Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-16, 15:34   #4501
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czy ja juz pisałam, ze Mac w przyszłości niedalekiej ma nas uraczyć szminkami w płynie (górna czesc jak zwykły nabój, dolna przezroczysta i kolor widoczny) i nowymi Strobeami w dodatkowych 3 kolorach(brzoskwinia, rożyk i szampan chyba) i nowym podkładem w gabeczce( cos a la Lancomowy w gabce)?
Jeszcze cos chyba było ale mam juz sklerozę bo za duzo ostatnio tych nowości wypuszcza
a czy kiedyś nas ktoś kuźwa uraczy mocno kryjącym PROfesjonalnym podkłądem? a nie jakieś pitu pitu
W sumie to racja, co wczoraj usłyszałam, że MAC kiedyś był firmą kojarzoną z pro, z mocną pigmentacją, z kosmetykami które spokojnie nadawały się do sesji zdjęciowych itp. Teraz coraz większy przerost formy nad treścią... I dużo nietrafionych rzeczy, przynajmniej z mojego punktu widzenia... bo ja np waterwaight nie rozumiem, tzn nie rozumiem idei podkładu, który nałożony na dłoń praktycznie nie zakrył nawet startego śladu po swatchu jakiejś szminki... zero widoczności, zero koloru... woda... To już (nie sądziłam, że to kiedyś powiem) Face & Body jest lepszy....
tak, musiałam się wyżalić
Strobe'a chętnie obczaję!

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Strobe lubię zimą jak mam przesusz. Studio Fixa też ładnie rozświetla. Latem nie używam go w ogóle.
ej fajny myk, ukradnę i wypróbuję!
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Naked Smoky poszła w ruch i powiem, że nie żałuje póki co, że się na nią skusiłam. Jak to przy Nakedach - cienie łatwo się blendują i nie ma z nimi problemów. Nic mi się nawet nie osypało, a uzylam ciemnych kolorów. I musze bardzo pochwalić pędzelek dołączony do paletki, jak poprzednie były dla mnie do niczego, tak ten jest extra - szczególnie większa końcówka do blendowania - jest mega precyzyjna - bo w taki szpic jakby sie układa - cud miód orzeszki
UF

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nie wiem o co chodzi, u mnie naprawdę spisują się na medal, tylko muszę uważać z ciemniejszymi błyszczącymi kolorami, ponieważ są mocno napigmentowane, więc wystarczy odrobina, żeby otrzymać fajny efekt.
ja też nie wiem serio wybitnie mi nie leżała... i własnie pigmentacji też specjalnie nie zauważono...

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Swiateczna kolekcja Enchanted Eve dla zainteresowanych :
:O
no i wiem, że będzie szał
Na pewno set pędzli z czarnym puchatym będzie mój
Wiem wiem, że te limitki nie są popularne, ale ja mam jeden świąteczny mały i kocham do bronzera... Coś tam włosia z niego poleciało parę razy ale ogólnie trzyma kształt i jakość. Więc biorę więcej podróżnych.
DO tego chyba będę brała wszystkie sety pigmentów jakie będą, no chyba że się mocno powtórzą z tym co już mam. Resztę muszę z bliska zobaczyć
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ciekawa jestem, czy Guo Pei w ogóle będzie w pl, bo ponoc niekoniecznie.
podoba mi się jeden róż i dwa fluidki mogłaby być.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 15:43   #4502
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny przejżałam pobierznie kilka stron do tyłu ale nie wylapałam informacji czy warto kupić Studio Waterweight SPF 30 Foundation?
brziw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 15:47   #4503
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a czy kiedyś nas ktoś kuźwa uraczy mocno kryjącym PROfesjonalnym podkłądem? a nie jakieś pitu pitu
W sumie to racja, co wczoraj usłyszałam, że MAC kiedyś był firmą kojarzoną z pro, z mocną pigmentacją, z kosmetykami które spokojnie nadawały się do sesji zdjęciowych itp. Teraz coraz większy przerost formy nad treścią... I dużo nietrafionych rzeczy, przynajmniej z mojego punktu widzenia... bo ja np waterwaight nie rozumiem, tzn nie rozumiem idei podkładu, który nałożony na dłoń praktycznie nie zakrył nawet startego śladu po swatchu jakiejś szminki... zero widoczności, zero koloru... woda... To już (nie sądziłam, że to kiedyś powiem) Face & Body jest lepszy....
tak, musiałam się wyżalić
Strobe'a chętnie obczaję!

:O
no i wiem, że będzie szał
Na pewno set pędzli z czarnym puchatym będzie mój
To napisz do nich zażalenie jako stała wierna ale obecnie zdegustowana klientka
No cóz, nie da sie ukryc, ze to prawda z tą ich polityka ... ale moze takie czasy.... Zauwazyłas chyba, ze wiekszosc firm teraz odchodzi od kryjacych, tapetowatych podkładów na rzecz tych co jak druga skóra niewodoczne na buzi?


