Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 11:38   #3181
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

a moja siostrzenica (córka chrzestna ) poszła dzis pierwszy dzień do szkoły, pierwsza klasa pierwszy raz dla sześciolatków o 3 idę ją odebrać, na pewno będzie pełna wrażeń
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:39   #3182
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
lubicie chodzic na grzyby? bo ja uwielbiam zbierać, ale nie lubię przyrządzać ani jeśc
ja uwielbiam i zbierać, i przyrządzać, i jeść!
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:40   #3183
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
ja uwielbiam i zbierać, i przyrządzać, i jeść!
ach, Miciel, zapominam ciagle o tych słoiczkach na razie nie potrzebuje, mam za duzo wszystkiego i nie miałabym gdzie podziać a Ty chcesz je wymienić na sitkowe, czy jak?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:42   #3184
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja uwielbiam zbierać i jeść, ale jak mam to cholerstwo obierać to nie powiem co mnie bierze
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:43   #3185
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Reniu- pędzle wysłane w poniedziałek

Wczoraj trafiłam przypadkiem do LI PARIE na Chmielnej iii...
wszystkim z Warszawy i okolic polecam ten sklep! Ceny może i nie są niskie, bo w dopasowanej taniej przykładowo, ale takiej profesjonalnej obsługi to sobie nawet nie wyobrażałam! Jedna z Pań wygarnęła mi tyle tłuszczyku z pleców, że aż zamiemówiłam jak miska zrobiła się przymaława. Oczywiście odwód też mam do zmiany- nie 70 a 65 także Siostro- miałaś rację Namierzyłam się z 6 modeli w różnych rozmiarach i najbardziej przypadła mi do gustu Hestia-70G zwężane na 65. Jak się zakupi stanik to obwód zwężają lub podczywają za darmo, podobnie jest ze skróceniem ramiączek. Można też przynieść stare staniki i oddać do poprawek- mierzy się na miejscu i Panie same zaznaczają co gdzie i ile do poprawki. Typowo babskie miejsce, dużo miejsca, Pani bardzo miłe i obeznane!
WI Masz moją miseczkę..chyba Ile masz w obwodzie jak mierzysz ciasno??? Ważne dla mnie bo mi chcą wcisnąć 65 . Właśnie się zmierzyłam baaaaaaaardzo ciasno i mam 79 a nie 84 .Mierzyłam się 15 razy i było 84 a teraz się tak ścisnęłam że wyszło 79...Oj , juz nie będę Wam gitary zawracać bo sama mam dość i baby w sklepie tez mnie mają dość
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:46   #3186
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ach, Miciel, zapominam ciagle o tych słoiczkach na razie nie potrzebuje, mam za duzo wszystkiego i nie miałabym gdzie podziać a Ty chcesz je wymienić na sitkowe, czy jak?
wymiana na sitkowe byłaby super to mogłabym dla Ciebie bezsitkowe zbierać w zamian za sitkowe dla mnie
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:48   #3187
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Reniu- pędzle wysłane w poniedziałek
wiem śledzę załącznik "blusche" już się nie mogę doczekać

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
... pada u mnie deszcz, jaka pogoda u was? mam ochotę na spacer w deszczu. A jutro może namówię rodziców żeby się wybrać na grzyby lubicie chodzic na grzyby? bo ja uwielbiam zbierać, ale nie lubię przyrządzać ani jeśc

u nas jeszcze nie pada, choć zapowiadali deszczyk, ale u nas zawsze z opóźnieniem przychodzi WinlyEm ja mam tak samo a z EDM nie przejmuj się to przecież nie Twoja wina nie dość, że pewnie się pogubili przez reorganizację to leją na klientów eh... nieładnie
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 11:49   #3188
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
WI Masz moją miseczkę..chyba Ile masz w obwodzie jak mierzysz ciasno??? Ważne dla mnie bo mi chcą wcisnąć 65 . Właśnie się zmierzyłam baaaaaaaardzo ciasno i mam 79 a nie 84 .Mierzyłam się 15 razy i było 84 a teraz się tak ścisnęłam że wyszło 79...Oj , juz nie będę Wam gitary zawracać bo sama mam dość i baby w sklepie tez mnie mają dość
Ale jak masz 79 to 30 (65) może być rzeczywiście dobre Jak kupujesz w brastop np to jeśli stanik nie pasuje to możesz odesłać poprostu A jak na ebay to zawsze możesz sprzedać przez ebay z powrotem
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:59   #3189
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Mam ok. 77cm pod biustem i 102/103 po biustem Jeżeli obdów w staniku jest ścisły to brałabym 70, jeżeli normalny/rozciągliwy to 65. W jednym modelu 65 się nie dopięłam, zaś w tym samym modelu 70 było za luźne bo ręka się mieściła więc ewidentnie do poprawki
Selene- zapraszam do Warszawy i gwarantuję idealne ostanikowanie
70G to miseczkowo mniejszy obwód 65GG/H
Można przymierzyć w sklepie, a taniej kupić tu www.bieliznaliparie.pl

