Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-07, 08:40   #4561
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 08:41   #4562
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Będą baciki !

przepraszam
wysłałam mejla
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 08:42   #4563
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
a ja już pisałam maila
Ja też
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 08:47   #4564
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Nie ma za co Bershka ma fajne ciuchy Może jakbym z powrotem miała xs/s to bym tam tez kupowala Teraz mi zostaje tylko H&M +
To da się zrobić Zaczęłam chodzić na basen 3-5 razy w tygodniu od połowy marca. Żadnych specjalnych diet nie stosuję, jem to, na co mam ochotę. Psikus polega na tym, że jak zaczynasz ćwiczyć, to już nie masz ochoty na słodycze, bo organizm dostaje endorfiny z innego źródła niż baton No i jest mnie dwa rozmiary mniej, a nie startowałam ani z pozycji otyłości, ani nadwagi. Ot, takie 60 kg przy 162 cm wzrostu. Brzuch płaski, tyłek podniesiony, uda smuklejsze i ujędrnione, z cellulitem zawalczyłam bańką chińską (właściwie już dziada dobijam ). Ciuchy lepiej leżą, ja się lepiej czuję. Da się zrobić
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 08:53   #4565
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość


RCMA


Wysłałam maile dla tych, które zrobiły wszystko co trzeba
Wysłałam PW dla dwóch zapominalskich bez maila
I wychodzi na to, że chyba mamy 50% do rozdysponowania (na maksymalnie 3 osoby 20%+20%+10%) , bo jedna dziewczyna nie dała żadnych informacji
Dostałam maila Dzisiaj wpłacę
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 09:04   #4566
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Dziewczyny dziękuję w imieniu swoim i taty za życzenia, jest naprawdę źle ale nie poddajemy się

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam z rana


mówisz - masz donoszę co myślę o tym białym cudzie

UWAGA UWAGA - RECENZUJĘ GUERLAINOWY MY SUPERTIPS - BIAŁY

nałożyłam to sobie dziś rano na twarz - na serum bo bałam się bez konsystencję ma bardzo kremową, nie wchłania się szybko, kojarzy mi się raczej z cięższym kremem na noc. Ale nawilżył twarz i wygładził ją bardzo ładnie. Na dole policzka miałam takie złuszczające się miejsce po bogdanie i bardzo ładnie to wygładził, nie widać tych skórek w ogóle. No ale myślę sobie - na pewno zroluje podkład bo ciężkawy jest. I się zaskoczyłam bardzo miło Nałożyłam na twarz podkład dosłownie dwie minuty po nałożeniu kremu i świetnie współgra. Podkład się świetnie rozsmarował, nie zrolował, puder na podkładzie także nie a teraz (po 45 minutach) twarz nadal jest gładziutka, taka satynowa (co się u mnie bardzo rzadko zdarza jak nałożę na nią podkład). Zatem reasumując - jestem jak najbardziej na tak obawiam się że gdyby go stosować codziennie pod makijaż to mógłby zapychać bo jest jednak bardzo treściwy ale od czasu do czasu, w sytuacji przesuszu myślę ze będzie jak najbardziej ok
biere z brokułem

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------



super butki bierz!

Aniyam i kusisz mnie tym zielonym Guerlainem chyba muszę iść po próbkę
Zielony na wypryski fajny, a Ty o której białej pisałaś? O tej SOS ? Chyba też ją chcę . A to niebieskie już przetestowałaś?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 09:12   #4567
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;60013846]Treść usunięta[/QUOTE]
Właśnie, nie zapomnijcie zapłacić, bo będę rozdysponowywać
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-07, 09:15   #4568
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Aniyam przytulam, zdrowia dla taty

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Jestem dziś w pracy net w telefonie tzw urywajacy maila nie odbiorę przelew poleci w poniedziałek, z mojego konta nie wyjdzie wcześniej kasa mimo dyspozycji
nie dysponować moim pudrem
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 09:19   #4569
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 09:26   #4570
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
A to tylko serum clear z 5 miniaturami i małą kosmetyczką. z 27 kwietnia dopiero dotarło.
Uff,
to pamiętam.
Już myślałam, że coś przegapiłam

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
super butki bierz!
Ciekawe, czy można się w tym wątku spodziewać innej odpowiedzi
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość

RCMA


Wysłałam maile dla tych, które zrobiły wszystko co trzeba
Wysłałam PW dla dwóch zapominalskich bez maila
I wychodzi na to, że chyba mamy 50% do rozdysponowania (na maksymalnie 3 osoby 20%+20%+10%) , bo jedna dziewczyna nie dała żadnych informacji
Poszedł mail i przelew