Ha ha, ja też chce tego seta z e względu na 3 pędzle, ktorych nie mam Mam nadzieje, ze cena będzie jak ostatnio - max 250, bo wiecej nie dam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 16:32   #4504
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
:O
no i wiem, że będzie szał
Na pewno set pędzli z czarnym puchatym będzie mój
(...)
DO tego chyba będę brała wszystkie sety pigmentów jakie będą, no chyba że się mocno powtórzą z tym co już mam. Resztę muszę z bliska zobaczyć

podoba mi się jeden róż i dwa fluidki rple mogłaby być.
Podobno maja byc 3 zestawy pigmentow: Gold, Blue i Purple.
Bedzie tez zestaw do ust Viva Glamorous i paletka Viva Glam .

Na set pedzli tez sie czaje
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 18:51   #4505
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się nada, bo chcę to duo
Sculpt ładny do konturowania, a mój Nars się lończy powoli (ma już dziurkę), ale tego Accentuate jakoś nie mogę sobie wyobrazić, czy on wpada lekko w róż?

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No ja właśnie też się na nie zasadzam
Wczoraj obadałam ponownie Lightsweep i zamówienie z Douglasa poszło się anulować tak szybko, jak się dokonało Ten kolor kompletnie nie nadaje się do rozświetlania, a już na pewno nie mojej cery. Tak więc zerkam na Accentuate/Sculpt, tyle że mam tyle chciejstw z tej kolekcji, że zastanawiam się, czy jest sens jeszcze na to się szarpać, tym bardziej, że mam już Sculpt pełnowymiarowy. A ja i tak nie lubię wielu warstw w makijażu, więc czy faktycznie będę nakładać ten Accentuate? Czy on faktycznie robi aż taką różnicę w makijażu?
Ja Sculpta nie mam (choć chciałabym mieć, ale nie jako wkład do palety...), więc zastanawiam się nad tym duo. Lightsweep też dzisiaj zmacałam i odpada definitywnie, to jest za ciemne, w życiu nie dałoby się tym rozświetlić mojej bladej gęby, raczej złote plamy narobić
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 18:55   #4506
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mi akurat 109 do konturowania kompletnie nie podszedł, bardziej używam go do niektórych różów, tak na sam szczyt policzków. Za gruby, za szeroki jest dla mnie do konturowania. Ale to wszystko bardzo indywidualna kwestia, najlepiej pójść do MACa, posmyrać się wszystkimi opcjami i coś wybrać

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------



Kochana, gdyby Patisserie dawali w takich akcjach, wierz mi, że brałabym w nich udział! Ale nie ma tak dobrze, to na pewno nie była Patisserie

Edit: to była Pretty Please na 99%
Zobaczę co mi polecą w Macu oprócz 109, bo Twój Styl już mam

To była Pretty Please
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Mrau - głos rozsądku, polecam się do usług

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a czy kiedyś nas ktoś kuźwa uraczy mocno kryjącym PROfesjonalnym podkłądem? a nie jakieś pitu pitu
W sumie to racja, co wczoraj usłyszałam, że MAC kiedyś był firmą kojarzoną z pro, z mocną pigmentacją, z kosmetykami które spokojnie nadawały się do sesji zdjęciowych itp. Teraz coraz większy przerost formy nad treścią... I dużo nietrafionych rzeczy, przynajmniej z mojego punktu widzenia... bo ja np waterwaight nie rozumiem, tzn nie rozumiem idei podkładu, który nałożony na dłoń praktycznie nie zakrył nawet startego śladu po swatchu jakiejś szminki... zero widoczności, zero koloru... woda... To już (nie sądziłam, że to kiedyś powiem) Face & Body jest lepszy....
tak, musiałam się wyżalić

no i wiem, że będzie szał
Na pewno set pędzli z czarnym puchatym będzie mój
Wiem wiem, że te limitki nie są popularne, ale ja mam jeden świąteczny mały i kocham do bronzera... Coś tam włosia z niego poleciało parę razy ale ogólnie trzyma kształt i jakość. Więc biorę więcej podróżnych.
DO tego chyba będę brała wszystkie sety pigmentów jakie będą, no chyba że się mocno powtórzą z tym co już mam. Resztę muszę z bliska zobaczyć
A ja się pytam, kiedy do producenta dotrze, że na rynku istnieje potrzeba wprowadzenia podkładów jaśniejszych niż NC/NW15?

