Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-03, 14:44   #4051
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale kupiłaś Waxa czy Biovaxa? Wax jest w takim białym opakowaniu, czarne napisy. On moze bardzo czesto uczulać bo ma skład własciwie nieciekawy... Mi akurat słuzyl ale duzo osob narzeka na niego.
Jak Biovaxa kupiłaś - to moze jestes uczulona na jakis jego składnik po prostu - wiec nie nakładaj na skóre głowy a od połowy włosów np, moze lepiej bedzie. Ja nic takiego nie mam po nim.
mam biowax . Normalnie po użyciu włoski mam super .mięciutkie i takie sypkie,ale głowa swędzi mnie i mam uczucie jakby takiej napiętej suchej skóry na głowie. musze spróbować jakoś nałożyć żeby nie dotykało skóry głowy .ten wax tez miałam i miałam to samo
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 14:48   #4052
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mam biowax . Normalnie po użyciu włoski mam super .mięciutkie i takie sypkie,ale głowa swędzi mnie i mam uczucie jakby takiej napiętej suchej skóry na głowie. musze spróbować jakoś nałożyć żeby nie dotykało skóry głowy .ten wax tez miałam i miałam to samo
Musisz byc w takim razie uczulona na jakis skladnik.


Dziewczyny ja tak z innej beczki. Kupujecie sztuczną bizuterie? Ja mam sporo kolczyków i tak sie zastanawiam, od czego zalezy to ze niektore sie robia takie brzydkie? Bigle mozna spokojnie wymienić na srebrne, ale reszta czasem taka brzydko miedziana sie robi, zwłaszcza np jak coś jest z cyrkoniami to te miejsca w których jest cyrkonia robia sie takie brzydkie Mozna by pomyslec ze to od jakosci zalezy ale niektore mam w tym samym miejscu kupowane, tej samej firmy i jedne sa ladne, drugie nie. Niektore mam 5 lat a w stanie idealny, niektóre rok a do kosza
Przechowujecie w jakis sposób specjalny? Zabezpieczacie??
Wiem ze tanie sa ale czasem ma sie jakies swoje ulubione
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 14:49   #4053
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A w ogóle nie pochwaliłam wam sie z kolejnego wyrównania kolorku c12
Nie patrzcie że jestem nieuczesana, spałam w 2 warkoczach i dalej tak łaże Mam dzis dzień lenia w domu- jedyne zajęcie to sprzątanie bo weekend zjazd to nic nie zrobie.
Ale kolorek ladnie widać.

Załącznik 3714895
Bunny no jak dla mnie to twoje włosy teraz są po prostu super
Na tym zdjęciu mi się najbardziej podobają z tych co do tej pory robiłaś

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Bardzo fajne moim zdaniem. na event techno jak znalazł. tylko cena troche poraża jak na jednorazowe wyjście, a przecież do jednego klubu 2x w tym samym nie pójdę
Dlatego wolę np. takie lateksowe spódniczki czy gorsety- zawsze można dać górę/dół inny i juz można kilka razy w to samo miejsce wyjsć


Są te stereotypy są... pisałam nawet na ten temat pracę na studiach...
ja nie unikam koloru rozowego ani żadnego innego- kupuję pod wpływem chwili i zawsze ten kolor ktory mnie do danego ciucha przyciagnął.
Dla mnie znów laski w bluzie, skatowskich spodniach z krokiem w kolanach, w tlustym kucyku i bez makijażu są żalosne I bynajmniej im nie zazdroszczę.
Ani to sexowne ani ładne...
Jestem zdania że madra dziewczyna tak dobierze sobie stylizację- ubiór, fryzura, makijaż itp. że ukryje swoje braki a wyeksponuje to co ma najpiękniejsze.
i reszcie nic do tego, ale jak ktos zawistny to... widać od ręki!
ja mam np. najlepsze nogi to jak mam je eksponowac? przecież nie spodniami?!
Zawsze nalezy wziąć to pod uwagę a nie tylko- ooo jaki ma pasek na biodrach- przecież to nie spódnica!
I szczerze to nikt nigdy mi nie powiedzial że sie odstrzeliłam... widocznie moi znajomi wiedzą że dla mnie to normalny codzienny ubiór i dbam o siebie zawsze a nie tylko na wyjścia- bo to jest wlaśnie śmieszne.
Jak ktoś chodzi na co dzien jak kopciuch a potem wesele czy inne wyjście i juz okupuje kosmetyczkę, fryzjera, solarium itp. bo ten wieczor sie zbliża! Średniowiecze dla mnie