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję w imieniu swoim i taty za życzenia, jest naprawdę źle ale nie poddajemy się
Aniyam dużo siły Wam życzę
Mam nadzieję, że jednak będzie lepiej
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 09:34   #4571
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
To da się zrobić Zaczęłam chodzić na basen 3-5 razy w tygodniu od połowy marca. Żadnych specjalnych diet nie stosuję, jem to, na co mam ochotę. Psikus polega na tym, że jak zaczynasz ćwiczyć, to już nie masz ochoty na słodycze, bo organizm dostaje endorfiny z innego źródła niż baton No i jest mnie dwa rozmiary mniej, a nie startowałam ani z pozycji otyłości, ani nadwagi. Ot, takie 60 kg przy 162 cm wzrostu. Brzuch płaski, tyłek podniesiony, uda smuklejsze i ujędrnione, z cellulitem zawalczyłam bańką chińską (właściwie już dziada dobijam ). Ciuchy lepiej leżą, ja się lepiej czuję. Da się zrobić
Brak mi chęci, wiesz... Wiem ze dałabym rade schudnąć, ale mi się zwyczajnie nie chce chodzić na siłownię, prace tez mam bardzo absorbujaca, wiec stawiam wszystko na jedną szale, schudnę jak będzie tak miało być. Jeszcze mam wizytę u dietetyka, jak mi ułoży fajna dietę to postaram się dostosować. zależy jaka kto ma pracę i ogólnie plan dnia, u mnie ciężko do tego dodać jeszcze siłownię bo tylko to jest w moim mieście, basenu nie ma a wielka szkoda

Ogólnie Ci zazdroszczę zapału, ja to już nie wiem, chyba stara jestem

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2016-05-07 o 09:35
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-07, 09:39   #4572
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Musze zmacać te Guerlain kusisz



Ciort ich tam wie, co jedni to "lepiej" poinformowani


To weź sobie tą 20 do testów w dzień, kiedy nie wychodzisz z domu dla mnie cudo na lato, ale czekam na jakiegoś brokułka, albo chociaż rzodkiewkę



RCMA


Wysłałam maile dla tych, które zrobiły wszystko co trzeba
Wysłałam PW dla dwóch zapominalskich bez maila
I wychodzi na to, że chyba mamy 50% do rozdysponowania (na maksymalnie 3 osoby 20%+20%+10%) , bo jedna dziewczyna nie dała żadnych informacji
Do poniedziałku mam internet w telefonie, więc przelew zrobię w poniedziałek
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 09:52   #4573
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Brak mi chęci, wiesz... Wiem ze dałabym rade schudnąć, ale mi się zwyczajnie nie chce chodzić na siłownię, prace tez mam bardzo absorbujaca, wiec stawiam wszystko na jedną szale, schudnę jak będzie tak miało być. Jeszcze mam wizytę u dietetyka, jak mi ułoży fajna dietę to postaram się dostosować. zależy jaka kto ma pracę i ogólnie plan dnia, u mnie ciężko do tego dodać jeszcze siłownię bo tylko to jest w moim mieście, basenu nie ma a wielka szkoda

Ogólnie Ci zazdroszczę zapału, ja to już nie wiem, chyba stara jestem
Pracuję po 220-230h w miesiącu, od poniedziałku do piątku. Więc łatwo można policzyć ile dziennie siedzę w pracy. Doliczając do tego zwykłe czynności dnia codziennego i spanie czasu dla siebie zostaje niewiele. Ale wstaję o 5 i chodzę na basen przed pracą. Ale ja jak się zaprę, to nie ma zmiłuj
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 10:20   #4574
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;60015306]Treść usunięta[/QUOTE]

Zazdroszczę samozaparcia ja mam raczej słomiany zapał chociaż teraz sobie zrobiłam cel: do czerwca chcę się umieć podciągnąć na drążku dla niektórych śmieszne, dla mnie póki co niewykonalne
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 10:23   #4575
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to nie 38 jest najjaśniejszy? Muszę sprawdzić co mają w Arkadii, bo w innych S, to mają z 4 testery, w tym, 2 w kolorze 20, który wśród nich jest najjaśniejszy, ale dla mnie i tak murzyn lekki
Tak, 38 jest najjaśniejszy, ale wg wyszukiwarki S. ten kolor nie jest dostępny stacjonarnie