Jakie jeszcze buble odkryłaś? Może mnie to uchroni przed nietrafionymi zakupami
Waterweight też mnie rozczarował Jedyny jego plus to to, że mnie po nim nie wysypało

Ach święta
Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
Dziewczyny przejżałam pobierznie kilka stron do tyłu ale nie wylapałam informacji czy warto kupić Studio Waterweight SPF 30 Foundation?
Co cera to opinia
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To napisz do nich zażalenie jako stała wierna ale obecnie zdegustowana klientka
No cóz, nie da sie ukryc, ze to prawda z tą ich polityka ... ale moze takie czasy.... Zauwazyłas chyba, ze wiekszosc firm teraz odchodzi od kryjacych, tapetowatych podkładów na rzecz tych co jak druga skóra niewodoczne na buzi?

Ha ha, ja też chce tego seta z e względu na 3 pędzle, ktorych nie mam Mam nadzieje, ze cena będzie jak ostatnio - max 250, bo wiecej nie dam
Wszystko super z niewidocznymi podkładami, ale mogłyby chociaż wyrównywać koloryt cery i nie wchodzić w linie mimiczne

Kusicie tym setem pędzli
Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Podobno maja byc 3 zestawy pigmentow: Gold, Blue i Purple.
Bedzie tez zestaw do ust Viva Glamorous i paletka Viva Glam .

Na set pedzli tez sie czaje
Fioletowe pigmenty?

Przechodząc przez GK wstąpiłam do Maca i pytałam o te gratisowe szminki, ale jeszcze nie dojechały. Zapisałam się za to na makijaż z Haute Dogs

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Sculpt ładny do konturowania, a mój Nars się lończy powoli (ma już dziurkę), ale tego Accentuate jakoś nie mogę sobie wyobrazić, czy on wpada lekko w róż?
Chyba nie Na swatchach wygląda, jakby był po prostu jasnobeżowy.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 18:58   #4507
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Od lewej: Kevyn, Sculpt i MACowe Next to Skin, gdyby ktoś był zainteresowany.
Zdjęcie na szybko telefonem i mało wyraźne, ale widać ten nieco czerwonawy podton u Sculpt w zestawieniu z Kevynem. Mi jednak kolorystycznie bardziej pasuje Kevyn. I oczywiście są to "heavy swatches"
To teraz pytanie - co lepsze dla jasnej karnacji i DELIKATNEGO konturowania - Sculpt czy Next to skin?

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja mam Accentuate i Emphasise we wkładach - po Accentuate sięgam rzadko, czasami zamiast pudru do utrwalenia korektora, ale przy cerze NC15 i jaśniejszej do rozświetlenia jest moim zdaniem za ciemny. Emphasise za to jest super, daje ładne i naturalne światło Jeśli masz już Sculpt to na Twoim miejscu skłaniałabym się raczej w kierunku pełnego wymiaru niż tego duo - chociaż znowu, jak nie lubisz wielu warstw w makijażu to nie wiem czy w ogóle jest sens. Ja czasami też zamiast tego Emphasise używam do światła satynowego beżowego cienia - może w tym kierunku pójść? Zawsze jak się nie sprawdzi na twarzy to do oka zużyjesz
Łeee, jak ten Accentuate jest za ciemny dla NC15, to już mi chyba przeszło chciejstwo... Będę czekać, aż zrobią jakiś ładny kolor dla mnie w opakowaniu (bo nie chcę wkładów do palety).
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-16, 19:00   #4508
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
To teraz pytanie - co lepsze dla jasnej karnacji i DELIKATNEGO konturowania - Sculpt czy Next to skin? .
Bez dwóch zdan NTS, nawet na swatchach widac ze roznia się duzo tonami
Accentuate ciemny dlaNC15? Jestem NC 15, uzywam go blisko rok i nie widze aby był ciemny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-09-16 o 19:01
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 19:07   #4509
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Sculpt ładny do konturowania, a mój Nars się lończy powoli (ma już dziurkę), ale tego Accentuate jakoś nie mogę sobie wyobrazić, czy on wpada lekko w róż?
Jak patrzę tak teraz na niego w panie to on jest 100% brzoskwiniowy, akurat w tym jednym przypadku opis na stronie MAC dobrze oddaje kolor

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
To teraz pytanie - co lepsze dla jasnej karnacji i DELIKATNEGO konturowania - Sculpt czy Next to skin? :-
Nie mam porównania z Next to skin, ale Sculpt jest na tyle drobno zmielony i łatwy w aplikacji, że można nim budować efekt od ledwo widocznego cienia do mocnego konturowania, na jasnych daje radę. A już w ogóle na jasnych żółtkach jest super, bo nie wpada w 'błotniste' tony po roztarciu, co mi się czasami zdarza z tymi kolorami konturującymi w typie Taupe
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 19:16   #4510
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bez dwóch zdan NTS, nawet na swatchach widac ze roznia się duzo tonami
Accentuate ciemny dlaNC15? Jestem NC 15, uzywam go blisko rok i nie widze aby był ciemny
Chyba mimo wszystko daruję sobie to duo, wolałabym, żeby było z Emphasize... No nic, pozostaje mi więc chyba tylko czekać, aż kiedyś zrobią repromote Next to skin