Nie znałam tego przyslowia, bardzo mądre swoja droga
No ja uważam podobnie, ze kobieta powinna o siebie dbać cały czas
Wiadomo, ze idąc na jakąś imprezę typu wesele czy spotkanie to włoży w to trochę więcej czasu bo staranniej dobierze strój i makijaż, ale ja twierdze, ze na co dzień też powinno się dobrze wyglądać i nie powiem bo nie zawsze mam pełen makijaż z podkładami pudrami i wszystkimi bajerami, ale zawsze czuje się dobrze Z racji pracy jakiej mam to ostatnio nawet zaczęłam tęsknic za założeniem bluzy wiec czasami przy sobocie wskakuje w sportowe ciuchy, ale to nie oznacza ze do tego od razu nie myje głowy i nie dbam o siebie po prostu wyglądam ładnie tylko na sportowo i nie wstydzę się jak kogoś spotkam po kilku latach niespodzianie
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 14:50   #4054
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka to zapowiada sie goraco u ciebie
u nas chyba tez bo bedziemy sami synek zostanie u tesciowej najpierw pojdziemy na kolacje pozniej spotkanie ze znajomymi a pozniej noc dla nas
szukam ciekawej bielizny
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 14:53   #4055
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Musisz byc w takim razie uczulona na jakis skladnik.


Dziewczyny ja tak z innej beczki. Kupujecie sztuczną bizuterie? Ja mam sporo kolczyków i tak sie zastanawiam, od czego zalezy to ze niektore sie robia takie brzydkie? Bigle mozna spokojnie wymienić na srebrne, ale reszta czasem taka brzydko miedziana sie robi, zwłaszcza np jak coś jest z cyrkoniami to te miejsca w których jest cyrkonia robia sie takie brzydkie Mozna by pomyslec ze to od jakosci zalezy ale niektore mam w tym samym miejscu kupowane, tej samej firmy i jedne sa ladne, drugie nie. Niektore mam 5 lat a w stanie idealny, niektóre rok a do kosza
Przechowujecie w jakis sposób specjalny? Zabezpieczacie??
Wiem ze tanie sa ale czasem ma sie jakies swoje ulubione
Też to zauważyłam, i nie mam pojęcia od czego to zależy, ja wszystkie ozdoby przechowuje w takim pudełku ozdobnym kartonowym, więc nie dbam o nie jakoś specjalnie, ale właśnie mam np taki zestaw z cyrkoniami, który kupiłam na studniówkę to już 5 lat i ciągle wygląda jak nowy, a mam inny który kupiłam w wakacje i już wygląda brzydko
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 14:58   #4056
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka to zapowiada sie goraco u ciebie
u nas chyba tez bo bedziemy sami synek zostanie u tesciowej najpierw pojdziemy na kolacje pozniej spotkanie ze znajomymi a pozniej noc dla nas
szukam ciekawej bielizny
ja już wiem co "zakładam" to http://allegro.pl/bodystocking-obses...434981908.html lub coś takiego http://allegro.pl/bodystocking-czarn...429168668.html
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:01   #4057
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny w natloku postow zapomnialam pochwalic twoje wlosy podoba mi sie teraz kolor a jestem upierdliwa co do koloru i zazwyczaj biale mi sie nie podobaja a teraz jest ladnie jakos tak poprostu inaczej
a jak tam falki dalej nosisz?? nie czeszesz czy czeszesz wlosy?



ja nie cierpie szerokich ubran i sportowych nie mam nawet jednej pary sportowych butow typu adidasya bleee to takie nie babskie
latam na codzien w rurkach do tego cos krotkiego jakis zakiecik kusy albo skorka i dlugie na obcasie buty a na wyjscia zawsze jest sukieneczka lub spodniczka spodenki
potrafie latem zalozyc dlugie buty na gole nogi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 15:04   #4058
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
po prostu wyglądam ładnie tylko na sportowo i nie wstydzę się jak kogoś spotkam po kilku latach niespodzianie
Marejta, właśnie to jest dla mnie dobry sposób na sprawdzenie, jeśli nie jestem pewna co do swojego wyglądu danego dnia czy w ogóle danej rzeczy jaką mam na sobie/chcę kupić - zastanawiam się, czy jeśli spotkałabym kogoś niewidzianego od lat (a najlepiej byłą dziewczynę mojego faceta albo kogoś w tym typie ) czułabym się dobrze czy nie bardzo

