten srodkowy brazer mnie zaciekawil bo on jest z Anti-Aging-Effekt ... a tym bradziej, ze do tej pory mnie jakos brazery diora nie potrafily przekonac
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 22:55   #3394
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ten srodkowy brazer mnie zaciekawil bo on jest z Anti-Aging-Effekt ... a tym bradziej, ze do tej pory mnie jakos brazery diora nie potrafily przekonac
No wlasnie ja zauwazylam,ze sa zbyt ciemne Macalam jakis puder brazujacy z Diora,bo tak mi zalezalo nim zastapic podklad ale same ciemne odcienie byly...Ja w sumie nie jestem blada jak sufit ale karnacje mam jasna... Mam fluid Diorskin Forever odcien 32 i jest z 2 tony za ciemny...Chce wykonczyc moje fluidy i przeniesc sie na same pudry ale nie wiem czy z Diora-ze wzgledu na te odcienieNo i bede musiala jechac do centrum miasta bo w moim ''kátku'' wszytko idzie w expresowym tempie
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 12:30   #3395
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: DIOR - kolorówka

a uzywał juz ktoś tego sypańca
Diorskin Extreme Fix


ma przedłużać trwałośc makijażu, minimalizować pory i.t.d.
jest to wiosenna limitowanka i kosztuje 180zł za 15g
aha-występuje w jednym transparentnym kolorze

abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 18:30   #3396
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Powiedzcie mi dziewczyny,kupiłam oryginały czy nie?Kliknęłam,od razu zapłaciłam a teraz mnie tak jakoś naszło,bo cena niska.

http://www.allegro.pl/item603684246_...ddict_222.html

http://www.allegro.pl/item603687329_...ddict_382.html

http://www.allegro.pl/item603686375_...ddict_376.html
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 20:59   #3397
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: DIOR - kolorówka

Nie mam pojęcia, czy są oryginalne, ale cena super niska. Gdyby okazało się, że to oryginały to sama chętnie bym zrobiła zakupy u tego allegrowicza
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 22:32   #3398
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny,kupiłam oryginały czy nie?Kliknęłam,od razu zapłaciłam a teraz mnie tak jakoś naszło,bo cena niska.

http://www.allegro.pl/item603684246_...ddict_222.html

http://www.allegro.pl/item603687329_...ddict_382.html

http://www.allegro.pl/item603686375_...ddict_376.html
Kupowałam u tego allegrowicza niedawno cienie - 5 diora. Nie mam do czego się przyczepić.
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 11:02   #3399
beatacz76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Smile Dot.: DIOR - kolorówka

Witajcie dziewczyny.Mam pytanie,czy ktoras z Was ma lub testowała nowa wersje pomadki Addict?Bardzo lubie stara wersje,ktora ponoc wycofuja i ciekwa jestem,czy ta bedzie jeszcze lepsza.Widziałam ja juz na allegro.Bede wdzieczna za odpowiedzi.Dziekuje i pozdrawiam
beatacz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 14:51   #3400
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez beatacz76 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny.Mam pytanie,czy ktoras z Was ma lub testowała nowa wersje pomadki Addict?Bardzo lubie stara wersje,ktora ponoc wycofuja i ciekwa jestem,czy ta bedzie jeszcze lepsza.Widziałam ja juz na allegro.Bede wdzieczna za odpowiedzi.Dziekuje i pozdrawiam
Mam kolor Hollywood Rose oraz Beige Dandy. Bardzo je lubie. Moim zdaniem trzyma poziom starej wersji, nie powiedzialabym ze jest lepsza. Znika ze mnie rownie szybko. (Ze starej wersji mam Muave oraz Couture Pink).

Btw. dziewczyny, wczoraj stalam sie posiadaczka mojej pierwszej paletki z serii iridescent (Sky Glow) i musze przyznac, ze przy pierwszym jej uzyciu bylam troche w szoku Wyobrazalam sobie bardziej pudrowa konsystencje (tak jak w regularnych 5-tkach) a zastalam cos ... "mokrawego" Na oku wyglada fajnie, ale aplikacja mnie nie zachwyca A moze to z moja paleta jest cos nie tak?
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 15:42   #3401
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Mam kolor Hollywood Rose oraz Beige Dandy. Bardzo je lubie. Moim zdaniem trzyma poziom starej wersji, nie powiedzialabym ze jest lepsza. Znika ze mnie rownie szybko. (Ze starej wersji mam Muave oraz Couture Pink).