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Jak patrzę tak teraz na niego w panie to on jest 100% brzoskwiniowy, akurat w tym jednym przypadku opis na stronie MAC dobrze oddaje kolor



Nie mam porównania z Next to skin, ale Sculpt jest na tyle drobno zmielony i łatwy w aplikacji, że można nim budować efekt od ledwo widocznego cienia do mocnego konturowania, na jasnych daje radę. A już w ogóle na jasnych żółtkach jest super, bo nie wpada w 'błotniste' tony po roztarciu, co mi się czasami zdarza z tymi kolorami konturującymi w typie Taupe
Już mi to duo przeszło w takim razie, jakoś nie chcę brzoskwini. Tak samo nie jestem do końca zadowolona na przykład z rozświetlacza Perfect Topping, na początku fajnie, był szał i w ogóle, a jak emocje opadły to i tak wolę efekt, jaki daje Lightscapade, delikatniejszy i dyskretniejszy, dlatego jeśli Accentuate jest faktycznie brzoskwinią lekką, to szkoda mojej kasy na to duo i jakiś puder do samego konturowania obadam. Szkoda, że tego Sculpta nie robią w normalnych opakowaniach
No cóż, w takim razie z kolekcji Macnificent chyba tylko Patent Polish kupię Jeszcze jakiś pędzel właśnie do konturowania mi się marzy, nie wiem, na co się zdecydować. Mam z MAC 168 ale to do różu i wiem, że do bronzera nie pasowałby mi taki kształt, do konturowania używam teraz pędzel z Sephory 45, który generalnie jest do mineralnego pudru, chcialabym coś innego, ale nie wiem, na co się zdecydować
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 19:33   #4511
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ktoś tu chciał looknac mój makijaż paletka Naked Smoky? To wstawiam dzisiejszy - poleciałam po całosci i faktycznie smoka zrobiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ch (3).jpg (58,0 KB, 45 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-16, 19:35   #4512
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Chyba mimo wszystko daruję sobie to duo, wolałabym, żeby było z Emphasize... No nic, pozostaje mi więc chyba tylko czekać, aż kiedyś zrobią repromote Next to skin

Jeszcze jakiś pędzel właśnie do konturowania mi się marzy, nie wiem, na co się zdecydować. Mam z MAC 168 ale to do różu i wiem, że do bronzera nie pasowałby mi taki kształt, do konturowania używam teraz pędzel z Sephory 45, który generalnie jest do mineralnego pudru, chcialabym coś innego, ale nie wiem, na co się zdecydować
To czekamy razem

No ja też, jak widać
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 19:35   #4513
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Accentuate ciemny dlaNC15? Jestem NC 15, uzywam go blisko rok i nie widze aby był ciemny
Moim zdaniem dla NC15 i jaśniejszych jako światło/rozświetlacz jest za ciemny - czy u siebie czy u klientek nie widziałam go po nałożeniu na twarz.

Tak na szybko jeszcze obfociłam. Na pierwszym zdjęciu w panach - pierwszy plan Emphasize i Taupe, drugi plan Accentuate i Sculpt. Na drugim zdjęciu od góry: Accentuate, Prolong stary NC15, Emphasize, po prawo: Sculpt i Taupe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9606.JPG (119,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9608.JPG (212,8 KB, 29 załadowań)
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 19:37   #4514
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktoś tu chciał looknac mój makijaż paletka Naked Smoky? To wstawiam dzisiejszy - poleciałam po całosci i faktycznie smoka zrobiłam
Bosko Chyba nie muszę pisać, że zdecydowałam się na NS?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 19:40   #4515
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dla NC15 i jaśniejszych jako światło/rozświetlacz jest za ciemny - czy u siebie czy u klientek nie widziałam go po nałożeniu na twarz.

Tak na szybko jeszcze obfociłam. Na pierwszym zdjęciu w panach - pierwszy plan Emphasize i Taupe, drugi plan Accentuate i Sculpt. Na drugim zdjęciu od góry: Accentuate, Prolong stary NC15, Emphasize, po prawo: Sculpt i Taupe
Zdecydowanie u mnie Accentuate nie wypada na za ciemny A podkłady mam NC 15