Reniu- podpis dopiero teraz uaktualniłam Mam nadzieję, że pędzle dotrą jeszcze przed moim wyjazdem
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-09-02 o 12:00
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:04   #3190
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dominkab Dlatego9 nie wiem ja ja to zrobiłam że się źle zmierzyłam, tylko że teraz scisnęłam baaaaaardzo mocno...Pojdę dzisiaj ostatni raz...jak juz w Change nic nie znajdę to się poddaję, będę zdzierać moje dwa ulubione staniki aż pękną...o dziwno jeden kupiłam w Cubusie za grosze, był ładny więc przymierzyłam , w sumie zbiera cycki jak powinien , ciasny w obwodzie ale teraz wiem jedno..fiszbina nie jest na środku jest trochę bliżej biustu ...
Idę walczyć o wolność cycek i na siłownię..spróbuję znaleźć 65 lub 70 GG...poźniej pojdę na siłkę to się wyżyję na bieżni...
Najbardziej mnie wkurza że im się nawet szukać nie chce w tych stanikach i głupie miny strzelają bo mają Cię dość i chciałyby się ciebie pozbyć Będę za niedługo , trzymajcie kciuki...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:05   #3191
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

to jeśli ja mam pod 73 to mam brać 60? do tej pory zwasze brałąm 65...
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 12:18   #3192
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

dzieki Reniu ale wiesz, ciężko się nie przejmować, gdybym zamawiała sama to bym przebolała, a tak to jest odpowiedzialność za więcej osób

porządkuje sobie ten mój pokoik i mnie takie refleksje nachodzą wrzesień zawsze jest u mnie miesiacem zmian- powrót do pracy po wakacjach, powrót do pokoju po wakacjach spokój na ulicach, świeże powietrze ciekawe, czy więcej osób niż ja czuje, ze wrzesień pachnie inaczej, niz inne miesiace uwielbiam wrzesień

w tym roku więcej zmian niż zwykle, nowa praca się szykuje, problemy w pisaniem magisterki -trzeba się porządnie zmusić do tego żeby jakoś skończyć tą szkołę ... ale jestem nastawiona pozytywnie, zobaczymy co bedzie

poza tym... po wakajach oczywiscie koniec leniuchowania i powrót do rygoru a więc od dziś:

-powrót do klubu PP (oraz innych zielsk rumianek, zielona, biała co najmniej raz dziennie)
-powrót do ćwiczeń, żeby następnego lata znowu jakos wyglądać (8minutówki, joga, basen, rower)
-powrót do łykania suplementów witaminowych
-powrót do zdrowszego jedzonka
-koniec z napojami gazowanymi
-szykowanie się do powrotu do kwasów
-powrót do zmasowanego ataku na włosy zniszczone słońcem i wodą

__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-02 o 12:19
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:18   #3193
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
to jeśli ja mam pod 73 to mam brać 60? do tej pory zwasze brałąm 65...
Ja mam 75 i biorę 65, ale czasem przydałoby się ciaśniej, bo się rozciągają niektóre, a innym razem 65 są b. ciasne.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:19   #3194
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
to jeśli ja mam pod 73 to mam brać 60? do tej pory zwasze brałąm 65...
To zależy Pod obwód powinny się zmieścić 2 palce, nie cała ręka. Z drugiej strony zaś nie może być tak, że te 2 palce ledwo co się tam mieszczą w obwodzie
Jak się porządnie wygarnie wszystko z pleców to z 1 cm mniej się w obwodzie zrobi raz dwa.
Wszystko zależy do modelu stanika. Trzeba mierzyć, wygarniać i wtedy decydować czy stanik jest ok czy nie
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:21   #3195
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Mam ok. 77cm pod biustem i 102/103 po biustem Jeżeli obdów w staniku jest ścisły to brałabym 70, jeżeli normalny/rozciągliwy to 65. W jednym modelu 65 się nie dopięłam, zaś w tym samym modelu 70 było za luźne bo ręka się mieściła więc ewidentnie do poprawki
Selene- zapraszam do Warszawy i gwarantuję idealne ostanikowanie
70G to miseczkowo mniejszy obwód 65GG/H
Można przymierzyć w sklepie, a taniej kupić tu www.bieliznaliparie.pl

