Kocham Lancome!!! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-28, 13:35   #271
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Serenite - Dzisiaj rano listonosz przyniosl mi dwie paczki z zamowionymi kremami.
-Primordiale na dzien- stara wersja 30ml
-Primordiale na noc-nowa wersja 50ml
Ta nowa wersja jest naprawde mila dla oka. Sloiczek ladny, taki jasny, przejrzysty, kartonik srebrny;-) Sliczne! Pachnie i wyglada tak jak stara wersja;-) Mysle, ze jeszcze ze 2tygodnie i go zaczne. Na razie musze wykonczyc poprzedni sloiczek.
Poza tym dzisiaj w Bootsie widzialam promocje. Przy zakupie 2 produktow Lancome dostajesz torebke z probkami :
Hydrazen Neurocalm Cream 15ml - Soothing Anti-Stress Moisturiser
Hydrazen Neurocalm Eye Contour Gel Cream 5ml
Hypnose Mascara 2ml
Lancome Eyelash Curler
Juicy Tube 15ml (Full Size RRP £13.50) - You will receive either Strawberry Funk or Caramel Gospel shades.
(skopiowalam ze stronki boots.com)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 13:39   #272
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Hawa, dziekuje Ci bardzo za tak szybka odpowiedź. W tej sytuacji skuszę sie jednak na starą wersje na Truskawie za 150 zł (bo nowej pewnie szybko nie bedzie),a nie mam zamiaru płacić 320 w douglasie. A swoja drogą czy to nie jest wkurzajace, ze u nas tzn. w Polsce jest tak drogo?
Oj, prostuję, na Truskawie tez jest nowa wersja za 168,50!!Kupuję!
Czy jest gwarancja,że na Truskawie jest to krem oryginalny i nie przeterminowany?
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 13:40   #273
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
168,50zl za jaka pojemnosc? 30 czy 50ml?
50 ml
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 13:49   #274
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Czy jest gwarancja,że na Truskawie jest to krem oryginalny i nie przeterminowany?
Nie wiem, nigdy tak nie kupowalam i nie mam zamiaru kupowac. Ja nie ufam firmom z Hong Kongu i juz! I wszelkim podejrzanym okazjom. Naczytalam sie sporo o idealnych podrobkach made in Hong Kong i wole nei ryzykowac. Ostatnio chyba w Marie Claire byl reportaz z targowisk w Hong Kongu, gdzie sprzedaja tak dobre podrobki torebek Gucci, Chanel itp, ze tylko producent po wnikliwej analizie jest w stanie rozstrzygnac czy to oryginal. Poza tym taka roznica w cenie-ponad 300zl w Douglasie a 168,50 na Truskawce mnie zastanawia. Polecam porownac opakowanie kremu z truskawki i ze strony Lancome. Ja widze roznice!
Wole juz kupic kremw sklepie albo przypolowac gdzies na ebay u zaufanego sprzedawcy. Serenite, wiesz dobrze ze pracujac w Anglii czy Iralndii mozesz sobie spokojnie taki krem kupic w drogerii bez rujnowania budzetu domowego.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 13:49   #275
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Serenite - Dzisiaj rano listonosz przyniosl mi dwie paczki z zamowionymi kremami.
-Primordiale na dzien- stara wersja 30ml
-Primordiale na noc-nowa wersja 50ml
Ta nowa wersja jest naprawde mila dla oka. Sloiczek ladny, taki jasny, przejrzysty, kartonik srebrny;-) Sliczne! Pachnie i wyglada tak jak stara wersja;-) Mysle, ze jeszcze ze 2tygodnie i go zaczne. Na razie musze wykonczyc poprzedni sloiczek.
Poza tym dzisiaj w Bootsie widzialam promocje. Przy zakupie 2 produktow Lancome dostajesz torebke z probkami :
Hydrazen Neurocalm Cream 15ml - Soothing Anti-Stress Moisturiser
Hydrazen Neurocalm Eye Contour Gel Cream 5ml
Hypnose Mascara 2ml
Lancome Eyelash Curler
Juicy Tube 15ml (Full Size RRP £13.50) - You will receive either Strawberry Funk or Caramel Gospel shades.
(skopiowalam ze stronki boots.com)
Super!Nie wiedziałam, że istnieje Primordiale 30 ml To prawda, że nowa wersja ładniej się prezentuje. Skusisz się na promocję w Bootsie? Ja miałam do wyboru w tamtej promocji albo moje Primordiale, albo wersję z kremikami Hydra Zen właśnie+serum Primordiale Skin Defense, ale nie znam serii Hydra Zen, używałaś może coś z tego? A co to ten Eyelash Curler
Ja też jeszcze czekam z moimi kremikami aż skończę stare, ale to się stanie już w tym tygodniu Natomiast dziś rano posmarowałam się nowym Primordiale pod oczy. Nie widzę jakiejś różnicy poczas użycia, może efekty będą inne Jeśli nawet nie, dla mnie to wciąż dobry kremik pielęgnacyjny (ale nie zwalczający zmarszczki, bo jak pisałam już, jeszcze takiego nie znalazłam)
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 14:00   #276
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Kocham Lancome!!!

