Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-21, 08:42   #2821
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
tak, o tym

A ja dzisiaj po testach koloru BD40 chyba mam podobny problem co Tigerr BD40 jest dla mnie za jasny Powinnam jednak mieć kapkę pomarańczu w podkładzie. Znowu B40 ciut za ciemny i za beżowy.
Wielka szkoda.... bo podkład naprawdę bardzo mi się spodobał, ale koloru dobrego dla mnie brak.
Podobnież w okolicach wakacji ma się pojawić więcej odcieni tego podkładu, może wtedy zrobią coś dla mnie.
Jednak kolor Warm Beige 3,5 Bobbi Brown jest dla mnie perfekcyjny.
Milko a testowałaś BB diora? kupilam kilka próbek na all, testuje od tygodnia i jestem bardzo zadowolona, krycie lekkie wprawdzie a efekt delikatny, lekko zmatowiony ale nie płaski mat, trzyma sie u mnie do demakijażu
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:08   #2822
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Nie, jaśniejszy, dlatego może by Ci podpasował?

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Co do takich szczotek, a właściwie suszarko-lokówek, uważam, że to zbędny wydatek, miałam taką, kurzy się gdzieś w szufladzie, o wiele ładniej włosy ułoży się z wykorzystaniem szczotki i suszarki
Ja natomiast nie wyobrażam sobie układania wlosów bez takiej suszarko-lokówki . Mam włosy średniej długości, cieniowane i podatne na skręt. Mi szczotka fajnie odbija je u góry a na końcach ujarzmia, bo bez użycia szczotki wywijają się w każdą możliwą stronę.
Niby można taki efekt uzyskać okrągłą szczotką i suszarką, ale dla mnie np jest to o wiele trudniejsze, bo w jednej ręce muszę trzymać szczotke, a w drugiej suszarkę, więc obie ręce mam zajęte. Jest to uciążliwe np jak jakiś kosmyk mi wyskoczy ze szczotki, co przy cieniowanych włosach jest częste, używając suszarko-lokówki drugą ręką mam wolną .
Od kilku lat używam suszarko-lokówki Philips hp 4674 airstylist ion, najgrubszej nasadki i jestem bardzo zadowolona, polecam .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:43   #2823
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Nie, jaśniejszy, dlatego może by Ci podpasował?
Nie no w takim jasnym odcieniu to będę wyglądać jak duch
Już w BD40 wyglądałam trochę jak w masce

Jak widać nie tylko totalne bledziochy mają problem z doborem dobrego koloru. Ja mam z natury ciemną/oliwkową karnację, ale od wielu lat się nie opalam i wygląda na jasną przy ciemnych włosach. Tak na prawdę jest średnia. Gdybym się opalała to nie miałabym problemu, wtedy takie odcienie jak B40 byłby idealne. Ale ja od wielu lat się nie opalam i w PL nie mogę znaleźć dla siebie koloru.
Tylko Bobbi Brown ma taki, dlatego jestem wierna jej podkładom chyba ze 2 lata. Co robię jakieś podejście do innej marki to rozczarowuję się brakiem właściwego koloru...
Moja matka i ojciec nie unikają słońca i są śniadzi wręcz, ja przy nich jak przysłowiowa córka młynarza wyglądam
Musiałam się wygadać, dzięki za wysłuchanie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko a testowałaś BB diora? kupilam kilka próbek na all, testuje od tygodnia i jestem bardzo zadowolona, krycie lekkie wprawdzie a efekt delikatny, lekko zmatowiony ale nie płaski mat, trzyma sie u mnie do demakijażu
Nie, nie próbowałam chyba Mam BB Bobbi Brown i jak jest cieplej to używam, bo dobrze matuje.
Przy okazji wypróbuję, dzięki

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

W sklepie kontaktowe.pl dzisiaj bezpłatna wysyłka - z okazji 1 Dnia Wiosny
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:50   #2824
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie no w takim jasnym odcieniu to będę wyglądać jak duch
Już w BD40 wyglądałam trochę jak w masce