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Bosko Chyba nie muszę pisać, że zdecydowałam się na NS?
Ale bez macania, czy jednak najpiew zmacasz? Bo ja powiem, ze jak zmacałam w S. to mój zapał sie stemperował i jednak myslalam, czy nie wziać pudru za ten bon, jak chciałam wczesniej, ale pomyslalam, ze co oko to nie reką i na szczescie to była dobra decyzja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 19:48   #4516
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale bez macania, czy jednak najpiew zmacasz? Bo ja powiem, ze jak zmacałam w S. to mój zapał sie stemperował i jednak myslalam, czy nie wziać pudru za ten bon, jak chciałam wczesniej, ale pomyslalam, ze co oko to nie reką i na szczescie to była dobra decyzja
Ja już wczoraj macałam Ty mnie tylko utwierdzasz w przekonaniu No ale spokojnie sobie na nią poczekam, przynajmniej na stacjonarne vipy albo po świętach.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 19:50   #4517
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja już wczoraj macałam Ty mnie tylko utwierdzasz w przekonaniu No ale spokojnie sobie na nią poczekam, przynajmniej na stacjonarne vipy albo po świętach.
I się nie przyznalas?!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 20:11   #4518
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I się nie przyznalas?!
Byłam pewna, że pisałam, a jednak nie Tak czy inaczej NS jest
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 20:20   #4519
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Byłam pewna, że pisałam, a jednak nie Tak czy inaczej NS jest
To moze, ja przeoczyła?
No jakbym nie miała takiego parcia na szkło, to też bym poczekała do po świetach na -30%, bo tak kupowałam rok temu Basice oba i 2-ke, ale cisnienie mi już urosło za duze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-16, 20:43   #4520
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Tak na szybko jeszcze obfociłam. Na pierwszym zdjęciu w panach - pierwszy plan Emphasize i Taupe, drugi plan Accentuate i Sculpt. Na drugim zdjęciu od góry: Accentuate, Prolong stary NC15, Emphasize, po prawo: Sculpt i Taupe
Czy to efekt na zdjęciu, czy Taupe jest chłodniejszy od Sculpta?

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
To teraz pytanie - co lepsze dla jasnej karnacji i DELIKATNEGO konturowania - Sculpt czy Next to skin?
Sculpting Powder Kevyna Aucoina
A tak serio to Next to Skin jest do naprawdę BARDZO delikatnego i subtelnego konturowania. Taki leciutko zaznaczony cień na twarzy. A Sculpt też się nada jak najbardziej, przecież i tak się go blenduje I efekt wcale nie będzie przesadzony, więc spokojnie możesz brać jakby co Moim zdaniem warto mieć oba - Sculpt i Next to Skin. One dają bardzo różny efekt, nie ma tu dubla.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 20:59   #4521
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Czy to efekt na zdjęciu, czy Taupe jest chłodniejszy od Sculpta?
Sculpt nie ma w sobie szarych tonów, Taupe owszem
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 21:06   #4522
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a czy kiedyś nas ktoś kuźwa uraczy mocno kryjącym PROfesjonalnym podkłądem? a nie jakieś pitu pitu
W sumie to racja, co wczoraj usłyszałam, że MAC kiedyś był firmą kojarzoną z pro, z mocną pigmentacją, z kosmetykami które spokojnie nadawały się do sesji zdjęciowych itp. Teraz coraz większy przerost formy nad treścią... I dużo nietrafionych rzeczy, przynajmniej z mojego punktu widzenia... bo ja np waterwaight nie rozumiem, tzn nie rozumiem idei podkładu, który nałożony na dłoń praktycznie nie zakrył nawet startego śladu po swatchu jakiejś szminki... zero widoczności, zero koloru... woda... To już (nie sądziłam, że to kiedyś powiem) Face & Body jest lepszy....
tak, musiałam się wyżalić
Strobe'a chętnie obczaję!
Ja jeszcze go nie skreślam, ale muszę przyznać, że póki co to cały czas używam f&b On po prostu po nałożeniu mocno odżywczego kremu mnie tak nie wyświeca i nie podkreśla mojej suchej cery.
Przyszła mi w końcu paczka, zaraz zmywam tapetę i wypróbuje Complete Comfort, trzymajcie kciuki żeby mnie nie uczulił.
Patrzyłam na szybko stars n rockets, kolor piękny trzeba to przyznać, jutro się pobawię i zobaczymy jak się spiszę na powiece.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktoś tu chciał looknac mój makijaż paletka Naked Smoky? To wstawiam dzisiejszy - poleciałam po całosci i faktycznie smoka zrobiłam
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 21:38   #4523
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To napisz do nich zażalenie jako stała wierna ale obecnie zdegustowana klientka
No cóz, nie da sie ukryc, ze to prawda z tą ich polityka ... ale moze takie czasy.... Zauwazyłas chyba, ze wiekszosc firm teraz odchodzi od kryjacych, tapetowatych podkładów na rzecz tych co jak druga skóra niewodoczne na buzi?