Reniu- podpis dopiero teraz uaktualniłam Mam nadzieję, że pędzle dotrą jeszcze przed moim wyjazdem
ups gdzieś widziałam informację, że pędzle już wysłane WhiteInnocent widzę, że tylko u mnie okienko wpłata jest puste, pieniążki jeszcze nie dotarły na Twoje konto?

www.bieliznaliparie.pl i po co ja tam wchodziłam
ja mam ciągle problem jaki rozmiar powinnam wybrać 75-78/88 czy 65E czy 70C
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:23   #3196
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja mam 75 i biorę 65, ale czasem przydałoby się ciaśniej, bo się rozciągają niektóre, a innym razem 65 są b. ciasne.
próbować, próbować, próbować.....
lubię ściśliwce jak panache inferno, pancerniak, to fakt, ale mi odpowiada. Juz wiem, ze jestem panachowcem

Dominiko i mnie weź pod uwagę przy tej lukrecji A jesli jeszcze ukręciłabyś mi to to juz w ogóle żartuję oczywiście
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:27   #3197
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
super te teksty, uśmiałam się

pada u mnie deszcz, jaka pogoda u was? mam ochotę na spacer w deszczu. A jutro może namówię rodziców żeby się wybrać na grzyby lubicie chodzic na grzyby? bo ja uwielbiam zbierać, ale nie lubię przyrządzać ani jeśc
w stolycy jeszcze słonecznie, ale zapowiadali przelotne opady.
Ja z grzybów to lubię tylko je jeć, zbierać i przyrządzac nie lubię.... może jeszcze jakaś miłośniczka przygotowania grzybów się znajdzie i mamy niezły team... Win zbiera, inna przyrządza a ja jem Podoba mi się

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
www.bieliznaliparie.pl i po co ja tam wchodziłam
ja mam ciągle problem jaki rozmiar powinnam wybrać 75-78/88 czy 65E czy 70C
Jak ściśliwiec i nierozściągliwiec to 70 ale stawiałabym na 65 - wszystkie się rozściągają a na poczatku można z przedłużką nosić.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:27   #3198
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
pada u mnie deszcz, jaka pogoda u was? mam ochotę na spacer w deszczu. A jutro może namówię rodziców żeby się wybrać na grzyby lubicie chodzic na grzyby? bo ja uwielbiam zbierać, ale nie lubię przyrządzać ani jeśc
Ja kocham chodzić na grzyby Już jak byłam małym dzieckiem to jeździłam z rodziną na grzybobranie uwielbiam je zbierać i od jakiegoś dopiero czasu też jeść
Nawet w tym roku w Alpach zbierałam grzyby TŻ patrzył na mnie jak na wariatkę Ale w końcu obiecał że w tym roku wybierze się ze mną na po raz 1 na prawdziwe zbieranie grzybów Ciekawe jak mu pójdzie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:29   #3199
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja Coelho niestety nie lubię wyjątkowo, to samo całej serii Pottera, bo za dużo grafomani i lania wody jak dla mnie. Generalnie czytam sporo, w tej chwili Dimitrija Strelnikowa.
Z babskiej to tylko Groholi serię nigdy w życiu lubiłam chociaz filmy zepsuły mi trochę wyobrażenie Ale książki z tej serii świetnie napisane, nieraz uśmiałam się jak norka
wrócę jeszcze do ematu książek (chociaż znowu o stanikach gadacie ) ja Coelho też nie lubię, dla mnie jego ksiązki to przerost formy nad treścią... poza tym takie naiwne są...