Eyelash Curler - zalotka
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 14:17   #277
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Super!Nie wiedziałam, że istnieje Primordiale 30 ml To prawda, że nowa wersja ładniej się prezentuje. Skusisz się na promocję w Bootsie? Ja miałam do wyboru w tamtej promocji albo moje Primordiale, albo wersję z kremikami Hydra Zen właśnie+serum Primordiale Skin Defense, ale nie znam serii Hydra Zen, używałaś może coś z tego? A co to ten Eyelash Curler
Ja też jeszcze czekam z moimi kremikami aż skończę stare, ale to się stanie już w tym tygodniu Natomiast dziś rano posmarowałam się nowym Primordiale pod oczy. Nie widzę jakiejś różnicy poczas użycia, może efekty będą inne Jeśli nawet nie, dla mnie to wciąż dobry kremik pielęgnacyjny (ale nie zwalczający zmarszczki, bo jak pisałam już, jeszcze takiego nie znalazłam)
Istnieje 30ml w starej wersji ,widzialam nawet kiedys w Bootsie. Nie wiem jak jest z nowa.
Co do promocji w Bootsie,to kusi mnie ona dosc mocno, ale musze sie jeszcze porzadnie zastanowic. Interesuje mnie zakup Primordiale pod oczy, blyszczyka Juicy Tubes Tunes-odcien Toffee R`N`B lub blyszczyka Color Fever -odcien perlowy. Musze najpierw poprobowac ten krem pod oczy, dzisiaj w Bootsie posmarowalam sie nim pod oczami i jakos mnie lekko szczypalo przez moment.
Musze tez dokladnie poczytac o produktach, ktore sa w postaci probek w tym prezencie.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 14:24   #278
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Nie wiem, nigdy tak nie kupowalam i nie mam zamiaru kupowac. Ja nie ufam firmom z Hong Kongu i juz! I wszelkim podejrzanym okazjom. Naczytalam sie sporo o idealnych podrobkach made in Hong Kong i wole nei ryzykowac. Ostatnio chyba w Marie Claire byl reportaz z targowisk w Hong Kongu, gdzie sprzedaja tak dobre podrobki torebek Gucci, Chanel itp, ze tylko producent po wnikliwej analizie jest w stanie rozstrzygnac czy to oryginal. Poza tym taka roznica w cenie-ponad 300zl w Douglasie a 168,50 na Truskawce mnie zastanawia. Polecam porownac opakowanie kremu z truskawki i ze strony Lancome. Ja widze roznice!
Wole juz kupic kremw sklepie albo przypolowac gdzies na ebay u zaufanego sprzedawcy. Serenite, wiesz dobrze ze pracujac w Anglii czy Iralndii mozesz sobie spokojnie taki krem kupic w drogerii bez rujnowania budzetu domowego.
Ja też nie mam zaufania do tej formy zakupów. Tutaj, w Irlandii, nawet o tym nie myślę. Kiedy mam ochotę na jakiś kosmetyk-po prostu go kupuję i nie odczuwam tego w portfelu. W Polsce często muszę planować zakupy, wybierać to-czy to...Pracując tutaj kupuję np. perfumy za 2 godziny pracy, a w Polsce?? Dlatego boję się powrotu

Laurany myślałam, że to jakiś kosmetyk podkręcajacy rzęsy
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 14:44   #279
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja też nie mam zaufania do tej formy zakupów. Tutaj, w Irlandii, nawet o tym nie myślę. Kiedy mam ochotę na jakiś kosmetyk-po prostu go kupuję i nie odczuwam tego w portfelu. W Polsce często muszę planować zakupy, wybierać to-czy to...Pracując tutaj kupuję np. perfumy za 2 godziny pracy, a w Polsce?? Dlatego boję się powrotu