O, Kotka!!! Prawdziwa kotka z Ciebie Będzie się działo

Caskada, ja też nie mam żadnych sportowych butów, ale muszę kupić jakieś ładne, bo czasem z pasem i dziećmi jeździmy na spacery do lasu czy coś.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:06   #4059
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość

O, Kotka!!! Prawdziwa kotka z Ciebie Będzie się działo
.
pomysł TŻ-ta, nie mam wyboru
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:09   #4060
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hahhha ale poszlas po bandzie ostre
ja szukam bielizny jakiejs fajnej cos majteczki ala spodniczka mini-mini
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:21   #4061
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hahhha ale poszlas po bandzie ostre
ja szukam bielizny jakiejs fajnej cos majteczki ala spodniczka mini-mini
kurcze,ja to tż-ta rozpieciłam z tymi przebierankami i on teraz to co sobote mnie blaga żebym w coś takiego wskoczyla,a to gorsecik albo piżamka albo pończoszki
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 15:26   #4062
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
pomysł TŻ-ta, nie mam wyboru
No jak to Przecież to powinien być twój pomysł i niespodzianka dla niego wtedy by go to na maksa kręciło, a tak to wie czego ma się spodziewać
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:29   #4063
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Zazdroszcze Wam planowania tych walentynek ja mam w tym dniu 7 rocznice slubu ale nie układa mi sie w małzenstwie i jak dla mnie moze ten dzien nie istniec sorki.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:43   #4064
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Wam planowania tych walentynek ja mam w tym dniu 7 rocznice slubu ale nie układa mi sie w małzenstwie i jak dla mnie moze ten dzien nie istniec sorki.
kochana nie wnikam w twoje problemy ale wiem jedno nie wszyscy faceci to dranie i z innym mozesz byc happy wiem ze latwo pisac ale ja to wiem z wlasnego doswiadczenia
wogole po co cierpiec bedac w zwiazkujak sens ma taki zwiazek
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:49   #4065
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Byłam wczoraj w salonie Keune z moim bratem i przy okazji spytałam, czy dałoby radę zrobić coś z moimi włosami, żeby je ładnie ochłodzić i troszkę rozjaśnić bez zbędnego niszczenia. Fryzjer zaproponował mi gęste cienkie pasemka na wodzie 3%. Czy to dobry pomysł ? Przed umówieniem się chciałam jeszcze zasięgnąć rady u Was, nie miałam jeszcze styczności z pasemkami więc nie wiem jak to wygląda na dłuższą metę.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:53   #4066
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Wam planowania tych walentynek ja mam w tym dniu 7 rocznice slubu ale nie układa mi sie w małzenstwie i jak dla mnie moze ten dzien nie istniec sorki.
HopeMAGDA nie masz za co przepraszać, dla każdego z nas ten dzień znaczy coś innego, rozumiem ludzi co nie świętują tego dnia, tym bardziej jak nie układa im się w związkach, to robienie czegoś na pokaz moim zdaniem nie ma sensu mój znajomy twierdzi, że to głupie święto bo wszyscy chodzą i trzymają się za ręce, każdy ma podejście jakie mu pasuje, ale my się cenimy i tak traktujemy na co dzień, a taki dzień to tylko przypieczętowanie tego wszystkiego

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kochana nie wnikam w twoje problemy ale wiem jedno nie wszyscy faceci to dranie i z innym mozesz byc happy wiem ze latwo pisac ale ja to wiem z wlasnego doswiadczenia
wogole po co cierpiec bedac w zwiazkujak sens ma taki zwiazek
Uważam dokładnie tak samo jak Cascada, nie wiem co jest między wami, i dlaczego jest tak a nie inaczej nie chce też Cię do niczego namawiać czy przekonywać, ale uważam, ze bycie z kimś na siłę, bo jest np dziecko to najgorsze co można robić, krzywdząc samą siebie na świecie jest tyle facetów, i tak jak pisze Cascada nie wszyscy to dranie
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:56   #4067
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