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Masz nas Chodź..ja Cię przytulę
dziękuję

Zastanawiałam się jak to robicie że macie po kilkaset postów.. a sama przekroczyłam 200 i nawet nie wiem kiedy
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 12:29   #3200
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny świetne te teksty, chichram się jak głupia Pff, pogoda piękna, niebo czysty lazur a mnie głowa boli, chyba zatoki mi się odezwały

Selene, jak dobierzesz dobry rozmiar (kiedyś na pewno Ci się uda) to zapomnisz o tym całym poszukiwaniu. Tekstami babek w sklepach się nie przejmuj, mają latać wokół Ciebie tak długo jak tam jesteś, łaski nie robią w końcu im za to płacą... Ja bym nie zaniżała obwodu aż do 65 (chyba, że jakiś wyjątkowy rozciągliwiec, tylko nie wiem czy warto takie kupować). A jakie kroje mierzyłaś? Z tego co piszesz powinny Ci pasować half cupy i plunge. Coś w tym stylu np. Nisko zabudowane raczej. Mierzyłaś coś z pionowym cięciem?

Gadmarka, nie!! Ma być wygodnie, ale jednocześnie nie podjeżdżać. Nie ma sensu zaniżać na siłę. Wszystko zależy od naszej indywidualnej ściśliwości (no i modelu).

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-09-02 o 12:32
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:30   #3201
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Reniu- wybacz, wpłata dotarła Gapa ze mnie
I zgadzam się z Mariolą, na 65 raczej bym stawiała
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:30   #3202
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
próbować, próbować, próbować.....
lubię ściśliwce jak panache inferno, pancerniak, to fakt, ale mi odpowiada. Juz wiem, ze jestem panachowcem

Dominiko i mnie weź pod uwagę przy tej lukrecji A jesli jeszcze ukręciłabyś mi to to juz w ogóle żartuję oczywiście
Ja też jestem Panachowcem. U mnie tylko z Frei Eleaonor 28FF wchodzi w grę, bo podczas przymiarki wyglądał na mnie dobrze, ale jakoś dzisiaj tak wyszło, że przez ta stanikową gadkę kliknęłam Cleo Harry na dopasowanej za 99 zł
Co do lukrecji to będę pamiętać. Nie chcę też robić za dużego zamówienia, bo powyżej jakiejś kwoty płaci się cło (bo że Vat będzie naliczony to jakoś się spodziewam ) więc najwyżej będziemy po 1/3 dzielić, a nie po pół. Czy ktoś wie do jakiej kwoty nie płaci się cła
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
w stolycy jeszcze słonecznie, ale zapowiadali przelotne opady.
Ja z grzybów to lubię tylko je jeć, zbierać i przyrządzac nie lubię.... może jeszcze jakaś miłośniczka przygotowania grzybów się znajdzie i mamy niezły team... Win zbiera, inna przyrządza a ja jem Podoba mi się
Ale cwaniara
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:39   #3203
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

pada u mnie deszcz, jaka pogoda u was? mam ochotę na spacer w deszczu. A jutro może namówię rodziców żeby się wybrać na grzyby lubicie chodzic na grzyby? bo ja uwielbiam zbierać, ale nie lubię przyrządzać ani jeśc
kocham grzyby-i zbierac.. i jesc.. najcudowniejsze wspomnienia z dziecinstwa...

Pogoda..?
pada.. jak zwykle
ja naparwde sie juz przyzwyczailam..

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a moja siostrzenica (córka chrzestna ) poszła dzis pierwszy dzień do szkoły, pierwsza klasa pierwszy raz dla sześciolatków o 3 idę ją odebrać, na pewno będzie pełna wrażeń
Moi bracia zaczynali wczoraj-mlodszy nowa szkole, starszy nowa klase. Nigdy sie tak jeszcze nie stresowalam i nie martwilam o nich.. Najgorsze ze jedyne co mam to rozmowy telefoniczne.. a ze maja "trudny wiek" to tez ciezko byc autorytetem online..
strasznie mi ich brakuje..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:42   #3204
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Gadmarka, nie!! Ma być wygodnie, ale jednocześnie nie podjeżdżać. Nie ma sensu zaniżać na siłę. Wszystko zależy od naszej indywidualnej ściśliwości (no i modelu).
Cześć Hanneke dawno Cię nie było
i zawsze przypomina mi się skecz KMN "Krzyżówka" ściaśniaj, ściaśniaj