Laurany myślałam, że to jakiś kosmetyk podkręcajacy rzęsy
Ja dosc czesto kupuje kosmetyki na ebay, ale jestem bardzo ostrozna. I na pewno nie kupuje zadnych z Azji! Staram sie wybierac tylko sprzedawcow z Anglii badz USA. Z reguly zaopatruje sie w Body Shopa na ebay, bo o wiele taniej jest niz w sklepie.
Serenite- a gdzie mieszkasz w Polsce? Bo w razie czego moglabym Ci cos przywiezc z wysp jakbys potrzebowala...Ja tu zostaje..
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 00:32   #280
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ja dosc czesto kupuje kosmetyki na ebay, ale jestem bardzo ostrozna. I na pewno nie kupuje zadnych z Azji! Staram sie wybierac tylko sprzedawcow z Anglii badz USA. Z reguly zaopatruje sie w Body Shopa na ebay, bo o wiele taniej jest niz w sklepie.
Serenite- a gdzie mieszkasz w Polsce? Bo w razie czego moglabym Ci cos przywiezc z wysp jakbys potrzebowala...Ja tu zostaje..
Hawa jesteś kochana, że mi to proponujesz, zaskoczyłaś mnie...dzięki. Jestem z Krakowa, a Ty?
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:49   #281
Madziklca
Przyczajenie
 
Avatar Madziklca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ANGLIA-PETERBOROUGH
Wiadomości: 15
Dot.: Kocham Lancome!!!

Hej Laseczki!!!Dawno nie zagladałam na forum i troszke sie stekniłamNo i jak zwykle narobiłyście mi ochoty....na Primordiale.Wcześniej jak zagladałam na stronke Bootsa wydawało mi sie że widziałam cene 48 funtów.Więc szybciutko wybiłam sobie go z głowy(chociaż snił mi się po nocach).A teraz dowiaduje sie od Was że cena nie jest az taka zła,ojjjj coś mi się zdaje że jutro podejde do tego Bootsa...
__________________
magda m.

Edytowane przez Madziklca
Czas edycji: 2008-02-29 o 20:02
Madziklca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 15:10   #282
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Hawa jesteś kochana, że mi to proponujesz, zaskoczyłaś mnie...dzięki. Jestem z Krakowa, a Ty?
Serenite wiem jaki to bol gdy ogladam kosmetyki np. w Sephorze i patrze na ich cene...Na szczescie mam ta swiadomosc, ze moge je kupic zagranica;-)
Ja "mieszkam " pod Warszawa. Na pewno bede w Polsce latem (planuje czerwiec), potem jakos na poczatku jesieni (wrzesien). W razie czego napisz do mnie, to sie jakos dogadamy.
Za kazdym razem jak jade do Polski to przywoze jakies kosmetyki dla znajomych, z reguly pefumy. A brata dziewczyna zamawia u mnie masla Body Shopa. Bo po co wydawac w Zlotych Tarasach ok70zl na maslo jak ja moge je upolowac na ebay nawet za 20zl...Kiedys kolezanka dala mi liste zapachow i wyobraz sobie, ze akurat trafilam na wyprzedaz w Debenhamsie jednego z nich a dokladnie Nini Ricci- Love in Paris za 10funtow...Chyba 80ml, w kazdym razie duzy flakon. W Polsce musialaby wydac pewnie ok 200zl..
A co do Krakowa, to kocham to miasto. Krakow i Wroclaw, moje dwa ukochane miasta. Zwiedzilam Krakow wielokrotnie, sama i na wycieczkach ze szkoly. Jadlam w Krakowie najpyszniejsze nalesniki w moim zyciu- w knajpce Rozowy Slon. Kiedys byla kolo rynku, potem znalazlam ja kolo Plant, nie pamietam od ktorej strony. Nalesniki z lodami wisniowymi..achh;-))))
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 15:16   #283
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Madziklca Pokaż wiadomość

Na ebay.co.uk wystawiłam zestawik kosmetyków który nazbierałam ale z różnych przyczyn nie przypadł mi do gustu,m.in:Airflash Diora,2 tusze Lancome Virtuose-brazowy i L'extreme czarny,cienie Clinique i Touch Eclat YSL.Jeżeli macie ochotke to zapraszam magda-lena4
na Wizażu reklama jest płatna - jeśli nie chcesz upomnienia od moderatorki, edytuj lepiej swoją wiadomość


w temacie - cały czas chodzi za mną ta piękna fuksjowa pomadka
poczekam, aż pojawi się na Truskawce
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 15:16   #284
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Madziklca Pokaż wiadomość