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość


To weź sobie tą 20 do testów w dzień, kiedy nie wychodzisz z domu dla mnie cudo na lato, ale czekam na jakiegoś brokułka, albo chociaż rzodkiewkę

Może to też jakiś pomysł

Konsystencję przynajmniej obadam.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 10:25   #4576
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję w imieniu swoim i taty za życzenia, jest naprawdę źle ale nie poddajemy się


Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
tanio tanio a ja na koncie 800zł nie mam przez to zamówienie
Przeprosiny przyjęte muszę pilnować porządku
Właśnie, nie zapomnijcie zapłacić, bo będę rozdysponowywać
Dzisiaj zrobię przelew, ale wyjdzie chyba dopiero w poniedziałek
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 10:42   #4577
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A czemu Ci Mac nie podszedł właściwie?
Ja chyba rezygnuje z poszukiwania lekkiego podkładu, chciałbym coś mega naturalnego, a wszystkie krycie Żadne ( nie przeszkadza mi to w tym przypadku) a widoczne bardziej niż studio fix

Mam Waterweight ale nie wiem w sumie czy zostanie ze mną.
Chanel Les beige mi sucha maskę robi, Vitalumiere aqua też strasznie widoczny. Face and body mac już najlepszy ze wszystkiego kolor na wakacje akurat . Skin Foundation bb też kiepsko wygląda.
Strasznie nietrwały był, a i koloru bym nie dobrała, musiałabym dokupić biały ewentualnie. Nie mówię, że liczyłam na mocne krycie, ale jakiekolwiek mógłby mieć:brzydal

Waterweightowi dawałam kilka szans, ale jeździ po twarzy bez kontroli, wchodzi w mimiczne załamania, ściera się.

Skin Foundation też był nietrwały i podkreślał każdą, nawet najmniejszą suchą skórkę.

Też chyba zrezygnuję z poszukiwań, został mi do przetestowania tylko Lasting Silk Armaniusza.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
To da się zrobić Zaczęłam chodzić na basen 3-5 razy w tygodniu od połowy marca. Żadnych specjalnych diet nie stosuję, jem to, na co mam ochotę. Psikus polega na tym, że jak zaczynasz ćwiczyć, to już nie masz ochoty na słodycze, bo organizm dostaje endorfiny z innego źródła niż baton No i jest mnie dwa rozmiary mniej, a nie startowałam ani z pozycji otyłości, ani nadwagi. Ot, takie 60 kg przy 162 cm wzrostu. Brzuch płaski, tyłek podniesiony, uda smuklejsze i ujędrnione, z cellulitem zawalczyłam bańką chińską (właściwie już dziada dobijam ). Ciuchy lepiej leżą, ja się lepiej czuję. Da się zrobić
Gratuluję silnej woli Mnie się strasznie ciężko zabrać do ćwiczeń, o basenie nawet nie mówię

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Rotkohl, próbowałaś Balsamu Givenchy? 1-ka trochę ciemna dla mnie, ale jest trwały i mało widoczny. Niepokoi mnie tylko alkohol w składzie, w sensie jak będzie wpływał na skórę w dłuższym okresie użytkowania.

Luminous Silk też był bardzo przyjemny, tylko 2-ja znów za ciemna, dlatego chcę sprawdzić Lastinga, bo widziałam, że jaśniejszy jest.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 10:47   #4578
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję w imieniu swoim i taty za życzenia, jest naprawdę źle ale nie poddajemy się



Zielony na wypryski fajny, a Ty o której białej pisałaś? O tej SOS ? Chyba też ją chcę . A to niebieskie już przetestowałaś?
tak o tej sos niebieską zapodam dziś wieczorem na twarz zobaczymy czy w nocy da radę coś zdziałać

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Pracuję po 220-230h w miesiącu, od poniedziałku do piątku. Więc łatwo można policzyć ile dziennie siedzę w pracy. Doliczając do tego zwykłe czynności dnia codziennego i spanie czasu dla siebie zostaje niewiele. Ale wstaję o 5 i chodzę na basen przed pracą. Ale ja jak się zaprę, to nie ma zmiłuj
zazdroszczę samozaparcia. Ja jako typowy przykład człowieka-słowika znacznie lepiej funkcjonuję rano niż wieczorem. Rano mam energię i jak ćwiczę to rano mi to najlepiej wychodzi. Niestety - do pracy mam na 7 i chodzenie na basen czy siłownię przed pracą odpada a wieczorem to muszę się naprawdę baaaardzo zmobilizować zeby tyłek ruszyć bo wieczorem ja przechodzę w stan uśpienia nic mi sie nie chce