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja też jestem Panachowcem. U mnie tylko z Frei Eleaonor 28FF wchodzi w grę, bo podczas przymiarki wyglądał na mnie dobrze, ale jakoś dzisiaj tak wyszło, że przez ta stanikową gadkę kliknęłam Cleo Harry na dopasowanej za 99 zł
Co do lukrecji to będę pamiętać. Nie chcę też robić za dużego zamówienia, bo powyżej jakiejś kwoty płaci się cło (bo że Vat będzie naliczony to jakoś się spodziewam ) więc najwyżej będziemy po 1/3 dzielić, a nie po pół. Czy ktoś wie do jakiej kwoty nie płaci się cła

Ale cwaniara
kurka, a ja mam dylemat bo na dopasowanej promołszyn, a na BU koszyk zawalony i jak to pogodzić, no jak?

nie chodzę na grzyby, bo ......... boje się pająków ale jeść to lubie bardzo
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:48   #3205
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Cześć Hanneke dawno Cię nie było
i zawsze przypomina mi się skecz KMN "Krzyżówka" ściaśniaj, ściaśniaj
Taaaa I "-gatunek kaczki -krzyżówka"

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość

nie chodzę na grzyby, bo ......... boje się pająków ale jeść to lubie bardzo
Ja też się boję więc zawsze znajduję jakiś kijek i nim przed sobą macham, coby w pajęczynę nie wleźć
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:53   #3206
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
w stolycy jeszcze słonecznie, ale zapowiadali przelotne opady.
Ja z grzybów to lubię tylko je jeć, zbierać i przyrządzac nie lubię.... może jeszcze jakaś miłośniczka przygotowania grzybów się znajdzie i mamy niezły team... Win zbiera, inna przyrządza a ja jem Podoba mi się
dobry pomysł może jeszcze będziemy sobie wysyłać pocztą? ja zbiorę, wyślę do kogos kto obrobi, a ten ktoś wyśle do Ciebie Tobie pozostanie tylko jeśc

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
kocham grzyby-i zbierac.. i jesc.. najcudowniejsze wspomnienia z dziecinstwa...

Pogoda..?
pada.. jak zwykle
ja naparwde sie juz przyzwyczailam..

Moi bracia zaczynali wczoraj-mlodszy nowa szkole, starszy nowa klase. Nigdy sie tak jeszcze nie stresowalam i nie martwilam o nich.. Najgorsze ze jedyne co mam to rozmowy telefoniczne.. a ze maja "trudny wiek" to tez ciezko byc autorytetem online..
strasznie mi ich brakuje..
to do takiej pogody idzie się przyzwyczaić? heh, mi by było ciężko na pewno, bo ja raczej z tych słonecznych typów jestem- słońce mnie ładuje i bez niego na dłuższą metę nie mogę.

na pewno brakuje Ci braciszków, im Ciebie też
a tak z innej trochę beczki.... nie myślisz nad powrotem?

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Cześć Hanneke dawno Cię nie było
i zawsze przypomina mi się skecz KMN "Krzyżówka" ściaśniaj, ściaśniaj

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
nie chodzę na grzyby, bo ......... boje się pająków ale jeść to lubie bardzo
ja nie znoszę pająków w domu, po prostu nienawidzę, na powietrzu to jeszcze przeżyję- niech sobie żyją
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-02 o 12:54
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:59   #3207
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a tak pan ma życiowe, sprawdzone przepisy
mój ulubiony przekąskowy - marynowana czerwona cebula
dziękuję
jeeennnyyy pycha
to jak już i tak siedzę w słoikach, to po tej cebuli też się chyba przelecę - ile kg na litrowy słoik trzeba?

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Wczoraj trafiłam przypadkiem do LI PARIE na Chmielnej iii...
wszystkim z Warszawy i okolic polecam ten sklep! Ceny może i nie są niskie, bo w dopasowanej taniej przykładowo, ale takiej profesjonalnej obsługi to sobie nawet nie wyobrażałam! Jedna z Pań wygarnęła mi tyle tłuszczyku z pleców, że aż zamiemówiłam jak miska zrobiła się przymaława. Oczywiście odwód też mam do zmiany- nie 70 a 65 także Siostro- miałaś rację Namierzyłam się z 6 modeli w różnych rozmiarach i najbardziej przypadła mi do gustu Hestia-70G zwężane na 65. Jak się zakupi stanik to obwód zwężają lub podczywają za darmo, podobnie jest ze skróceniem ramiączek. Można też przynieść stare staniki i oddać do poprawek- mierzy się na miejscu i Panie same zaznaczają co gdzie i ile do poprawki. Typowo babskie miejsce, dużo miejsca, Pani bardzo miłe i obeznane!
no to pięknie a już myślałam, że wreszcie znam swój rozmiar
White, która to pani?
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 13:02   #3208
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Cześć Hanneke dawno Cię nie było
i zawsze przypomina mi się skecz KMN "Krzyżówka" ściaśniaj, ściaśniaj
O tak, niektóre dziewczyny to mają aż sine pręgi od tego ściaśniaj, ściaśniaj

