Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-21, 14:01   #3091
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ag4 Ja nigdy nie byłam dobra w bieganiu, ani specjalne wysportowana, poprostu zazwięta jestem
Szkoda że musiałaś przestać trenwać bo ewidentnie miałas talent i warunki fizyczne

neheszta Gratuluje dobrej formy Też bym chciała z nudów 5 km przebiegnąć

liliputka : ) No właśnie bilirubina powouje ciemnienie/szarzenie białek. Co zrobić by to ukryć? Nie mam pojęcia Sama mam ten problem okresowo i wszyscy mi wtedy mówią że "wyglądam choro"

paula-zla Ano tabsy rujnują organizm, niestety. Ale nie ma co się przejmować na zapas, Ja np nie przytyłam ani grama, włosy mi sie poprawiły, pazurki zapuściłam pierwszy raz od czterech lat (nadal są takie tware że aż niedowierzam ) i mogłam golić nogi raz w tygodniu, tak rzadko obrastałam. Ta że jak widzisz są i plusy tabletek.
Tak, polecałam Palmersa dokładnie Cocoa Butter Formula Massage Lotion for Stretch Marks Nie jest to drogi kosmetyk więc możesz się skusić


Sicilia
No właśnie widzę że różnie ludzie reagują na effaclar K. Dla mnie jest zbawieniam, a moja koleżanka raz się posmyrała i cała w czarne kropy.


No a ja biegam Dzis trzeci raz (2 razy wieczorem i dziś rano). Formy nie mam, ale cieszy mnie sam fakt biegania. Biegne dość powoli 10minut x3 a potem pełna szybkość przez pół km.
Szkoda że nie mogę biegać na czczo (cukier).
Dzisiaj jakiś facet krzyczał za mną "gdzie się pani tak spieszy"
__________________

Edytowane przez Amira_
Czas edycji: 2010-08-21 o 14:03
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 14:41   #3092
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość

Rysiu
mi pomógł na już istniejące już (biodra i okolice piersi) a mojej siostrze zapobiegł powstwaniu rozstępów w czasie ciąży (a przytyła 22 kg przy 156cm wzrostu). Ja miałam czerwone kreseczki, nie wiem czy da rade sobie z białymi Aha. Nie mam nowych rozstepów (mimo że waga skacze)
dziękuję za odpowiedź. Muszę wypróbować.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 15:31   #3093
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ag4 ja też lubię całą serię babydream fur mama, oliwka, balsam do ciała i właśnie ostatnio natknęłam się na płyn do kąpieli - miodzio Płyn do kąpieli używam też jako żel pod prysznic. Krem sutkowy mnie tylko nie zachwycił (jako zastosowanie alternatywne, np. do rąk, czy stóp, a nie podstawowe, bo takie mi niepotrzebne póki co).

Amira Tak jak na Ciebie działa effaclar K to ja uwielbiam Diacneal. Co cera, to inne upodobania
Na pytanie, gdzie się pani tak spieszy trzeba było powiedzieć, że do zgrabnej sylwetki
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2010-08-21 o 15:41
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 18:30   #3094
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Jak mnie tu dawno nie było

Mogłybyście mi polecić jakisz tusz do rzęs? Konkretnie chodzi mi o to, żeby się nie kruszył..
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 18:42   #3095
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Jak mnie tu dawno nie było

Mogłybyście mi polecić jakisz tusz do rzęs? Konkretnie chodzi mi o to, żeby się nie kruszył..
Ja swój ideał chyba znalazłam - MA Essence. Zdradzałam go z Rimmelem, Maybellinem, Astorem czy Goshem, ale wszystkie się kruszyły, MA trzyma się cały dzień. Za tą cenę, jesli nie próbowałaś jeszcze - polecam
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 18:53   #3096
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A poleciłybyście jakiś tusz do zalotki, żeby nie prostował rzęs po niej i nie kruszył się :P. Tusz z Wibo w miarę pozostawia podkręcone rzęsy, ale okropnie się tuszy i wyglądam jak miś panda
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 19:01   #3097
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Callitus, mogłabyś mi podać link do KWC do tego tuszu?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 19:04   #3098
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A używała któraś z Was tego HR w takim opakowaniu w panterkę? Bo kusi mnie dość, ale właściwie nie wiem czy dobry, a drogi strasznie jest .