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-05-07 o 10:51
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 10:49   #4579
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Xminor napisałam maila
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-07, 10:53   #4580
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

od rana walczymy z tż z urządzeniem balkonu. Już jesteśmy po wizycie w ogrodniczym, zakupiliśmy rośliny a teraz znowu wycieczka po doniczki i ziemię ale jak to ogarniemy to będzie elegancko

kupiliśmy sobie prawie 2-metrowe drzewo na balkon
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 11:02   #4581
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
a co do bycia dilerem i tajemniczych przesyłek, to jak zamówiłam gaz pieprzowy przez internet , to mi na poczcie sprawdzali co zawiera przesyłka (była równo rozcięta i ładnie sklejona) i przybili pieczątkę , że przyszła uszkodzona wprawdzie to było po zamachach w Paryżu a na kopercie był znaczek wojak.pl czy coś takiego, ale ja się uśmiałam






Zazdroszczę samozaparcia ja mam raczej słomiany zapał chociaż teraz sobie zrobiłam cel: do czerwca chcę się umieć podciągnąć na drążku dla niektórych śmieszne, dla mnie póki co niewykonalne
dla mnie też podciągniecie się na drążku jest niewykonalne i wątpię żeby kiedykolwiek było na nogi mogę mieć duże ciężary, natomiast ręce mam cały czas mega słabe





Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Strasznie nietrwały był, a i koloru bym nie dobrała, musiałabym dokupić biały ewentualnie. Nie mówię, że liczyłam na mocne krycie, ale jakiekolwiek mógłby mieć:brzydal

Waterweightowi dawałam kilka szans, ale jeździ po twarzy bez kontroli, wchodzi w mimiczne załamania, ściera się.

Skin Foundation też był nietrwały i podkreślał każdą, nawet najmniejszą suchą skórkę.

Też chyba zrezygnuję z poszukiwań, został mi do przetestowania tylko Lasting Silk Armaniusza.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------



Gratuluję silnej woli Mnie się strasznie ciężko zabrać do ćwiczeń, o basenie nawet nie mówię

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Rotkohl, próbowałaś Balsamu Givenchy? 1-ka trochę ciemna dla mnie, ale jest trwały i mało widoczny. Niepokoi mnie tylko alkohol w składzie, w sensie jak będzie wpływał na skórę w dłuższym okresie użytkowania.

Luminous Silk też był bardzo przyjemny, tylko 2-ja znów za ciemna, dlatego chcę sprawdzić Lastinga, bo widziałam, że jaśniejszy jest.
Nie ma dla mnie kolorów z Givenchy jasne są za różowe inne za ciemne bodajże, nie pamiętam wiem ze patrzyłam i kolory mi nie pasowały

Diora bym chciała, bo bardzo lekko naturalnie wygląda ale 11 nie ma, 10 za świńska u mnie a 20 21 za ciemne

Dla mnie c1 mac też za ciemny, ale ja się odpalam więc byłby akurat.

Myślę o kompakcie bb mac, ale też się obawiam że za trwały nie będzie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 11:09   #4582
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
od rana walczymy z tż z urządzeniem balkonu. Już jesteśmy po wizycie w ogrodniczym, zakupiliśmy rośliny a teraz znowu wycieczka po doniczki i ziemię ale jak to ogarniemy to będzie elegancko

kupiliśmy sobie prawie 2-metrowe drzewo na balkon
Palmę jakąś czy cuś?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 11:17   #4583
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
dla mnie też podciągniecie się na drążku jest niewykonalne i wątpię żeby kiedykolwiek było na nogi mogę mieć duże ciężary, natomiast ręce mam cały czas mega słabe
Mam dokładnie tak samo, ale powoli jakoś idzie i coraz więcej sobie przykładam do rąk tylko pilnuję, żeby mi nie wyszła ręka a'la Pudzian TŻ mi powiedział, że bicki mi już urosły
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 11:21   #4584
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo, ale powoli jakoś idzie i coraz więcej sobie przykładam do rąk tylko pilnuję, żeby mi nie wyszła ręka a'la Pudzian TŻ mi powiedział, że bicki mi już urosły
Ostatnio jak odkryłam swoje, to aż się wystraszyłam... One są! A 'nigdy ich nie było'. A macie jakieś ćwiczenia na pelikanki? Moje jakieś oporne są...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 11:25   #4585
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ostatnio jak odkryłam swoje, to aż się wystraszyłam... One są! A 'nigdy ich nie było'. A macie jakieś ćwiczenia na pelikanki? Moje jakieś oporne są...
Ooo ja pamiętam, jak babka w gimnazjum nas straszyła obwisłym brzuchem po ciąży i własnie pelikankami i jako 13-latki dźwigałyśmy hantle hmmm..
Unosisz rękę pionowo do góry i zginasz i prostujesz ją w łokciu trzymając hantla tyle tylko pamiętam
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 11:29   #4586
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Witam się u mojej małej w żłobku panuje ospa także czekam czy zachoruje..