Na ebay.co.uk wystawiłam zestawik kosmetyków który nazbierałam ale z różnych przyczyn nie przypadł mi do gustu,m.in:Airflash Diora,2 tusze Lancome Virtuose-brazowy i L'extreme czarny,cienie Clinique i Touch Eclat YSL.Jeżeli macie ochotke to zapraszam magda-lena4
Widzialam aukcje. Widze, ze masz juz chetnych. Ja niestety jade do Polski teraz, wiec nawet nie mialabym okazji zalicytowac a tym bardzij odebrac paczki. W kazdym razie powodzenia zycze;-)
Co do promocji, to dzisiaj widzialam plakaty przy stoisku Lancome. Produkty identyczne jak te co wymienilam powyzej. Zreszta masa tych promoji teraz, w koncu Mother`s Day w niedziele..
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 15:22   #285
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Kocham Lancome!!!

ooo, witam Kraków

A co do podróbek, to moim zdaniem wszędzie mogą być - na ebayu też.
Kiedyś chciałam kupić pigmenty MACa na ebayu i trafiłam na wielką stronę na temat podróbek MACa - sprzedawanych przez sprzedawców z USA czy UK. A nie z Hong Kongu
A co do cen - nie ma co porównywać cen z naszych perfumerii z cenami z truskawy, bo przebicie jest wielkie.
Ale np w takim Livigno, gdzie szalałam na nartkach, jest jedna wielka wolnocłówka i wszystko jest oryginalne, a ceny na starcie niższe o ok 30%. A i tak im się to opłaca Dlatego ceny truskawkowe mnie nie dziwią.

A żeby było w temacie Zakupiłam sobie Hypnose Onyx i własnie leci do mnie z truskawy
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 20:14   #286
Madziklca
Przyczajenie
 
Avatar Madziklca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ANGLIA-PETERBOROUGH
Wiadomości: 15
Dot.: Kocham Lancome!!!

buuuuu no i dostałam ostrzezenie za ten ebay.Naprawde nie pomyślałam....dzięki Miss Natasha,ale niestety za pozno właczyłam komputer.....mam za swoje.

Dziś kupiłam srebrny tusz Onyx.Na moich rzęsach wygląda blado,ale nałożyłam go na czarny tusz i......efekt super.

Już postanowiłam jutro kupuję Primordiale na noc.ale muszę pokombinować co by tu dokupić żeby dostać te gratiski z bootsa...

Czy któraś z Was Kochaniutkie używała preparatów antycelulitowych z Lancome??Proszę o opinie....
__________________
magda m.
Madziklca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 20:14   #287
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
o

A żeby było w temacie Zakupiłam sobie Hypnose Onyx i własnie leci do mnie z truskawy
Jaki odcien?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 20:22   #288
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Kocham Lancome!!!

Z wyszukiwań wyszło mi że czarny, ale zobaczymy co przyleci
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 20:35   #289
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Z wyszukiwań wyszło mi że czarny, ale zobaczymy co przyleci
Ja mam ochote na srebrny- Silver 013 ale to dopiero jak skoncze ten ktory teraz mam;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 22:18   #290
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Kocham Lancome!!!

Witam.W sumie wielka milosniczka Lancome nie jestem ale od czasu do czasu lubie kupic sobie jakis kosmetyk z tej firmy. a oto one:
COLOR DUO FOCUS-302round midnight
COLOR FOCUS PALETTE-200chic
COLOR FOCUS PALETTE-104escspade champetre

POMADKA-La Rouge Absolu230-randez-vous
KONTUROWKA DO UST-202sepia


PODKLAD Adaptive 04
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lan.JPG (77,2 KB, 77 załadowań)
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 01:16   #291
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Witam.W sumie wielka milosniczka Lancome nie jestem ale od czasu do czasu lubie kupic sobie jakis kosmetyk z tej firmy. a oto one:
COLOR DUO FOCUS-302round midnight
COLOR FOCUS PALETTE-200chic
COLOR FOCUS PALETTE-104escspade champetre