Btw. dziewczyny, wczoraj stalam sie posiadaczka mojej pierwszej paletki z serii iridescent (Sky Glow) i musze przyznac, ze przy pierwszym jej uzyciu bylam troche w szoku Wyobrazalam sobie bardziej pudrowa konsystencje (tak jak w regularnych 5-tkach) a zastalam cos ... "mokrawego" Na oku wyglada fajnie, ale aplikacja mnie nie zachwyca A moze to z moja paleta jest cos nie tak?
Niestety albo stety (zależy co kto lubi) ta seria jest perłowa i dość mocno połyskująca co nie wszyscy lubią. Może sprawiać wrażenie, że jest "mokra". Ja mam inne cienie z serii Iridescent i bardzo je lubię chociaż na kolana mnie całkiem nie powaliły
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 17:11   #3402
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny,kupiłam oryginały czy nie?Kliknęłam,od razu zapłaciłam a teraz mnie tak jakoś naszło,bo cena niska.

http://www.allegro.pl/item603684246_...ddict_222.html

http://www.allegro.pl/item603687329_...ddict_382.html

http://www.allegro.pl/item603686375_...ddict_376.html
Faktycznie jakies tanie ale wygladaja na oryginalne a co do paletek z serii iridescent to mnie powalily na kolana
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 07:52   #3403
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

dziewczyny pomóżcie proszę, jak wygląda kolorystyka korektorów z linii sculpt Diora? chodzi mi o różnicę pomiędzy nr 1 i 2, szukam jasnego, czystego beżu, takiego jak nr 2 magic HR albo nr 2 YSL.
jakbyście mogły dokładnie opisać tę różnicę, bo niestety nie mam teraz jak udać się na testy
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 08:21   #3404
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Niestety albo stety (zależy co kto lubi) ta seria jest perłowa i dość mocno połyskująca co nie wszyscy lubią. Może sprawiać wrażenie, że jest "mokra". Ja mam inne cienie z serii Iridescent i bardzo je lubię chociaż na kolana mnie całkiem nie powaliły
Po tygodniu eksperymentowania na rozmaite sposoby doszlam do wniosku, ze ja jednak tej serii nie lubie. A szkoda, bo ich trwalosc jest rewelacyjna - caly dzien na oku, od rana do poznej nocy i ani drgna No ale trudno, bede szukac dalej...
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 09:34   #3405
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie proszę, jak wygląda kolorystyka korektorów z linii sculpt Diora? chodzi mi o różnicę pomiędzy nr 1 i 2, szukam jasnego, czystego beżu, takiego jak nr 2 magic HR albo nr 2 YSL.
jakbyście mogły dokładnie opisać tę różnicę, bo niestety nie mam teraz jak udać się na testy

Layla, ja w tej chwili używam najjaśniejszego Diora i jest to jaśniutki nieskundlowny żadnymi domieszkami beż 2 Helenki była dla mnie za ciemna i za pomarańczowa. Dokładnie nie pamiętam czy i jak bardzo 002 Diora różniła się od 2 Helenki, ale na pewno są kolorystycznie podobne. Z tym, że Dior bije o głowę Helenkę pod względem komfortu używania, konsystencja jest kremowa, nie podreśla skórek i świetnie wtapia się w skórę.

Ciemniejsze odcienie Diora i HR zna SiSleys zajrzyj na KWC

edit: znalazłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-255181

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2009-04-10 o 09:37
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:00   #3406
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Layla, ja w tej chwili używam najjaśniejszego Diora i jest to jaśniutki nieskundlowny żadnymi domieszkami beż 2 Helenki była dla mnie za ciemna i za pomarańczowa. Dokładnie nie pamiętam czy i jak bardzo 002 Diora różniła się od 2 Helenki, ale na pewno są kolorystycznie podobne. Z tym, że Dior bije o głowę Helenkę pod względem komfortu używania, konsystencja jest kremowa, nie podreśla skórek i świetnie wtapia się w skórę.

Ciemniejsze odcienie Diora i HR zna SiSleys zajrzyj na KWC

edit: znalazłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-255181
oj dziękuję Contax czytałam kwc i nawet napisałam do Sis pw. widzę po opiniach, że Dior jest niezły, tylko właśnie miałam dylemat z kolorem, czy 1 czy 2. mam propozycję wymiany na 1, a skoro mówisz, że różowy nie jest, to powinien być dobry. a jakich odcieni podkładów używasz np. z Diora, bo mi pasuje 20.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:21   #3407
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
oj dziękuję Contax czytałam kwc i nawet napisałam do Sis pw. widzę po opiniach, że Dior jest niezły, tylko właśnie miałam dylemat z kolorem, czy 1 czy 2. mam propozycję wymiany na 1, a skoro mówisz, że różowy nie jest, to powinien być dobry. a jakich odcieni podkładów używasz np. z Diora, bo mi pasuje 20.