Btw. już się zakochałam w minerałach! Wczoraj siedziałam cały dzień w domu to stestowałam 5 próbek kolorów, jedna się znalazła idealna . I dzisiaj się tym pomalowałam i efekt WOW . Naprawdę polecam .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 19:28   #3099
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

paspartu używam teraz Smashbox Bionic - nic a nic się nie kruszy i nie osypuje, w co nie mogłam uwierzyć na początku używania, ale to prawda. Jego minusem (dla niektórych) jest dość naturalny efekt. Tylko wydłuża, ale nie pogrubia i nie daje efektu "sztucznych rzęs".

winyl jakie minerały testujesz? ja też jestem na etapie próbek minerałów (mam Lumiere, czekam na Blusche i Lucy Minerals) i aż się dziwię, że tak późno na to wpadłam podkłady/pudry mineralne uważam absolutnie za jeden z patentów na bycie naj i do tego bez szkodliwej chemii
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 19:37   #3100
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Chyba najbardziej popularne EDM czyli Everyday minerals . Już się rozglądam za różem i zastanawiam się nad korektorem (choć dzisiaj podkład mi wystarczył).
Naprawdę jestem zdziwiona, że taki doby efekt to daje .

Btw. masz świetny podpis! Też bym chciała orientować się w składnikach . Może kiedyś przyswoję tę wiedzę ;D.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 20:16   #3101
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A używała któraś z Was tego HR w takim opakowaniu w panterkę? Bo kusi mnie dość, ale właściwie nie wiem czy dobry, a drogi strasznie jest .

Btw. już się zakochałam w minerałach! Wczoraj siedziałam cały dzień w domu to stestowałam 5 próbek kolorów, jedna się znalazła idealna . I dzisiaj się tym pomalowałam i efekt WOW . Naprawdę polecam .
A czym nakładasz podkład na początek?
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 20:18   #3102
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Pędzlem Flat Top z EDM .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 21:03   #3103
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

winyl ja cały czas przyswajam wiedzę, jeśli chodzi o składniki kosmetyków, a do tego korzystam z wielu różnych ściągawek, bo inaczej w życiu bym nie zapamiętała wszystkich.
Też chciałam zacząć od EDM, ale właśnie zaczęły się schody z wysyłką do Polski (shippinng 32$), a polski dystrybutor oszalał z cenami, więc odpuściłam.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 22:06   #3104
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Pędzlem Flat Top z EDM .
Sztuka nakładania minerałów jest trudna, czy po prostu miziasz się nimi jak zwykłym pudrem w kamieniu? Gdzieś czytałam, że wymaga wprawy, a jako, że jestem osobą kompletnie pozbawioną umiejętności manualnych i niecierpliwą to od razu się zniechęciłam.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 22:45   #3105
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Callitus, mogłabyś mi podać link do KWC do tego tuszu?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...on-Mascara.htm
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 22:53   #3106
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Sztuka nakładania minerałów jest trudna, czy po prostu miziasz się nimi jak zwykłym pudrem w kamieniu? Gdzieś czytałam, że wymaga wprawy, a jako, że jestem osobą kompletnie pozbawioną umiejętności manualnych i niecierpliwą to od razu się zniechęciłam.
Ja też nie posiadam takich zdolności . Obejrzałam kilka filmików na youtube i myślę, że ja to robię ok, więc nie może to być trudne . Na pewno z czasem nabiera się wprawy, ale wielka filozofia to to nie jest .

Maskara za 10zl z takimi dobrymi ocenami? Aż chyba spróbuję :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 22:55   #3107
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja też nie posiadam takich zdolności . Obejrzałam kilka filmików na youtube i myślę, że ja to robię ok, więc nie może to być trudne . Na pewno z czasem nabiera się wprawy, ale wielka filozofia to to nie jest .

Maskara za 10zl z takimi dobrymi ocenami? Aż chyba spróbuję :P.
Naprawdę warto spróbować, co prawda na początku łatwo sobie posklejać nim rzęsy, ale ogólnie wrażenia jak najbardziej na plus I jako jedyny nie robi mi pandy

A co do minerałów - praktyka czyni mistrza
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 07:21   #3108
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
Sicilia Staram się trzymać prosto ale przyznaje że nie jest to łatwe Taki cycek sporo waży. Jak chodzę nie jest żle, nie garbie się. Nieststy siedzenie przed komputerem to dla mnie masakra


Charlotte95A jakie to ćwiczenia na biust Ja wykonuje jakieś tam ćwiczenia z obciązeniem (2l wody na rękę), ale nie wiem czy to to o czym Ty mówisz. TZ mi polecił bym robiła coś takiego