HopeMAGDA, zgadzam się w 100% z Caskadą. Nie mówię, żeby pochopnie podejmować jakieś kluczowe decyzje, ale... życie jest za krótkie, żeby być nieszczęśliwym. Ja rozwiodłam się 4 lata temu i nie żałuję. Inaczej nie byłabym szczęśliwa
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:06   #4068
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
HopeMAGDA, zgadzam się w 100% z Caskadą. Nie mówię, żeby pochopnie podejmować jakieś kluczowe decyzje, ale... życie jest za krótkie, żeby być nieszczęśliwym. Ja rozwiodłam się 4 lata temu i nie żałuję. Inaczej nie byłabym szczęśliwa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:17   #4069
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
czesc blondyny wstawiam obiecane fotki włosków w świetle dziennym oceniajcie same wypłukała sie ta szarosc i jest ok.


przypominam loreal preference 03
ładnie wyszło
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
trudno mi powiedziec
to poczekam aż ponosisz i wypierzesz, a do tego czasu może sama coś znajdę i nie będę musiała na all zamawiać
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dlatego ja przeważnie nie zwracam uwagi na zdjecia a na to czy aukcja ma kompletny opis- ta akurat ma.
I mierzę sie miarką krawiecka porównując wymiary- te kiecki mają nadwyżki w moim przypadku 3-5 cm.
Plus to co sie naciagnie oczywiscie.
Wiec nie ma strachu chyba.
Zresztą jak mówię z gołą pupą chodzić nie bedę tylko albo w leggi albo rajtki 60 den minimum


A co dziś wizaż też szwankuje? Ja nie odczuwam.

Jest jeszcze sposób by odróżnić pustaka od kogoś normalnego.
Wygląd też ma detale- po ciuchach widac czy to lans czy w stylu barbi jest jeszcze jakiś gust. Obciachowe dodatki, feeria barw, nieumiejetność chodzenia na szpilce i obcas 10cm...
Można dac wiele przykładów.
makijaż pandy... odrost na pół glowy na białych wlosach... brak połowy tipsów albo łopaty takie ze śnieg można przerzucać...
Miniówka i laska która siada w rozkroku
Także można być stylową barbi albo pseudoblondynką
Zresztą do mnie to przylgnęlo od dawna- każdy z rodziny czy znajomych choc raz w życiu okreslił mnie jako laleczkę. Niezależnie i nie zlośliwie.
Np. mama ostatnio jak przyjechalam do niej na obiad w dzinsach mówi:- kiedys to bardziej o siebie dbalaś i jakoś wyglądalaś, taki styl dolly (laleczka!) a teraz to.... bla, bla...
Tylko dlatego że nie miałam mini i kozaków do połowy uda
I znajomi to samo- jak nie jestem w kiecce to zaraz że chora, ma depresję... ja z tym nie walcze już.
Poza tym kiedys bawiło mnie udowadnianie zakutym ludzkim łbom że z takim wyglądem można mieć mnóstwo w glowie i poukladane.
A zaczęłam w liceum od mojej polonistki... jak widać otarlam sie o studia polonistyczne dzienne, zdałam maturę najlepiej w klasie wiec wyglad nie ma nic do rzeczy.
A jeśli ktos próbuje sie śmiać z takiego wyglądu nie znając mnie, to mi żal takiej osoby bo niestety ale zazdrość niszczy
atam bunny ja przez ostatni czas naprawdę nauczyłam się nikogo nie oceniać na podstawie tego jak wygląda/jak się ubiera i o tym co ludzie mówią, ostatnie moje doświadczenia na pewno się do tego przyczyniły, ale mniejsza o to
zresztą jest dokładnie tak jak piszesz, nawet nie wiadomo jaka dziewczyna wystylizowana na "barbi" może wg mnie wyglądać super i naprawdę ładnie, ale tylko wtedy, jeżeli jest to jej prawdziwy styl i niczego nie udaje, bo to widać od razu
no a o Tobie to mi nawet przez ułameczek sekundy nie przyszło do głowy jakoś o Tobie gorzej pomyśleć, dlatego, że lubisz seksowne ciuszki czy nosisz białe kozaki. Czytając Twoje wszystkie posty i tu i w klubie, od razu, na pierwszy rzut oka, widać, że masz w głowie poukładane wszystko jak być powinno no i te poczucie humoru od dawna wiadomo, że to i dystans do siebie to cechy ludzi inteligentnych także luz blus i lecim
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A w ogóle nie pochwaliłam wam sie z kolejnego wyrównania kolorku c12
Nie patrzcie że jestem nieuczesana, spałam w 2 warkoczach i dalej tak łaże Mam dzis dzień lenia w domu- jedyne zajęcie to sprzątanie bo weekend zjazd to nic nie zrobie.
Ale kolorek ladnie widać.