Trochę ostatnio zajęta jestem zarówno pracą jak i przyjaciółmi i rodziną itp. Poza tym nic nowego z minerałów nie kupuję (no poza zamówieniem z LaurEss), nie testuję też nic z tej tony którą mam Staram się Was chociaż w miarę regularnie podczytywać, ale jak uda mi się nadrobić to już przerabiacie kolejne tematy i w rezultacie zapominam co miałam napisać.

Do konsumpcji grzybów to i ja się zgłaszam Głodna się przez Was zrobiłam, idę pałaszować zapiekankę z cukinii na zimno
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 13:05   #3209
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

marioladabr plan pierwsza klasa

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja też się boję więc zawsze znajduję jakiś kijek i nim przed sobą macham, coby w pajęczynę nie wleźć
wyobrazilam sobie Dominike jak idzie i macha tym kijem robilam to samo, hahahha

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dobry pomysł może jeszcze będziemy sobie wysyłać pocztą? ja zbiorę, wyślę do kogos kto obrobi, a ten ktoś wyśle do Ciebie Tobie pozostanie tylko jeśc


to do takiej pogody idzie się przyzwyczaić? heh, mi by było ciężko na pewno, bo ja raczej z tych słonecznych typów jestem- słońce mnie ładuje i bez niego na dłuższą metę nie mogę.

na pewno brakuje Ci braciszków, im Ciebie też
a tak z innej trochę beczki.... nie myślisz nad powrotem?



ja nie znoszę pająków w domu, po prostu nienawidzę, na powietrzu to jeszcze przeżyję- niech sobie żyją
Ja wlasnie srednio lubie lato. Slonce owszem.. ale upaly.. pocenie sie.. brak wiatru i taki zaduch.. nie nie.. to nie dla mnie. Tu nie jest tak strasznie zimno.. pada tylko czesto(swieci slonce I pada at same time zum beispiel), jest dosc wietrznie.. ale to tez zalezy od czesci wyspy. Ja naprawde moglabym zyc w takim klimacie(gdyby tylko nie pernamentny bol glowy ) tylko tak mi brakuje wszystkim w Polsce ze...

jasne ze mam chwile zawahanie i mysle by wrocic.. i razem w tz przekonujemy sie jak fajnie byloby znow w Polsce..
ale nie sadze bym zostala tam taka prace jak tu.. musze skonczyc tu jakies dodatkowe studia.. no i pieniadze. A to rozpieszcza.. niestety:/

jedyne co mi pozostaje to jechac.. ladowac akumulatory, obowiazkowo poklocic sie z najmlodszym bratem przed wyjazdem(jego taktyka chyba co by nie tesknic..) i tak czekam do nastepnego wyjazdu..
wakacji nie mialam juz 7 lat!! bo nawet jak urlop-to do Polski i tysiace rzeczy do zalatwiania.. milion ludzi do odwiedzenia.. i 4 godz mac na sen
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 13:05   #3210
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
O tak, niektóre dziewczyny to mają aż sine pręgi od tego ściaśniaj, ściaśniaj

Trochę ostatnio zajęta jestem zarówno pracą jak i przyjaciółmi i rodziną itp. Poza tym nic nowego z minerałów nie kupuję (no poza zamówieniem z LaurEss), nie testuję też nic z tej tony którą mam Staram się Was chociaż w miarę regularnie podczytywać, ale jak uda mi się nadrobić to już przerabiacie kolejne tematy i w rezultacie zapominam co miałam napisać.

Do konsumpcji grzybów to i ja się zgłaszam Głodna się przez Was zrobiłam, idę pałaszować zapiekankę z cukinii na zimno
no ale podagać możena, nie?
nieeeee, proszę ja dziś bez śniadania jeZdem
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.