Ćwiczenia na ładny biust


Stajemy w niewielkim rozkroku na podłodze. Pamiętaj, żeby stać idealnie prosto, nie garb się.
Będziemy wykonywać 4 podpunkty tego ćwiczenia.
a. Uginamy łokcie, tak aby był tam kąt prosty a następnie wyciągamy ramiona w bok. Od przodu wyglądamy wtedy podobnie do litery "X". Napinamy mięśnie rąk i klatki piersiowej na około 3 sekundy, potem na 3 sekundy rozluźniamy.
b. Ręce zginamy w łokciach. Następnie stykamy je przed sobą całą długością. Wygląda to podobnie jak ręce złożone do pacierza, z tym że tutaj stykają się całe ręce, a nie tylko dłonie. Teraz naciskamy jedną na siebie obiema rękami przez 5 sekund. Potem na 3 sekundy rozluźniamy.
c. Ręce zginamy w łokciach, stykamy ze sobą rozprostowane dłonie i naciskamy z całej siły jedną na drugą. Jest to podobne ćwiczenie do poprzedniego, jednak tym razem ręce są ułożone prostopadle do tułowia, w taki sposób, że stykają się jedynie dłonie.
d. Ustawiamy ręce zgięte w łokciach na wysokości piersi. Wyrzucamy zgięte łokcie w tył 2 razy, a następnie podczas 3 wyrzutu prostujemy ręce. Takie 3 wyrzuty traktujemy jako 1 ćwiczenie.

Powtórzenia każdego z podpunktu tego ćwiczenia wykonujemy tyle razy, ile pisze w harmonogramie.*


i ćwicze tak 2-3 razy w tygodniu od marca .

Powyższy tekst skopiowałam z widziek.info. Chciałam wstawić linka ale mi go wycinało
To te ćwiczenia Swoją droga przypomniałaś mi o wdziek . info, namiętnie czytywałam, zanim odkryłam wizaż
Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
Ah te drożdże. Ja je piłam rozrobione z mlekiem w wieku dojrzewania. Bardzo mi pomogły.
Mogłabyś cos więcej powiedzieć na ten temat?
Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Naprawdę warto spróbować, co prawda na początku łatwo sobie posklejać nim rzęsy, ale ogólnie wrażenia jak najbardziej na plus I jako jedyny nie robi mi pandy
Namówiłyście mnie, Wy niedobre! A w portfelu pusto.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 10:50   #3109
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Kiedyś maznęłam się nim u przyjaciółki. Z moimi krótkimi, prostymi rzęsami nic nie zrobił nadzwyczajnego, ale mogę go porównać z moim 2000 calorie, bo on też nic z nimi nie robi. Tylko szczoteczka według mnie jest wygodniejsza w MF.
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 11:10   #3110
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość

Btw. już się zakochałam w minerałach! Wczoraj siedziałam cały dzień w domu to stestowałam 5 próbek kolorów, jedna się znalazła idealna . I dzisiaj się tym pomalowałam i efekt WOW . Naprawdę polecam .
Super, że jesteś zadowolona

Ile trzymają Ci się na twarzy?

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Pędzlem Flat Top z EDM .
flat top

U mnie zamknęli natury Szkoda, bo chętnie wypróbowałabym ten tusz. Aktualnie używam MF false lash effect a w kolejce czeka lash extentions effect czy jakoś tak.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 11:12   #3111
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Super, że jesteś zadowolona

Ile trzymają Ci się na twarzy?



flat top



U mnie zamknęli natury Szkoda, bo chętnie wypróbowałabym ten tusz. Aktualnie używam MF false lash effect a w kolejce czeka lash extentions effect czy jakoś tak.
Bez problemu się utrzymał do wieczora, kiedy go zmywałam, ale nie nakładałam rano, więc nie wiem czy wytrwałby cały dzień . Wydaje mi się, że to było koło 8 godzin .
Też od razu pokochałam Flat Topa .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 12:16   #3112
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Super, że jesteś zadowolona

Ile trzymają Ci się na twarzy?



flat top



U mnie zamknęli natury Szkoda, bo chętnie wypróbowałabym ten tusz. Aktualnie używam MF false lash effect a w kolejce czeka lash extentions effect czy jakoś tak.
W razie czego jak będę w przyszłym (lub w jeszcze następnym) tygodniu w Naturze to mogę ci kupić jakbyś chciała W razie czego to wal jak do sznura, do Natury w roku szkolnym będę mieć blisko
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 15:41   #3113
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja też nie posiadam takich zdolności . Obejrzałam kilka filmików na youtube i myślę, że ja to robię ok, więc nie może to być trudne . Na pewno z czasem nabiera się wprawy, ale wielka filozofia to to nie jest .