Załącznik 3714895
piękny kolorek
Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Wam planowania tych walentynek ja mam w tym dniu 7 rocznice slubu ale nie układa mi sie w małzenstwie i jak dla mnie moze ten dzien nie istniec sorki.
nie masz za co przepraszać dla mnie to normalny dzień, mimo tego, że mam z kim go spędzić, a układa się dobrze... puk puk, odpukać
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kochana nie wnikam w twoje problemy ale wiem jedno nie wszyscy faceci to dranie i z innym mozesz byc happy wiem ze latwo pisac ale ja to wiem z wlasnego doswiadczenia
wogole po co cierpiec bedac w zwiazkujak sens ma taki zwiazek
no i nie mogę się nie zgodzić
miłość jest ważna, ale szczęście wg mnie stoi z nią na równi


a ja się pochwalę, że w końcu upolowałam te swoje granatowe, gładkie dżinsy i to za 59.90 w Diversie, przecenione ze 129.90 cyk cyk cyk, dodaję fotkę
i jeszcze dorwałam fajny tusz do rzęs za jedyne 29.90 zł, grafitową kredkę + odżywkę do rzęs i brwi gratis łiii z taką szczotą ten tusz no a poza tym cień do powiek, jak się smarnie to oko się ładnie mieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2030837.jpg (23,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2030839.jpg (166,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2030838 (2).jpg (11,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2030838.jpg (29,6 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2011-02-03 o 16:21
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 16:18   #4070
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka ale szalejesz A stroje fajne

Oj Dziewczyny piszecie o strojach Wy tu wszystkie takie laski, szzzupłe i w ogóle, ze nie gadam już z Wami
A tak na poważnie wkleję Wam zdjęcie jak zrzucę kilka kilo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:23   #4071
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kotka ale szalejesz A stroje fajne

Oj Dziewczyny piszecie o strojach Wy tu wszystkie takie laski, szzzupłe i w ogóle, ze nie gadam już z Wami
A tak na poważnie wkleję Wam zdjęcie jak zrzucę kilka kilo
tylko spróbuj
dawaj fotkie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:29   #4072
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Musisz byc w takim razie uczulona na jakis skladnik.


Dziewczyny ja tak z innej beczki. Kupujecie sztuczną bizuterie? Ja mam sporo kolczyków i tak sie zastanawiam, od czego zalezy to ze niektore sie robia takie brzydkie? Bigle mozna spokojnie wymienić na srebrne, ale reszta czasem taka brzydko miedziana sie robi, zwłaszcza np jak coś jest z cyrkoniami to te miejsca w których jest cyrkonia robia sie takie brzydkie Mozna by pomyslec ze to od jakosci zalezy ale niektore mam w tym samym miejscu kupowane, tej samej firmy i jedne sa ladne, drugie nie. Niektore mam 5 lat a w stanie idealny, niektóre rok a do kosza
Przechowujecie w jakis sposób specjalny? Zabezpieczacie??
Wiem ze tanie sa ale czasem ma sie jakies swoje ulubione
ja probuje reanimować starą szczoteczką do zebow i pasta do zębów wybielajacą- szorujesz chwilkę, spłukujesz wodą i wycierasz do sucha ściereczka i lśni jak nowe. Ale nie każde sie tak da- miedziane np. Pomaga jeśli wyskakuje czarny nalot.
Ale ja mam niewiele takich badziewiaków, bo nosze tylko srebro i platynę. Mój niezbednik to bransoletka charms no i oczywiście swarovski w róznych odsłonach.
Złota nie lubie i mi nie pasuje.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mam biowax . Normalnie po użyciu włoski mam super .mięciutkie i takie sypkie,ale głowa swędzi mnie i mam uczucie jakby takiej napiętej suchej skóry na głowie. musze spróbować jakoś nałożyć żeby nie dotykało skóry głowy .ten wax tez miałam i miałam to samo
Ewidentne uczulenie. ja tak mam po tych wszystkich doroslych szamponach z silikonami i innymi ulepszaczami.
Może nie pociesze ale nakładanie od połowy włosow raczej nic ci nie da- skóra i tak będzie swędziała.

