podkład dobrze kryjący - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-19, 20:43   #1
izuśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 9

podkład do suchej cery!!!!!!


Mam straszliwy problem z dobraniem podkladu do cery suchej z lekkimi niedoskonałościmi, poniwaz albo podkład jest za ciezki i zbyt widoczny na twrzy badź nie kryje wystarczająco. Co raz muszę kupowac cos nowego i mam tego juz dosy. Moze znacie cos co jest godne polecenia.
izuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-19, 20:54   #2
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: podkład do suchej cery!!!!!!

hej Izuśka mam dwie propozycje, ktore najlepiej wyprobowac w perfumerii - pierwsza to spectacular heleny rubinstein, 180 zl, ale moja mama z taka wlasnie cera uzywa go od paru lat z rewelacyjnym efektem, super jest tez vitalumiere chanela, cena rownie porazajaca ale efekt doskonaly
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-19, 21:10   #3
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: podkład do suchej cery!!!!!!

hey
wiem o czym mowisz, tez miewam ten problem, wlasnie znalazlam super podklad, wedlug mnie, clarins true radiance foundation, dla mnie super, nawilza, ladny jasny kolorek,(zawsze mam problem z odcieniami) pachnie slicznie i jest srednio kryjacy... najlepiej wyprobuj go w prefumerii, kosztuje 155 zl. jest nowy na rynku, wyczytalam o nim na stronie clarinsa i poszlam do sklepu wytestowac, kupuje go w poniedzialek mam nadzieje ze sie nie zawiode.

mozesz tez sprobowac chanel vitalumiere tak jak radzi martiene, ale ja nie bylam z niego zadowolona, jakis taki gesty byl i raczej ciezki i ciut brudzil, jedno jest pewne dobrze odzywial skore.
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 12:39   #4
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Trzy podkłady - który wybrać

Hejka!
Mam pytanie do dziewczyn które używały te podkady: Diorskin Fluide (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2159), Guerlain (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6200) i Givenchy (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8381)
Chciałabym kupić któryś z nich tyko nie wiem który wybrać. Używałam kiedyś Diora, Diorlight (już nie ma w sprzedaży) i Divinory Guerlaina (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1169)
Oba były świetne (Dior trochę za mało kryjący i mały wybór kolorów - pasował mi tylko 202; Guerlain - super, lepiej krył ale o dziwo "wałkował" się na kremach i z matowaniem nieco gorzej). Wczytywałam się we wszystkie recenzje na KWC ale nie mogę się zdecydować. Jak te podkłady wypadają w porównaniu ze sobą? Dzięki z góry i z dołu.
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-12, 19:29   #5
WiktoriaPierwsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1
Re: Trzy podkłady - który wybrać

mam identczny problem,przy czym u mnie obok diora ,guerlain i givenchy jest jeszcze chanel...na razie testuje probki,ale szczerze mowiac mam chrapke na givenchy...mozesz mi napisac ile on w polsce kosztuje?dzieki..
WiktoriaPierwsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-12, 20:35   #6
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Trzy podkłady - który wybrać

[b]Witam poszukiwaczki Kiedys uzywalam Guerlain nr 521-taki jasny bez, bardzo lekki , dobrze kryjacy no po prostu super-nie "odczuwalny" na twarzy. Teraz natomiast uzywam Clinique Soft Finish - najjasniejszy 02-chyba i tez jestem z niego zadowolona nawet bardzo. Wiecie jest tyle nowosci na rynku, ze nie sposob byc wierna tylko jednej marce -osobiscie na teraz kocham Clinique ale kto wie jak mi sie bedzie konczyl ? Moze przeprosze sie z Guerlain? Pozdrawiam i owocnych poszukiwan
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-12, 21:17   #7
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: Trzy podkłady - który wybrać