Jak widać nie tylko totalne bledziochy mają problem z doborem dobrego koloru. Ja mam z natury ciemną/oliwkową karnację, ale od wielu lat się nie opalam i wygląda na jasną przy ciemnych włosach. Tak na prawdę jest średnia. Gdybym się opalała to nie miałabym problemu, wtedy takie odcienie jak B40 byłby idealne. Ale ja od wielu lat się nie opalam i w PL nie mogę znaleźć dla siebie koloru.
Tylko Bobbi Brown ma taki, dlatego jestem wierna jej podkładom chyba ze 2 lata. Co robię jakieś podejście do innej marki to rozczarowuję się brakiem właściwego koloru...
Moja matka i ojciec nie unikają słońca i są śniadzi wręcz, ja przy nich jak przysłowiowa córka młynarza wyglądam
Musiałam się wygadać, dzięki za wysłuchanie


Nie, nie próbowałam chyba Mam BB Bobbi Brown i jak jest cieplej to używam, bo dobrze matuje.
Przy okazji wypróbuję, dzięki

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

W sklepie kontaktowe.pl dzisiaj bezpłatna wysyłka - z okazji 1 Dnia Wiosny
BBik diora bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl na plus planuje zakup na cieplejsze miesiące

pierwszy dzien wiosny
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:04   #2825
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez nikita700 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi jak to jest z tym Marionnaud?naprawdę perfumy na promocji są każdego dnia inne?nie ma tak,że przez kilka dni można kupić daną wodę za niższą cenę?
Pierwsze słyszę

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
co sie nie chwalisz nowym stylowym zegarem?
superowy
i czekam na foty nowej taszki
Chwalę się, że już bardziej nie można, a ty mnie jeszcze bijesz? Niedobra

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko a testowałaś BB diora? kupilam kilka próbek na all, testuje od tygodnia i jestem bardzo zadowolona, krycie lekkie wprawdzie a efekt delikatny, lekko zmatowiony ale nie płaski mat, trzyma sie u mnie do demakijażu
Ten BB mnie kusi, chyba poproszę o próbki. Chwilę pobawiłam się minerałkami i dzięki temu wiem, że nie dla mnie one. A chciałabym czegoś lżejszego od Revlona na wiosne i lato.

A i kupiłam fioletowego YSL false lash effect. Oj, podoba mi się
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2013-03-21 o 10:06
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:08   #2826
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Zaraz mi zylka na czole peknie. Paczke z D. zamowilam w sobote. Dopiero we wtorek zostala wyslana. Caly poniedzialek byla w przygotowaniu. Naprawde nie wiem, co tam przygotowywac. Dopiero dzis byla gotowa do doreczenia. Dobrze, ze zajrzalam wlasnie na tracking bo bym do usranej smierci na paczke czekala. Ta banda nemieckich blyskotliwcow zapisala tradycyjnie adres w tej postacji:
Imie i nazwisko,
Numer mieszkania,
Ulica i numer domu,
Miasto.

Przez to, ze adres domu i mieszkania zostal rozdzielony GLS uznal, ze zly adres i paczka sobie na magazynie lezakuje. Niemcy oczywiscie numeru telefonu, ktory maja w systemie nie wpisali, wiec nawet GLS nie mogl do mnie zadzwonic. Paczka bedzie jutro, po "jedynych" 6 dniach od zamowienia i to tylko dlatego, ze zajrzalam na tracking.

Jak ja nieznosze glupich ludzi. Uwazam, ze powinni miec dla siebie osobny kontynent, zebym z takimi koegzystowac nie musiala.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-03-21 o 10:16
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:09   #2827
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość


Ten BB mnie kusi, chyba poproszę o próbki. Chwilę pobawiłam się minerałkami i dzięki temu wiem, że nie dla mnie one. A chciałabym czegoś lżejszego od Revlona na wiosne i lato.