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Bunny no jak dla mnie to twoje włosy teraz są po prostu super
Na tym zdjęciu mi się najbardziej podobają z tych co do tej pory robiłaś



No ja uważam podobnie, ze kobieta powinna o siebie dbać cały czas
Wiadomo, ze idąc na jakąś imprezę typu wesele czy spotkanie to włoży w to trochę więcej czasu bo staranniej dobierze strój i makijaż, ale ja twierdze, ze na co dzień też powinno się dobrze wyglądać i nie powiem bo nie zawsze mam pełen makijaż z podkładami pudrami i wszystkimi bajerami, ale zawsze czuje się dobrze Z racji pracy jakiej mam to ostatnio nawet zaczęłam tęsknic za założeniem bluzy wiec czasami przy sobocie wskakuje w sportowe ciuchy, ale to nie oznacza ze do tego od razu nie myje głowy i nie dbam o siebie po prostu wyglądam ładnie tylko na sportowo i nie wstydzę się jak kogoś spotkam po kilku latach niespodzianie
dziękuję ślicznie!
Umacniacie mnie w przekonaniu że moja walka o rownomierny c12 ma sens

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
OMG nie no hardcore z ciebie Po walentynkach prosimy fotki do klubu

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny w natloku postow zapomnialam pochwalic twoje wlosy podoba mi sie teraz kolor a jestem upierdliwa co do koloru i zazwyczaj biale mi sie nie podobaja a teraz jest ladnie jakos tak poprostu inaczej
a jak tam falki dalej nosisz?? nie czeszesz czy czeszesz wlosy?



ja nie cierpie szerokich ubran i sportowych nie mam nawet jednej pary sportowych butow typu adidasya bleee to takie nie babskie
latam na codzien w rurkach do tego cos krotkiego jakis zakiecik kusy albo skorka i dlugie na obcasie buty a na wyjscia zawsze jest sukieneczka lub spodniczka spodenki
potrafie latem zalozyc dlugie buty na gole nogi
dziękuję za opinię o kolorku Coraz mocniej mi sie wydaje że ten kolor niby mroźny blond z nazwy ale jest perłowy jak nic.
Dalej walcze o fale. Nosiłam proste cale dwa dni- przed farbowaniem, a jak tylko zmyłam farbę od nowa loczki Dzis caly dzień w warkoczach- tak mi lepiej sprzątac, gotowac i prać
Już nie mogę doczekać sie zjazdu- ciekawe co te sucze powiedzą
Myśle że styl ubierania mamy podobny- czyli kobiecy i sexi.
i nie ważne ile sie ma lat. Moja mama ma 53 lata a nadal dba o siebie jak młodka i jest piękną dojrzałą kobietą.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kurcze,ja to tż-ta rozpieciłam z tymi przebierankami i on teraz to co sobote mnie blaga żebym w coś takiego wskoczyla,a to gorsecik albo piżamka albo pończoszki
Już to sobie wyobrażam- kotka jako pielęgniarka w piątek, jako policjantka w sobotę, a w niedziele jako diablica

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Wam planowania tych walentynek ja mam w tym dniu 7 rocznice slubu ale nie układa mi sie w małzenstwie i jak dla mnie moze ten dzien nie istniec sorki.
Oj Madziu... każdy ma lepsze i gorsze chwile, ważne jak dlugo już jest źle i czy cos z tym robicie. Czy to już taki papierowy związek gdzie każde sobie...