Z tego co pisałaś kiedys o kolorówce której używasz to wydaje mi się, że 002 będzie dla Ciebie najlepsza.

Ta ewentualna wymiana to może z Bietą jeśli tak to mamy podobne karnacje

Diora odpowiednie dla mnie są 10, z Chanela mam ML 020, a LF Kanebo 220.

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2009-04-10 o 10:22
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:46   #3408
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Z tego co pisałaś kiedys o kolorówce której używasz to wydaje mi się, że 002 będzie dla Ciebie najlepsza.

Ta ewentualna wymiana to może z Bietą jeśli tak to mamy podobne karnacje

Diora odpowiednie dla mnie są 10, z Chanela mam ML 020, a LF Kanebo 220.
noo... z Bietą czyli widzę, że masz o ton jaśniejszą skórę. kurczę boję się trochę efektu misia pandy, wiesz, że ta 1 będzie za jasna i będzie odcinać się od podkładu. chyba masz rację, że 2 będzie najlepsza, no ale ona ma 1. no nie wiem, jeszcze pomyślę. chociaż mam straszną chrapkę na ten korektor
tak btw, czytałaś, co się dzieje na BL?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 12:00   #3409
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
noo... z Bietą czyli widzę, że masz o ton jaśniejszą skórę. kurczę boję się trochę efektu misia pandy, wiesz, że ta 1 będzie za jasna i będzie odcinać się od podkładu. chyba masz rację, że 2 będzie najlepsza, no ale ona ma 1. no nie wiem, jeszcze pomyślę. chociaż mam straszną chrapkę na ten korektor
tak btw, czytałaś, co się dzieje na BL?


Wg mnie możesz mieć misa pod oczętami szczególnie jak masz zamiar troche się poplażować

001 paćkam na całą twarz nie tylko pod oczy, ale i na niespodziewanki i skrzydełka nosa. Odcień jest taki bardzo bardzo jasny, wpadający bardziej w ecri niż typowy jasny beż. Hmm lekka grafomiania mi wyszła No wiesz, w razie co to ja mogę go od Ciebie capnąć

własnie dzisiaj popczytałam sobie do kawki i oniemiałam strach się bać, co się wyrabia
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 14:12   #3410
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Contax idealna Ci doradziła Layla
001 będzie za jasny jak dla Ciebie, natomiast 002 jest troszkę ciemniejszy od nr2 z HR ale ten korektor Diora nie kryje tak mocno zatem i efekt będzie bardziej naturalny. Lepiej mieć troszkę ciemniejszy korektor niż za jasny
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 10:30   #3411
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: DIOR - kolorówka

hej,
przeszukałam wątek i wiem, że kilka z was ma "dior bronze sun couture palette".
Właśnie dostałam takową w prezencie. Nr 01 -> jestem bardzo blada

I niestety nie mam pojęcia w jaki sposób używa się tego typu kosmetyków??
czy ja mam go położyć na po kremowaną twarz?? a może na przypudrowaną?? czy używa się go na podkład czy bez podkładu??

W jaki sposób używać tego pudru?? czy ja mam go wymieszać pędzlem a potem położyć na całą twarz, używając tego ciemnego jako różu (do modelowania twarzy)??

wybaczcie ogrom pytań -> to mój pierwszy taki kosmetyk


EDIT: dołączyłam zdjęcie z google (niestety nie wiem jaki to nr) by przybliżyć wam o jakim kosmetyku piszę.

Bardzo dziękuję za ewentualną pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior1.jpg (10,6 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez Mallutka
Czas edycji: 2009-04-11 o 10:34
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 12:31   #3412
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Contax idealna Ci doradziła Layla
001 będzie za jasny jak dla Ciebie, natomiast 002 jest troszkę ciemniejszy od nr2 z HR ale ten korektor Diora nie kryje tak mocno zatem i efekt będzie bardziej naturalny. Lepiej mieć troszkę ciemniejszy korektor niż za jasny
bardzo Ci dziękuję Sis, naprawdę super mi doradziłaś, raz miałam zbyt jasny korektor i rzeczywiście wygląda to śmiesznie troszki jak miś panda teraz z kolei zastanawiam się nad bambusem, ale żeby nie zaśmiecać tego wątku napiszę w lancomowym
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 14:22   #3413
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny,kupiłam oryginały czy nie?Kliknęłam,od razu zapłaciłam a teraz mnie tak jakoś naszło,bo cena niska.