POMADKA-La Rouge Absolu230-randez-vous
KONTUROWKA DO UST-202sepia


PODKLAD Adaptive 04
slicznosci

Bylam dzisiaj na zakupach w bootsie. Kupilam nowy podklad PHOTOGENIC LUMESSENCE, nr 4, kremik PRIMORDIALE na dzien i nowosc do zmywania makijazu BAUME ÉCLAT. Dostalam free gift i oczywoscie 1000 punktow za zakup 3 produktow.
Czekam rowniez na paczke z bootsa z maskami.
monikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 02:38   #292
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Serenite wiem jaki to bol gdy ogladam kosmetyki np. w Sephorze i patrze na ich cene...Na szczescie mam ta swiadomosc, ze moge je kupic zagranica;-)
Ja "mieszkam " pod Warszawa. Na pewno bede w Polsce latem (planuje czerwiec), potem jakos na poczatku jesieni (wrzesien). W razie czego napisz do mnie, to sie jakos dogadamy.
Za kazdym razem jak jade do Polski to przywoze jakies kosmetyki dla znajomych, z reguly pefumy. A brata dziewczyna zamawia u mnie masla Body Shopa. Bo po co wydawac w Zlotych Tarasach ok70zl na maslo jak ja moge je upolowac na ebay nawet za 20zl...Kiedys kolezanka dala mi liste zapachow i wyobraz sobie, ze akurat trafilam na wyprzedaz w Debenhamsie jednego z nich a dokladnie Nini Ricci- Love in Paris za 10funtow...Chyba 80ml, w kazdym razie duzy flakon. W Polsce musialaby wydac pewnie ok 200zl..
A co do Krakowa, to kocham to miasto. Krakow i Wroclaw, moje dwa ukochane miasta. Zwiedzilam Krakow wielokrotnie, sama i na wycieczkach ze szkoly. Jadlam w Krakowie najpyszniejsze nalesniki w moim zyciu- w knajpce Rozowy Slon. Kiedys byla kolo rynku, potem znalazlam ja kolo Plant, nie pamietam od ktorej strony. Nalesniki z lodami wisniowymi..achh;-))))
"Różowy Słoń"!! Moje studenckie czasy Bywałam tam prawie codziennie, bo mieścił się akurat koło mojej uczelni. Moje ulubione naleśniki w "Słoniu" to były z serem i bakaliami
A w Warszawie mieszka moja siostra

monika ja właśnie zamierzam kupić Photogenic, możesz napisać, czy warto? Czy jest trwały?

A ja dzisiaj zaszalałam w Clarinsie. Kupiłam 2 osławione pudry sypkie i dostałam 5 mini produktów (i torebkę rzecz jasna-rodzina mówi, że mogę juz założyć sklep z torebkami z promocji)
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 08:47   #293
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Serenite - Dzisiaj rano listonosz przyniosl mi dwie paczki z zamowionymi kremami.
-Primordiale na dzien- stara wersja 30ml
-Primordiale na noc-nowa wersja 50ml
Ta nowa wersja jest naprawde mila dla oka. Sloiczek ladny, taki jasny, przejrzysty, kartonik srebrny;-) Sliczne! Pachnie i wyglada tak jak stara wersja;-) Mysle, ze jeszcze ze 2tygodnie i go zaczne. Na razie musze wykonczyc poprzedni sloiczek.
Poza tym dzisiaj w Bootsie widzialam promocje. Przy zakupie 2 produktow Lancome dostajesz torebke z probkami :
Hydrazen Neurocalm Cream 15ml - Soothing Anti-Stress Moisturiser
Hydrazen Neurocalm Eye Contour Gel Cream 5ml
Hypnose Mascara 2ml
Lancome Eyelash Curler
Juicy Tube 15ml (Full Size RRP £13.50) - You will receive either Strawberry Funk or Caramel Gospel shades.
(skopiowalam ze stronki boots.com)
Hawa , też czaję się na serię Primodale. Gdzieś na wątku chyba o strawberry czytałam bdb opinie o tej serii. Stosowałaś ją już wcześniej? Jakieś wrażenia?:
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 10:47   #294
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
"Różowy Słoń"!! Moje studenckie czasy Bywałam tam prawie codziennie, bo mieścił się akurat koło mojej uczelni. Moje ulubione naleśniki w "Słoniu" to były z serem i bakaliami
A w Warszawie mieszka moja siostra

monika ja właśnie zamierzam kupić Photogenic, możesz napisać, czy warto? Czy jest trwały?