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w salonie Keune z moim bratem i przy okazji spytałam, czy dałoby radę zrobić coś z moimi włosami, żeby je ładnie ochłodzić i troszkę rozjaśnić bez zbędnego niszczenia. Fryzjer zaproponował mi gęste cienkie pasemka na wodzie 3%. Czy to dobry pomysł ? Przed umówieniem się chciałam jeszcze zasięgnąć rady u Was, nie miałam jeszcze styczności z pasemkami więc nie wiem jak to wygląda na dłuższą metę.
Efcia nie wiem co masz teraz na glowie, ale takie pasemka są ok pod warunkiem że chcesz sie uzaleznić od fryzjera- zapłacisz dużą kasę, będziesz mieć wieczny odrost, zawsze tylko on ci bedzie robic...
No i poloży rozjaśniacz co prawda z niska wodą ale zawsze...
Będziesz musiała chodzic na nie co 3 miesiące... nie wiem czy warto. Nie lepiej stonowac kolor chłodna farbą?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:30   #4073
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tylko spróbuj
dawaj fotkie
Dam ale w przyszłym tyg u siebie nie kompie mam zdjęcia a teraz pisze nie ze swojego cały czas, dopiero w przyszłym tyg bede miałam swojego kompa i wtedy dam zdjęcie, obiecuję
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:35   #4074
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Już to sobie wyobrażam- kotka jako pielęgniarka w piątek, jako policjantka w sobotę, a w niedziele jako diablica
na niedzielę to proponuję seksi zakonnicę, żeby tak po Bożemu było
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dam ale w przyszłym tyg u siebie nie kompie mam zdjęcia a teraz pisze nie ze swojego cały czas, dopiero w przyszłym tyg bede miałam swojego kompa i wtedy dam zdjęcie, obiecuję
spoooooczko
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:38   #4075
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny super wyszly wloski

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ładnie wyszło

to poczekam aż ponosisz i wypierzesz, a do tego czasu może sama coś znajdę i nie będę musiała na all zamawiać

atam bunny ja przez ostatni czas naprawdę nauczyłam się nikogo nie oceniać na podstawie tego jak wygląda/jak się ubiera i o tym co ludzie mówią, ostatnie moje doświadczenia na pewno się do tego przyczyniły, ale mniejsza o to
zresztą jest dokładnie tak jak piszesz, nawet nie wiadomo jaka dziewczyna wystylizowana na "barbi" może wg mnie wyglądać super i naprawdę ładnie, ale tylko wtedy, jeżeli jest to jej prawdziwy styl i niczego nie udaje, bo to widać od razu
no a o Tobie to mi nawet przez ułameczek sekundy nie przyszło do głowy jakoś o Tobie gorzej pomyśleć, dlatego, że lubisz seksowne ciuszki czy nosisz białe kozaki. Czytając Twoje wszystkie posty i tu i w klubie, od razu, na pierwszy rzut oka, widać, że masz w głowie poukładane wszystko jak być powinno no i te poczucie humoru od dawna wiadomo, że to i dystans do siebie to cechy ludzi inteligentnych także luz blus i lecim

piękny kolorek

nie masz za co przepraszać dla mnie to normalny dzień, mimo tego, że mam z kim go spędzić, a układa się dobrze... puk puk, odpukać

no i nie mogę się nie zgodzić
miłość jest ważna, ale szczęście wg mnie stoi z nią na równi


a ja się pochwalę, że w końcu upolowałam te swoje granatowe, gładkie dżinsy i to za 59.90 w Diversie, przecenione ze 129.90 cyk cyk cyk, dodaję fotkę
i jeszcze dorwałam fajny tusz do rzęs za jedyne 29.90 zł, grafitową kredkę + odżywkę do rzęs i brwi gratis łiii z taką szczotą ten tusz no a poza tym cień do powiek, jak się smarnie to oko się ładnie mieni
ooo ale fajne zakupy dzinsy widze swietne a co to za tusz? ja ostatnio kupilam masterpiece max, ale jeszcze nie mialam okazji uzywac, koncze colossala i HR wodoodporna
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:42   #4076
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kitkulka a co za cień kupilas?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:44   #4077
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ładnie wyszło

to poczekam aż ponosisz i wypierzesz, a do tego czasu może sama coś znajdę i nie będę musiała na all zamawiać