Hej!
Ceny brałam z KWC i spr. w Sephorze. Co do Givenchy to w całej zakichanej Łodzi nie ma więc nawet próbki nie mogłam wyżebrać. Sprawdziłam Guerlaina Divinorę (tę rozświetlającą) i na razie odpada ze względu na kolory - u mnie zbyt mocno odcinają się od twarzy (mają tylko żółtawe i pomarańczowe odcienie) a z Diora odcienie są gut ale podkład mało kryjący (Diorskin Fluide/Diorskin Fluide Eclat Satin/Diorlift - ten ostatni mocniej kryje ale nie nadaje się do cery mieszanej - raczej dla bezproblemowej dojrzałej. Każdy z tych podkładów CD kosztuje 160zł w Sephorze). Doszłam do wniosku że te wszystkie podkłady są bardzo do siebie podobne - pozostaje wybierac między firmami, które się lubi. Trochę mnie to podłamało. Poza tym trudno mi ocenić dobrze podkład na podstawie próbki (2 użycia) - stąd pytanie na forum.
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-12, 21:29   #8
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: Trzy podkłady - który wybrać

No ja akurat Cliniqua niespecjalnie znam i nie brałam go pod uwagę. To samo z Chanel. Znam tylko Diora (Diorlight) i Guerlaina (Divinora Semi-matt) a z Givenchy podobały mi się odcienie. Nie chcę wydać takiej kasy na podkład który mi nie będzie pasował (albo okaże się tak samo dobry jak taki za 15 zł). Ech... osiołkowi w żłoby dano
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-17, 09:52   #9
betsetse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 11
dobry podklad

Szukam dobrego podkladu ktory bedzie dobrze kryl ale nie tworzyl maski, nie zatykal porow i nieuwidacznial zmarszczek, moja skora na policzkach po uzyciu avon perfect wear zrobila sie barzdo sucha i boje sie znow ryzykowac nowego zakupu. Bardzo prosze o pomoc. Mam 25 lat
betsetse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-17, 10:48   #10
agawek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1
Re: dobry podklad

Ja mam też 25 lat, mieszaną cerę i problemy przy wyborze podkładu. Próbowałam trzy Avonu i każdy okazał się beznadziejny. Mogę polecić Ci dwa: Vichy - Aera Teint i L'Oreal - Ideal Balance. Oba są drogie, ale naprawde warte inwestycji.
betsetse napisał(a):
> Szukam dobrego podkladu ktory bedzie dobrze kryl ale nie tworzyl maski, nie zatykal porow i nieuwidacznial zmarszczek, moja skora na policzkach po uzyciu avon perfect wear zrobila sie barzdo sucha i boje sie znow ryzykowac nowego zakupu. Bardzo prosze o pomoc. Mam 25 lat

betsetse napisał(a):
> Szukam dobrego podkladu ktory bedzie dobrze kryl ale nie tworzyl maski, nie zatykal porow i nieuwidacznial zmarszczek, moja skora na policzkach po uzyciu avon perfect wear zrobila sie barzdo sucha i boje sie znow ryzykowac nowego zakupu. Bardzo prosze o pomoc. Mam 25 lat
agawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-17, 13:55   #11
aniok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
Re: Trzy podkłady - który wybrać

Witam, może byś oskupiła odemnie podkład diora diorlight nr 200 za 60 zl ,kupiłam go ale jest dlamnie za jasny.
aniok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-17, 14:49   #12
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: Trzy podkłady - który wybrać

Hej!
Diorlight znam i dzięki ale nie.
Na razie wybór padł na Diorskin Fluide bo Divinora ma zupełnie nieżyciowe kolory i nie nadaje się na zimę a Givenchy nie mogę nigdzie w Łodzi dostać.
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-17, 20:58   #13
casteam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 80
podkład dobrze kryjący

szukam podkładu dobrze kryjącego niedoskonałości skóry, np. drobne blizny, krostki etc. Taki do 60zł

przy okazji może znacie jakiś dobry korektor, który zatuszuje wypryski ?