A i kupiłam fioletowego YSL false lash effect. Oj, podoba mi się
ja jestem pod wrażeniem
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 10:12   #2828
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tą szczotę. Ona generalnie jest fajna, ale wszystko zależy od rodzaju włosów i ich długości, no i zakładanego zastosowania.
Obecnie mam włosy za łopatki, są proste i nie pocieniowane. Przy takich włosach w ogóle tego ustrojstwa nie używam, ale do włosów półdługich (zwłaszcza wycieniowanych), to szczota fajnie się sprawdzała . Jak miałam krótsze włosy to fajnie je wygładzała, w zasadzie bardziej je prostując niż kręcąc (przynajmniej jak się użyło tej grubej końcówki), ale fajnie odbijała je od nasady. W sumie jednak ten sam efekt można uzyskać przy użyciu suszarki i zwykłej okrągłej szczotki .
Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Ja natomiast nie wyobrażam sobie układania wlosów bez takiej suszarko-lokówki . Mam włosy średniej długości, cieniowane i podatne na skręt. Mi szczotka fajnie odbija je u góry a na końcach ujarzmia, bo bez użycia szczotki wywijają się w każdą możliwą stronę.
Niby można taki efekt uzyskać okrągłą szczotką i suszarką, ale dla mnie np jest to o wiele trudniejsze, bo w jednej ręce muszę trzymać szczotke, a w drugiej suszarkę, więc obie ręce mam zajęte. Jest to uciążliwe np jak jakiś kosmyk mi wyskoczy ze szczotki, co przy cieniowanych włosach jest częste, używając suszarko-lokówki drugą ręką mam wolną .
Od kilku lat używam suszarko-lokówki Philips hp 4674 airstylist ion, najgrubszej nasadki i jestem bardzo zadowolona, polecam .

Chyba pomogłyście mi sie zdecydować dziewczyny

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39895477]Zaraz mi zylka na czole peknie. Paczke z D. zamowilam w sobote. Dopiero we wtorek zostala wyslana. Caly poniedzialek byla w przygotowaniu. Naprawde nie wiem, co tam przygotowywac. Dopiero dzis byla gotowa do doreczenia. Dobrze, ze zajrzalam wlasnie na tracking bo bym do usranej smierci na paczke czekala. Ta banda nemieckich blyskotliwcow zapisala tradycyjnie adres w tej postacji:
Imie i nazwisko,
Numer mieszkania,
Ulica i numer domu,
Miasto.

Przez to, ze adres domu i mieszkania zostal rozdzielony GLS uznal, ze zly adres i paczke sobie na magazynie lezakuje. Niemcy oczywiscie numeru telefonu, ktory maja w systemie nie wpisali, wiec nawet GLS nie mogl do mnie zadzwonic. Paczka bedzie jutro, po "jedynych" 6 dniach od zamowienia i to tylko dlatego, ze zajrzalam na tracking.

Jak ja nieznosze glupich ludzi. Uwazam, ze powinni miec dla siebie osobny kontynent, zebym z takimi koegzystowac nie musiala.[/QUOTE]

Szkoda żyłek nie denerwuj się
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:16   #2829
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39895477]Zaraz mi zylka na czole peknie. Paczke z D. zamowilam w sobote. Dopiero we wtorek zostala wyslana. Caly poniedzialek byla w przygotowaniu. Naprawde nie wiem, co tam przygotowywac. Dopiero dzis byla gotowa do doreczenia. Dobrze, ze zajrzalam wlasnie na tracking bo bym do usranej smierci na paczke czekala. Ta banda nemieckich blyskotliwcow zapisala tradycyjnie adres w tej postacji:
Imie i nazwisko,
Numer mieszkania,
Ulica i numer domu,
Miasto.

Przez to, ze adres domu i mieszkania zostal rozdzielony GLS uznal, ze zly adres i paczke sobie na magazynie lezakuje. Niemcy oczywiscie numeru telefonu, ktory maja w systemie nie wpisali, wiec nawet GLS nie mogl do mnie zadzwonic. Paczka bedzie jutro, po "jedynych" 6 dniach od zamowienia i to tylko dlatego, ze zajrzalam na tracking.

Jak ja nieznosze glupich ludzi. Uwazam, ze powinni miec dla siebie osobny kontynent, zebym z takimi koegzystowac nie musiala.[/QUOTE]

czyli nie jestem sama, zamówienie złożyłam 16, opłaciłam 16 i cisza wczoraj dostałam monit ze nie zapłacone, zadzwoniłam Pani milutko sprawdziła i przelew był ale cos im system nie działał jak nalezy i księgowość wpłate widziala a magazyn juz nie
wczoraj nadana paczka...

co do podanie nr tele dla GSL to trzeba numer wpisac w uwagach bo mimo iz D ma nasz numer nie moze podac GSLowi
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:27   #2830
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39895477]Zaraz mi zylka na czole peknie. Paczke z D. zamowilam w sobote. Dopiero we wtorek zostala wyslana. Caly poniedzialek byla w przygotowaniu. Naprawde nie wiem, co tam przygotowywac. Dopiero dzis byla gotowa do doreczenia. Dobrze, ze zajrzalam wlasnie na tracking bo bym do usranej smierci na paczke czekala. Ta banda nemieckich blyskotliwcow zapisala tradycyjnie adres w tej postacji:
Imie i nazwisko,
Numer mieszkania,
Ulica i numer domu,
Miasto.