A ja dzisiaj zaszalałam w Clarinsie. Kupiłam 2 osławione pudry sypkie i dostałam 5 mini produktów (i torebkę rzecz jasna-rodzina mówi, że mogę juz założyć sklep z torebkami z promocji)

Wrocilam ze sklepu i wyprobowalam natychmiast. Niestety jak po 2 godzinach sprawdzilam w lustrze efekt, bylam zawiedziona. Nos sie swiecil. Zerknelam wiec na stronke internerowa i puder ten jest przeznaczony do skory suchej. Niewatpliwie ma piekne kolory i fajna struktura.
monikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:23   #295
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Madziklca Pokaż wiadomość

Czy któraś z Was Kochaniutkie używała preparatów antycelulitowych z Lancome??Proszę o opinie....
Niestety nie uzywalam, ale ponawiam pytanie, moze ktos ma doswiadczenia z tymi kosmetykami?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:31   #296
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
"Różowy Słoń"!! Moje studenckie czasy Bywałam tam prawie codziennie, bo mieścił się akurat koło mojej uczelni. Moje ulubione naleśniki w "Słoniu" to były z serem i bakaliami
A w Warszawie mieszka moja siostra

monika ja właśnie zamierzam kupić Photogenic, możesz napisać, czy warto? Czy jest trwały?

A ja dzisiaj zaszalałam w Clarinsie. Kupiłam 2 osławione pudry sypkie i dostałam 5 mini produktów (i torebkę rzecz jasna-rodzina mówi, że mogę juz założyć sklep z torebkami z promocji)
Rozowego slonia odwiedzalam podczas kazdego mojego pobytu w Krakowie. Musze poszukac w necie , czy on jeszcze istnieje. Bo tak mnie kusi jakis 1-2dniowy wypad do Krakowa;-)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Hawa , też czaję się na serię Primodale. Gdzieś na wątku chyba o strawberry czytałam bdb opinie o tej serii. Stosowałaś ją już wcześniej? Jakieś wrażenia?:
Stosuje ta serie od okolo 3-4miesiecy. Mam krem na dzien i krem na noc. Po tym na dzien nie widze moze jakis spektakularnych efektow, ale za to nocny jest wspanialy. Nakladam go na twarz przed snem i rano budze sie z taka milutka, miekka, gladka skora na twarzy;-) Naprawde widze efekty dzialania tego kremu! Dlatego kupilam juz sobie nowe opakowanie i mysle ze za jakies 2tyg je rozpoczne. Nie mam za to doswiadczen z serum i kremem pod oczy. Musze zdobyc jakies probki i wtedy ewentualnie dokonam zakupu.
Wszystkie kosmetyki do twarzy mam z Lancome. Uzywam mleczka Galateis Clarte, swietnie zmywa i jest delikatne. Wyjatkowo szybko zmywa tusze do rzes! Do tego mam tonik Tonique Clarte, fajnie pachnie i jeszcze ladniej wyglada;-) Niebiesciutki;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 21:31   #297
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Kocham Lancome!!!

Wybaczcie, ze sie wtrace. Jesli chodzi o tusz Onyx, wyprobowalam go dzisiaj w perfumerii. Kolor czarny. Efekt: jakbym obsypala rzesy blyszczacym, srebrnym cieniem do powiek. Te drobinki denerwowaly mnie caly dzien. Przy kazdym mrugnieciu okiem swiatlo odbijalo sie od tych drobinek i mialam wrazenie, ze jakis paproch mi fruwa kolo oka.
Fajny ale nie na codzien. Oko jest wyrazne, rzesy jakby mokre i obsypane drobinkami.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 23:15   #298
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Wybaczcie, ze sie wtrace. Jesli chodzi o tusz Onyx, wyprobowalam go dzisiaj w perfumerii. Kolor czarny. Efekt: jakbym obsypala rzesy blyszczacym, srebrnym cieniem do powiek. Te drobinki denerwowaly mnie caly dzien. Przy kazdym mrugnieciu okiem swiatlo odbijalo sie od tych drobinek i mialam wrazenie, ze jakis paproch mi fruwa kolo oka.
Fajny ale nie na codzien. Oko jest wyrazne, rzesy jakby mokre i obsypane drobinkami.
Mi sie akurat te drobinki najbardziej z tego podobaja;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 23:24   #299
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Kocham Lancome!!!

W jakich odcieniach oprócz Silver i Onyx występuje tusz Hypnose Onyx?? I jak wyglądają na rzęsach???
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 23:47   #300
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
W jakich odcieniach oprócz Silver i Onyx występuje tusz Hypnose Onyx?? I jak wyglądają na rzęsach???
O ile sie nie myle sa 4 odcienie:
-Silver
-Onyx
-Strass
-Platinum

Ja mam Onyx, jest czarny i ma swiecace drobinki, najlepiej widoczne przy jasnym swietle. Probowalam tez Silver, ale tak na szybko, w drogerii ... Silver fajnie wyglada na szczoteczce, srebrny;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.