Pozdrawiam
casteam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 06:01   #14
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: podkład dobrze kryjący

jako dobry korektor moge polecic Maybelline - Everfresh sa tylko 2 kolory ale napewno ktorys z nich bedzie odpowiedni, sa naprawde swietne
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 10:01   #15
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: podkład dobrze kryjący

wklep w wyszukiwarke "podklad kryjacy" "kamuflaż" itp. bo o tym było bardzo dużo
Najbardziej kryjacymi podkladami sa Unifiance LRP i Coverderm, z tym ze ten ostatni jest b.ciężki (oba z reszta do najlżejszych nie należa ) Natomiast jako bardzo trwaly korektor sprawdza sie Dermacol /i nawet cenowo jest bardzo przystępny/

Wszystko zależy od tego jak duze masz problemy ze skóra

pozdrawiam
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 22:32   #16
maka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 7
Re: podkład do suchej cery!!!!!!

Wiem, ze może to głupie pyatnie, ale często kupuję kosmetyki na allegor, a tam nier da sie sprawdzić kolorów. Nie bardzo mam możliwość sprawdzenia ich w sklepie, poniewaz mieszkam w średniej wielkości mieście i takiego podkadu nie znalazłam. Chodzi mi o true radiance firmy clarins. Piszesz, że ma ładne jasne kolorki. Ja mam cerę jasną, taką typowa. Nie bardzo bladą. Czy kolor 3 shell jest ciemny? To oxzywiście będzie tylko Twoja opinia, ale mi dużo pomioże.
maka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 10:39   #17
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Re: podkład do suchej cery!!!!!!

Ja bym poradziła optycznie wygładzający podkład z La roche posay do cery suchej i bardzo suchej. Jest rewelacyjny.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 17:52   #18
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Wytłumaczcie mi proszę...

hej dziewczyny, mogłybyście mi wytłumaczyć różnicę pomiędzy fluidem matującym a pudrem kryjącym w kremie??? Mam na oku podkłady Erisa z serii Lirene, tylko, że nie rozumiem tej różnicy. Mam cerę mieszaną, świeci się tylko na czole. Proszę doradźcie mi coś!!!
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 18:26   #19
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Wytłumaczcie mi proszę...

Fluid matujacy, jak w nazwie ma za zadanie przede wszystkim matowic, ale tez bedzie mniej lub bardziej kryl,
puder kryjacy ma za zadanie przede wszystkim maskowac, matowil buzi nie bedzie,
jesli masz sere mieszana polecalabym raczej matujacy, bo tak czy tak kryje, a czolo nie bedzie (nie powinno ) sie swiecic

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-06, 15:08   #20
MAgda75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 7
Re: podkład do suchej cery!!!!!!

Witaj !! jestem od niedawna na forum,moja cera jest równiez bardzo sucha i problemowa a do tego wrazliwa ... zakupilam podklad optycznie wygladzajacy LRP - REWELACJA !! jest to krem do suchej i bardzo suchej skóry naprawde jestem zadowolona cena 70 zl POLECAM
izuśka napisał(a):
> Mam straszliwy problem z dobraniem podkladu do cery suchej z lekkimi niedoskonałościmi, poniwaz albo podkład jest za ciezki i zbyt widoczny na twrzy badź nie kryje wystarczająco. Co raz muszę kupowac cos nowego i mam tego juz dosy. Moze znacie cos co jest godne polecenia.
MAgda75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 19:58   #21
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Podkład Max Factora

Dziewczyny co sadzicie o nowym podkładzie Max Factora Colour Adapt ale ten Shimmering?Nadaje sie do mieszanej cery?
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 10:56   #22
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Podkład Max Factora

wiesz, ten podklad jest BARDZO blyszczacy. naprawde BARDZO. w sumie na moje oko to jest raczej rozswietlacz niz podklad. nie zdecydowala bym sie nalozyc go na twarz (testowalam sobie w drogerii, na lapce... w swietle sztucznym wysoki polysk, w swietle naturalnym wysoki polysk - i do tego szybko sie sciera)
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 11:01   #23
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Podkład Max Factora

Ja tez przetestowałam na dłoni w drogerii. Zgadzam sie z Asinkiem, ze to raczej rozswietlacz.
BARDZO SIĘ TO MIENI NA SKÓRZE. Moim zdaniem w ogole nie nadaje sie na twarz
Jakieś nieporozumienie...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 12:30   #24
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Re: Podkład Max Factora

dzieki za opinie a o mały wlos go nie kupilam-pewnie bym sie swiecila jak bombka
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.