Przez to, ze adres domu i mieszkania zostal rozdzielony GLS uznal, ze zly adres i paczka sobie na magazynie lezakuje. Niemcy oczywiscie numeru telefonu, ktory maja w systemie nie wpisali, wiec nawet GLS nie mogl do mnie zadzwonic. Paczka bedzie jutro, po "jedynych" 6 dniach od zamowienia i to tylko dlatego, ze zajrzalam na tracking.

Jak ja nieznosze glupich ludzi. Uwazam, ze powinni miec dla siebie osobny kontynent, zebym z takimi koegzystowac nie musiala.[/QUOTE]

Kochana nie stresuj się. Wiesz, jak trudno taką żyłką zakamuflować? Szukaj teraz dobrego korektora.

Też kilkakrotnie miałam problem z GLS. W ich systemie pod moim kodem widnieje tylko Władysławowo, a już Rozewie lub Jastrzębia Góra nie. Każdą przesyłkę z Zary na adres domowy zatrzymywali w Olsztynie, bo po drodze z Hiszpani dopiero tam orientowali się, ze coś im nie gra. Ale po co zadzwonić, skoro można klienta przytrzymać. Teraz zamawiam już tylko z odbiorem w sklepie.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:34   #2831
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Szkoda żyłek nie denerwuj się


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
czyli nie jestem sama, zamówienie złożyłam 16, opłaciłam 16 i cisza wczoraj dostałam monit ze nie zapłacone, zadzwoniłam Pani milutko sprawdziła i przelew był ale cos im system nie działał jak nalezy i księgowość wpłate widziala a magazyn juz nie
wczoraj nadana paczka...

co do podanie nr tele dla GSL to trzeba numer wpisac w uwagach bo mimo iz D ma nasz numer nie moze podac GSLowi
Gdyby odpowiednio napisac regulamin to mogliby podac, no, ale po co myslec.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Kochana nie stresuj się. Wiesz, jak trudno taką żyłką zakamuflować? Szukaj teraz dobrego korektora.
Jest w przesylce na ktora czekam .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Też kilkakrotnie miałam problem z GLS. W ich systemie pod moim kodem widnieje tylko Władysławowo, a już Rozewie lub Jastrzębia Góra nie. Każdą przesyłkę z Zary na adres domowy zatrzymywali w Olsztynie, bo po drodze z Hiszpani dopiero tam orientowali się, ze coś im nie gra. Ale po co zadzwonić, skoro można klienta przytrzymać. Teraz zamawiam już tylko z odbiorem w sklepie.
Ja zadzwonilam na infolinie. Pani podala mi numer na magazyn. Tam pan zmienil ponoc adres i tyle.
Cale to zamieszanie wynika z winy D., nie GLS.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 10:44   #2832
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39896149]



Gdyby odpowiednio napisac regulamin to mogliby podac, no, ale po co myslec.



Jest w przesylce na ktora czekam .



Ja zadzwonilam na infolinie. Pani podala mi numer na magazyn. Tam pan zmienil ponoc adres i tyle.
Cale to zamieszanie wynika z winy D., nie GLS.[/QUOTE]
to prawda

hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:51   #2833
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Ja natomiast nie wyobrażam sobie układania wlosów bez takiej suszarko-lokówki . Mam włosy średniej długości, cieniowane i podatne na skręt. Mi szczotka fajnie odbija je u góry a na końcach ujarzmia, bo bez użycia szczotki wywijają się w każdą możliwą stronę.
Niby można taki efekt uzyskać okrągłą szczotką i suszarką, ale dla mnie np jest to o wiele trudniejsze, bo w jednej ręce muszę trzymać szczotke, a w drugiej suszarkę, więc obie ręce mam zajęte. Jest to uciążliwe np jak jakiś kosmyk mi wyskoczy ze szczotki, co przy cieniowanych włosach jest częste, używając suszarko-lokówki drugą ręką mam wolną .
Od kilku lat używam suszarko-lokówki Philips hp 4674 airstylist ion, najgrubszej nasadki i jestem bardzo zadowolona, polecam .
No właśnie ja po testowaniu jednego i drugiego stwierdzam, że dużo ładniejszy efekt jest po okrągłej szczotce i suszarce, włosy są dużo bardziej puszyste Po lokówkosuszarce były klapnięte, bez życia.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie no w takim jasnym odcieniu to będę wyglądać jak duch
Już w BD40 wyglądałam trochę jak w masce

Jak widać nie tylko totalne bledziochy mają problem z doborem dobrego koloru. Ja mam z natury ciemną/oliwkową karnację, ale od wielu lat się nie opalam i wygląda na jasną przy ciemnych włosach. Tak na prawdę jest średnia. Gdybym się opalała to nie miałabym problemu, wtedy takie odcienie jak B40 byłby idealne. Ale ja od wielu lat się nie opalam i w PL nie mogę znaleźć dla siebie koloru.
Tylko Bobbi Brown ma taki, dlatego jestem wierna jej podkładom chyba ze 2 lata. Co robię jakieś podejście do innej marki to rozczarowuję się brakiem właściwego koloru...
Moja matka i ojciec nie unikają słońca i są śniadzi wręcz, ja przy nich jak przysłowiowa córka młynarza wyglądam
Musiałam się wygadać, dzięki za wysłuchanie

Nie, nie próbowałam chyba Mam BB Bobbi Brown i jak jest cieplej to używam, bo dobrze matuje.
Przy okazji wypróbuję, dzięki

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

W sklepie kontaktowe.pl dzisiaj bezpłatna wysyłka - z okazji 1 Dnia Wiosny
Ja nie kupowałam tego podkładu w PL, tylko z feelunique'a

Przy najbliższej okazji spróbuję tego BB Diora

Mam próbkę BB Dr Brandt, oczywiście na twarzy jest masakrycznie za ciemny... Ale z drugiej strony nadaje taki ładny zdrowy koloryt. Spróbuję dać kropelkę do mojego podkładu, może da to fajny efekt

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Kochana nie stresuj się. Wiesz, jak trudno taką żyłką zakamuflować? Szukaj teraz dobrego korektora.

Też kilkakrotnie miałam problem z GLS. W ich systemie pod moim kodem widnieje tylko Władysławowo, a już Rozewie lub Jastrzębia Góra nie. Każdą przesyłkę z Zary na adres domowy zatrzymywali w Olsztynie, bo po drodze z Hiszpani dopiero tam orientowali się, ze coś im nie gra. Ale po co zadzwonić, skoro można klienta przytrzymać. Teraz zamawiam już tylko z odbiorem w sklepie.
O, to można tak?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:02   #2834
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

czy ktoraś z Was zamawiała ostatnio coś na victoria's beauty ?
wiem, że jest wątek o lakierach itp, ale tu chyba predzej mi ktoś odpowie

ja zamówiłam ponad 3tyg temu sporą paczkę i nadal jej nie dostałam.. kiedys to byla kwestia 2 dni a teraz miesiaca? :|
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:10   #2835
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
czy ktoraś z Was zamawiała ostatnio coś na victoria's beauty ?
wiem, że jest wątek o lakierach itp, ale tu chyba predzej mi ktoś odpowie

ja zamówiłam ponad 3tyg temu sporą paczkę i nadal jej nie dostałam.. kiedys to byla kwestia 2 dni a teraz miesiaca? :|
Ja juz u nich dlatego nie zamawiam. Zmienili sposob i czas wysylki bez jednej nawet informacji na maila.

Wysylaja zbiorcza paczke z USA. Ktos ja odbiera w Polsce i dopiero wysyla do Ciebie.

Zenada do kwadratu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:19   #2836
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39897094]Ja juz u nich dlatego nie zamawiam. Zmienili sposob i czas wysylki bez jednej nawet informacji na maila.

Wysylaja zbiorcza paczke z USA. Ktos ja odbiera w Polsce i dopiero wysyla do Ciebie.