atam bunny ja przez ostatni czas naprawdę nauczyłam się nikogo nie oceniać na podstawie tego jak wygląda/jak się ubiera i o tym co ludzie mówią, ostatnie moje doświadczenia na pewno się do tego przyczyniły, ale mniejsza o to
zresztą jest dokładnie tak jak piszesz, nawet nie wiadomo jaka dziewczyna wystylizowana na "barbi" może wg mnie wyglądać super i naprawdę ładnie, ale tylko wtedy, jeżeli jest to jej prawdziwy styl i niczego nie udaje, bo to widać od razu
no a o Tobie to mi nawet przez ułameczek sekundy nie przyszło do głowy jakoś o Tobie gorzej pomyśleć, dlatego, że lubisz seksowne ciuszki czy nosisz białe kozaki. Czytając Twoje wszystkie posty i tu i w klubie, od razu, na pierwszy rzut oka, widać, że masz w głowie poukładane wszystko jak być powinno no i te poczucie humoru od dawna wiadomo, że to i dystans do siebie to cechy ludzi inteligentnych także luz blus i lecim

piękny kolorek

nie masz za co przepraszać dla mnie to normalny dzień, mimo tego, że mam z kim go spędzić, a układa się dobrze... puk puk, odpukać

no i nie mogę się nie zgodzić
miłość jest ważna, ale szczęście wg mnie stoi z nią na równi


a ja się pochwalę, że w końcu upolowałam te swoje granatowe, gładkie dżinsy i to za 59.90 w Diversie, przecenione ze 129.90 cyk cyk cyk, dodaję fotkę
i jeszcze dorwałam fajny tusz do rzęs za jedyne 29.90 zł, grafitową kredkę + odżywkę do rzęs i brwi gratis łiii z taką szczotą ten tusz no a poza tym cień do powiek, jak się smarnie to oko się ładnie mieni
dziękuję! Rozbawiłaś mnie nie ma co
a cienie polecam, mam 102 srebrne ale moglyby być bardziej błyszczace jak na mój gust. Dobrze sie trzymaja caly dzień, tylko trochę twarde do aplikacji i trzeba mieć cierpliwosć ale za tą cene warto.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
na niedzielę to proponuję seksi zakonnicę, żeby tak po Bożemu było

spoooooczko
Nie no padlam
kotka zakonnica


buahot dzieki wielkie!

cień kitkulki to miss sporty.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:44   #4078
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kotka ale szalejesz A stroje fajne

Oj Dziewczyny piszecie o strojach Wy tu wszystkie takie laski, szzzupłe i w ogóle, ze nie gadam już z Wami
A tak na poważnie wkleję Wam zdjęcie jak zrzucę kilka kilo
kazda kobita jest piekna
kobieta powinna miec to co kobieta a nie to co wieszak na ubrania
wystarczy dobrze sie ubrac i masz same zalety..a faceci raczej nie lubia szkieletow a wiem to z doswiadczenia z pracy w pubie wiele sie nasluchalam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:45   #4079
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo ale fajne zakupy dzinsy widze swietne a co to za tusz? ja ostatnio kupilam masterpiece max, ale jeszcze nie mialam okazji uzywac, koncze colossala i HR wodoodporna
o taka:
http://allegro.pl/ace-of-face-mascar...333399607.html
i za taką samą cenę kupiłam w drogerii
chciałam tusz jak zwykle pogrubiający i wydłużający, babka zaproponowała ten i loreala ten złoty, który reklamuje Longoria, ale ten tusz, który kupiłam ja, jak i całą serię, bardzo zachwalała, więc wzięłam na wypróbowanie, a co mi tam szukam swojego idealnego no i piszą, że jest dla cienkich rzęs, więc wzięłam tym bardziej, bo ostatnio coś mi wypadają chociaż byłam dziś u kosmetyczki zrobić porządek z moimi brwiami i jak mnie zobaczyła to nie chciała mi uwierzyć, że mam takie swoje długie rzęsy, myślała, że sobie przedłużam
a ostatnio naprawdę coś się z nimi niedobrego dzieje :/
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:47   #4080
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kazda kobita jest piekna
kobieta powinna miec to co kobieta a nie to co wieszak na ubrania
wystarczy dobrze sie ubrac i masz same zalety..a faceci raczej nie lubia szkieletow a wiem to z doswiadczenia z pracy w pubie wiele sie nasluchalam
No kochana Ty się na pewno nasłuchałaś samych komplementów
No ale masz rację, ja się dośc dobrze czuję choc podkreślam kilka kilo to mus dla zdrowia chociażby i kondycji.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.