Ha ha, ja też chce tego seta z e względu na 3 pędzle, ktorych nie mam Mam nadzieje, ze cena będzie jak ostatnio - max 250, bo wiecej nie dam
Prawda, że teraz moda na podkłady, co nic nie robią, ale wiesz, jako konsument czuję się trochę .... olana.... bo nie każdemu jest dobrze w podkłądzie, który nie kryje... Niektórzy dobrze się czują może nie w masce, ale w dobrze kryjących produktach. Ja nie mam cery niemowlaka, choć śmiem twierdzić, że nawet gdybym miała nie wydalabym ponad stówki na podkład, co nie robi w moim mniemaniu nic Po prostu nie każdemu służy podkład niewidoczny i jak zawsze przy modach i trendach nie każdy każdemu pasuje...
no biorę te pędzle na bank

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Podobno maja byc 3 zestawy pigmentow: Gold, Blue i Purple.
Bedzie tez zestaw do ust Viva Glamorous i paletka Viva Glam .

Na set pedzli tez sie czaje
uuu gold i purple chyba w ciemno bym brała. Wszystko zależy od tego jakie odcienie będą.
Paletę VG już mam za dużo nowego nie wymyślą

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A ja się pytam, kiedy do producenta dotrze, że na rynku istnieje potrzeba wprowadzenia podkładów jaśniejszych niż NC/NW15?

Jakie jeszcze buble odkryłaś? Może mnie to uchroni przed nietrafionymi zakupami
Waterweight też mnie rozczarował Jedyny jego plus to to, że mnie po nim nie wysypało
Fioletowe pigmenty?
nie wiem :/ chyba nigdy :/ ja już przestałam mieć nadzieję. A już w ogóle znajdź JASNY i DOBRZE KRYJĄCY podkład szał. Chociaż nie powiem, nowy odcień True Matcha się u mnie sprawdza na razie.

Aa wiesz co nie chciałam pisać bo wiadomo - to co dla mnie bublem niekoniecznie musi być bublem dla innych... U mnie nie sprawdził się choćby właśnie f&b ale ja mam po prostu inne oczekiwania od podkladu. Te cienie Electric - zbierają się w załamaniach, nic się na nich nie trzyma, lekko wklepane moooże dają radę... ale ja lubię jak coś mi podkreśla oko a nie jest takie "Meh". Wolę Paint Poty. Mineralne błyszczyki - mam dwa, żadnego koloru u mnie na ustach nie widać. Liquidlasty (widzę, że jest tylko czarny).. Cienie pro longwear dla mnie są klapą, mam ich całą paletę i one się u mnie gorzej trzymają niż zwykłe o wiele. A niby powinny być takie długotrwałe. W ogóle ja niestety mam tak,że jak coś wychodzi na limitkę to kupuję, czasem nie zdążę potestować ale "bo zaraz się wyprzedadzą" to mam potrzebę kupić jeszcze jakieś odcienie... tak jak z tymi prolongwearami a potem leżą... i się kurzą... :/ Wkurza mnie to. Wkurza mnie spadek jakości pigmentów (słynna sprawa tego, co zrobili z Teal choćby). Wkurza mnie repromowanie dziwadeł typu eye gloss (chociaż jako markę pro zdołałabym to jeszcze zrozumieć, to się bardziej do sesji przyda niż kolejny odcień czerwonej szminki)... Ehh długo by wymieniać...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktoś tu chciał looknac mój makijaż paletka Naked Smoky? To wstawiam dzisiejszy - poleciałam po całosci i faktycznie smoka zrobiłam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 22:27   #4524
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A ja dziękuję osobom, które wrzuciły swatche Sculpta, bo dzięki Wam stwierdziłam, że duo z MACnificent raczej nie jest mi potrzebne. Jestem zadowolona z mojego Kevyna. Sculpt wydaje się cieplejszy, więc kolejne chciejstwo właśnie mi przeszło.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 23:16   #4525
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, to jak to w końcu jest z tym Waterweightem Nie zamawiam bez testowania podkładów, a ten kliknęłam w ciemno w Douglasie no i nie wiem, czy płacić.
Że mało kryje i daje glow, to wiem, ale jak jest z jego trwałością? Zostaje cokolwiek pod koniec dnia?

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Jeszcze chciałam Catch my eye i korektor-rozświetlacz Prep + Prime Light Boost, warto? Jak nie, to sobie daruję
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 07:41   #4526
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wszystko super z niewidocznymi podkładami, ale mogłyby chociaż wyrównywać koloryt cery i nie wchodzić w linie mimiczne

Podpisuję się pod tym Waterweight jest fajny, ładnie wygląda, ale naprawdę daje ZEROWE krycie. Moja cera jest dobra, mogę spokojnie śmigać bez podkładu, no ale chciałabym, żeby podkład choć wyrównał mi koloryt, skoro już go używam
Tak więc Waterweight po testach raczej na nie, choć dobrze mi się nosi. Nosi się dobrze, tylko pytanie - po co go nosić, skoro niewiele daje?