http://www.allegro.pl/item603684246_...ddict_222.html

http://www.allegro.pl/item603687329_...ddict_382.html

http://www.allegro.pl/item603686375_...ddict_376.html

Hej.
Dostałaś już może te szminki?
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 14:30   #3414
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
hej,
przeszukałam wątek i wiem, że kilka z was ma "dior bronze sun couture palette".
Właśnie dostałam takową w prezencie. Nr 01 -> jestem bardzo blada

I niestety nie mam pojęcia w jaki sposób używa się tego typu kosmetyków??
czy ja mam go położyć na po kremowaną twarz?? a może na przypudrowaną?? czy używa się go na podkład czy bez podkładu??

W jaki sposób używać tego pudru?? czy ja mam go wymieszać pędzlem a potem położyć na całą twarz, używając tego ciemnego jako różu (do modelowania twarzy)??

wybaczcie ogrom pytań -> to mój pierwszy taki kosmetyk


EDIT: dołączyłam zdjęcie z google (niestety nie wiem jaki to nr) by przybliżyć wam o jakim kosmetyku piszę.

Bardzo dziękuję za ewentualną pomoc
to jest puder brązujący i możesz go używać samego lub na podkład (zależy czy go używasz)
mozesz zmieszać pędzlem wszystkie kolory, a tym jasniutkim paskiem np. rozświetlić łuki brwiowe czy wewnętrzne kąciki oka, czy też położyć na szczyty kości policzkowych jako rozświetlacz

ten najciemniejszy mozesz też używać jako różu

generalnie kombinacji jest wiele, bo to jest jakby cała paleta do makijażu z błyszczykiem i wszystkie kolory mozesz stosować na powieki lub policzki razem albo osobno

jak masz jasną cerę to na całą twarz chyba będzie za ciemny
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 18:42   #3415
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
to jest puder brązujący i możesz go używać samego lub na podkład (zależy czy go używasz)
mozesz zmieszać pędzlem wszystkie kolory, a tym jasniutkim paskiem np. rozświetlić łuki brwiowe czy wewnętrzne kąciki oka, czy też położyć na szczyty kości policzkowych jako rozświetlacz

ten najciemniejszy mozesz też używać jako różu

generalnie kombinacji jest wiele, bo to jest jakby cała paleta do makijażu z błyszczykiem i wszystkie kolory mozesz stosować na powieki lub policzki razem albo osobno

jak masz jasną cerę to na całą twarz chyba będzie za ciemny

na całą twarz niestety się nie nadaje ale już jako róż jak najbardziej.

Dziękuję bardzo za radę odnośnie tego rozświetlacza
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:43   #3416
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: DIOR - kolorówka

Ech, rozmarzyłam się przez tę rozmowę o brązerach…
Ja już się nie mogę doczekać letniej kolekcji makijażu
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:11   #3417
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
a uzywał juz ktoś tego sypańca
Diorskin Extreme Fix


ma przedłużać trwałośc makijażu, minimalizować pory i.t.d.
jest to wiosenna limitowanka i kosztuje 180zł za 15g
aha-występuje w jednym transparentnym kolorze
podbijam pytanko, sama mam na niego ochote.
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 22:27   #3418
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Hej.
Dostałaś już może te szminki?
Niestety,jeszcze czekam.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 22:31   #3419
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny,kupiłam oryginały czy nie?Kliknęłam,od razu zapłaciłam a teraz mnie tak jakoś naszło,bo cena niska.

http://www.allegro.pl/item603684246_...ddict_222.html

http://www.allegro.pl/item603687329_...ddict_382.html

http://www.allegro.pl/item603686375_...ddict_376.html
też się przyczaiłam na te pomadki ale nie zdązyłam hehe , moja ulubiona 382 , moim zdaniem sa ok , gratuluje zakupu , bo cena bardzo atrakcyjna sa boskie
ostatnio dołączyła do mnie 260 ,a i 382 juz sie skończyła wiec pewnie ponowie zakup
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2009-04-11 o 22:40
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 23:54   #3420
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
też się przyczaiłam na te pomadki ale nie zdązyłam hehe , moja ulubiona 382 , moim zdaniem sa ok , gratuluje zakupu , bo cena bardzo atrakcyjna sa boskie
ostatnio dołączyła do mnie 260 ,a i 382 juz sie skończyła wiec pewnie ponowie zakup

Jestem dobrej myśli
Miałaś ten kolor?Jaki daje efekt?Bo przyznam szczerze,że wszystkie wzięłam w ciemno
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.