Maskara za 10zl z takimi dobrymi ocenami? Aż chyba spróbuję :P.
Podrzucisz linki do filmików?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 18:23   #3114
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Podrzucisz linki do filmików?
M.in. oglądałam ten: http://www.youtube.com/watch?v=-5W2Affst6A
Jak wpiszesz coś w stylu mineral make up tutorial foundation albo how to apply mineral make up to znajdziesz tysiące filmików .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 10:19   #3115
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Bez problemu się utrzymał do wieczora, kiedy go zmywałam, ale nie nakładałam rano, więc nie wiem czy wytrwałby cały dzień . Wydaje mi się, że to było koło 8 godzin .
Też od razu pokochałam Flat Topa .

ale masz szczęscie, że dobrałaś kolor za pierwszym razem!
Ja niestety musze szukać dalej :/

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
W razie czego jak będę w przyszłym (lub w jeszcze następnym) tygodniu w Naturze to mogę ci kupić jakbyś chciała W razie czego to wal jak do sznura, do Natury w roku szkolnym będę mieć blisko
Dziękuję za propozycję! Zużyję ten z MF, który mam aktualnie i następny który stoi w kolejce i będę się uśmiechać do Ciebie najładniej jak umiem




Ręce mi już opadają. Wysypało mnie na brodzie i lini żuchwy :/ Mam cerę kapryśną jak u nastolatki Nie wiem czy to przez spirulinę, którą zaczełam łykac? Może organizm się oczyszcza? Bo nie sądzę że przez sok z aloesu
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 10:49   #3116
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ja tam mam od 2 miesięcy wysyp... porażka jakaś!
Pochwalę się tym co zrobiłam: nie dałam soku z aloesu do lodówki (nie wiem czemu...) no i się popsuł... brawo!
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 10:53   #3117
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ag4 też mam problem z żuchwą (a nastolatką już dawno nie jestem). Moim jedynym skutecznym sposobem na odzyskanie gładkiej buzi (mam takie drobne paskudne krostki wyczuwalne pod palcami) jest wizyta u kosmetyczki (czekam z tym na koniec lata), bo inaczej nic nie pomoga trwale (niektórymi preparatami mogę trochę zmniejszyć ilość krostek, ale całkiem nie znikają). Masz jakiś patent na to?

krolowa zurawin mnie tak wysypało na żuchwie po tym, jak nie chciało mi się zrobić nowego serum z wit. C i sobie zaaplikowałam na twarz sam Cebion (wit. C z gliceryną) zamiast porządnego serum antyoksydacyjnego i pewnie ta gliceryna w nadmiarze tak mnie urządziła
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2010-08-23 o 11:02
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 10:56   #3118
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
ja tam mam od 2 miesięcy wysyp... porażka jakaś!
Pochwalę się tym co zrobiłam: nie dałam soku z aloesu do lodówki (nie wiem czemu...) no i się popsuł... brawo!
Ojej szkoda :/
Nauczka na przyszłość

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ag4 też mam problem z żuchwą (a nastolatką już dawno nie jestem). Moim jedynym skutecznym sposobem na odzyskanie gładkiej buzi (mam takie drobne paskudne krostki wyczuwalne pod palcami) jest wizyta u kosmetyczki (czekam z tym na koniec lata), bo inaczej nic nie pomoga trwale (niektórymi preparatami mogę trochę zmniejszyć ilość krostek, ale całkiem nie znikają). Masz jakiś patent na to?
Ja mam nawet czerwone krostki :/ mniejsze i kilka większych. Nie mam pojęcia skąd ta kolonia się tu wzięła
Jestem nawwet gotowa zacząc brac antybiotyki (choc nie jest aż tak źle), ale naprawdę już bym chciała przestać uzerac się z tą twarzą
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 12:11   #3119
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ag4 Kiedyś wzięłam antybiotyk (przepisany przez dermatologa) i pomogło. Ale długotrwały efekt przynosi codzienna pielęgnacja. Udało mi się to osiągnąć (wyrzuciłam połowe kosmetyków i zastąpiłam nowymi, z odpowiednim składem).
Wszystko było dobrze do czasu, gdy kupiłam ten nieszczęsny Cebion.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2010-08-23 o 12:21
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 12:26   #3120
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ojej szkoda :/
Nauczka na przyszłość



Ja mam nawet czerwone krostki :/ mniejsze i kilka większych. Nie mam pojęcia skąd ta kolonia się tu wzięła
Jestem nawwet gotowa zacząc brac antybiotyki (choc nie jest aż tak źle), ale naprawdę już bym chciała przestać uzerac się z tą twarzą
wypryski w okolicach żuchwy mogą mieć powiązanie z hormonami. Stosowałam kiedyś Isotrexin przepisany przez dermatologa i pomógł. Nie była to długotrwała kuracja, ale myślę, że w większości zawdzięczam zmianie pielęgnacji i nie dotykaniu/ macaniu buzi.

Ostatnio zdecydowałam się by odkładać pieniążki na depilację laserową.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.