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Sculpt nie ma w sobie szarych tonów, Taupe owszem
Dzięki za odpowiedź No właśnie zastanawiałam się, dlaczego go nie wzięłam, gdy wyszedł w kolekcji rok temu. Pewnie stwierdziłam, że mam już podobny kolor. Plus Sculpt jako Sculpting Powder, a nie róż, jest mniej napigmentowany, a to dla mnie do konturowania dobrze

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Przyszła mi w końcu paczka, zaraz zmywam tapetę i wypróbuje Complete Comfort, trzymajcie kciuki żeby mnie nie uczulił.
Patrzyłam na szybko stars n rockets, kolor piękny trzeba to przyznać, jutro się pobawię i zobaczymy jak się spiszę na powiece.
Daj znać, jak testy! Ja go cały czas używam i cały czas jestem zadowolona Bardzo udany zakup, który na pewno powtórzę

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie wiem :/ chyba nigdy :/ ja już przestałam mieć nadzieję. A już w ogóle znajdź JASNY i DOBRZE KRYJĄCY podkład szał. Chociaż nie powiem, nowy odcień True Matcha się u mnie sprawdza na razie.
Ten 1N? Bardzo fajny jest, jaśniutki Też mi dobrze służy. I jest super zrównoważony między różem a żółcią, dla mnie neutralsa jest świetny. Np. te jasne odcienie podkładów Bourjois są dla mnie za żółte.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A ja dziękuję osobom, które wrzuciły swatche Sculpta, bo dzięki Wam stwierdziłam, że duo z MACnificent raczej nie jest mi potrzebne. Jestem zadowolona z mojego Kevyna. Sculpt wydaje się cieplejszy, więc kolejne chciejstwo właśnie mi przeszło.

Widzę, że kolejny raz możemy przybić piątkę

Nawiasem mówiąc generowanie chciejstw jest oczywiście miłe i przyjemne , ale podoba mi się, że forum potrafi też czasem uchronić przed zbędnymi zakupami, tak jak w tym przypadku

Jeszcze tylko czekam, aż okaże się, że jednak Rebel będzie dla mnie bardziej odpowiednia niż Fashion Revival, i z nowej kolekcji zostanie do kupienia tylko Mattene i lakier do paznokci Święto dla portfela
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 07:49   #4527
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To moze, ja przeoczyła?
No jakbym nie miała takiego parcia na szkło, to też bym poczekała do po świetach na -30%, bo tak kupowałam rok temu Basice oba i 2-ke, ale cisnienie mi już urosło za duze
Ja na razie mam ciśnienie na jakiś fajny pędzel, paleta może poczekać No i zżera mnie ciekawość co to za pomadki będą do wyboru w ten promocyjny weekend.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie wiem :/ chyba nigdy :/ ja już przestałam mieć nadzieję. A już w ogóle znajdź JASNY i DOBRZE KRYJĄCY podkład szał. Chociaż nie powiem, nowy odcień True Matcha się u mnie sprawdza na razie.

Aa wiesz co nie chciałam pisać bo wiadomo - to co dla mnie bublem niekoniecznie musi być bublem dla innych... U mnie nie sprawdził się choćby właśnie f&b ale ja mam po prostu inne oczekiwania od podkladu. Te cienie Electric - zbierają się w załamaniach, nic się na nich nie trzyma, lekko wklepane moooże dają radę... ale ja lubię jak coś mi podkreśla oko a nie jest takie "Meh". Wolę Paint Poty. Mineralne błyszczyki - mam dwa, żadnego koloru u mnie na ustach nie widać. Liquidlasty (widzę, że jest tylko czarny).. Cienie pro longwear dla mnie są klapą, mam ich całą paletę i one się u mnie gorzej trzymają niż zwykłe o wiele. A niby powinny być takie długotrwałe. W ogóle ja niestety mam tak,że jak coś wychodzi na limitkę to kupuję, czasem nie zdążę potestować ale "bo zaraz się wyprzedadzą" to mam potrzebę kupić jeszcze jakieś odcienie... tak jak z tymi prolongwearami a potem leżą... i się kurzą... :/ Wkurza mnie to. Wkurza mnie spadek jakości pigmentów (słynna sprawa tego, co zrobili z Teal choćby). Wkurza mnie repromowanie dziwadeł typu eye gloss (chociaż jako markę pro zdołałabym to jeszcze zrozumieć, to się bardziej do sesji przyda niż kolejny odcień czerwonej szminki)... Ehh długo by wymieniać...
Jasny i dobrze kryjący podkład nie wchodzący w załamania - marzenie Póki co jestem zadowolona z Nourishinga Nałożyłam go dziś 196 i jest

Wiadomo, z bublami jest różnie, ale warto wiedzieć co się potencjalnie może nie sprawdzić. Tak to nie będę klikać w ciemno, więc dziękuję za ostrzeżenie
Mnie się nie sprawdza np. wychwalany tu podwójny korektor. Nie trzyma się pod oczami, na twarzy też słabo, ale może z bazą byłoby lepiej No i pigmentacja fluidka Waveline pozostawia sporo do życzenia.
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to jak to w końcu jest z tym Waterweightem Nie zamawiam bez testowania podkładów, a ten kliknęłam w ciemno w Douglasie no i nie wiem, czy płacić.
Że mało kryje i daje glow, to wiem, ale jak jest z jego trwałością? Zostaje cokolwiek pod koniec dnia?