Zenada do kwadratu.[/QUOTE]
eeee to lipa. Ja też dawno nie zamawiałam, ale te paczki, co od nich miałam, to bez żadnych kontrowersji
Kaja w wawie można do kupkosmetyk wstąpić; tylko teraz nie mają już od dawna takich fajnych cen jak kiedyś
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:33   #2837
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
eeee to lipa. Ja też dawno nie zamawiałam, ale te paczki, co od nich miałam, to bez żadnych kontrowersji
Kaja w wawie można do kupkosmetyk wstąpić; tylko teraz nie mają już od dawna takich fajnych cen jak kiedyś
Za tym sklepem tez nie przepadam .

Lata temy wyczailysmy na watku Truskawkowym, ze w dniu darmowej wysylki ceny w kupkosmetyk magicznie rosly o pare zlotych. Zdarzylo sie to pare razy.

Jak dla mnie buractwo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:37   #2838
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39897642]Za tym sklepem tez nie przepadam .

Lata temy wyczailysmy na watku Truskawkowym, ze w dniu darmowej wysylki ceny w kupkosmetyk magicznie rosly o pare zlotych. Zdarzylo sie to pare razy.

Jak dla mnie buractwo.[/QUOTE]
tja, też to zauważyłam. nawet pisałam do nich w tej sprawie, oczywiście bez odzewu.... Ten sklep w ogóle chyba nie jest nastawiony na sprzedaż detaliczną; ale jakiś czas temu mieli warszawską siedzibę przy tej samej ulicy, co szkoła mojego syna (ówczesna szkoła). Także często tam wpadałam i czasem udało się coś w dobrej cenie kupić. (za dobrą cenę uważam mniej niż 20 pln za lakier
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:46   #2839
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39897094]Ja juz u nich dlatego nie zamawiam. Zmienili sposob i czas wysylki bez jednej nawet informacji na maila.

Wysylaja zbiorcza paczke z USA. Ktos ja odbiera w Polsce i dopiero wysyla do Ciebie.

Zenada do kwadratu.[/QUOTE]

no niestety troche tak.. w moich oczach tylko cena ich ratuje. Robiłam zamówienie za prawie 600zł, to w sumie zaoszczędziłyśmy dużo kupując tam.

mhmo,
właśnie coś mi świtało, że w Warszawie ten sklep miał swój punkt, tam normalnie można wejść z ulicy i coś kupić? no i gdzie to jest? Oni mają jeden kolor, którego nigdzie nie mogę znaleźć.. ani na allegro, ani na vb, a po douglasach i sephorach wszystkich nie chce mi się w poszukiwaniu go szperać.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 11:49   #2840
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
tja, też to zauważyłam. nawet pisałam do nich w tej sprawie, oczywiście bez odzewu....
No wlasnie, buractwo. I jeszcze ten brak odpowiedzi .

Ja takie sklepy mam w czterech literach. Uwazam, ze raz mogla sie taka sytuacja zdarzyc bo cos tam. Notoryczne zachowania tego typu skreslaja u mnie dany sklep.

Ja zreszta preferuje swiadomie zakupy z dodatkowa troska o moje nerwy. Wole zaplacic te pare zlotych wiecej i nie uzerac sie z takimi a takze nie byc traktowana jak istota o zdolnosciach analitycznych ameby.

Victoriasbeauty wyjatkowo mnie zniesmaczyli, bo gdybym wiedziala, ze takie cuda z przesylka sie dzieja to mialabym wtedy wybor czy chce swiadomie sie zdecydowac na miesiecznie oczekiwanie. Zadnego maila z informacja o zmianie sposobu przesylki nie dostalam. Gdy po okolo 3 tygodniach napisalam do nich z informacja co sie dzieje z przesylka bo dlugo juz czekam to gosc mi odpisal, ze dopiero 3 tygodnie i to przeca niedlugo . Dopisal, ze paczka z USA idzie. Odpisalam mu, ze informacji o zmianie sposobu wysylki nie otrzymalam a powinnam to odpowiedzi juz sie nie doczekalam.