Zamówiłam próbki w Coloreur caramel za 80 zł ale mają fajny rabat -15 zł za min. 85 zł za zapisanie na newseller a ta marka kusi mnie od dłuższego czasu.

Potrzebuję kupić olej z pestek malin, gdzie najlepiej ?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 11:55   #4587
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ooo ja pamiętam, jak babka w gimnazjum nas straszyła obwisłym brzuchem po ciąży i własnie pelikankami i jako 13-latki dźwigałyśmy hantle hmmm..
Unosisz rękę pionowo do góry i zginasz i prostujesz ją w łokciu trzymając hantla tyle tylko pamiętam
nie wiem co to pelikanki, ale mówisz o ćwiczeniu na triceps, to na triceps można jeszcze
stoisz zgięta w pół , ręce zgięte w łokciach, łokcie lekko wyżej i prostujesz rękę z hantlem tag do góry. Łokcie blisko tułowia . Jeśli więkdzy ciężar to robisz to w podporze na ławce.
o tak



można jeszcze robić takie hmm pompki tyłem przy krzesle , łóżku itp jeśli w domu ćwiczenia , zaraz poszukam zdjęcia

Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 12:03   #4588
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie wiem co to pelikanki, ale mówisz o ćwiczeniu na triceps, to na triceps można jeszcze
stoisz zgięta w pół , ręce zgięte w łokciach, łokcie lekko wyżej i prostujesz rękę z hantlem tag do góry. Łokcie blisko tułowia . Jeśli więkdzy ciężar to robisz to w podporze na ławce.
o tak



można jeszcze robić takie hmm pompki tyłem przy krzesle , łóżku itp jeśli w domu ćwiczenia , zaraz poszukam zdjęcia

Ja sobie guglałam co to pelikanki, mam nadzieję,że dobre znalazłam Racja, te ćwiczenia obciążaj ten sam mięsień (ale ja nie znam profesjonalnego nazewnictwa )
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 12:12   #4589
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie wiem co to pelikanki, ale mówisz o ćwiczeniu na triceps, to na triceps można jeszcze
stoisz zgięta w pół , ręce zgięte w łokciach, łokcie lekko wyżej i prostujesz rękę z hantlem tag do góry. Łokcie blisko tułowia . Jeśli więkdzy ciężar to robisz to w podporze na ławce.
o tak



można jeszcze robić takie hmm pompki tyłem przy krzesle , łóżku itp jeśli w domu ćwiczenia , zaraz poszukam zdjęcia

Wlasnie tak mi się wydawało, że to są tricepsy, ale nie byłam pewna. Wszystkie ćwiczenia w pochylenia doradziła mi znajoma rehabilit antów, podobno bardzo łatwo uszkodzić wtedy kręgosłup.
Już się bawię hantlami jakiś czas i wyrobilam ten mięsień z przodu, bardziej z boku, a ten z tyłu (triceps ) jakiś oporny jest. Na szczęście znów otwierają fitness niedaleko, więc może się z motywuje. Swego czasu chodziłam na jogę i bardzo dobrze mi robiła. Mam nadzieję, że znów ja będę mieć o ofercie i jeszcze coś w stylu 'ramiona, brzuch, uda'
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 12:28   #4590
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zazdroszczę samozaparcia. Ja jako typowy przykład człowieka-słowika znacznie lepiej funkcjonuję rano niż wieczorem. Rano mam energię i jak ćwiczę to rano mi to najlepiej wychodzi. Niestety - do pracy mam na 7 i chodzenie na basen czy siłownię przed pracą odpada a wieczorem to muszę się naprawdę baaaardzo zmobilizować zeby tyłek ruszyć bo wieczorem ja przechodzę w stan uśpienia nic mi sie nie chce
Jakbym o sobie czytała. Ale ja to jakiś zaspany słowik jestem. Jakbym przed pracą poszła na basen to najprędzej skonczyloby się utopieniem ;-)


Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 13:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.