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Jeszcze chciałam Catch my eye i korektor-rozświetlacz Prep + Prime Light Boost, warto? Jak nie, to sobie daruję
Na jakim poziomie jasności jesteś? Dla mnie był za ciemny. A trwałość... Mnie jest ciężko powiedzieć, bo próbki użyłam 2 razy zaledwie. Mam coś tam jeszcze, ale kolor mnie odstrasza troszkę Pamiętam, że ładnie wychodzi na zdjęciach Pod koniec dnia coś tam na twarzy zostaje, ale nie wygląda to zbyt wyjściowo. Bez poprawek raczej nie da rady.

Catch My Eye u mnie się sprawdza jako taka delikatna kreska Na całą powiekę też powinien być dobry. Pigmentację ma przyzwoitą.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 08:15   #4528
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Kasiaj85 - w innym wątku wyczytałam, że ponoć w ofercie Sephory pojawiła się szpachla z mega kryciem
To ten podkład MJ.
Ja jestem już napalona, tylko muszę się zdecydować na odcień i to w dodatku w ciemno
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 08:25   #4529
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to jak to w końcu jest z tym Waterweightem Nie zamawiam bez testowania podkładów, a ten kliknęłam w ciemno w Douglasie no i nie wiem, czy płacić.
Że mało kryje i daje glow, to wiem, ale jak jest z jego trwałością? Zostaje cokolwiek pod koniec dnia?

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Jeszcze chciałam Catch my eye i korektor-rozświetlacz Prep + Prime Light Boost, warto? Jak nie, to sobie daruję
U mnie trzyma się Waterweight do zmycia, jedyny minus przez ten cały dzien tto taki, ze nieco bardziej glow sie w trakcie dnia robi i tyle.

Catch My Eye osobiscie nie polecam. No chyba ze jako kreska na dolna powiekę albo baza na górna powiekę. Bo do kresek na górnej wyglada tak se.

Light Boost mam juz rok i bardzo lubie. Dobrze rozswietla okolice pod oczami i tam, gdzie potrzebuje rozswietlenia
Do mojej NC15 kolor jest ok. Ale jak chcesz jasniejszy, to ten rozowawy on jeszcze jasniejszy od tego zółtego.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Prawda, że teraz moda na podkłady, co nic nie robią, ale wiesz, jako konsument czuję się trochę .... olana.... bo nie każdemu jest dobrze w podkłądzie, który nie kryje... Niektórzy dobrze się czują może nie w masce, ale w dobrze kryjących produktach. Ja nie mam cery niemowlaka, choć śmiem twierdzić, że nawet gdybym miała nie wydalabym ponad stówki na podkład, co nie robi w moim mniemaniu nic Po prostu nie każdemu służy podkład niewidoczny i jak zawsze przy modach i trendach nie każdy każdemu pasuje...
no biorę te pędzle na bank


uuu gold i purple chyba w ciemno bym brała. Wszystko zależy od tego jakie odcienie będą.
Paletę VG już mam za dużo nowego nie wymyślą
Oczywiście, ze nie kazdy preferuje lekkie krycie, ja np. też zdecydowanie wolę konkrety na buzi, bo również nie mam cery idealnej. Ale co my możemy? Producenci rzadza
Własnie miałam kupic nowego True Matcha. Jaki masz kolor? Najjaśniejszy? Nie jest za ciemny? Bo najjasniejszy z Inflallible L'oreala byl dla za mnie za ciemny.
Teraz wyszedł nowy podkład kryjacy Marca Jacosba- Re(marc)able - ponoc mega kryje - musze wziac próbke
Aczkolwiek nie wiem, bo z Genius Gel nie polubial sie moja skóra, ale zobaczę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 09:43   #4530
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Swiateczna kolekcja Enchanted Eve dla zainteresowanych :
Gdzieś mi umknął ten post, piękne pędzle w ogóle wszystko ładne.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Daj znać, jak testy! Ja go cały czas używam i cały czas jestem zadowolona Bardzo udany zakup, który na pewno powtórzę
Nie uczulił jest dobrze. Dość szybko się wchłania, zobaczymy jak się sprawdzi w ciągu dnia.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.