Fredzlom mowie NIE. Wole zaplacic wiecej i nie wspierac biznesu takich ludzi.
Co ciekawe, takie cyrki przy zamowieniach z zagranicy sie nie dzieja.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-03-21 o 11:50
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:49   #2841
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
No właśnie ja po testowaniu jednego i drugiego stwierdzam, że dużo ładniejszy efekt jest po okrągłej szczotce i suszarce, włosy są dużo bardziej puszyste Po lokówkosuszarce były klapnięte, bez życia.
Wiesz moze to kwestia wyboru lokówkosuszarki i rodzaju nakładki. Kiedyś miałam taką zwykłą i w sumie wydawało mi się wtedy, że jest ok, ale odkąd mam taką bardziej wypasioną z jonizacją i regulacją temperatury to dopiero wiedzę jaki można uzyskać efekt .
Ale nie chcę nikogo przekonywać, każdy ma inne wlosy i sprzęt też różny to i efekty bedą różne .
Ja też próbowałam na okrągłej szczotce i suszarce (moja fryzjerka tak właśnie układa mi włosy), nieźle się namęczyłam, a efekt mizerny , ale to mogło wynikać z braku wprawy.

Edytowane przez alime05
Czas edycji: 2013-03-21 o 11:51
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:50   #2842
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Pierwszy dzień wiosny, a u mnie więcej śniegu niż w grudniu


Przyszłam się pochwalić, ze wygrałam w konkursie odżywkę do rzęs NeuLash Chyba jej nawet nie będę otwierać, bo 'męczę' RevitaLash
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:54   #2843
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;39898099]Pierwszy dzień wiosny, a u mnie więcej śniegu niż w grudniu


Przyszłam się pochwalić, ze wygrałam w konkursie odżywkę do rzęs NeuLash Chyba jej nawet nie będę otwierać, bo 'męczę' RevitaLash [/QUOTE]

hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:12   #2844
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość

mhmo,
właśnie coś mi świtało, że w Warszawie ten sklep miał swój punkt, tam normalnie można wejść z ulicy i coś kupić? no i gdzie to jest? Oni mają jeden kolor, którego nigdzie nie mogę znaleźć.. ani na allegro, ani na vb, a po douglasach i sephorach wszystkich nie chce mi się w poszukiwaniu go szperać.
Teraz mają siedzibę na Werynhory (koło metra Wilanowska) na stronie jest mapka.

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;39898099]
Przyszłam się pochwalić, ze wygrałam w konkursie odżywkę do rzęs NeuLash Chyba jej nawet nie będę otwierać, bo 'męczę' RevitaLash [/QUOTE]
Gratuluję
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:20   #2845
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Jja z krótkim raportem, Chodakowska cwicze dalej, nie poddalam sie brakiem formy
A i od wczoraj zaczelam kuracje rzęs revitalshem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:23   #2846
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jja z krótkim raportem, Chodakowska cwicze dalej, nie poddalam sie brakiem formy
A i od wczoraj zaczelam kuracje rzęs revitalshem
aha aha, niebawem jak zamrugasz oczami to huragan będzie osoby z włochatymi oczami nie powinny stosowac RL, bo tylko w kompleksy jeszcze wieksze innych powpedzaja
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:25   #2847
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
aha aha, niebawem jak zamrugasz oczami to huragan będzie osoby z włochatymi oczami nie powinny stosowac RL, bo tylko w kompleksy jeszcze wieksze innych powpedzaja
Ilosie dobrze prawisz
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:26   #2848
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Kupilam tydzien temu Good to Go Essie i chyba gorszego topa w zyciu nie mialam.

Na Sally Hansen i Opi narzekac nie moglam poza gestnieniem.

Seche Vite do niczego sie nie nadawal. Top GtG jednak szaleje zupelnie: lakier odpada platami po 1,5 dnia, odpryskuje po kawalkach.

A jak na zlosc u mnie w S. topa Sally chwilowo nie ma.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:30   #2849
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

James, ja zauwazylam, ze GtG tylko z essiakami wspolpracuje u mnie na innych lakierach nie za bardzo..
[ale jako, ze u mnie obecnie wiekszosc lakierow to essiaki, to nie ma problemu ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:33   #2850
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, ja zauwazylam, ze GtG tylko z essiakami wspolpracuje u mnie na innych lakierach nie za bardzo..
[ale jako, ze u mnie obecnie wiekszosc lakierow to essiaki, to nie ma problemu ]
Nalozylam na Nails Inc i Opi. Sprobuje z Essiakiem jeszcze .
Dziekuje .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.